Erkek Kot Şort

Hem rahatlığı hem de şık görünümleri ile erkeklerin yaz aylarında vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan erkek kot şort, yapısı itibariyle gün boyu rahat etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda spor yaşam tarzını benimseyen kişilerinde gözdesi olan erkek kot şortlar ile sizlerde her daim şık olabilirsiniz. Kot şortlar birçok kişi tarafından tercih edilmesinden dolayı model ve desen bakımından zengin ürün ağına sahiptir. Herkesin tarzına uyumlu olan modellere sahip olan erkek kot şortlar her türlü kıyafetiniz ile kolaylıkla kombin yapabilmenize yardımcı olur. Örnek olarak gösterilecek olur ise kot şort tercih ettiğiniz zaman ister beyaz bir gömlek ile ister yakalı tişörtler ile isterseniz de sade tişörtler ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtan kot şort modellerine bakarak kot şortları tercih ederek yaz aylarını rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Erkek Kot Şort Modelleri

Erkek Jean kot şort modelleri zengin ürün ağına sahip modellerden oluşur. Böylelikle hem dilediğiniz renklerde, hem dilediğiniz modellerde hem de dilediğiniz boyutlarda kot şort bulabilme imkanınız mevcuttur. Öncelik olarak erkek kot şort modelleri arasında en çok tercih edilen renkler koyu renklerdir. Koyu renkler açık renklere oranla tüm renkler ile daha uyumlu bir tarz oluşturmasından dolayı birçok kişi koyu renk kot şortları tercih ediyor. Özellikle düz siyahlar, kot şortlar arasında tercih edilen ve son dönemlerde revaçta olan bir üründür. Hem spor hem de klasik şıklığı elde edebileceğiniz düz renk siyah kot şort ile sizler de kolay bir kombin yaparak gününüzü geçirebilirsiniz. Sade renkler dışında model bakımından daha farklı bir model tercih etmek isterseniz eskitme kot şort modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kot şortlar genel olarak koyu renkli olmakla birlikte kumaşlarda yer alan beyaz detaylar, şorta ayrı bir hava katmakla birlikte şortun sadelikten uzak bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. 

Erkek kot şortlar, herkesin tarzına uyumlu olan modeller ile piyasada satışa sunuluyor. Bu nedenle dar kot şort giymekten hoşlanan insanlar için model bakımından dar ve likralı erkek kot şort modelleri üretiliyor. Aynı zamanda bu durumun tam tersine görünüm olarak daha vintage bir görünüm elde etmek isteyen insanlar için de model bakımından daha bol modeller üretilerek satışa sunuluyor.

Yazlık Kot Şort Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ve hava sıcaklıklarının artması nedeniyle pantolon giymek erkekler için oldukça zor bir durumdur. Kot pantolonlar yapısı gereği kalın malzemelerden oluşurlar bu nedenle yaz aylarında kullanılması neredeyse imkansızdır. Yaz aylarında erkekler için tam anlamıyla bir kurtarıcı görevi gören yazlık kot şort, ince kumaşlardan elde edilir. Aynı zamanda üretim aşamasında tamamen pamuktan üretilen kot şortlar, terleme ve benzeri sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Sizler de yaz aylarının yarattığı sıcak hava dalgasının etkisinden en az derecede etkilenmek için yazlık kot şort modelleri arasından kendinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Erkek yazlık kot şort modelleri arasında yer alan erkek keten kot şort en çok tercih edilen şortlar arasında ilk sırada yer alıyor. 

Erkek Kot Kargo Şort

Erkek kot kargo şort hem pantolonlarda hem de şortlarda en çok tercih edilen modeller arasında ilk sırada yer alıyor. Klasik şort modellerinden farklı bir görünümü olan erkek kot şortlar farklı renk seçenekleri ile de şort severlere hitap ediyor. Erkek kot kargo şort modellerinde erkek yeşil kot şort kargo modeli hem renk bakımından hem de modelin kendisini göstermesi açısından tercih ediliyor. Kargo şortlar yapısı itibariyle spor bir modeldir. Bu nedenle bu şortları spor ayakkabılarınız ile birlikte kombin yaparak dilediğiniz tüm noktalarda kullanabilirsiniz.

Erkek Kot Şort Fiyatları Nelerdir?

Erkek kot şortları uygun fiyatlara temin etmek isterseniz erkek kot şort markaları aracılığı ile yapılan indirimleri takip ederek uygun fiyatlara kot şort bulabilirsiniz. Kot şortlar gerek model bakımından gerekse de ürünün özelliği bakımından farklı fiyatlara sahip ürünlerdir. Özellikle yeni sezon kot şortlar fiyat bakımından satışlarda farklılık gösteriyor. Kot şortlar hemen hemen herkesin bütçesine uygundur. Sizler de kendi bütçenize yönelik olarak ucuz erkek kot şort modelleri arasından sizin için uygun olan kot şortları bularak satın alabilirsiniz.

Sportif Aktiviteler İçin Şort Modelleri

Sportif aktiviteler için de kullanabileceğiniz erkek kot şortları uygun fiyatlı olmakla birlikte her tarza her stile uygun kot erkek şort pantolon modellerini bularak satın alabilirsiniz. Kot şortlar esnek yapısı ve pamuklu dokusu ile yürüyüş yapmanıza imkan tanıyan kıyafet türleri arasında yer alıyor. Hem yumuşak hem de ter emici kumaşlar aracılığı ile tasarlanan kot şortlar çok amaçlı kullanımı neticesinde herkese hitap ediyor. Sizler de kot şortların özelliklerine bakarak kendi tarzınıza uyumlu olan modeli seçerek satın alabilir ve her alanda kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Sportif aktiviteler için en çok tercih edilen 2 in 1 erkek şort modelleri son dönemlerde hem tarz hem de spor için uyumlu olan bir üründür. Sizler de dilerseniz spor yaparken tercih edebilirsiniz.

Her Alanda Kullanıma Uygun Şortlar İle Tarz Yaratın

Erkek şortlar yapısı gereği her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Özellikle kot şortlar hem klasik hem de spor giyim ile uyumu yakalayan en önemli kıyafet seçeneklerinin başında geliyor. Özellikle yaz ayları geldiği zaman ister yürüyüş, ister özel günlerde, isterseniz de tatil ve benzeri noktalarda kot şort tercih edebilirsiniz. Hafif dokusu ve rahatlığı bakımından herkese hitap eden kot şortlar şık bir tarz yaratmanıza imkan tanıyor. Kot şort ile kendi tarzınıza uygun olan kombinleri yaptığınız zaman kendinizi her daim şık hissetmeye hazır olun. Kot şortlarda düşünülen ufak detaylar ile günlük hayatınızda sizlere çeşitli faydalar sağlanıyor. Kot şortlarda bulunan cep detayları gün içerisinde ihtiyacınız olan ürünleri kot şortun cebi içerisinde muhafaza edebilmenize olanak sağlıyor. Bol ve rahat kesimli modeller ekstra sizlere konfor sağlıyor. Sizler de hem şık hem de rahat bir görünüme kavuşmak isterseniz her alanda kullanıma uygun olan şortları tercih edebilirsiniz. 

Kot Şortlar İle Nasıl Kombin Yapılır?

Kot şortlar her ne kadar her kıyafete uyum sağlasa da hem şık hem de sportif görünmek adına kombin yaparken ne şekilde kombin yapacağınıza dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle açık renk kot şort tercih ediyorsanız koyu renk ile kombininizi tamamlamanız gerekir. Aksi takdirde açık renk kot şortun üzerine tercih ettiğiniz açık renkler görünüm olarak şortunuzun geri planda kalmasına neden olabilir. Bu nedenle açık renk kot şortlarınızın üzerine koyu tonlarda tercih yapabilirsiniz. Koyu renkli şortlarda ise bu durumun tam tersine açık renkli gömlek giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sizler keten şortlar tercih ederseniz keten şortların üzerine keten gömlek giyerek kombin yapabilirsiniz. Yeşil ve benzeri renklerde keten şort tercih ederseniz krem rengi tonlarında gömlek kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem de rahat kombinler için ister kot isterseniz de keten şortları tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Kot Şort

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 280 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/60000754/80470032