Modern hayatın vazgeçilmez kıyafetlerinden bir tanesi de gömlek. Çok geniş bir tarihe sahip olan gömlekler özellikle son yüzyılda çok popüler oldu. Günlük hayatın bir sıradanı haline bile geldiği durumlar mevcut. Gerek iş ortamında, gerekse kişisel zamanınızda giyebileceğiniz birçok farklı gömlek var. Birbirinden çok farklı model gömlekler rahatlıkla bulunabilir. Gömlek sektöründe rekabet eden birçok marka var. Bazı markalar zamanla ün yapıp popüler bir hale gelir. Kalitesine güvenilen ve çok sayıda kişi tarafından tercih edilen markalardan bir tanesi değer LCW. Özellikle Türkiye'de çok yaygın bir kullanıcı kitlesine sahip. Kaliteli ürünleri ve vücuda hoş oturması sebebiyle özellikle tercih edilir. LCW erkek gömlek zaten almak istiyorsanız Hepsiburada kullanabilirsiniz. Çok geniş bir ürün envanterine erişim kazanabilirsiniz. Kullanışlı filtreleme sistemi sayesinde kendi tarzınıza yakışacak ve hesaplı bir LCW erkek gömlek modeli bulabilirsiniz.

LCW Erkek Gömlek Çeşitleri

LCW erkek gömlek çeşitleri bazı durumlarda mevsime ve bazı durumlarda da gömleğin yapılış biçimine göre değişir. Genellikle LCW erkek gömlek yazlık ve kışlık modeller olarak karşınıza çıkarlar. Bu modelleri ilkbahar ve sonbahar gibi mevsimlerde de kullanmanız mümkün. Bunun yanında, birbirinden farklı çeşitte gömlekleri de LCW seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Bunların arasında Oxford ve ekose gömlekler özellikle tercih edilir. Bu kategorilere daha yakından bakarak alışverişinize bir yön verebilirsiniz.

LCW Erkek Yazlık Gömlek Çeşitleri

Genellikle ince ve ferah yapısından dolayı gömlekler yaz mevsimi için daha ideal olarak düşünülür. Birçok model yaz mevsimi veya sıcak havalar için uygundur. LCW marka erkek gömlek yazlık modelleri çok çeşitli olabilir. Klasik tarzdaki bir gömleği bulabileceğiniz gibi canlı ve hareketli bir gömlekte bulabilirsiniz. Yaz gömlekleri genellikle daha açık renkli ve ferah olur. Çok sık benim biçimde kısa kollu modeller olurlar. LCW markası güncel moda anlayışını aktif bir biçimde takip eden ve yeri geldiğinde de yön veren bir marka. Bu sebepten dolayı güncel moda anlayışına uygun LCW marka erkek gömlek yazlık modeller rahatlıkla bulunabilir. Hepsiburada kullanarak güncel veya klasik seçenekleri birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz.

LCW Erkek Kışlık Gömlek Çeşitleri

Mevsime göre ayrılan gömlek seçenekleri arasında LCW erkek gömlek kışlık modeller de gayet popüler. Bu kategoride genellikle daha kalın ve uzun kollu modeller karşınıza çıkar. Kış mevsiminin modasına uygun bir biçimde koyu veya soğuk renkteki gömlekler çok daha sık bir biçimde bulunabilir. Özellikle LCW marka erkek gömlek siyah modelleri kış mevsimlerinde veya soğuk havalarda daha çok tercih edilir. LCW marka erkek gömlek kışlık modelleri arasında daha kalın kumaştan yapılmış ve bazı durumlarda da yünden yapılmış seçenekler bulabilirsiniz. Geniş ürün envanteri ile kışlık kombininize uyacak bir gömlek bulmak LCW markası bünyesinde son derece mümkün. Farklı seçenekleri Hepsiburada kullanarak karşılaştırabilirsiniz.

LCW Armürlü Erkek Gömlek Çeşitleri

Armürlü gömlek, belirli ve genelde küçük boyuttaki bir desenin, bir örüntü oluşturacak şekilde gömleğin genelinde tekrarlanan modelleridir. Genellikle küçük bir model işlenir ve sürekli olarak gömleğin üzerine uygulanır. Gömlek tarzları arasında çok popüler bir seçenek. Bir yandan sadeliği korurken bir yandan da daha fazla bir desen tercih etmek istiyorsanız LCW marka erkek gömlek armürlü modeller isabetli olabilir.

LCW Erkek Gömlek Oxford Modelleri

Oxford gömlek modelleri daha dayanıklı bir kumaşa sahip olurlar. Bu gömlekler genellikle pamuklu olur ve kırışmaya karşı daha dayanıklı seçenekler olarak karşınıza çıkar. Özellikle yoğun tempolarda gömlek ütülemek sorun oluyorsa LCW marka erkek gömlek Oxford modellerini tercih edebilirsiniz. Gömleğin ütüsü çok daha uzun bir süre kalabilir. Tabii ki de gömleğin ütüsünün kalması onu nasıl kullanıldığı ile alakalı. Çok zorlayacak kırışıklara karşı bir performans beklemek yerinde olmayabilir. Bu seçenekler genelde makinede kolaylıkla yıkanabilir. Ütülemesi diğer gömleklere nazaran çok daha kolay olurlar. Bu sebeplerden dolayı yoğun iş programlarından gömlek giymeye ihtiyacı duyan kişilere faydalı olabilirler.

LCW Erkek Ekose Gömlek Çeşitleri

Ekose kumaşın bir diğer adı da tartan kumaştır. Genellikle çoklu renklere sahip bir kumaştır. Üzerinde geometrik şekillerden oluşturulmuş desenler bulunur. Çapraz, dikey veya yatay geometrik şekillerin tekrarlanmasıyla oluşan çok renkli gömleklere ekose gömlek denir. Bir yandan gömlek giyip bir yandan da canlılık katmak istiyorsanız LCW ekose erkek gömlekler işinizi görebilir. Bu modeller genellikle ihbar ve yaz aylarında tercih edilir. Tabii ki de kombin seçenekleri sizin keyfinize kalmış. Daha kalın kumaşlardan yapılıp da kış içi üretilen ekose gömlek modelleri de rahatlıkla bulunabilir.

LCW Erkek Poplin Gömlek Çeşitleri

İnce iplikten oluşturulmuş ve genellikle kalın ve sık dokunmuş gömleklere poplin gömlek denir. Çok yaygın bir biçimde ceket, pantolon ve gömlek gibi takımlarda kullanılır. LCW erkek poplin gömlek modelleri genellikle daha klasik tarza yakın seçenekler olarak karşınıza çıkar. İş ortamının yanında özel günlerde de tercih edebileceğiniz seçenekler mevcut.

LCW Erkek Gömlek Modelleri

LCW marka erkek gömlek modelleri birbirinden çeşitli olup neredeyse her mevsim bir yenisi eklenir. Güncel moda anlayışını hızlı bir biçimde yakalayan LCW markası çok çeşitli gömlekler sunar. Klasikleşmiş LCW gömleklerinin yanında en son modayı takip eden seçenekler de bulunabilir. LCW marka erkek gömlek modelleri arasında gezinirken dikkat edilmesinin faydalı olabileceği belli kategoriler var. Gömleğin regular veya slim fit olması önemli değişiklikler yaratır. Bu özellikler gömleğin kalıbı ile alakalıdır. Bu kalıp özellikleri beden ile karıştırılmamalıdır. Bedenlerin de farklı kalıpları bulunabilir. Bu kalıplara odaklanarak erkek gömlek modelleri arasında daha hızlı gezinebilirsiniz.

LCW Erkek Regular Fit Modeller

Kıyafetin normal ölçülere uygun bir kalıpta üretilmiş haline regular fit denir. İngilizceden Türkçe’ye sıradan veya normal olarak çevrilebilir. LCW erkek gömlek regular fit seçenekler, beden özelliği neyse onun kalıbına uygun bir biçimde üretilmiştir. Genel kullanım koşulları göz önünde bulundurarak standart vücut hatlarına uyacak modeller bulabilirsiniz. Bu modeller genellikle bele doğru üçgen gibi gitmek yerine daha düz bir hat ile gider. Vücut tipinize veya kombin tercihinize göre LCW erkek regular fit gömlek uygun olabilir.

LCW Erkek Slim Fit Modeller

Slim fit modeller vücut hatlarını daha sıkı bir biçimde kavrayıp ön plana çıkartmak için tasarlanmışlardır. Regular fitten daha dar bir biçimde olduğu için slim adı kullanılır. Özellikle vücut hatlarınızı daha çok belirtmek istiyorsanız LCW erkek slim fit gömlek modelleri tercih edebilirsiniz. Bu gömlek modelleri genellikle bel tarafına doğru üçgen yapacak şekilde devam eder. Model seçenekleri arasında yazlık ve kışlık çeşitlerini bulabilirsiniz. Kendi vücut tipinize veya yapmak istediğiniz kombine uygun olduğunu düşünüyorsanız çok şık modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

LCW Erkek Gömlek Kısa Kollu Modeller

Gömlek alışverişinde işinize yarayabilecek bir diğer kategori ise kısa kollu modeller. Gömlek seçenekleri arasında kısa kollu seçenekler gayet önemli bir yerde. LCW erkek gömlek kısa kollu modeller arasında genellikle sıcak havalarda kullanılan ve özellikle yaz mevsiminde tercih edilen seçenekler bulabilirsiniz. Daha ferah olabilen bu seçenekler kendilerine has bir estetik değer de sunar. Ferahlıktan ayrı bir biçimde şeklini beğendiğiniz için de kısa kollu gömlek tercih edebilirsiniz. Uzun kollu gömleklere nazaran daha değişik kombin imkanları sunabilir. Genellikle sıcak havalar için kullanıldığından dolayı açık renkler kısa kollu modellerde ön plana çıkar.

LCW Erkek Gömlek Uzun Kollu Modeller

Klasik gömlek derince akla uzun kollu gömlekler gelir. Fakat kısa kollu gömleklerin çok yaygın bir biçimde kullanılmasından dolayı artık bu kategori de kendine ayrı bir yerde. LCW erkek gömlek uzun kollu modelleri içerisinde hem kışlık hem de yazlık seçenekler rahatlıkla bulunabilir. LCW markası bünyesinde uzun kollu gömlekler çok çeşitli. İlkbahar mevsiminde giyebileceğiniz açık ve canlı renklerin yanında iş ortamındaki giyebileceğiniz ağır renklere sahip uzun kollu gömlek modelleri de bulunabilir.

LCW Erkek Gömlek Renk Seçenekleri

Renk seçenekli olarak aklınıza bile gelmeyecek renk ve desenler LCW’de bulunabilir. LCW marka erkek gömlek modelleri arasında özellikle siyah ve krem rengi seçenekler gayet güzel. Bu renk tercihlerine daha yakından bakarak alışverişe devam etmek faydalı olabilir.

LCW Erkek Gömlek Siyah

Gömlek gerçekten siyah çok ayrı bir yerde bulunur. Gömlekler genellikle ciddiyetin ve sadeliğin göstergesi olarak görülür. Özellikle iş ortamlarında ve ağır bir kombin yapılması gerektiği durumlarda LCW erkek gömlek siyah modelleri tercih edilebilir. Gömlek gibi bir kıyafette siyah çok şık ve estetik sonuçlar yaratabilir.

LCW Erkek Gömlek Beyaz

Siyah gibi çok popüler olan bir diğer seçenek ise beyaz. LCW erkek gömlek beyaz modelleri çok sayıda kişi tarafından tercih edilir. Klasik beyaz gömlek giyimini LCW markası ile yapmak istiyorsanız birbirinden farklı seçenekler bulabilirsiniz. Seçenekler arasında daha canlı ve sosyal ortamlara uyacak modellerin bulunabildiği gibi, iş ortamına uyacak ciddi ve sade modeller de bulunabilir. Hepsiburada kullanarak modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

LCW Erkek Gömlek Beden Tablosu

Bir kıyafet alırken beden özelliklerine bakmak herkesin bildiği gibi gayet önemli. Fakat farklı markaların farklı beden özellikleri olabilir. Çeşitli sebeplerden dolayı markalar değişik ölçülerde bedenler üretebilir. Kombinlerinde hassasiyet isteyen kişiler için bu beden ölçüleri gayet önemli olabilir. LCW erkek gömlek beden tablosu ile hangi bedenin ne boyutta olduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikle farklı bir markadan LCW markasına yeni geçiş yapıyorsanız gayet faydalı olabilir. Böylelikle, ölçüleri elinizde olan kıyafetlerle karşılaştırıp nasıl oturacağını anlayabilirsiniz. Beden tablosunu kullanmanın bir diğer avantaj ise kıyafetin nasıl oturacağını ve vücut hatlarınızda nereleri ön plana çıkaracağını öğrenebilirsiniz. Mesela omuzlarınız daha geniş ve bunları öne çıkarmak istiyorsanız ona uygun ölçülerdeki bir gömleği tercih edebilirsiniz. Beden ölçülerinize uygun erkek gömlek modeli tercihi ile ürünün üzerinizde daha şık durmasını sağlayabilirsiniz.

LCW Erkek Gömlek Fiyatları

Birbirinden çok farklı seçenekleriyle LCW erkek gömlek fiyatları değişkenlik gösterebilir. Gömlek fiyatlarına etki edecek birçok şey mevcut. Öncelikli olarak model ve kullanılan kumaş fiyatlara etki eder. Bir diğer önemli olan unsur ise moda ve popülerlik. Güncel moda anlayışını takip eden ürünler değişik fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Fiyatları etkileyebilecek bir diğer durum da satıcıların kendi yaptıkları indirim ve kampanyalar. Satıcılar, kendi kararlarıyla LCW erkek gömlek indirim ve kampanyaları yapabilir. Bu seçenekler üzerinden daha hesaplı bir gömlek alışverişi gayet mümkün. Ürünler hakkında kafanızda soru işareti oluşursa LCW erkek gömlek yorumlarını takip edebilirsiniz. Hepsiburada ile internetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LC Waikiki Erkek Gömlek Modelleri

189 ürün listeleniyor
Beden
Toplam 36 / 189 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?