Levis 501 kadın jean modelleri, markanın klasikleşmiş bir ürünüdür. Bu yüzden Levis 501 kadın pantolonları çeşitli renklerde ve ince tasarım farklılıkları ile üretilir. Bu modelin klasik bir kalıbı ve tarzı vardır. Yıllar geçtikçe Levis 501 skinny kadın modelleri gibi tasarımların yapıldığı da görülür. Levis 501 buz mavisi kadın klasik modelin yanı sıra farklı renklerde de ürünler tasarlanır. Böylece model yıllar içinde klasikleşmesinin yanı sıra ürün yelpazesini de genişletir. Bu ürün ile birlikte Levis kadın giyim modelleri ile kombinlenebilir. Levis 501 ürünleri, jean kumaşından üretilir. Ürünler tasarımlarına göre şekillendirilir ve her modelin kadın bedeni bulunur. Ürünler düğmeli ve fermuarlı olarak tasarlanır. Bu model, streç oranı düşük olabilir ya da hiç streç içermeyebilir ancak skinny modellerde ise streç oranı yükselir. Ürünler, beş cepli olarak tasarlanır. Bu sayede eşyalarınızı ya da belli bir miktar para ya da kartı ceplerinizde rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Levis 501 Kadın Ürünlerinin Özellikleri

501 Levis kadın ürünleri farklı renklerde jean kumaşından üretilir. Ürünler, klasik modellerde streç içermez ya da düşük oranda streç içerir. Bu oran, pantolonu kullanım şeklinizi etkileyebilir. Kullanmayı sevdiğiniz, size rahat gelen oranlarda streç barındıran ürünleri tercih etmeniz önerilir. Ürünler düğme ve fermuar kombinasyonludur. Altta fermuar bölümü, üstte ise tek düğme şeklinde bir detaya sahiptir. Ürünün iki adet arka cebi, iki adet yan cebi ve bu ceplerden birinin üstünde küçük bir cep bölümü bulunur. Paça özellikleri klasik 501 modelindedir. Paçalar ne ispanyol denecek kadar geniştir ne de fit ürünler gibi bileği sarar. Paça açıklaması, boru paçaya yakındır. Levis 501 kadın klasik model ürünlerden birini tercih ederken, paça genişliği bilgisini inceleyerek ürünü değerlendirebilirsiniz. Ürün, dar paçalı olmadığı için bilekli ayakkabı ve bot kullanımları için oldukça uygundur. 501’in pantolonları tasarlandığı gibi Levi’s 501 kadın şort modelleri de tasarlanır. Bu modeli sevenler hem yaz hem de kış mevsiminde konorlu şekilde ürünü kullanabilir.

Levis 501 Kadın Modellerinin Avantajları ve Tavsiyeler

Levi’s 501 kadın pantolon modelleri casual, spor ya da klasik ayakkabılar ile birlikte rahatça kullanılabilir. Böylece pantolonunuzu farklı kombinlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paça şekli sayesinde pantolonunu, bilekli ayakkabılar ile de kolayca değerlendirebilirsiniz. Soğuk ve karlı havalarda bot gibi ürünler kullanmanız gerektiğinde bu pantolonun paça detayları uygun olabilir. Levis 501 kadın şort modelleri bu ürünün tarzını sevenler için yaz aylarında da yanınızdadır. Bu ürünü Levi’s tişört modelleri ile birlikte kullanabilir ve rahatlığını her kombinde sürdürebilirsiniz. Tüm bu avantaj ve detaylar Levis 501 kadın fiyat bilgisine etki eder. Hepsiburada ile ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Levis 501 Kadın Pantolon Fiyatları

Levis 501 kadın jean fiyat bilgileri incelendiğinde öncelikle ürünün markasının fiyat üzerinde belirleyici bir etkisi olduğu görülür. Bunun yanı sıra ürünün rengi, tasarımı, ölçüleri, streç oranı gibi detaylar da fiyata dokunuşlarda bulunabilir. Levi’s 501 kadın jean fiyat bilgilerini incelediğinizde size en uygun ürüne ulaşmak için ürünlerin özelliklerini ve ölçülerini dikkatlice incelemeniz tavsiye edilir. Böylece size uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Levis 501 Pantolonlar Nasıl Yıkanır?

Levis pantolonlar genellikle makinede ağartıcı kullanmadan 30 derece sıcaklıkta yıkanır. Ürünü satın almadan önce özellikler bölümünü ya da satın aldıktan sonra etikette yer alan yıkama talimatlarını inceleyerek ürününüzü temizlemeniz önerilir.

Levis 501 Pantolonları Sadece Kadınlar İçin mi Üretilir?

Tasarımın erkek modelleri de mevcuttur. Erkek modellerinde, ürünler erkek ürün modellerine ait ölçülerde tasarlanır ve satışa sunulur.

Levis 501 Kadın Pantolonu Beden Çeşitleri Var Mı?

Levis markasının kalıplarına göre çeşitli beden ölçülerine sahip ürünler üretilir. Kendinize uygun bedeni tespit edip kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Levi's Kadın Pantolonu Modelleri

3 ürün listeleniyor
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12087198/levis1