1979’dan beri rahat, dayanıklı, sportif ayakkabı modelleri ile en zorlu koşulların ayakkabı simgesi haline gelen Lumberjack, İtalyan ustalığı ve kalitesi ile üretiliyor. İtalyan Antonini kardeşlerin, Kuzey Amerika’nın doğa koşullarından ve doğa sporlarının maceracı ruhundan ilham alarak yarattıkları Lumberjack markası yüksek kaliteli İtalyan üretim teknikleri ile Amerikan tarzını bir araya getiriyor. Dayanıklı olmalarının yanı sıra en zorlu koşullarda bile maksimum konfor sunan ayakkabıları ile dünyaca ünlü bir marka haline geliyor. Tüm dünyada gücün, maceranın ve zorlu koşulların ayakkabısı olarak tanınan Lumberjack, sportif şıklığı ve kendine özel tarzı ile de hem yetişkinler hem de gençler için en ideal ayakkabılardan biri oluyor. Markanın sembolü haline gelen sarı orman korucusu botları, yelken ve nehir ayakkabıları, sandaletleri, klasik bej süet çöl botları ile marka tüm dünyada popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Lumberjack koleksiyonları, en zorlu ve çeşitli koşullara uyumlu olarak tasarlanan modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Lumberjack Erkek Bot Modelleri

Lumberjack markası klasik sarı botları, bej süet çöl botları, yelken ayakkabıları, klasik marin ve loafer formunda kauçuk tabanlı ayakkabıları ile öne çıkıyor. Amerikan stili ve İtalyan kalitesi ile sportif şıklığın ilk akla gelen markalarından biri haline geliyor. İlhamını doğanın zorlu koşullarından alan Lumberjack, doğada geçirilen zamandan maksimum keyif ve verim alınabilmesini sağlayan modelleri ile öne çıkıyor. Klasik botları ve doğa sporlarına özel olarak tasarlanan modelleri ile iddialı koleksiyonlar sunan marka, en kötü hava koşullarında bile konforunuzdan ve ayak sağlığınızdan ödün vermeden hareket kabiliyetinizi maksimuma çıkarıyor. Özel kauçuk taban malzemesi ve bağcıklı formu sayesinde esneklik ve rahatlık sunan Lumberjack erkek bot modelleri, doğa koşullarına uygun olduğu gibi günlük giyim için de en ideal botlar arasında yerini alıyor. Ayağınızı dış etkenlerden korurken, rahat etmesini sağlayan Lumberjack erkek bot modelleri, fonksiyonelliklerinin yanı sıra kendilerine özgü tasarımları ile sportif şıklığın simgesi haline geliyor.

Lumberjack Erkek Bot Fiyatları

Spor giyimin ve sokak modasının en beğenilen markalarından biri haline gelen Lumberjack sportif yaşam tarzını en iyi şekilde yansıtıyor. Sportif erkeksi şıklık akımının öncülerinden biri olan Lumberjack, bot modelleri ile şehrin sokaklarında keyifle yürümenizi sağlarken, doğa yürüyüşlerine ve outdoor sporlarına yönelik ayakkabıları ile sporcular için de en ideal modelleri sunuyor. Doğada özgürce hareket edebilmenizi sağlayan ve kilometrelerce yolu keyifle yürümenizi mümkün kılan konforlu ve dayanıklı botlar sunan Lumberjack her koşula uygun modele sahip bulunuyor. Su geçirmeyen modelleri ile yağmurlu ve karlı havalarda, ıslak zeminlerde ideal kullanım sunan Lumberjack modellerinden Umbo Waterproof Outdoor, Incite Hi-Tracing, Lumberjack Tekron gibi modeller en yüksek performansı göstermenize yardımcı oluyor. Kış mevsiminde olduğu gibi her mevsim için ideal olan Lumberjack erkek bot fiyatları, üstün kalitesi ve özel yapısı ile farklılaşıyor. Outdoor sporların ve zor koşulların olduğu kadar şehir hayatının da ayrılmaz bir parçası haline gelen ve sağlam duruşu ve tarzı ile popülerliğini ilk günden beri devam ettiren Lumberjack botlar; kot pantolondan, kumaş pantolonlara, spor takımlardan klasik takımlara kadar birçok stile uyum sağlaması ile de kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor. Hem iş hayatı hem de sosyal ortamlarda sportif şıklığı en iyi yansıtan modellerden biri olan Lumberjack botlar, ergonomik yapıları ve estetik görünümleri ile şehir hayatının en popüler ayakkabılarından biri haline geliyorMükemmel yapısı ve modern tarzı ile öne çıkan Lumberjack erkek bot fiyatları ve performansı ile farklılık yaratıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lumberjack Erkek Bot Modelleri

232 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 232 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000125/lumberjack