1991 yılında Sait Akarlılar tarafından İstanbul’da kurulan Mavi, Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri olarak biliniyor. Mavi 1996 yılında Türkiye’nin dünyaya açılan ilk moda markası olma özelliğini taşıyor. Günümüzde Mavi Jean, 8 şirket ve 20 showroom ile faaliyet gösteriyor. ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya başta olmak üzere 50 ülkede 385’i Mavi Shop olmak üzere 5.000’e yakın satış noktasında kullanıcılarına ulaşıyor. Dünya markası haline gelen Mavi’nin, New York, Vancouver, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Dubai, Moskova, İstanbul ve diğer önemli moda merkezlerinde mağazaları bulunuyor. Markanın felsefesini, mükemmel hareket kabiliyetine sahip kot pantolonlar üretmek ve "blue jean" kültürünün eşliğinde Akdenizli bir moda markası yaratmak oluşturuyor. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin dünya moda markası olmasına öncülük ediyor. Mavi için jean, kişinin bedeniyle bütünlük kazanan, onun beğeni ve beklentilerini karşılayan, giyim tarzıyla uyum sağlayan bir giysi oluyor. Marka reklam kampanyalarında da bu özelliğini vurgulayan söylemler kullanıyor. Kalite ve estetiğin birleştiği bir marka olarak kullanıcıları arasında büyük beğeni topluyor.

Mavi Erkek Pantolon Modelleri

Mavi’nin ürünleri, kendi perakende satış noktalarının yanında dünyaca ünlü zincir mağazalarda ve dünyanın ünlü markalarıyla bir arada satılıyor. Bu durum markanın saygınlığını artırıyor. Mavi erkek pantolon modelleri kaliteli kumaşları ve estetik hatlarıyla erkeklere özgür hareket etme olanağı tanıyor. Erkek bedeninin hareket ihtiyaçlarına uyumlu pantolonlar üreten marka, bu özelliği bakımından tercih ediliyor. Kot kumaşın sert dokusu Mavi’nin jean pantolonlarında başka bir özellik kazanıyor.

Mavi, ürün ve tasarım uyumunun bilinciyle hareket ederek tasarım çalışmalarına değer veriyor ve dünyanın her yerinden değişik tasarımcılarla beraber çalışıyor. Markanın tasarım ekibi farklı kültürlerden geldiği için, tüm dünyaya hitap edecek ürünler ortaya çıkıyor. Mavi erkek pantolon modelleri ve diğer ürünleri için çok ünlü tasarımcılarla çalışıyor. Dünyanın en iyi jean tasarımcılarından olan Adriano Goldschmied, kalıpların kraliçesi olarak tanınan Venucia de Russi, ilk kez bir kot pantolon markasına koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek ve ilk kez bir Türk markası için tasarım yapan Hüseyin Çağlayan markayla çalışan ünlü tasarımcılar arasında yer alıyor.

Mavi’nin erkek pantolon modelleri rahatlığı ön planda tutan stillerle üretiliyor. Genç erkeklerin öncelikli tercihi olan marka yetişkin erkekler için de önem taşıyor. Her yaşa, tarza, beğeniye uygun üretilen pantolon modelleri, her yıl yeni koleksiyonlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Hareket kabiliyeti içeren pamuklu kumaştan üretilen Jake modeli pantolonlar dizden aşağıya doğru daralarak erkeklere rahat hareket etme imkânı sunuyor. Modern erkeğin istekleriyle uyumlu olan bu tarz kesimler günün her anında kullanılıyor.

Mavi Erkek Pantolon Fiyatları

Mavi Jeans bir dünya markası olarak, kalite ve estetik anlayışından hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam ediyor. 21 yıl önce dünyaya açılan marka bugünkü konumunu, kalite, estetik ve uyum anlayışına bağlıyor. Mavi erkek pantolon fiyatları markanın imajıyla aynı düzlemde belirleniyor. Türkiye’de birçok ünlü isim markayı tercih ederken, dünyanın en ünlü isimleri tarafından da tercih ediliyor. Markanın ünlülerden oluşan kullanıcı kitlesi içinde Kate Hudson, Heidi Klum, Kendall Jenner, Jessica Alba, Richard Branson, Avril Lavigne, Kate Winslet, Juliette Lewis, Hillary Duff, Julia Stiles, Lady Gaga gibi önemli isimler yer alıyor.

Dünyada da en iyi jean markaları arasında gösterilen marka, Mavi erkek pantolon fiyatları açısından kullanıcılarını memnun edecek özel politikalar sunmayı ihmal etmiyor. Mavi, zaman zaman özel ve cazip fiyat seçenekleri sunuyor. Markanın pantolon fiyatları, ürünün kalitesiyle kıyaslandığında ulaşılabilir nitelik taşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Erkek Pantolon

78 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 36 / 78 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?