Ucuz Pareo Modelleri

Şık Tasarımları ile Göz Kamaştıran Pareolar

Sıcaklığın etkisini arttırdığı yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok kişi çeşitli tatil bölgelerine akın eder. Gittiği her yerde şıklığı ile tarzını ortaya koymak isteyen kadınların dikkatini çeken pareo modelleri modern, pratik ve rahat tasarımları ile kusursuz bir görünümün kapılarını aralar. Kullanıcıların plajlarda yanından ayırmadığı bu parçalar, aynı zamanda fazladan elbise taşıma derdine de son verir. Plaj elbisesi olarak da geçen ürünlerin birbirinden farklı tasarımlara ait pek çok çeşidi bulunur. Pareolar hem suya girerken hem de sudan çıktıktan sonra bile kullanılabilecek giyim ürünler arasında yer alır. Ayrıca bu ürünler plajda bulunan birçok parti ya da etkinliğe kıyafet değişikliği yapılmadan katılmaya imkan tanır. Üretim aşamasında ince kumaşların kullanıldığı pareolar giyilen mayoların hızlıca kurumasına da yardım eder. Aynı zamanda güneşin yakıcı sıcakları karşısında serin ve ferah tutmasıyla da ön plana çıkar. Böylece kadınların güneşlenirken, yürürken ve plajda farklı aktivitelerin rahatlıkla yapılmasına yardım eden giyim ürünleri, yaz aylarının en önemli simgesi haline gelir. Markaların birbirinden farklı tarz, kesim ve renklere sahip olan pareo modelleri, her kadının kendine uygun bir ürünü kolaylıkla bulunmasını sağlayan birçok alternatiften oluşur. Özellikle hassas cilt tipindeki kullanıcıları güneşin etkisinden kurtaran kıyafetler, farklı uzunluklarıyla da kadınlara şıklık katar. Transparan ve transparan olmayan modellerde de sunulan pareo parçalar, her kadının daha ihtişamlı bir stile kavuşmasını sağlar. Pareo giysilerin yırtmaçlı ve püsküllü detayları olan tasarımları da oldukça dikkat çekici görünür. Hareketli tasarımlar gösterişli plaj tarzını ortaya koyarken; klasik ve sade modeller farklı beklentilerin karşılanabilmesine fırsat verir. Farklı zevklerin beğenebileceği nitelikler taşıyan pareo tipi kıyafetler, rahatlıkla giyilip çıkarılabilen kalıbı ve hafifliği ile adeta üzerinde hiçbir şey yokmuş hissini vererek kullanıcıları memnun eder.

Özgün Tasarımlara Sahip Pareo Modelleri

Güneşlenirken denizin tadını çıkarmayı ya da plaja giderken sıradan elbiselerden kurtulmayı sağlayan pareo modelleri, farklı çeşitleri ve oldukça kullanışlı olmaları sebebiyle her yaz giderek adını daha fazla duyurur. Farklı boy alternatifleriyle güneşin tene farklı şekillerde temas ettiren tekstil kıyafetleri, modaya uygun birçok tarzıyla daima fark edilmeyi başarır. Sade renklerinin yanında turuncu, kırmızı, mavi ve yeşil gibi canlı renkleriyle yazı çağrıştıran ve yaz mevsiminin tarzına ayak uyduran bikini üstü pareo kıyafetler hem plajda hem de günlük hayatta giyilebilir olmalarıyla favori parçalar listesine girer. Her yaştan kullanıcıya hitap etmenin yanı sıra beden fark etmeksizin her bedene uygun olarak üretilen birçok özel pareo çeşidi, dikkat çeken tasarımlarıyla pek çok mayo ve bikini üzerine giymek için tercih edilir. Bağlamlı ve kuşaklı modellerin ağır bastığı ürünler arasında farklı stillere göz kırpan kol detayları da oldukça ilgi görür. Birbirinden değişik yaka tipleri ile çeşitli dekoltelerin orta çıkmasını sağlayan ürünler, yaz ayının daha ferah ve iddialı geçirilmesine olanak tanır. Pareolar arasında muhafazakar kesime hitap eden haşema olarak adlandırılan tasarımlara da yer verilir. Bu ürünler belirli uzunluğa ve transparan olmayan kumaş yapısına sahip olacak şekilde üretilir. Böylece birçok kadına uygun pareo modelleri de sunulur. Beden hatlarını belli etmeyen salaş kesimi ve yarasa kolları ile tesettürlü kadınların beğenisine sunulan pareo çeşitleri, pareonun altına birçok haşema ve tesettür mayosunun giyilmesini de sağlar. Geniş ürün yelpazesi zengin daha birçok seçeneğe ulaşmasına da fırsat verir. Standart ölçülerin yanında farklı beden yapısındaki kadınları da memnun eden ürünler, geniş beden ölçüsüyle her kesimi kucaklar. Büyük beden alternatifleri ile vücut hatlarını saklamak isteyenler için kurtarıcı görevi gören tasarımlar aynı zamanda birçok kadının yaz aylarında istediği pareoyu giymesine de destek olur. Rahat ve bol kalıpları sayesinde örtücülük sağlayan ürünler, bikini giydikten sonra basen ve bel gibi birçok bölgede ortaya çıkan fazlalıkların sergilenmesinden rahatsızlık duyanlara da yardım eder. Hangi yaşa ya da vücut şekline sahip olursa olsun birçok kadın için biçilmiş kaftan olarak nitelendirilen ürünler, pek çok kadının mutlu olmasını sağlar.

Yaza Damga Vuran Pareo Çeşitleri

Kadın giyim ürünleri arasında etkisini giderek artıran pareo modelleri, yaz aylarında birçok kişinin kendini farklı şekillerde ifade etmelerine ve tarzlarını ortaya koymalarına yardım eder. Popülerliğini gün geçişten çoğaltan plaj kıyafeti, nefes alan yapısı sayesinde sıcak ortamlarda dahi terlemenin önüne geçer. Bu özelliği sayesinde yaz aylarının en kurtarıcı parçası olduğunu kullanıcılara kanıtlar. Dikkat çeken hafif yapılarının yanı sıra farklı motif ve renklere sahip olan ürünler, yaratıcılığı gelişmiş ve sezonun trendlerini takip eden moda tasarımcıları tarafından özenle tasarlanır. Tasarım esnasında farklı beğenilerin tarzları da göz önüne alınır. Birbirinden değişik birçok bağlama alternatifi ile yaratıcı şekilde kullanılabilen pareo modelleri, bol kumaş ve sıkmayan kumaş yapıları sayesinde kadınlara hareket özgürlüğü tanır. Etek uçlarının kıvrımlar yaparak farklı tarzların ortaya çıktığı ya da etek uçlarından püskül ve boncuk detaylarının sarktığı birçok farklı pareo görünümüne ulaşmak mümkün olur. Amorf olarak tasarlanan bazı modeller, farklı kıvırma, katlama ve gerdirme yöntemlerinin kullanılması ile birlikte ortaya straplez, mini etek ve tek omuzdan bağlamalı birçok moda tarzının ortaya çıkmasını sağlar. Yaratıcılığın ortaya çıkmasına katkıda bulunan bağlamalı pareo tasarımları, kadınların içerisindeki moda aşkını ortaya çıkarmasıyla da dikkat çeker. Denizden çıkıldığında bile hemen giyilebilen modeller ıslaklıktan etkilenmez ve su ile temas etmesine rağmen çok kısa süre içerisinde kurur. Pareo çeşitleri farklı biçimlerdeki tarzların oluşturulması için kısa ve uzun modelleri ile de her kullanıcıya hitap eder. Bu kıyafetlerin plaj çantası, bikini, mayo, şapka, sandalet ve terlik gibi birçok plaj aksesuarı ile uyum göstermesi de öne çıkar. Böylece farklı parçalarla farklı yaz kombinlerinin yapılmasını sağlayan kıyafetler, plajda dahi şıklığından vazgeçmeyen kadınların önceliği olur. Transparan kumaşlarda üretilen pareolar bikinilerin renk ve desenlerini ortaya çıkarırken transparan olmayan klasik alternatifler de elbise görünümleri ile her yere uyum sağlar. Tatillerde kullanıcıların üzerinden bir an olsun çıkarmadıkları pareo elbise modelleri, sadece plaj kıyafeti olarak kullanılmakla kalmayıp aynı zamanda tatil bölgelerinde günlük elbise olarak da kullanılabilir olmasıyla ön plana çıkar. Farklı detayları taşıyan modeller, farklı uzunluklara, kesimlere, renklere ve desenlere sahip kombinasyonlarıyla değişik giyim tarzlarını benimsemiş kadınları da etkilemeyi başarır. Sadece elbise olarak değil alt ya da üst parçalar halinde de üretilen birçok pareo çeşitleri, vazgeçilemeyen yaz kıyafetleri arasında tüm ilgiyi üzerine toplar.

Tarzları ile Fark Yaratan Pareo Modellerinin Kalıpları ve Kesimi

Kadınların ilgisini çeken popüler desenlerden klasik kesimlere kadar birçok markanın yüzlerce farklı pareo modeli bulunur. İnce kumaş yapıları ve dekolteli stilleri ile kendini daha feminen hissetmeyi sevenlere hitap eder. Pareoların tarzını çarpıcı bir şekilde yansıtmayı başaran tasarımlar, genellikle genç kullanıcıların ilgisini çekse de şık görünüşüne önem veren ve tarzını belirgin bir şekilde ortaya çıkarmak isteyen birçok kullanıcının da dikkatini çeker. Pareolar genellikle kısa kollu ve kısa etek tipinde üretilir. Ancak ürünler arasında uzun ya da orta kısalığa sahip ve çeşitli etek boyutları olmak üzere birçok özel model de bulunur. Aynı şekilde elbise görünümündeki pareoların V yaka, U yaka, yuvarlak yaka ve şal yaka gibi alternatifleri de yaz mevsimi boyunca plajlara damga vurarak tüm bakışları üzerine çeker. Güzel görünümlerinin dışında oldukça kullanışlı olmalarıyla da bilinen pareo modelleri, ter çekmeyen yapısı ile de memnun eder. Farklı renk alternatifi bulunan modellerin açık renkli onları güneşten daha az etkilenmesini sağlar. Ayrıca mikro delikli modellere de yer verilen koleksiyonlarda hafiflik ve ferahlık hissi ön plana çıkar. Yanlardan yırtmaçlı olan tasarımlar birçok kadının plaja gidip gelirken özgürce hareket edebilmesini sağlar. Bu ürünlerin rahat kesim kalıpları ise birçok plaj aktivitesinin kolayca yapılmasına da yardımcı olur. Üstün kaliteye sahip olan pareo kumaşları, su ve güneşe karşı dayanıklı olmaları ile de uzun yıllar boyunca dayanıklılık gösterir. Dayanıklılıkla birlikte kumaşların renginin solmaması, yıllarca yaz aylarında ürünlerin kullanılmasına olanak yaratır. Ten ile uyumluluk gösteren kumaş çeşitleri ile modayı en yakından takip etmeyi isteyenleri kendine çeken pareolar, salaş yapısı ile konfor duygunu sonuna kadar deneyimle fırsatı verir. Kolye ve bileklik gibi aksesuarlarla da uyumu yakalayan tekstil ürünü, daima şık ve asil görüntünün oluşmasını sağlar. Önden bağlama ya da bağımsız olarak yaratıcılığın konuşturulduğu pareo kalıpları, diz hizası modellerinin yanı sıra bileklere kadar inen uzun tasarımlarıyla da farklı görüntülerde plaj keyfi yapılmasına imkan tanır. Sadece üst bölümün kapatılmasıyla öne çıkan pareo modelleri, tişört ya da gömlek etkisi yaratan tarzlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bu modellerin yaka bölümünde yer alan işleme detayları ise klasiğin gösterişli tarzını yansıtır. Avantajlı fiyat seçenekleri ile herkesin bütçesine hitap eden pareo modeline yer verilir. Böylece farklı birçok model alternatifi sayesinde kadınlar yaz modasında kendi tarzlarını yansıtabilme şansını bulur.

Renkleri ile Dikkat Çeken Pareo Tasarımları

Eşsiz tasarımlara sahip pareolar arasında kapalı tonların asil görüntüsünden açık ve canlı tonların enerjik havasını çağrıştıran renklere kadar birçok farklı renk alternatifi bulunur. Stilleri ve kesim tarzıyla bütünlük oluşturan ürünlerin farklı renklerde sunulan rengarenk tasarımları birçok kadının daha şık görünmesine yardım eder. Ağırlıklı olarak beyaz, siyah, bej, bordo, haki, lacivert, turkuaz ve kırmızı renklerinin birbiriyle harmanlandığı modeller çeşitli stillerde kullanıcıların karşısına çıkar. Renkli desenlerin yanı sıra pareo modelleri sade renkleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Özellikle siyah rengin piliseli, kısa ya da uzun kollu, belden bağlamalı ve kendinden püsküllü detaylara sahip olan modelleri, siyahın asaletinden vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Birçok rengin yanında siyah mayo ve bikinilerle de uyum sağlayan siyah renkli pareo elbiseler, transparan tarzıyla alta bulunan bikininin daha gösterişli bir şekilde sergilenmesine yardımcı olur. Çoklu renk seçeneklerinde leoparlı desenler her yaz sezonun en favori ürünleri arasında gösterilir. Bununla kimono kesimiyle pratik bir kullanım sergileyen modeller de beyaz, turkuaz, turuncu ve mavi gibi renklerin buluştuğu guaj boya desen tarzı da oldukça dikkat çeker.

Canlı renklerdeki birbirinden farklı ürünler arasında ince tül yapısıyla bikininin daha havalı görünmesini sağlayan modellerden yırtmaç detayı ile tüm bakışları üzerine toplayan modellere kadar birçok ürün alternatifi bulunur. Belden bağlamalı kırmızı pareo çeşidi, kol ve etek ucunda yer alan tül detayı ile kadınların sahip olmak istedikleri görünüme kavuşmalarını sağlar. Bu nedenle kırmızı renkli pareolar en sevilen yazlık kıyafetler arasında kendine önemli bir yer edinir. Beyaz renkli pareo modeller ise her tarza uyan klasik yapısıyla yaz aylarının en sade ve duru halini sunar. Geniş yırtmaçları ile birlikte etnik desen ya da boncuk işlemelerin yer aldığı ayrıntılara sahip olan beyaz renkli pareolar,  her kullanıcı tarafından en çok ilgi duyulan modellerden biri olur. Sadelikten hoşlananlara alternatif olarak sunulan sarı ve pembe renkli modeller de pareo kıyafetler arasında öne çıkar.

Her yıl farklı renklerin ön plana çıktığı pareo modasında benzersiz görsellikler sunan modeller, ultra ince yapısıyla tül etkisini yaratarak giyilen mayonun daha belirgin bir etki yaratılmasını sağlar. Farklı tarzlarda çeşitlendirilen ürünler, çeşitli aksesuarlarla birlikte zenginleştirildiğinde her yerde tüm bakışları üzerine toplar. Renklerin ön planda olduğu pareo modellerinin tasarımları beklentilere göre değişiklik gösterir.

Şıklığı ile Heyecan Dolu Bir Yaz Sunan Pareolar

Pareolar her kadının kullanım amacı, rahatlık ve moda anlayışına göre değişiklik gösterir. Şıklığının yanı sıra rahat olmak için de çok fazla tercih eden kullanıcıya rastlanır. Dikkat çeken ürünlerin birbirinden özel süslemeleri ve tekstil tarzları ile ilgilerin odağı haline gelir. Elbise görüntüsünün yanında pareo modelleri kaftan, etek, pantolon ve peştamal formunda da kullanıcıyla buluşur. Püskül, dantel, tül ve daha birçok aksesuarla zenginleştirilen birçok farklı model pamuk, polyester, viskon, likra ve şifon kumaşlardan üretilir. Pantolon biçimindeki pareo modelleri, şık bir tarz ortaya çıkarmak isteyenlere pek çok seçenek yaratır. Özellikle belden bağlamalı ve siyah transparan kumaşı olan pantolonlar, aynı renk giyilen bikini ve takı aksesuarlarla tamamlandığında adeta plajların tozunu attırır. Aynı şekilde etek tipinde ve %100 polyesterden oluşan tasma detaylı tunik tasarımları da epey bir dikkat çeker. Farklı boy alternatiflerinin yanında etek pareolar kavisli, oval, püsküllü ve dantelli olmak üzere birçok etek ucu detayına sahip olarak da üretilir. Tamamen pamuk kumaştan olan beyaz renkli pareolar terleme gibi bir sorunla karşılaştırmaz. Beyaz ana temanın üzerine yerleştirilmiş etnik desen detayları eski zamanla modern tarzın birleşmesini sağlar. Birbirinden farklı çeşitleri olan pareo modellerinin çift baskılı, leoparlı, çiçekli ve çizgili gibi popüler baskıların kullanıldığı modellerine de yer verilir. Son zamanların gözdesi olan örgü şeklindeki pareo ve kaftanlar ise oldukça fazla beğenilir ve el emeğine hayranlık duyanlar tarafından tercih edilir. Pareolar denizden ıslak bir şekilde çıktıktan sonra daha fazla üşümeyi engellemek için de ideal bir çözüm sunar. Kolay yıkanabilir olmaları ile beğenileri kazanan ürünler aynı zamanda hijyen açısından da oldukça avantaj sağlar.

Vücut ölçülerine göre hangi pareonun seçilmesi gerekir?

Pareo seçiminde kısa boya sahip olan kullanıcıların mini olan modelleri tercih etmeleri daha uzun ve şık görünmelerine yardım eder. Kısa boylu olmanın yanında küçük göğüsleri olan kadınlar V yakalı pareo modelleri arasından seçim yapabilir. Çok fazla deseni olan ürünler yerine tek renk olan pareoların tercih edilmesi de daha doğru bir tercih olur. Uzun boylu olanların ise tam tersi uzun ve derin yırtmaçlara sahip pareolara yönelmeleri tavsiye edilir. Büyük göğüslerde rahat ve dökümlü tasarımların seçilmesi önerilir.

Pareo satın alırken hangi konulara dikkat edilmelidir?

Pareo satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay kumaş seçimidir. Pareonun teri emen, yumuşak ve rahatsız verebilecek kadar fazla boncuk detayı olmayan modellerden seçilmesi gerekir. Ayrıca hareket özgürlüğünü de kısıtlamamalıdır.

Pareolar nasıl yıkanmalıdır?

Pareo modellerinin birçoğu makine kullanımına uygun özellikler taşır. Ancak çamaşır makinesinde yıkanırken 30 dereceyi aşmayan sıcaklıkta yıkanması gerekir. Çok fazla taş ve boncuk detayı bulunan modellerin ise elde yıkanması tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pareo Modelleri & Pareo Elbise

2479 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 45 / 2479 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?