En Ucuz ve Kaliteli Plaj Çantaları

Deniz kenarında tatil yapmayı sevenler, plaj çantalarının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve seçim yaparken özenli davranıyorlar. Hem şık bir aksesuar olarak kullanılan, hem de işlevselliği ile tatilin olmazsa olmazları arasında yer alan plaj çantalarının seçimi, tatil alışverişi listesinin baş sıralarındaki yerini her sezon koruyor. Birbirinden güzel ve rengarenk plaj çantası üreten markalar, kullanıcılarına en güzel alternatifleri sunmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

Plaj Çantası

Gerektiğinde bir tam gün plajda ihtiyaç duyulan her şeyin sığdırılabildiği plaj çantaları, küçük ama hayatı kolaylaştıran önemli aksesuarlar olarak moda dünyasında sıklıkla gündeme geliyor. Plaj şapkası, çantası, elbisesi ve plaj terliklerini deniz giysileri ve takılarıyla uyumlu olarak kullananlar, sahilin en şık tatilcileri olarak objektiflere poz vermeyi bir tatil klasiği olarak benimsiyorlar. Çünkü plaj çantaları sadece taşıma görevi görmüyor, aynı zamanda onu taşıyan kişinin giyim tarzını yansıtan bir ipucu olarak da plaj stilini tamamlayarak önemli bir moda parçası görevi görüyorlar.

Plaj Çantası Modelleri

Sahile ya da havuza giderken içine kremler, yedek mayo veya bikiniler, havlu, gazete, su şişesi, cüzdan, okumak için dergi ve kitap, gerekli makyaj malzemeleri, toka, ayna, hatta atıştırmalık gibi ihtiyaca ve alışkanlıklara göre birçok şeyin sığdırılacağı plaj çantası modellerinde, sağlamlık ve hafiflik öncelikle aranan kriter oluyor. Sağlam naylon olanlar, sıkı dokunmuş hasır modeller veya sağlam dokuma kumaşlardan üretilen çantalar bu anlamda tercih ediliyor. Çantanın içine konulacak malzemeler yeterince ağırlık yapacağı için, üreticiler de modelleri tasarlarken hafif malzemeler kullanmayı tercih ediyorlar. Sıcak kumsalda güneş ışığı ve denizin nemiyle sürekli temas eden plaj çantalarının dayanıklı olması, uzun süre kulanım açısından göz önüne alınması gereken öncelikli bir kriter olarak önem kazanıyor. Plaj çantası modellerinde kumaşın sağlamlığı kadar saplarının sağlamlığı da oldukça önem kazanıyor. Kumaşı ne kadar dayanıklı olursa olsun, eğer saplarının mukavemeti yeterli değilse veya sapların çantaya montajı yeterince dayanıklı yapılmamışsa o plaj çantası kullanıcısını tatilin ortasında terk edebiliyor ve böyle bir durumu doğal olarak tatile giden hiç kimse beklemiyor.

Plaj çantaları genel olarak geniş ve büyük biçimlerde tasarlanıyor. Çünkü plaja gitmek, aslında bir bakıma küçük bir seyahate çıkmak olarak düşünülüyor. Zira havuza veya sahile giderken bir kerede ve düzenli olarak eşyaların taşınması, her tatilcinin ortak arzusu olarak şekilleniyor. Plaj çantalarının ağızları açık olabildiği gibi, fermuarla kapatılan, büzgülü olan, bağcıkla kapatılan modelleri de bulunuyor. İç ve dış temizliklerinin kolayca yapılabilir olması ise plaj çantalarının birkaç sezon kullanılmasına olanak tanıyor.

Plaj Çantası Fiyatları

Her ne kadar markadan markaya plaj çantası fiyatları değişse de genel olarak modelin şekline, kullanılan malzemenin cinsine, baskılı veya düz renk oluşuna, çok gözlü veya tek gözlü oluşuna, çantanın üzerinde kullanılan aksesuar çeşitliğine göre fiyat aralıkları belirleniyor. Sezonun modası değişse de payetli, işlemeli, metal aksesuarlar içeren, dantel ya da el işlemesi detaylarla süslenmiş, çok renkli baskılarla göz alıcı olarak üretilmiş şık tasarımlı plaj çantaları her zaman reyonlarda kendilerine yer bulabiliyor. Özgün ve detaylı modellerdeki plaj çantası fiyatları, basit ve sade olanlardan biraz daha fazla olabiliyor. Sağlam ve şık bir plaj çantasını daha ekonomik koşullarda almak isteyenlerse, sezon sonu indirimlerindeki fırsatları tercih edebiliyorlar. Tatil alışverişi yaparken, plaj çantası satın almak için makul bir miktar ayırmak ise bütçeden bütçeye değişen subjektif bir karar olarak kişisel tercihlere bırakılıyor. Marka konusunda ısrarcı olmayanlar ise, daha ekonomik fiyat aralıklarındaki plaj çantalarını satın almayı uygun bulabiliyorlar.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plaj Çantası

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1252 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60005259/12087246