Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kadın güneş gözlüğü modelleri, şık tasarımları ve farklı seçenekleriyle çoğu zaman göz kamaştırır. Aksesuar olarak tercih edilen kadın güneş gözlükleri, göz sağlığınız için de önemlidir. Kaliteli bir gözlük, güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınlarına karşı gözünüzü korumaya yardımcı olur. Modeller, farklı fiyat seçenekleri ile her türlü bütçeye hitap ederken siz de birbirinden değişik kadın güneş gözlükleri arasından kendinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Yüz Şekline Göre Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Kadın güneş gözlükleri değişik modellerde çok fazla alternatife sahiptir. Seçenekler arasından yüz şeklinize uygun olan güneş gözlüğünü tercih etmenizde fayda vardır. Böylelikle hem kullanırken rahat edebileceğiniz hem de kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir modele sahip olabilirsiniz.

Belirgin elmacık kemiklerine, ince bir çeneye, orantılı ve oval bir yüze sahipseniz her tip güneş gözlüğünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş bir alın ve dar çeneden oluşan kalp şeklinde bir yüze sahipseniz köşeli, oval, çekik ya da çerçevesiz gözlük modellerine yönelebilirsiniz. Yuvarlak hatlı yüze sahip olanlar için kare ve dikdörtgen model güneş gözlükleri ideal bir seçenek olabilir. Dar çene ve geniş alın yapısına sahip üçgen yüzler; köşeli, çekik ve pilot güneş gözlüğü modellerini seçebilir. Yüz şekliniz kare ise çekik, yuvarlak ve oval çerçeveli, kalın saplı modeller seçmeye özen gösterebilirsiniz. Dikdörtgen bir yüz şekline sahipseniz ince saplı kadın güneş gözlüklerini kullanabilirsiniz. Yüz tipinize göre bir güneş gözlüğü seçmeniz estetik açıdan çok daha güzel bir görüntü elde etmeniz anlamına gelir. 

Güneş gözlüğü seçiminde çerçeve ve cam özelliklerini göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Günlük kullanım ya da spor gibi aktif alanlarda kullanım için uygun modelleri değerlendirebilirsiniz. Gözlüğünüzü dağ gibi yüksek rakımlı alanlarda kullanmayı düşünüyorsanız koyu renk camlı güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz. 

Kadın Güneş Gözlüğü Kullanımı

Gözlük alırken göz sağlığını da düşünerek kaliteli bir modeli seçmek oldukça önemlidir. Kullanımı son derece rahat ve pratik olan güneş gözlüğü modelleri, özen gösterildiği taktirde uzun süre boyunca kullanılabilir. Gözlük camının polarize olması, kullanım bakımından avantaj sağlar. Polarize camlı güneş gözlükleri, güneş ışığının gözünüzü kamaştırmasına engel olur.

Kadın güneş gözlüğü modellerinin kullanımı kadar bakımı da oldukça önemlidir. Gözlük camının temizliğinde gazete ve peçete gibi malzemeler kullanmak gözlüklerin camına zarar verebilir ya da çizilmesine neden olabilir. Gözlüğün zarar görmemesi adına, güneş gözlükleri için özel olarak tasarlanan bezleri kullanabilirsiniz. Gözlüğünüzün camı çok kirlendiğinde cam kısmını su ile temizleyebilirsiniz. Yıkayacağınız zaman gözlüğü yüksek debili su akımlarından korumanız gerekir. Gözlük camınızı yıkadıktan sonra gözlük bezi yardımıyla kurulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gözlüğü temizlerken cam ya da sap kısmından değil, orta kısımdan tutmaya özen gösterebilirsiniz. Gözlük temizliğine ve kullanıma dikkat ettiğiniz taktirde, güneş gözlüklerini yıllarca sağlam ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kadın güneş gözlüğü fiyatları, modeline ve kalitesi göre değişiklik gösterir. Gözlüğün markası ve özellikleri fiyatlandırma üzerinde son derece etkilidir.

Kadın güneş gözlükleri arasında çerçeve olarak siyah, kahverengi, gümüş ve metal renkli tasarımlar başta olmak üzere birden fazla değişik renkte modele rastlamak mümkündür. Ünlü markaların trend modelleri, farklı tasarımları ve kaliteleriyle kendisinden söz ettirmeyi başarır. Fiyat olarak yüksek rakamlarda satışa sunulan kaliteli güneş gözlüklerinin ekonomik fiyatlı olan modelleri de mevcuttur. Bütçenizi göz önüne alarak tarzınız ve isteğiniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Birbirinden değişik kadın güneş gözlüğü modelleri arasından beğendiğiniz ürünü hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123163