Osse Gözlük

Güneş ışınlarından ve güneşin göz alıcı etkisinden kurtulabilmek adına güneş gözlüğü kullanmak alternatif bir seçenek sağlar. Osse gözlük modelleri de bu bağlamda başlıca güneş gözlüğü modellerinin üretimini gerçekleştirir. Şık bir görünüm, kaliteli çerçeve ve cam materyalleriyle birlikte pek çok farklı modele sahip olan güneş gözlükleri vardır. Kadın ve erkek güneş gözlüğü seçenekleri bulunduğu gibi Unisex ve çocuk güneş gözlükleri de mevcuttur. 

Yüz şekline bağlı olarak tasarımları oluşturulan güneş gözlükleri yuvarlak, köşeli, ince çerçeveli ya da kemik çerçeveye sahip bir şekilde imal edilir. Estetik bir görünüm de sunan Osse gözlük modellerinde ayrıca UV güneş ışınlarından korumaya yarayan cam da tercih edilir. Böylelikle gündelik kıyafetlerde veya çeşitli kombin ve tarzlara uyum sağlayacak türden, işlevselliği yüksek güneş gözlükleri yer alır. Bununla birlikte Osse Gözlük çerçeveleri titanyum, paslanmaz çelik ve asetat gibi hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılır. Ayrıca güneş gözlükleri için polarize lensler ve reçeteli gözlükler için ilerici lensler de dahil olmak üzere bir dizi lens seçeneği sunulur. Osse gözlük modelleri arasında özelleştirilebilir ipuçları da vardır. Gözlükler için kişiselleştirilmiş bir görünüm ve his yaratmak adına çeşitli renk ve malzemeler arasından seçim yapabilir. Aynı zamanda standart koleksiyonlarının yanı sıra modern, minimalist tasarımların da yer aldığı çeşitli güneş gözlüğü modelleri bulunur. 

Osse Kadın Güneş Gözlükleri

Yüz şekillerine ve tasarımlara bağlı olarak kadın güneş gözlüklerinin modellerinde değişiklikler söz konusudur. Osse Os 2591 01 kadın güneş gözlüğü modeli pembe bir cam rengine sahip olmakla birlikte polarize aynalı bir cam yapıdan oluşur. Aynı zamanda sarı metal bir çerçeve renginden oluşan güneş gözlüğü minimalist bir stile sahiptir. 55 mm cam ölçüsüyle birlikte köprü ölçüsü 19 mm boyutundadır. Oval bir görünüme sahip olan modelin yanı sıra Osse OS 3337-02 53 kadın güneş gözlüğü de degrade kahve renginin hakim olduğu bir gözlüktür. Osse kadın güneş gözlükleri bu kapsamda minimalist bir tarzla beraber modern ve dikkat çekici unsurları da bulundurur. Organik cam degrade kahve rengindeki güneş gözlüğü ayrıca havana çerçeve rengine ve kemik bir çerçeve yapısına sahiptir. UV filtre özelliği de bulunan güneş gözlüğünde köprü ölçüsü 20 mm ve sap ölçüsü 145 mm şeklinde belirtilir. Sadece yaz aylarında değil aynı zamanda kışın da kullanıma uygun bir yapıda bulunur. Köşeli, kare, dikdörtgen veya yuvarlak kesimlere sahip Osse kadın güneş gözlükleri de yer alır. Beyaz, siyah, kahverengi, sarı veya metalik renk tonlarına sahip güneş gözlükleri de kadın gözlükleri arasındadır. Uygun fiyat seviyesinde yer alan Osse kadın güneş gözlükleri her tarza uyum sağlayacak türden tasarımlarıyla dikkat çekicidir. 

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Hem estetik bir görünüm sağlamak ve kombin aksesuarı olarak değerlendirmek hem de güneş ışınlarından korunmak adına erkek güneş gözlükleri de önemli bir rol oynar. Osse gözlük kadın modelleriyle birlikte erkek güneş gözlüğü seçenekleri de çeşitlilik gösterir. Mavi, kahverengi ve siyah renklerin yer aldığı güneş gözlükleri arasında çeşitli materyaller ve stillere sahip tasarımlar da bulunur. Kahverengi ve polikarbon özellikte olan cam yapısıyla birlikte kemik bir çerçeve modeli ile polarize filtresi bulunan erkek güneş gözlükleri vardır. Bunun yanı sıra organik cam yapıda ve füme cam rengine sahip olan plastik çerçeveden oluşan erkek güneş gözlükleri de bulunur. Modern, minimalist veya spor tarzlarıyla birlikte marjinal bir görünüm için de tercih edilebilecek türden güneş gözlükleri mevcuttur. Altıgen kesim modeli bulunan, dikdörtgen ya da pilot gözlük modeline sahip erkek güneş gözlükleri de değerlendirilebilecek Osse erkek gözlük seçenekleri arasındadır. Ayrıca yeşil veya mavi gibi alternatif cam renklerinden oluşan polarize camlı ve kemik çerçeveye sahip erkek güneş gözlükleri de bulunur. Yarım çerçeveli, ince çerçeveli veya çerçevesiz erkek güneş gözlüğü seçenekleri de değerlendirilebilir. Modern ve şık görünüme sahip olan Osse erkek güneş gözlükleri dışarı çıkarken güneşten korunmak üzere ya da kombin aksesuarı olarak değerlendirmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca çerçeve veya cam rengi detayları ile de kombini tamamlayıcı bir parça şeklinde de değerlendirilebilmeleri mümkündür. 

Osse Unisex Güneş Gözlüğü Seçenekleri

Osse gözlük modelleri arasında değerlendirilebilecek tasarımlar Unisex şekilde de yer alır. Hem kadınların hem de erkeklerin gündelik yaşantılarında rahatlıkla tercih edebilecekleri türden pek çok farklı Osse güneş gözlüğü Unisex modeli ve çeşidi vardır. Dikdörtgen çerçeve tipinde, metalik gövdeye ve renge sahip, yekpare cam tasarımı bulunan Unisex mavi güneş gözlükleri değerlendirilebilecek gözlük modellerinden biridir. Bununla birlikte yüz şekil ve yapılarına bağlı olarak da uygun tasarımda bir Unisex güneş gözlüğü bulunabilir. Su mavisi, kahverengi, yeşil, pembe ve siyah renk tonlarında pek çok çeşitli tasarımı bulunan güneş gözlükleri Unisex olarak yer alır. Yuvarlak çerçeve tipinde ve kahverengi metal yapıda bulunan Unisex güneş gözlüğü modelleri ayrıca antirefle ve UV 400 filtre özelliklerine de sahiptir. Çeşitli işlevsel özellikleri barındıran Unisex güneş gözlüklerini hem kadınlar hem de erkekler beğenilerine göre tercih edebilirler. Gözlüklerdeki burun aralıkları ve sap uzunlukları da belirtilen ölçülere bağlı olarak değerlendirmeye alınabilir. Böylelikle istenilen Unisex güneş gözlüğü modelinin yüz tipine ve şekline doğru olacak şekilde tercih edilmesi mümkündür. Ayrıca orijinal çerçeve kesimleri bulunan Osse Unisex güneş gözlük seçenekleri de alternatif çeşitlilikler sağlar. Oval, pilot veya dikdörtgen çerçeve tipinde, kemik ya da ince çerçeve yapısına sahip onlarca model bulunur. Genel olarak Unisex model güneş gözlükleri de fiyat açısından da uygunluk gösterir. 

Osse Çocuk Güneş Gözlükleri

Yetişkinlere uygun Osse yuvarlak gözlük modelleri olduğu gibi kız ve erkek çocukları için de güneş gözlüğü tasarımları mevcuttur. Çocukların yüz şekline ve kafa yapılarına bağlı olarak uygun ölçülerde hazırlanmış olan, renkli ve çeşitli stillerde güneş gözlükleri bulunur. Organik ve siyah renkte cam yapısıyla, kemik çerçeve tipine sahip, polarize filtresi bulunan erkek çocuk güneş gözlükleri vardır. 14 mm köprü ölçüsüne ve 123 mm sap ölçüsüne sahiptir. Bununla birlikte oval polarize cam tasarımı, kemik çerçeve tipi ve eflatun rengi çerçevesi bulunan çocuk güneş gözlüğü seçenekleri de mevcuttur. Mor çerçeve rengine sahip olan kız çocuk Osse gözlük modelleri de bulunur. %100 UV korumalı camlar, arkadan birleşen gözlük sapları ile çocukların kullanımına uygun türden bir tasarıma sahiptir. Uzunlukları ayarlanabilir olan gözlük sapları sayesinde çocukların herhangi bir hareketinde gözlüğün düşmesi de önlenmiş olur. 

Osse Yuvarlak Gözlük Modelleri 

Yuvarlak gözlük modelleri, kare, kalp şeklinde ve oval yüzler dahil olmak üzere çeşitli yüz şekilleri için uygun olabilir. Bunun yanı sıra, dengeli ve uyumlu bir görünüm oluşturmak için gözlüklerin boyutu yüzün boyutuyla orantılı olmalıdır. Bu kapsamda değerlendirildiğinde, yuvarlak gözlüklerin belirli bir yüz şekline uygun olup olmadığını belirlemenin alternatif yolları arasında güneş gözlüklerinin ölçülerine göz atmak yer alır. Kadın, erkek, Unisex ve çocuk güneş gözlüğü modelleri arasında yuvarlak cam kesimine sahip olan çeşitli gözlükler vardır. Osse Os2667 03 yuvarlak kadın güneş gözlüğü de yuvarlak kesimde bir tasarıma sahiptir. Polarize yapıda ve kahverengi renkli olan camı ile yuvarlak kadın gözlüğü modeli ayrıca kemik çerçeve tipindedir. UV filtre özelliği de bulunan yuvarlak gözlük tasarımı işlevsel bir güneş gözlüğü olarak değerlendirilebilir. Genel olarak yuvarlak gözlük modelleri de Osse kadın ve erkek güneş gözlüğü seçenekleri arasında yer alır. 

Osse Güneş Gözlüğü Renk Seçenekleri 

Osse güneş gözlüklerinin, belirli modele bağlı olarak çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Osse güneş gözlükleri için yaygın renk skalası arasında siyah yer alır. Klasik bir renk olarak da değerlendirilebilen siyah renk popüler bir seçimdir ve her kıyafetle uyumludur. Bununla birlikte kaplumbağa kabuğu çerçeveleri, her görünüme sınıf dokunuşu katabilen şık ve sofistike bir seçenek olarak nitelendirilebilir. Kahverengi çerçeve ve camlar, çeşitli ten tonlarını tamamlayabilen sıcak ve çok yönlü bir seçimdir. Ayrıca mavi rengini taşıyan güneş gözlükleri de herhangi bir kıyafete renk katabilir ve eğlenceli bir görünüm kazandırabilir. Bunun yanı sıra Osse güneş gözlük modelleri arasında yeşil çerçeve veya yeşil cama sahip olan tasarımlar da bulunur. Belirli renk seçeneklerinin modele ve kullanılabilirliğe bağlı olarak değişebileceği gibi çerçeve ve cam rengine göre de değişiklik söz konusudur. Genel anlamda Osse güneş gözlüğü renkleri de modellere göre değişim gösterir. Osse gözlük bayan ve erkek tasarımlarında farklı renklerin kombinasyonları da görülebilir. 

Osse Güneş Gözlüğü Fiyatları 

Şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan Osse gözlük fiyatı açısından da oldukça uygun bir seviyede satış politikası izlemektedir. Bu doğrultuda Osse gözlük fiyatları modellerine, tasarımlarına, genel özelliklerine göre çeşitlilik oluşturabilir. Gözlüklerde kullanılan cam yapısı, çerçeve modeli ve diğer güneş gözlüğü özellikleri kapsamında bir fiyat belirlenmesi söz konusu olmaktadır. Kadın, erkek, Unisex ve çocuk güneş gözlüğü modelleri genel olarak bütçeye uygunluk gösterecek bir meblağda bulunur. Mevcut olan modellere ve güneş gözlüklerinin sahip oldukları fonksiyonlara göre fiyat değişikliklerinin görülebilmesi oldukça olağandır. Uygun meblağlara sahip ve istenilen tasarımda bir Osse güneş gözlüğü rahatlıkla değerlendirilebilir. 

Osse Güneş Gözlükleri Numaralı mıdır?

Çeşitli cam tasarımı ve çerçeve tipinden oluşan Osse güneş gözlükleri, güneşe karşı hassasiyetin korunabilmesi için üretilir. Bu kapsamda güneş gözlükleri UV filtre özelliğini taşır. Ekstra olarak herhangi bir göz bozukluğu derecesine göre Osse güneş gözlüğü yer almaz. İsteğe bağlı olarak tercih edilen güneş gözlüklerinin camları numaralı camlar ile değiştirilebilir özelliğe sahiptir. 

Osse Güneş Gözlüklerinde Sap Uzunluğu Nasıldır?

Güneş gözlükleri kadın, erkek ve Unisex güneş gözlükleri olmakla birlikte çocuk güneş gözlükleri olarak da çeşitlendirilebilir. Bu doğrultuda Osse güneş gözlüklerindeki sap uzunluğu da tercih edilen modele göre değişiklik gösterir. Yetişkin Unisex güneş gözlüklerinde ortalama sap uzunluğu 135 mm olarak belirlenmektedir. Aynı zamanda gözlüklerin modeline bağlı olarak 140 mm ve 146 mm uzunluğunda sap bulunur. 

Osse Güneş Gözlüklerinde Burun Aralığı Ayarlanabilir mi?

Osse güneş gözlüklerindeki burun aralığına denk gelen boşluk 16 mm ve 20 mm arasında şekillenir. Daha kısa ya da daha uzun değere sahip burun aralıkları için de alternatif bir ayarlama söz konusudur. Tercih edilen güneş gözlüğü modellerinde burun aralığı kısmında iki yandan burna baskı yapan ve gözlüğün yüzde durmasını sağlayan silikonlardan burun aralığını artırma veya azaltma gibi ayarlamalar yapılması mümkün olmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Osse Kadın Güneş Gözlüğü

1387 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cam Rengi
Toplam 36 / 1387 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?