Hazır giyim sektörünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden birisi olan İtalyan devi Pierre Cardin, erkek ve kadın hazır giyim ürünlerinin yanı sıra çantadan ayakkabıya, kol saatlerinden cüzdanlara varana kadar uzanan zengin aksesuar çeşitleri ile de oldukça beğeni topluyor. Akdeniz'in sıcak tonlarından ve engin maviliğinden ilham alan Pierre Cardin zengin aksesuar portföyüne kadınların severek kullanacağı Pierre Cardin imzasını taşıyan eşarp modellerini de ekliyor.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Kadın stilinin en önemli aksesuarlarından birisi olan eşarplar Pierre Cardin'in inanılmaz tasarımları ile yepyeni bir boyut kazanıyor. Zarafetin ve şıklığın en gözde temsilcisi Pierre Cardin eşarp modelleri yüzde yüz saf ipek ve yüzde yüz saf pamuktan oluşan kumaşlarıyla büyük beğeni topluyor. Değişimin, gelişimin ve yeniliğin hazır giyim sektöründeki en büyük temsilcilerinden olan Pierre Cardin tüm eşarp koleksiyonunu her yıl ilkbahar - yaz ve sonbahar - kış sezonlarında yeniliyor ve yenilediği her koleksiyonla da eşarp modasına yön vermeyi başarıyor. Kalitesi ve şıklığı ile dikkat çeken Pierre Cardin eşarp modelleri hiçbir zararlı madde kullanılmadan üretiliyor. İnsan sağlığına verdiği önemin sonucu olarak Pierre Cardin eşarp modelleri güvenle kullanılabilen eşarp markaları arasında yer alıyor.

Eşsiz renk tonlarıyla muhteşem desenlerin ahenkli uyumunun bir araya gelmesi ile oluşan Pierre Cardin eşarp modelleri nefes alabilen dokusu ile teninize serin bir dokunuş bırakıyor. Su ve leke tutmayan teknolojisi ile Pierre Cardin eşarp modelleri renklerini çok uzun süre koruyabiliyor. Kaliteden ve şıklıktan asla ödün vermeyenlerin tercihi olan Pierre Cardin'in eşarp koleksiyonu tivil ve sura teknikleri ile dokunuyor. Tivil dokuma tekniği ile üretilen Pierre Cardin eşarp modelleri sura tekniği ile dokunan ipek eşarplara göre daha kalın bir kumaşa sahip oluyor. Daha kolay şekil alan ve daha az kayma yapan tivil ipek eşarp çeşitleri Pierre Cardin eşarp koleksiyonun en nadide parçaları arasında yer alıyor. Sura tekniği ile işlenen Pierre Cardin eşarp modelleri ise daha ince yapısı ile oldukça beğenilen ipek eşarp çeşitleri arasında yer alıyor.

Pierre Cardin Eşarp Fiyatları

Pierre Cardin eşarpları her duyguyu, her karakteri ve her tarzı yansıtacak şekilde oldukça geniş ürün seçeneklerini müşterilerin beğenisine sunuluyor. Hayattan keyif almasını bilen kadınların tercihi olan Pierre Cardin eşarpları farklı ve sıra dışı renkleri ile dikkat çekiyor. Hareketli, hayalperest ve duygusal kadınların kullanmayı tercih ettiği Pierre Cardin eşarpları sarı renk tonları ve dinamik desenleri ile ilgi çekici bir niteliğe bürünüyor. Pierre Cardin eşarplarının renkleri tüm duygulardan ilham alınarak desenleri ise doğadan alınan ilhamla tasarlanıyor.

Pierre Cardin için gelişim, değişim ve yenilik üretim politikalarının çıkış noktası oluyor. Bu sayede sürekli yeni kalmayı başaran Pierre Cardin'in önem verdiği bir diğer nokta ise yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak oluyor. Bu amaçla belirlenen Pierre Cardin eşarp fiyatları kaliteyi ve güveni en uygun seçenekler ile beğeninize sunuyor. Dünyanın en kaliteli ipek ve pamuklarını harika eşarplara çeviren Pierre Cardin böylelikle insanı merkeze alan üretim anlayışını yine insanı merkeze alan fiyat politikaları ile taçlandırıyor. Değişimin ve gelişimin öncüsü olan ve müşteri sadakatine oldukça büyük önem veren Pierre Cardin'de değişmeden yerinde kalan tek şey Pierre Cardin eşarp fiyatları oluyor.

Kumaşındaki kalite, desenlerindeki mükemmellik, renklerindeki coşku ve Pierre Cardin eşarp fiyatları ile İtalyan devinin eşarpları anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en değerli hediyeler arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Eşarp Modelleri

1196 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1196 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001127/60001143/pierrecardin