Silk Home; eşarp denilince ilk akla gelen markalardan birisidir. Kaliteli özgün tasarımları ile Türkiye'nin en büyük eşarp firmalarından olan Silk Home, yılda bir milyondan fazla eşarp üretimi yapar. 

Zarafeti ile göz dolduran, kombinlere zarafet katan Silk Home ipek eşarplar, tesettürlü hanımların ilk tercihleri arasında yer alır. Özel gece ve davetlerde şıklık yaratan ipek eşarplar, şıklığınızı vurgulamanıza yardımcı olur. Bununla beraber günlük kullanım için uygun, modern ve spor  tasarımları ile her zevke hitap eden eşarp modelleri tasarlanır. Fular olarak da kullanılabilen eşarplar, bayanlara kaliteli ve şık bir hava katar.

İpek eşarpta iki tür vardır; tivil ve sura. Her ikisi de aynı ham maddeden yani ipekten üretilir. Sadece dokuma biçimleri farklılık gösterir. Sura ipek genelde klasik söylemde ipek eşarp olarak da bilinir. Kaygan, yumuşak ve parlak bir dokusu vardır. Bu nedenle hem kullanımı özen isteyen hem de şekil alması daha zor olan bir eşarp türüdür. Tivil ipek ise daha kalıplı, daha kalın ve hacimli bir eşarp türüdür ve suraya göre daha mat durur. Çok daha kolay şekil aldığı, kolay kolay kayma yapmadığı için daha çok tercih edilir. Silk Home ürettiği tivil ve sura eşarplar ile en çok tercih edilen eşarp markaları arasındadır.

Silk Home hem geometrik desenli hem de çiçekli ve daha klasik sayılabilecek eşarplar tasarlar. Markanın geçmiş koleksiyonlarına bakıldığında her kesimden yaş grubuna hitap ettiği görülür. Farklı elbise ve renklerle kombin yapılabilecek her zaman ve mekana uygun eşarpları ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eden eşarp desenleri vardır.

Silk Home Eşarp Fiyatları

Markanın diğer bir özelliği ise uygun fiyatlarıdır denilebilir. Silk Home eşarp fiyatları muadili ipek eşarplar arasından daha uygun olmasıyla ayrılır. Kalite ve tasarımlarıyla göz dolduran Silk Home eşarplar, sık yapılan indirimler takip edilerek uygun fiyatlara alınabilir.

Silk Home eşarp tasarımlarını mükemmelliği kadar sağlık ve uzun ömürlülük açısından da beklentilere olumlu cevap verir. Sıcak yaz günlerinde bile hava alan ipek kumaşı sayesinde terleme riskini en aza indirir ve ferah bir kullanım sunar. İpek insan doğasına en yakın aminoasit değeri ile organiktir ve dünyanın en sağlıklı kumaşıdır. Cildi nemlendirme özelliği vardır ve sağladığı serinlik ve ferahlık hissi özellikle sıcak yaz aylarında rahat kullanım sağlar.

İyi kaliteli bir eşarp ağırlığı ve kalınlığından anlaşılır. Kaliteli tivil dokuma eşarplar kenar bitişi yani baskısından anlaşılır. İyi kalite bir tivil eşarbın kenar desen bitişlerinin el baskısı olması gerekir. Buna eşarp literatüründe handroll denir ki köşeleri elle yuvarlanarak bitirilmiş manasına gelir. Silk Home eşarplar bu teknik kullanılarak üstün teknoloji ile yüksek kalitede üretilir.

İpek eşarbı uzun yıllar kullanabilmek için yıkama yöntemine ve kullanılan temizlik ürünlerine dikkat etmek gerekir. Kuru temizleme tercih etmek ipek ürünlerin çok daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Yanlış yıkama yöntemleri ya da yanlış temizlik malzemesi kullanımı sonucunda eşarpta kullanılan ipek materyali deforme olur ve kullanılamaz hale gelebilir.

İstenirse ipek eşarp şampuanı kullanılarak eşarp çitilemeden nazikçe yıkanır ve asmadan sererek kurutulur. Yine iğnelemek yerine eşarp mıknatısı ya da eşarp tokası denilen eşarp tutturmaya yarayan aparatlardan kullanmak, eşarbınızın ömrünü uzatır.

Silk Home eşarp seçerken öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önüne almanız gerekir. Evvela eşarbınızı nerede ve ne zaman takacağınızı belirlemeniz uygun olur. Kullanım alanınızı belirledikten sonra onlarca çeşit, model ve desenden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silk Home Eşarp Modelleri

2633 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 24 / 2633 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?