Tozlu 

Tozlu markası, farklı giyim tarzlarına hitap eden üretimler yapar. 2011 senesinden bu yana giyim alanında kendine özel çizgileri ve tasarımlarıyla dikkat çeken bir marka haline gelmiştir. Tozlu, giyim sektöründeki üretimlerini kalite düzeyi yüksek malzemelerden seçerek yapar. Bu nedenle, giyim alanında belirleyici rol oynayan markalardan bir tanesidir. Üretmiş olduğu yüksek kaliteli giyim ürünleri sayesinde, uzun ömürlü kullanımlara zemin hazırlar. Ürün çeşitliliği sayesinde, başta kadın olmak üzere erkek giyimine de yön veren bir markadır. Tozlu giyim ürünleri, uygun fiyatlarda ürün satışı yaptığı için her bütçeye hitap eder. Aynı zamanda, birbirinden kaliteli ve her mevsime özel olan ürün seçeneklerini marka imzası adı altında bulabilirsiniz. Yazlık ve kışlık olarak üretilen koleksiyonlar da şıklığı ve kalitesiyle göz doldurmaktadır. 

Kalitesinden ödün vermeyen Tozlu giyim ürünleri, verdiği hizmet politikasını müşteri memnuniyet odaklı geliştirmektedir. Çalışma prensibini ve ürün gamını ise bu yönde belirler. Tozlu markası, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en kaliteli şekilde karşılar. Modayı takip eden, kadın ve erkek giyimde öncü olan giyim ürünlerini Tozlu markasında bulabilmeniz mümkündür. Bu nedenle, farklı yaş gruplarına hitap eden giyim ürünleri de bu markada yer alır. Yediden yetmişe kişinin şık ve kaliteli giyinebilmesi için farklı tasarımlara imza atan bir markadır. Özellikle, kadın giyimde tesettürlü ve açık olan kadınlar için çeşitli üretimler yapılmaktadır. Kadın giyim alanında iç giyim, tesettür, aksesuar ve benzeri kategorileri görebilmeniz mümkündür. Erkek giyim seçenekleri ise geniş bir kategoriye ayrılır. 

Tozlu elbise ürünlerini yazlık, kışlık ve baharlık olarak seçenekler halinde bulabilmeniz mümkündür. Birbirinden şık ve özel kesimlere sahip olan elbise modellerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her zaman modanın kalbinde atan ve ayak uyduran ürünleri Tozlu giyimde bulabilmeniz mümkündür. Tozlu abiye, gömlek, t-shirt, tunikler, kazaklar da üreten bir markadır. Buna benzer birçok farklı ürün seçeneğine bu marka üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın farklı kesimleri ve canlı renk aralıklarıyla ürettiği giyim ürünleri son derece kalitelidir. Bununla birlikte, avangart tasarımlara da kategoriler arasında yer veren Tozlu giyim ürünlerini satın alabilirsiniz. Bu giyim ürünleriyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. 

Tozlu Giyim Modelleri 

Tozlu giyim tesettür alanında da başarılı kreasyonlara imza atmaktadır. Giyim ürünlerinin rahatlığı ve kalitesiyle de göz doldurduğunu söyleyebiliriz. İşlevsel giyim ürünlerini Tozlu com ayakkabı modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Yazlık, kışlık ve baharlık olmak üzere farklı tip ayakkabı seçenekleri vardır. Markanın iç giyim alanında da üretimleri olduğunu söyleyebiliriz. İç giyim konusunda titiz bir işçilik ile üretimlerini yapan Tozlu, bu anlamda kadınların ilk tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Birbirinden kaliteli külot ve sutyenlere kalite düzeyi yüksek işçilikler ile sahip olabilirsiniz. Giyim ürünleri arasında yer alan Tozlu ayakkabı modelleri de erkek ve kadınların tarzına hitap etmektedir. Spor, klasik ve benzeri tarzlara yön veren ayakkabı modelleri son derece ergonomiktir. 

İç giyim ürünleri arasında, kadınların kullanım alanlarına hitap eden farklı üretimler yapılmaktadır. Her daim iç giyim alanında şıklığı yakalayabileceğiniz seçenekleri Tozlu markasında bulabilmeniz mümkündür. Dolgulu, dolgusuz sutyen takımlarına, uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, marjinal tasarımlara sahip olan iç giyim ürünleri de şıklığına önem veren kadınların gözdesi haline gelmiştir. Günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek Tozlu tişört modelleri de rahat yapılarıyla sık sık tercih edilir. Özellikle, yaz aylarında tişörtler, olmazsa olmaz giyim ürünlerinden bir tanesidir. 

İç giyim ürünleri konusunda kendini gösteren Tozlu markası, farklı kadın giyim modelleri üretimleri de yapar. Özellikle, kadın giyim konusunda başarı elde eden Tozlu markasının kadın giyim ürünleri arasında; Tozlu bluz, kazak, tunik, abiye, pantolon, ayakkabı ve iç giyim ürünleri yer alır. Markanın yüksek kalite standartlarına uygun üretimleri ve mevsime göre kumaş seçimleri sayesinde, kendinizi rahat hissedebilmeniz mümkündür. Giyim ürünlerinin tasarımı kadar estetik detaylarla donatılması da dikkat çeken özellikler arasındadır. Ürünlerin üretim yapısı sayesinde, farklı bir hava yakalamanız mümkün olacaktır. Renk yelpazesinin geniş olduğu giyim ürünlerinde birbirinden kaliteli seçenekleri kendi zevkinize uygun olarak satın alabilirsiniz. Her zaman şıklığı ve rahatlığı yakalayabileceğiniz ürünleri Tozlu markasından temin edebilirsiniz. 

Tozlu Giyim Ürünleri Kalitesi

Tozlu giyim elbise, etek, pantolon, ayakkabı ve benzeri giyim ürünlerini kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde üretmektedir. Ürünlerdeki kalite ve rahatlık üst safhada tutulmaktadır. Bununla birlikte, modaya uygun olan ve şıklığıyla göz dolduran ürün gruplarına da seçenekler arasında yer verilmiştir. Kadınların şıklığı kadar erkek giyimine de hitap eden markanın farklı erkek giyim ürünlerini tasarladığını da söyleyebiliriz. Giyimine özen gösteren erkeklerin yardımına koşacak olan ürünleri Tozlu markasından temin edebilmeleri mümkündür. Örneğin, Tozlu eşofman takımı, hem erkeklerin hem de kadınların zevkine ve bedenine uygun olarak üretilmektedir. Rahatlığıyla göz dolduran ve çoğu kullanıcı tarafından tercih edilen giyim ürünlerinden bir tanesidir. 

Yazlık, kışlık ve sezonluk olarak kullanıma uygun olan kumaşlarla imal edilen farklı tip giyim ürünleri bulunmaktadır. Her daim şık olmayı kendine ilke edinen kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarını Tozlu markasından giderebileceğini söylemek mümkündür. Bu anlamda, erkek pantolonları, gömlekleri, yelekleri, saatleri, tespihleri ve gözlükleri üretilen bazı aksesuar ve giyim ürünleri arasında yer alır. Buna benzer daha birçok ürünü Tozlu markası üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, günlük kullanımlara ya da ofis şıklığına hitap eden aksesuar ve tekstil ürünleri de Tozlu giyim imzasını taşır. Ofis şıklığınızı tamamlarken ya da günlük hayatta şık görünmek adına markanın ürettiği aksesuar ve giyim ürünlerinden seçim yapabilirsiniz. 

Özellikle, erkeklerin ofis ortamında kendilerini tamamlamak adına kullandığı takım elbise seçenekleri, şık görünümler ile tasarladığını söyleyebiliriz. Takım elbiseleri, iş hayatında duruşunu belli etmek isteyen erkekler, Tozlu markasını tercih etmektedir. Duruşunuzun yanı sıra çizginizin de ortaya çıkması için markanın ürettiği takım elbiseleri satın alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve şık olan takım elbiselerin farklı renk ve beden seçenekleri olduğunu söyleyebiliriz. 

Farklı Tarzlara Hitap Eden Tozlu Giyim Ürünleri

Tozlu sweat üretiminden aksesuar üretimlerine kadar farklı alanlarda kalitesini konuşturmaktadır. Üretimlerini yaparken, modanın kalbinde atan tasarımlar yapmaktadır. Aynı zamanda, kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak giyim ürünlerinin üretimini gerçekleştirir. Özellikle, giyim konusunda özverili ve kaliteli işler çıkaran bir markadır. Bu nedenle, kısa zaman içinde kullanıcıların beğenisini kazanarak ilk sırada tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Tozlu giyim ürünleri, hemen hemen her kullanıcının ihtiyacına yanıt veren kategorilere ayrılır. Genellikle, ince detayların yer verildiği giyim ürünleri uygun fiyatlı ve son derece şıktır. Birbirinden güzel ve tarz olan giyim ürünlerinin kaliteli kumaşlardan imal edildiğini de söyleyebiliriz. Ürünlerdeki dokudan da kalitelerini rahatlıkla anlayabilmeniz mümkündür. 

Birçok ayrıcalığı birlikte alabileceğiniz Tozlu markalı giyim ürünleri, mevsimlere özel kumaşlar ile imal edilir. Dolayısıyla her mevsimde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kıyafetlere Tozlu giyim üzerinden sahip olabilirsiniz. Moda kavramını yeniden yaratan ve yorumlayan bu marka, her daim ihtiyaçlara yanıt vermeyi amaçlayan üretimler yapar. Bu nedenle, kadın ve erkeklerin tarzlarını oluştururken, bu markayı tercih ettiğini söyleyebiliriz. 

Her Mevsime Uygun Giyim Ürünleri

Tozlu tunik üretimlerini yaz, kış ve bahar mevsimlerini göz önüne alarak yapar. Aynı zamanda, ürettiği diğer erkek ve kadın giyim ürünlerini de bu unsuru göz önüne alarak yerine getirir. Markanın belirlediği kumaşların kalite düzeyi son derece yüksektir. Modaya uygun olarak tasarlanan kıyafet ve aksesuarlar, bireylerin kendi tarzlarını yorumlayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş olan bu marka, mevsimsel geçişleri göz önüne alarak üretimlerini gerçekleştirir. Örneğin, yaz aylarında t-shirt, şort, yazlık etek ve elbise seçenekleri tasarımları yapar. Bu ürünler, yaz aylarının kavurucu sıcaklarına uygun olarak üretilir. Dolayısıyla sizi sıcaktan koruyan ve daha rahat hissetmenize olanak sağlayan yazlık giyim ürünü tasarımları yapılır. 

Kış aylarında ise kaban, mont, trençkot, kazak gibi üretimler yaparak, kışın soğuk etkilerinden korunmanız kolaylaşır. Kışlık ürünlerdeki koruyucu malzemelerin yanı sıra, dış tasarım özellikleri de modaya uygun olarak dizayn edilir. Kış aylarında Tozlu çorap modelleri de kalın kumaşlarla imal edilir. Çorapların kalın yapıları sayesinde, ayaklarınız soğuğun olumsuz etkilerinden etkilenmeyecektir. Çorapların kalite düzeyi yüksek olduğu için uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Kışın sizi rahat hissettirecek ve sıcak tutacak giyim ürünlerini Tozlu markasında bulabilmeniz mümkündür. Ancak markanın mevsim geçişlerini de düşünerek üretimlerini yaptığını söyleyebiliriz. Bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı tip giyim ürünleri bulunmaktadır. Çünkü mevsimsel olarak geçişlerde genellikle ne ince ne kalın giysiler uygun olmaktadır. Bu özelliğe sahip olan birçok alt ve üst giyim ürününü seçenekler arasından kontrol edebilirsiniz. 

Tozlu Giyimdeki Geniş Ürün Kataloğu

Tozlu bayan bot, erkek bot ve yazlık ayakkabı üretimleri yapan bir markadır. Geniş bir ürün kategorisi olduğu için farklı ihtiyaçlara yön veren tasarımlar yapar. Genellikle, kadın giyim başta olmak üzere erkeklerin de kullanabileceği ürünlere kategorileri içinde yer vermektedir. Tozlu markası, kıyafet üretimlerinin yanı sıra, ayakkabı, takı, çanta, iç giyim ürünü, kozmetik, kişisel bakım gibi kategorileri üretmektedir. Bu durum ise farklı ihtiyaçları karşılayan bir marka olarak bilinmesine yardımcı olmaktadır. Örneğin, erkek iç giyim ürünlerinden boxer, erkek slip gibi seçenekler, üretilen iç giyimlerden bir kaçıdır. Kadınlar için ise sutyen, külot, atlet ve benzeri üretimleri markanın seçkin tasarımları arasından satın alabilirsiniz. 

Markanın ürettiği aksesuar ve giyim ürünleri sayesinde, şıklığından ödün vermeyen erkek ve kadınlar hoş bir görünüme kavuşabilirler. Genel olarak, kadın ve erkekler kombinlerini oluştururken, girecekleri mekanı göz önüne alırlar. Örneğin, arkadaş görüşmelerinde spor bir hava yaratmak için sportif ürünleri satın alabilirsiniz. Ancak ofis şıklığını oluşturmak adına kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan takım elbise seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Bu anlamda tasarlanan giyim ürünleri günlük rutinlerinize hitap edecek özelliktedir. Tercih edeceğiniz kıyafetlere uyum sağlayacak olan gözlük, saat, takı ve benzeri ürünlerini de gözden geçirebilirsiniz. Tozlu markasının ürettiği giyim ve aksesuarlar sayesinde, baştan aşağı şık bir görünüme sahip olabilmeniz mümkündür. Ayrıca gireceğiniz ortamlarda da bürünmek isteyeceğiniz tarza özel olarak üretilen giyim ürünleri bulunmaktadır. Aynı şekilde aksesuar ve ayakkabı modellerini de tarzınızla uyumlu bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Tozlu Kozmetik Ürün Seçenekleri

Giyim, aksesuar ve ayakkabı tasarımlarının yanı sıra, kozmetik ürünlere de üretimleri arasında yer veren Tozlu markası, günden güne ürün yelpazesini genişletmektedir. Kadınların banyo ve temizlik alanında kullanabilecekleri, banyo, lif ve tüm banyo temizlik ürünlerini markadan kalite düzeyi yüksek özelliklerle satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, parfüm ve deodorant üretimleri de markanın imzasını taşır. Tozlu’nun kişisel bakım ve sağlık alanında da üretimleri olduğunu söyleyebiliriz. Cilt bakım kremleri, epilasyon ürünleri, saç bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri, ojeler kişisel bakım ürünleri arasında yerini alır. Günlük ya da profesyonel makyajlar yapabilmek için cilt makyaj ürünleri, dudak makyaj ürünleri, kaş ürünleri, makyaj aksesuarları ve benzeri ürünler de seçenekler arasında yerini alır. 

Kozmetik ürünlerdeki kalite düzeyi yüksek olduğu için cilt tahrişi ve benzeri alerjik reaksiyonlar yaşamazsınız. Aynı zamanda, kadınların ihtiyaçları doğrultusunda, kozmetik ürün kataloğu listesini de genişlettiğini söyleyebiliriz. Tozlu markası, hemen hemen her ihtiyaç için üretimlerini yapan ve bu anlamda da başarılı olan bir firmadır. Dolayısıyla günden güne kullanıcı kitlesini de artırmayı başarmıştır. Erkek ve kadın ürünlerinin yanı sıra, çocuk kategorisinde de çeşitli üretimler yapmaktadır. 

Tozlu Markalı Ayakkabı ve Çantalar

Tozlu markasının ürün yelpazesi içinde yer verdiği ayakkabı ve çantalar, hoş kombinler yaratmanıza yardımcı olur. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı üretimleri yapan bu marka, farklı kullanımlara özel tasarımlara da kategorileri içinde yer verir. Kadın ayakkabı kategorisi içinde babet, bot, ev terliği, günlük ayakkabı, peluş ayakkabı, spor ayakkabı, sandalet, trekking ayakkabıları, topuklu ayakkabılar ve benzeri ürünler yer alır. Erkek ayakkabısı kategorisinde de benzer kategoriler bulunmaktadır. Markanın çocuk kullanıcılarını da düşünerek tasarladığı ev terlikleri, botlar, peluş ayakkabı modelleri bulunmaktadır. 

Her yaşa hitap eden ürünlere Tozlu markasının kaliteli üretim anlayışıyla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda, ayakkabı üretimlerinin yanı sıra, kadınlar için vazgeçilmez olan çantalar da markanın ürün grubunda yer verilen seçenekler arasındadır. Yeni üretimli çantaların yanı sıra, çapraz, günlük, sırt, bel ve benzeri kullanım şekilleriyle tasarlanan çanta modelleri vardır. Her çantanın malzeme yapısı ve dış tasarım özellikleri ise birbirinden farklıdır. 

Tozlu Giyim Ürünleri Fiyat Aralıkları

Tozlu markasına ait olan üretimler, farklı kategorilere ayrılır. Kadın, erkek ve çocuk giyimde öncü olan bu marka, farklı özelliklere ve kullanım alanlarına sahip üretimler yapar. Örneğin, ayakkabı, çanta, iç giyim, tesettür giyim, kozmetik ve kişisel bakım, saat aksesuar ve elektronik ürün kategorileri bulunmaktadır. Her bir ürününün kullanım amacı, malzeme yapısı ve nitelikleri birbirinden farklıdır. Bu durum ise ürünlerin fiyat aralıklarına yansımaktadır. Yaz aylarında kullanıma uygun olan terlikler ile sandaletlerin fiyatları aynı olmayacaktır. 

Genel olarak, ürünlerdeki işçilik, malzeme yapısı, kullanım amaçları, teknolojik düzeyi ve benzeri özellikler fiyat aralıklarına etki eder. Her bir ürünün üretim şekli ve nitelikleri birbirinden farklıdır. Çünkü marka giyim alanının yanı sıra, elektronik eşya üretimlerine de yer vermektedir. Ürün kataloğunun geniş olması, fiyatların da değişken olmasına neden olur. 

Tozlu Giyim Sahibi Kimdir?

Tozlu markası 30 yıl önce Samsun’da kurulmuştur. Sahibi ise Hüseyin Tozlu ’dur. Üretimlerini giyim ürünleriyle başlatarak, daha sonra ürün kategorilerine farklı seçenekler de eklemiştir. Genel olarak, uygun fiyatlı ve kaliteli bir markadır. 

Tozlu Giyim Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu markayı, kadın, erkek ve çocuklar tercih edebilirler. Çünkü kadın, erkek ve çocuklar için üretilen giyim ve aksesuar üretimleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, elektronik alanında da satışa sunduğu ürünler ile sık sık tercih edilen bir marka haline gelmiştir. 

Tozlu Giyim Ürünleri Kaliteli mi?

Markanın ürettiği giyim ürünleri son derece kaliteli ve her ihtiyaca yanıt veren özelliklere sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...