Kadın kullanıcıların en sevdiği giyim ürünlerinden biri de ayakkabılar. Özellikle de ilkbahar, yaz, sonbahar, kış için farklı birçok ayakkabı türüne ihtiyaç duyulabiliyor. Hava koşulları, ayakkabının kullanılacağı yer, hangi kıyafetler ile giyileceği gibi birçok etmen ayakkabı modellerinde çeşitliliğin esasları arasında yer alıyor. Venüs kadın ayakkabılar şık, klasik ya da spor modellerde bulunabiliyor. Geniş ürün yelpazesi ile her tarza hitap etmeyi amaçlıyor. Her sezon yeni tasarımlar ve konfor anlayışları ile ayakkabı sektöründe ön planda olmayı hedefliyorlar. Söz konusu marka için ayakkabı üretiminde esas olan kullanıcının ayak sağlığı ve rahatlığı oluyor. Bu sebeple anatomik ayakkabı üretimi sağlıyorlar. Sandaletten çizmeye, bottan günlük giyim ayakkabıya kadar kaliteli malzemelerin kullanılmasına özen gösteriyorlar. Hem sade ve şık hem de daha gösterişli modelleri ile her zevke hitap etmeyi amaçlıyorlar. Ayakkabı modellerinde gerçek deri kullanımı sağlıyorlar. Üretilen modeller hava akışı sağlayıcı gözeneklerden oluşuyor. Böylece ürünler, ayak terlemesi konusunda oldukça etkili bir sonuç sunuyor.  Bunlara ek olarak nem emici yapıları da bulunuyor. Koku ve bakteri oluşumunu en aza indirmek için bu sistem geliştiriliyor. Venüs kadın deri ayakkabı suni deri olmadığı için daha uzun ömürlü olabiliyor. Aynı zamanda bu modellerinde farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Esnek ve rahat bir dokuya sahip oluyorlar. Bu da ayakkabının ayağınızın şeklini almasını sağlıyor. 

Venüs Kadın Ayakkabı Modelleri

Venüs ayakkabı modelleri geniş bir yelpazeye sahip. Marka farklı kullanımlar için birçok seçenek sunuyor. Bu geniş model skalası arasında ön plana çıkanlardan biri günlük ayakkabı modelleri oluyor. Bu modeller genellikle konfor ve rahatlık ön planda tutularak tasarlanıyor. Ayağınızın şeklini alarak gün içinde rahat etmenizi sağlıyorlar. Bunun yanında her tarza hitap edebilen renk seçenekleri ve farklı tasarımları da bulunuyor. Yoğun iş tempolarında, hayatın koşturmacasında, zorlu işlerde, koşu ve yürüyüşlerde rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Şık ve sade tasarımlarda bulunarak her kıyafet ile giyilebilmeyi de amaçlıyorlar. Bir diğer ön plana çıkan ürün ise Venüs ayakkabı sandalet modelleri oluyor. Sıcak havaların ve yaz günlerinin kurtarıcı ayakkabısı sandaletler kadın kullanıcılar tarafından sık sık tercih ediliyor. Venüs sandalet modelleri suni ayakkabılara göre daha kullanışlı olabiliyor. Bunun sebebi de gerçek deri ürünlerde nefes alabilen yapıların bulunması. Yaz aylarında kadın kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği terliklerde üretiliyor. Bağcıklı, bağcıksız, cırt cırtlı ve topuklu terlik modelleri de bulunuyor. Spor ve sade ayakkabı modellerini seviyorsanız Venüs kadın spor ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Özellikle de spor ve egzersiz gibi aktivitelerle ilgilenen kullanıcılar için doğru bir seçim olabiliyor. Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Parlak deri ve mat deri modellerinin yanı sıra bağcıklı ve bağcıksız çeşitleri de bulunuyor. Kış ve sonbahar mevsimlerinde tercih edebileceğiniz bot ve çizmelerde üretiliyor. Venüs ayakkabı kadın botlar sağlamlığı ve su geçirmezliği ile ön plana çıkıyor. Soğuk havalarda rahat kullanımlar sağlıyor. Karlı ve yağmurlu havalarda özel taban yapıları ile kaymayı da engelliyor. Venüs kadın çizme modelleri ise şık tasarımları ile göz alıcı olabiliyor. Termo taban özellikleri bulunuyor. Bu da ayaklarınızın sıcak kalmasını amaçlıyor. Aşınmalara ve darbelere karşı da dayanıklılık sağlıyor. Aynı zamanda konfor sunuyor. Bot ve çizme modellerinde topuklu seçenekleri de bulunuyor. Bu modeller şık ve estetik tasarımları ile kullanıcılara sunuluyor. Venüs markasına ait farklı birçok ürün yer alıyor. Giyim tarzınıza ve ayak yapınıza uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

Venüs Kadın Ayakkabıları Airflow Teknolojisi

Venüs ayakkabıların önemli özelliklerden biri de Airflow sistemi oluyor. Eklem ağrılarını en aza indirmek amaçlanarak deliştiriliyorlar. Ayakkabı tabanına hidrofolik ve nefes alabilen bir yapı ekleniyor. Bu yapı “V” şeklinde oluyor. Hava akışı sağlanarak nem oluşumu ve terleme en aza indiriliyor. Bu sayede herhangi bir bakteri ya da koku oluşması da engelleniyor. Kum saati şeklindeki bu yapı konfor ve rahatlık sağlamak için de tasarlanıyor. Ayak yapısının bozulmasını engelleyici ortopedik iç taban da bulunuyor. Dışarıdan gelebilecek darbeleri absorbe eden bu sistem eklemsel problemleri ve ağrıları en aza indiriyor. Genellikle günlük kullanımlarda, yürüyüş ve spor esnasında, zorlu işlerde ve fiziksel iş gücü gerektiren işlerde kullanılması önerilen bir sistem oluyor. Aynı zamanda Venüs kadın ayakkabılarında bulunan bu sistem yere daha dengeli basmanızı da sağlıyor.

Venüs Kadın Ayakkabı Guardio Teknolojisi

Ayakkabılarda dikkat edilen bir diğer önemli özellik de su geçirmemeleri oluyor. Venüs markası da “Membran” teknolojisini geliştirerek Guardio sistemli modeller üretiyor. Hem estetik bir görüntü oluştururken hem de ürünlerin su almasını engelliyor.

Venüs Kadın Ayakkabı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Özgün tasarımları geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Venüs kadın ayakkabılarını satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında birçok önemli husus bulunuyor. Kullanıcıların konforu ve ayak sağlığı ön planda tutularak tasarımlar sağlanıyor. Kullanacağınız ortam koşullarına, özelliklerine ya da yapıldıkları malzemelere bağlı olarak farklı özelliklerle üretiliyorlar. Kullanıcılarında bu ürünleri satın alırken incelenmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. Bunlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Öncelikle ayak yapısının iyi anlanması gerekiyor. Ayak tabanınızın yapısına göre seçimler yapmak daha doğru olabiliyor.
 • Ayaklarınız sürekli şişiyorsa kendi bedeninizden bir beden büyük ayakkabı almanız öneriliyor.
 • Herhangi bir koku problemine maruz kalmamak için hava alan ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.
 • Ayakkabıyı nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza da dikkat etmelisiniz. Örneğin günlük kullanımlar için seçeceğiniz ayakkabı da rahatlık ön planda tutulurken daha klasik modellerde şıklık ve zerafet ön planda tutulabiliyor.
 • Bir başka açıdan incelendiğinde ayakkabıların mevsimlerine uygun satın alınması da önemli bir husus oluyor.
 • Genellikle yürüyüş yapıyorsanız ayakkabıların hafif tabanlı ürünler daha doğru seçimler olabiliyor.
 • İnce ve yüksek topuklu ayakkabılarda ayağınızın burkulma ihtimali olabiliyor. Bu sebeple topuklu ayakkabı alırken ideal topuk yüksekliği 2,5 cm olarak öneriliyor.
 • Aynı zamanda ayakkabıların parmak yapınızı bozmayacağından da emin olmak önemli. Bu sebeple esnek yapıda bulunan ayakkabılar daha makul olabiliyor.
 • Kösele ve naylon ayakkabılar ayak yapısını olumsuz yönde etkileyebiliyorlar. Bu tür malzemelerden yapılan ayakkabıları tercih ederken dikkat etmelisiniz.
 • Online alışverişlerde beden tablosu incelenmeli.
 • Ürünlerin ayağınızı sıkmaması ya da bol olmaması gerekiyor.

Hareketlerinizin kısıtlanmaması ve kendinizi mutlu hissetmeniz için doğru ayakkabı seçimi yapmak önemli. Bu yüzden ayakkabı satın alırken belirtilen niteliklere dikkat etmelisiniz.

Venüs Kadın Ayakkabı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ayakkabıların uzun ömürlü olmaları ve ürünlerden daha iyi verim alınması için kullanımda dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Şık görünümler dışında ayakkabının içinde kullanıcının kendisini rahat hissetmesi de oldukça önemli. Doğru kullanımlar rahatlık ve konforu da beraberinde getirebiliyor. Venüs kadın ayakkabılarının kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar aşağıdaki şekilde listelenebilir:

 • Öncelikle ayak yapınıza uygun olmayan ayakkabılar kısa sürede deforme olabiliyor ve kullanım ömürleri kısalabiliyor. Bu sebeple öncelikle ayak yapısına uygun ürünlerin kullanılması gerekiyor.
 • Ayakkabıları doğru yerde ve doğru zamanda kullanmak da önemli oluyor. Mevsim koşullarına uygun olarak kullanılan ayakkabılardan daha çok verim alınabiliyor.
 • Ürünleri temiz tutmak ve özenli bir şekilde kullanmak da kullanıma etkisi olan faktörler arasında yer alıyor. Ancak doğrudan kimyasal maddeler ile temas etmemeleri gerekiyor.
 • Çok sıcak ve güneş alan bölgelerde ayakkabıları bırakmak sararmaya sebep olabiliyor.
 • Sık sık havalandırmak koku oluşumunun önüne geçtiği gibi yıpranmaları da azaltabiliyor.
 • Islanan ayakkabılara direk olarak ısı uygulamak zarar verebiliyor. Böyle bir durum yaşarsanız kendiliğinden kurumasını beklemek ve sonrasında işlem uygulamak öneriliyor.
 • Temizlik ve bakım yaparken ürünleri ayakkabı temizleyicileri ile temizlemelisiniz. Farklı alanlarda kullanılan temizlik ürünlerini tercih etmemelisiniz.
 • Örneğin süet ayakkabıların temizliği için süet fırça ya da süet silgi, deri ayakkabıların temizliği için ise cila ve eyer sabunu tercih edebilirsiniz.
 • Yapıldıkları malzemelerin özelliklerine uygun koşullarda ürünleri muhafaza etmelisiniz.
 • Ayakkabıları giyerken ve çıkarırken özenli bir kullanım sağlamalısınız.
 • Bunlara ek olarak aldığınız ayakkabıları ilgili alanlarda kullanmayı tercih etmelisiniz. Örneğin bir topuklu ayakkabıyı yürüyüş veya spor esnasında kullanmak, bir sandaleti soğuk hava koşullarında giymek ürünlerin yapısını bozabilir ve ömürleriniz kısaltabilir. 

 

Venüs Kadın Ayakkabılarında Anatomik Yapı

Günlük ayakkabı kullanımlarında ve seçimlerinizde ayak yapısını ve sağlığını korumak oldukça önemli oluyor. Ergonomik ve konforlu yapıda bulunan ayakkabılar kullanıcılara fazlasıyla rahatlık sağlıyorlar. Venüs ayakkabılarda anatomik ayakkabı yapısı esas alınarak modeller üretiliyor. Kullanıcının ayak sağlığı ve rahatlığı ön planda tutuluyor. Konfor ve rahatlık sağlarken ürünlerde şıklık kavramı da baskın oluyor. Genellikle topuk ve baş parmak yapıları ayakkabı kullanımlarında bazı sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Bu bölgelere maksimum rahatlık vermeyi ve gelişmiş özellikler sunmayı amaçlayan marka modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gelişmiş taban özellikleri oldukça yumuşak bir his vermeyi amaçlıyor. Kullanıcının adeta “kuş tüyü” hafifliğini hissetmesi sağlanıyor. Aynı zamanda ayak derisinde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek de amaçlanıyor. Anatomik ayakkabıların bazılarında 5 nokta teknolojisi de kullanılıyor. Venüs kadın ayakkabılarında bu sistemleri kullanarak konforu zirvede yaşamanıza önem veriliyor.

Venüs Deri Ayakkabı Temizliği ve Parlatma Nasıl Yapılır?

Venüs deri ayakkabıların temizlenmesinde bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Ayakkabıların uzun süreli kullanımları için doğru bakım ve temizlik daha verimli kullanımlar sağlıyor. Temizliğin püf noktaları aşağıdaki gibi listelenebilir:

 • İlk olarak deri ayakkabılarda oluşan kiri ve tozu bir fırça yardımı ile temizlemek gerekiyor. Ayakkabı fırçasının yumuşak olmasına dikkat etmelisiniz. Sert fırçalar çizilme ve aşınmaya sebep olabiliyor. Sonrasında yavaş ve hafif hamleler ile ayakkabıyı fırça yardımı ile temizleyebilirsiniz. Eğer ayakkabılar bağcıklı yapıda ise önce onları da çıkarmalısınız. Devamında bağcıkları sabunlu su yardımı ile temizleyebilirsiniz. 
 • Ayakkabıların tozunu veya kirini fırça yardımıyla aldıktan sonra, hafif ıslanmış ve yumuşak bir bez ile dairesel hareketler ile silebilirsiniz. Sonra bir miktar suya birazcık sıvı sabun koyabilirsiniz. Sabun su ile köpürdükten sonra ayakkabıyı hafifçe ıslatabilirsiniz. Nemli beziniz ile ayakkabıyı yavaşça silebilirsiniz. Normal sabun yerine deri ayakkabılar için üretilen özel köpük ve spreylerden kullanabilirsiniz.
 • Daha sonrasında köpüklü su ile temizlenen ayakkabıyı durulamak gerekiyor. Bunun içinde duru bir bez yardımı ile ayakkabıyı tekrar silebilirsiniz. Sabun ve köpük birikintilerinin ayakkabı üzerinde kalmaması gerekiyor. Detaylı bir şekilde silme işlemi uyguladıktan sonra kuru bir alanda kurumaya bırakılması gerekiyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta da doğrudan güneş ile temas ettirilmemesi oluyor. Yüksek ısı derinin renginin atmasını, ayakkabının çatlamasını ve sararma yapmasını sağlayabiliyor.
 • Parlatma işlemleri için özel deri ayakkabı köpükleri bulunuyor. Bu işlemi köpük yardımı ile sağlayabilirsiniz. 
 • Ayrıca deri ayakkabıların ıslak kalması leke oluşmasına ve ayakkabılarda koku olmasına sebep olabiliyor.
 • Yapılan değerlendirmelere göre deri ayakkabıların ayda bir kez cila ile parlatılması öneriliyor. Ayakkabıların rutin bakımlarının sağlanması daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. Aynı zamanda ayakkabılarınızın daha yeni ve güzel görünmesine de olanak sağlıyorlar.
 • Tercih edilebilir diğer bir yöntem ise vazelin ile temizleme oluyor. Doğal bir yapıda bulunan vazelin deriyi yumuşatırken aynı zamanda parlatıyor. Bir pamuk yardımı ile vazelini ayakkabı üzerine sürebilirsiniz. Bu işlem hem parlatma hem yumuşatma hem de temizleme konusunda faydalı olabiliyor. 

 

Venüs Markası Hakkında Bilgi

Venüs ayakkabı markası, kadın kullanıcılar için pek çok farklı ürün geliştiriyor. Özenle hazırlanan ve kalitesini kanıtlamayı hedefleyen marka, Türkiye'de olduğu gibi Dünyanın birçok ülkesine de ihraç yapıyor. Markanın geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Ayakkabı dışında kadın çantası üretimi de sağlıyor. Söz konusu marka ürünlere ait koleksiyonları özenle hazırlıyor. Marka, özgün tasarım sunmaya dikkat ediyor. Ayakkabı pazarını canlandırma ve kullanıcıların beğenisini kazanma hedefleri ile üretim sağlanıyor. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarımlar yapılıyor. Üretim yaparken markanın dikkat ettiği hususlar arasında; kullanıcının ayak sağlığı, kullanım rahatlığı, uzun süreli kullanımlar sağlanması, sağlamlık ve dayanıklılık, şıklık bulunuyor. Her mevsime uygun ayakkabı üretmek konusuna da önem veriliyor. Venüs ayakkabıların önemli özelliklerinden biri de “Airflow” (hafızalı taban) teknolojisi oluyor. Konfor odaklı bu teknoloji markanın sunduğu özel bir tasarım. Bunların yanı sıra “Tracking, Spring ve Guardio” sistemleri ile de ön plana çıkıyor.

Venüs Kadın Ayakkabı Fiyatları

Venüs ayakkabı fiyatları modele, ürün çeşidine, renklerine, üretiminde kullanılan malzemeye, kullanım rahatlığına, tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Her kesime ve her bütçeye uygun geniş fiyat aralıkları bulunuyor. Beden aralıkları da farklı seçeneklerle kullanıcılara sunuluyor. Ayakkabı seçimlerinde ilk olarak ayakkabıda aranan özellikler belirlenmeli. Daha sonrasında fiyat aralığı belirlemek daha kolay oluyor. Marka, cinsiyet, beden, renk gibi filtrelemeler yaparak ilerleyebilirsiniz. Filtreleme altyapısı sayesinde daha düzenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Fiyat skalasını da artan ya da azalan sırada listeleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak bir ayakkabının hangi malzemeden yapıldığı, sağladığı konfor ve özellikleri o ürünün kalitesi ve fiyatı hakkında da bilgi veriyor denebilir. Venüs kadın ayakkabılarının fiyatlarını öğrenmek için Hepsiburada ile araştırma yapabilirsiniz. Ürünlere fiyat alarmı kurarak gelebilecek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Venüs Kadın Ayakkabı Yorumları

Ayakkabı yorumlarına bakmak gerçekten önemli bir husus oluyor. İnternet siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde özellikle de beden konusunda sizlere çok fazla yardımcı olabiliyor. Venüs kadın ayakkabı yorumları da alacağınız ürün hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Daha önce Venüs ayakkabı kullanan diğer kullanıcıların deneyimleri, satın almadan önce bir yol gösterici oluyor. Özellikle farklı renk ve tasarım sunan ürünler arasında kararsız kaldığınız durumlarda ayakkabı tavsiyeleri etkili olabiliyor. Online alışveriş ile ayakkabı almak ilk deneyiminiz ise, denemeden ayakkabı almak konusunda kararsızsanız yine yorumlar yol gösterici olabilir. Ayakkabı bedeni ve numarası tercihinde markanın verdiği listenin yanı sıra kullanıcıların yaptıkları yorumları incelerek yardım alabilirsiniz. Geniş beden aralıkları bulunan modeller hakkında hangi bedenin size daha uygun olacağını öğrenebilirsiniz. İncelenen yorumlar doğrultusunda; ayakkabılar su geçiriyor mu, koku yapıyor mu, ürün rahat mı, temizliği kolay mı, uzun süreli kullanımlar için uygun mu, kullanım sonrası memnun kalındı mı gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Venüs Ayakkabı

1955 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Ayakkabı
Ayakkabı
Bot
Bot
Sandalet
Sandalet
Topuklu Ayakkabı
Topuklu Ayakkabı
Terlik
Terlik
Çizme
Çizme
Sneakers
Sneakers
Günlük (Casual) Ayakkabı
Günlük (Casual) Ayakkabı
Spor Ayakkabı
Spor Ayakkabı
Babet
Babet
Abiye Ayakkabı
Abiye Ayakkabı
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1955 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/venus