Yargıcı

Giyim sektörü söz konusu olduğunda, son yıllarda ön plana çıkmış bazı markalardan söz etmek mümkündür. Bu markaların öne çıkma sebeplerinden belki de en büyüğü, sahip oldukları ürün çeşitliliğidir. Yapılan alışverişlerde insanlar daha geniş alternatiflerin bulunduğu markalara yönelme eğilimindedir. İşte Yargıcı tam da bu markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Markanın zengin ürün yelpazesi, size ihtiyacınız olan her ürünü farklı modeller olarak sunmaktadır. Bu sayede hem tek başına hem de kombin tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz farklı ürünleri firmanın bünyesinde bulabilirsiniz. Firmanın ürettiği kıyafetler, her vücut tipine uygun olacak aralıkta tasarlanmıştır. Bu bakımdan XS beden ölçüsünden XL beden ölçüsüne kadar farklı özelliklerde ürünler bulabilmek mümkündür. Ceket gibi ürünler söz konusu olduğunda da, numara aralığı 01 ile 04 arasında çeşitlenmektedir. Beden ölçüsü genişliğinin yanı sıra firmanın ürettiği kıyafetlerde farklı kumaşlar tercih ettiğini belirtmekte fayda var. Marka, mevsimler özelinde en uygun kumaşı kullanarak size konforlu ve şık bir görünüm sunmayı hedeflemektedir.

Yargıcı Ev Tekstili Ürünleri

Giyim sektörü ile birlikte ev tekstili alanında son yıllarda hızlı bir gelişim olduğunu söylemek mümkündür. Bu noktada ev dekorasyonu, mobilyalar, bahçe dekorasyonu vs. gibi kategoriler altında pek çok farklı ürünün satışı bulunmaktadır. Yine burada da ürün zenginliğine sahip markalar, insanların evlerini dizayn etmek için tercih ettiği firmalardan olur. Yargıcı home kategorisi, her ev tipine uygun olarak birbirinden farklı, şık ve ferah ev tekstili ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu bağlamda firmanın satışını yapmış olduğu bazı ürünlerden söz edebiliriz. Firmanın ev tekstili kategorisinde jüt halı, halı ürünlerinin yanı sıra duvar dekorları için üretilen farklı ürünler de mevcuttur. Bu ürünlerin boyutları farklı ölçülerde olduğu için, evinizin zeminine ya da duvarına uygun modeli çok kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Halılarda sunulan renk seçenekleri değişmekle birlikte hem desenli hem de düz halı çeşitleri firma özelinde bulmak mümkündür. Bu ürünlerin yanı sıra ev tekstili içerisinde tabure, tekli koltuk, vazo, sepet, sunum standı, duvar çerçevesi, askılık, çekmece kulpu, bank, puf, sandalye, ikili koltuk, runner, ayna, konsol, tavan aydınlatması, masa lambası, yan sehpa, yastık ve çeşitli dekoratif objeler bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin hepsi, kendi içinde de pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Örneğin vazolar bağlamında hem desenli hem de daha sade modeller vardır. Bununla beraber tekli koltukların ve ikili koltukların yapımında kullanılan malzemeler, renkleri vs. bakımından da farklılık olduğu söylenebilir. Bu ürün çeşitliliği ev tekstili alanındaki tüm ürünlerde geçerlidir. Çünkü firma herkesin ev tipine uygun şekilde ürünler üretmeye özen gösterir. Bu bakımdan koltuğunuza koyacağınız bir yastığı da, içine bir tablo yerleştireceğiniz duvar çerçevesini de dilediğiniz gibi rahat bir şekilde seçmeniz mümkündür.

Yargıcı Üst Giyim Ürünleri Nelerdir?

İnsanların alışverişlerinde daha çok yöneldiği alan, genellikle üst giyim ürünleri olmaktadır. Bu bağlamda firmanın sunduğu üst giyim ürünleri özelinde de çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Burada da, insanların karşısına tercih edebilecekleri farklı özelliklerde ve beden ölçülerinde pek çok ürün çıkacaktır. Bu sayede istenilen ürünün bulunması daha kolay bir hal alacaktır. Örneğin Yargıcı elbise modelleri sahip olduğu içerikle, her mevsime uygun şekilde kullanabileceğiniz elbiseler sunmaktadır. Elbise modelleri içinde kolsuz uzun triko elbiseler, büzgü detaylı elbiseler, tek omuzlu elbiseler, fırfır detaylı elbiseler, püskül detaylı elbiseler, katlı maksi elbiseler, nakışlı, askılı, düğmeli, V yaka, kuşaklı elbiseler gibi pek çok farklı ürün yer alır. Elbiselerin yapımında kullanılan kumaşlar noktasında farklılıktan söz edilebilir. Bu noktada elbiselerin içeriğinde pamuk, viskon vs. gibi malzemeler yer almaktadır. Bazı modeller tamamen pamuktan yapılmışken, bazı ürünler ise tamamen viskondan yapılmıştır. Bu aşamada bütünüyle pamuktan üretilen modellere yönelmek, size daha konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Yargıcı kaban modelleri de rağbet gören ürünleri içermektedir. Soğuk kış aylarında hem rahat hem de estetik bir görünüm elde etmek isteyen insanların ilk tercihi, firmanın kaban ürünleri olmaktadır. Kabanlar da kendi içinde yapısal özellikleri itibarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Bu farklar hem kullanılan malzemelerde hem de kabanların rengi noktasında ortaya çıkmaktadır. Elbise ve kabanların yanı sıra firmanın sunduğu diğer üst giyim ürünleri olan tişört, gömlek, bluz, hırka, triko, palto, mont, ceket, yağmurluk, kazak gibi kıyafetlere de büyük bir ilgi vardır. Yaz ayları için satın alınan bikini modelleri de firmanın bünyesinde olan başka bir ürün kategorisidir. Bu kapsamda Yargıcı bikini modelleri farklı kumaşlar ve farklı renk seçenekleri ile, size rahat ve aynı zamanda şık bir kullanım sunmayı hedeflemektedir.

Yargıcı Aksesuarları

Giyim alanında önemli yere sahip olan konulardan biri de aksesuarlardır. Çünkü aksesuarların doğru tercih edilmesi, kombinlerinizi uygun şekilde tasarlanmanıza imkân vermektedir. Bu kapsamda Yargıcı şal, Yargıcı kolye, Yargıcı şapka, Yargıcı küpe gibi aksesuarlar sundukları geniş ürün çeşitliliğiyle günlük hayatınızda kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Firmanın şal ürünlerinin renk seçenekleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle genelde tercih ettiğiniz renkler doğrultusunda bir şal bulabilmeniz mümkündür. Yine aynı şekilde kolyeler de, uzunluklar, uçlarındaki motifler gibi noktalarda farklı içeriklere sahiptir. Şapkalar noktasında düz seçeneklerin yanı sıra işlemeli modellerden de söz etmek mümkündür.

Yargıcı Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Kombinlerinizi tamamlayan bir diğer ürün de ayakkabılardır. Yargıcı ayakkabı modellerinde de size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu bakımdan firmanın süet deri, saten kumaş, parlak deri, hasır taban vs. özellikte olan pek çok ayakkabı modeli bulunur. Bunun yanı sıra Yargıcı bot ve Yargıcı sandalet modelleri kışın ve yazın yoğun şekilde tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yargıcı çanta modelleri ile de ön plana çıkan bir firmadır. Bu kapsamda dokuma, piliseli, kanvas vb. içeriklere sahip pek çok çanta modeli söz konusudur. Firmanın sunduğu çanta modelleri yalnızca kola takılan çantalar ile sınırlı kalmaz. Bu noktada Yargıcı sırt çantası modellerinden de söz edilebilir. Sırt çantaları da gerek renkler ve gerek desenleri noktasında size farklı seçenekler sunan bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin yanı sıra firmanın sunmuş olduğu cüzdan modelleri de farklı detaylara sahiptir. Yargıcı cüzdan modelleri üç bölmeli, örgü detaylı, deri vs. olmak üzere farklı modellerde satılmaktadır. Hem ayakkabılar hem de çantalar, tarzınızı yansıtmanıza oldukça uygun bir çeşitliliğe sahiptir. Sunulan ürünler sayesinde şık bir görünüm elde etmekle birlikte, keyifli bir kullanıcı deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Yargıcı Firması Hangi Ülkeye Ait?

Yargıcı markası Türkiye menşeili bir giyim firmasıdır. Temelleri 1978 yılında İstanbul’da atılan firmanın bugün pek çok mağazası bulunmaktadır.

Yargıcı Markası Hangi Ürünleri Satmaktadır?

Firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu kapsamda firma tişört, gömlek, elbise, bluz, hırka, triko, palto, mont, etek, pantolon, ceket, yağmurluk, kazak gibi pek çok ürünün satışını yapmaktadır.

Yargıcı Ayakkabı Modelleri Uygun Mudur?

Markanın satmakta olduğu birçok farklı ayakkabı modeli bulunmaktadır. Ayakkabıların yapımında kullanılan malzemeler ve diğer etkenler sebebiyle, ürünlerin fiyatında değişiklik olmaktadır. Firma kataloğunda her bütçeye uygun bir ayakkabı modeli bulmak mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yargıcı

1509 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler