Kadın iç giyim ürünleri arasında önemli bir yeri olan sütyen, giyilen kıyafetlerin estetik açıdan daha iyi görünmesini sağlar. Ayrıca göğüslerdeki sarkmayı önleyerek sağlık açısından da önemli iç giyim parçasıdır. Kıyafetlerin tamamlayıcı olan bu parçalar, şık görünümden sağlıklı yaşama kadar hemen her anlamda önem kazanır. Pek çok iç giyim markaları tarafından üretilen sütyen modelleri bulunur. Bu markalar arasında yer alan Yeni İnci sütyen modelleri, bir sütyenden beklenen tüm özellikleri bir arada sunar. Modellerin ergonomik tasarımı, kalitesi, kullanıcı dostu ve konforlu kullanımı kullanıcılarının memnun kalmasını sağlar. Tercih edilecek olan sütyenin kumaş türü, dikiş kalitesi, beden ölçüsüne ve amacına uygun olması gerekir. Bu nedenle tüm bu durumları göz önünde bulundurarak üretim yapan Yeni İnci sadece sütyen çeşitleri ile değil aynı zamanda ürettiği bayan külotlar ve diğer iç çamaşır çeşitleriyle de tercih edilir.

Şık ve Kaliteli Yeni İnci Sütyen Tasarımları

Yeni İnci sütyen modellerinin yaratıcı tasarımları sayesinde sağlığınızdan ve konforunuzdan ödün vermeden modaya ayak uydurmanız mümkün olur. Kadınların iç giyim seçimlerinde ilk sıralarda yer alan marka, sütyen tasarımında, sade, gösterişli ve tarz kavramlara yer verir. Özenle seçtiği kaliteli kumaşları sayesinde bedeninize direkt temas eden sütyen, terleme, kızarma, iz bırakma gibi reaksiyonlara neden olmaz. Yeni inci hafif sütyen varlığı hissedilmeyecek seviyelerde olur. Her çeşit kıyafetleriniz ile rahatlıkla uyum sağlayabilen modeller, yaşam kalitenizi artırır. Tüm beden ölçülerine uygun olarak ürettiği ve özenle tasarladığı ürünleri, değişik dikiş teknikleri ile fark yaratır. Kalıpları açısından da bir adım öne öne çıkan markanın sütyen modelleri, bedeninizle bütünleşmeyi sağlar ve böylece istenmeyen görüntüleri önler. Hemen her kadın için ideal seçenekler sunan markanın ürün yelpazesi günlük giysilerinizle uyumlu olduğu gibi, özel gün ve gecelerde de abiye kıyafetlerinizle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. En trend renkler kullanılarak üretilen sütyenler, geniş model yelpazesine sahip olduğundan sınırsız seçim şansı tanır. Gittiğiniz her mekanda ve ortamda tercih ettiğiniz kıyafetlerin daha şık ve konforlu olmasına yardımcı olur. Böylece Yeni İnci sütyen modelleri sayesinde amacınıza uygun sütyen bulma sorununuz ortadan kalkmış olur.

Konforlu, Şık ve Sağlıklı Yeni İnci Sütyen Çeşitleri

Yeni İnci sütyen modelleri, kaliteli kumaş dokuları sayesinde markayı tercih edenlerin özgürce hareket etmesini sağladığı gibi şıklık ve konfor ikilisini de bir arada yaşanmasına yardımcı olur. Yeni İnci toparlayıcı sütyen seçenekleri, farklı renk ve tasarımları ile dikkat çeker. Dantelli, balenli ve basic gibi serilerden oluşur. Özellikle iri göğüs yapısına sahip olan kadınlara büyük avantaj sağlayan Yeni İnci küçük gösteren sütyen sayesinde dilediğiniz zamanlarda göğüslerinizin daha toplu ve küçük görünmesini sağlayabilirsiniz. Yeni İnci balenli toparlayıcı sütyen modelleri, genellikle göğüsleri sarkık olan ve göğüsleri normalden biraz daha iri olan kadınların tercihidir. Yeni İnci toparlayıcı sütyen modelleri altına yerleştirilen balenler sayesinde göğüslerinizin daha dik ve toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu durumun aksine küçük göğüslü olan kadınlar ise daha dolgun ve büyük göğüs görünümüne sahip olmak için, Yeni İnci destekli sütyen kullanarak kendilerini çok daha iyi hissedebilirler. Bu modeller, dikişsiz bir yapıya sahip olduklarından, her çeşit kıyafet ile şık ve rahat kullanım sağlar. Kıyafetine göre göğüslerini daha büyük göstermek isteyenler ya da sarma sorunu yaşayanların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Sütyen kullanımında hafiflik ve konfor bekleyenler için balensiz modeller daha uygun olur. Yeni İnci sütyen minimizer, küçültücü modeller, göğüslerinizi toplayarak yukarı kaldırılmasını sağlar. Aynı zamanda zarif görünmenizi ve rahat kalmanızı destekler. Göğüsleri normalden bir beden küçük gösteren bu modeller sayesinde, estetik bir görünüm kazanmak mümkün olur. Siyah, beyaz ve ten rengi gibi seçenekleri olan sütyenler, hafif tasarımlı ve yumuşak dokuludur. Nefes alabilen kumaş özelliği ile sağlıklı bir kullanım sunar. Her anlamda kullanıcılarını memnun eden Yeni İnci toparlayıcı sütyen fiyatları açısından da uygun aralıklardır. Modeller arasında tercih yaparken, ürünleri daha önceden deneyimlemiş olan kullanıcıların yaptıkları Yeni İnci toparlayıcı sütyen yorumları bölümüne göz atabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Yeni İnci Sütyen Çeşitleri

Her kullanıcının beğenisine ve zevkine uygun sütyen üretimi yapan markanın sütyen modelleri, evde, iş yerinde, eğlence mekânlarında kadınların rahat etmesini sağladığından oldukça yüksek kullanıcı beğenisi toplar. Her yaşa ve tarza hitap eden çeşitleri ev içi yaşantınızda konfor sağlar. Genellikle desteksiz özelliğe sahip olan bu modeller, şık tasarımları ve rahatlıkları ile dış mekân kullanımında da ideal seçenektir. Bu sütyenler sayesinde sütyen taktığınızı unutarak kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Özellikle gece eğlence mekânlarında, düğün ve farklı etkinliklerde kadınlar abiye ve göğüs bölgeleri dekolteli elbiseleri tercih eder. Abiye kıyafetlere eşlik eden Yeni İnci straplez sütyen modelleri böyle durumlarda kurtarıcı rolü üstlenir. Göğüs dekolteli, sırt dekolteli, geniş ya da dar kalıplı tüm kıyafetlere uyum sağlayan ve şıklığınızı destekleyecek olan straplez modellerin yanı sıra Yeni İnci arkası şeffaf sütyen çeşitleri de oldukça ideal kullanım sunar. Yeni İnci dantelli sütyen çeşitleri ise özel gecelerde kullananların kadınsı yönlerini sergilemelerine yardımcı olur. Esnek ve rahat dantelli kumaşları ile özel bir kullanım sunan modeller, pedli, sabit askılı, desteksiz, önden ip detaylı gibi seçeneklere sahiptir. Yeni İnci sulu sütyen modelleri doğala daha yakın bir dokunuş hissi yaratır. Ürünlerde bebe yağı gibi jeller dolgu malzemesi olarak kullanıldığından yürüme sırasında göğüslere masaj etkisi yapar. Jeller yumuşak bir silikon kılıf içinde sütyenin iç kısmında gizli olarak kullanılır ve böylece deri ile direkt temas etmez.

Doğru Ölçülerde Yeni İnci Sütyen Seçimi

Sütyenler direkt olarak ten ile temas halinde olduğundan doğru seçim yapılması sağlık açısından büyük önem taşır. Özen gösterilmesi gereken konuların başında Yeni İnci sütyen ölçüleri ve göğüs yapısı gelir. Yeni İnci sütyen bedenleri çok fazla seçeneğe sahiptir. Ölçüler her zaman iki ayrı parçadan oluşur. Göğüs altı çevresi ve göğüslerin tam üstünden alınan ölçülerdir. Santimetre cinsinden alınan bu değerler göğsün hemen altından alınır ve beşerli olarak kısaltılır. Bir mezura yardımı ile çok kolay bir şekilde sütyen bedeninizi belirleyebilirsiniz. Dik bir konumdayken göğsünüzün hemen altından mezura ile ilk ölçümü yapabilirsiniz. Sonrasında çıkan değere 5 eklemelisiniz. Ölçüm sonucunda göğüs altınız 75 çıktıysa buna 5 eklediğinizde 80 olur ve bu ölçüm size sütyen bedeninizi verir. Kup ölçüsünü hesaplarken göğüslerin en geniş yerinden ölçüm yapılması gerekir. Mezuranın ölçüm esnasında göğüs uçlarından geçtiğinden emin olmak gerekir. Bu ölçüm sonucunda çıkan değer örneğin 93 ise her iki ölçüm arasındaki fark kup ölçüsüdür. Kup ölçüsü harf olarak değerlendirilir. Doğru ölçümü elde etmek için dilerseniz Yeni İnci sütyen beden tablosu size bu konuda yardımcı olur.

Bütçe Dostu Yeni İnci Sütyen Fiyatları

Kaliteleri, şık tasarımları ve konforlu kullanımları ile öne çıkan Yeni İnci sütyen fiyatları ile de beğeni toplar. Her kesime hitap eden farklı sütyen tasarımlarına, geniş fiyat seçenekleri eşlik eder. Fiyatları değiştiren unsurlar arasında, ürünlerin tasarım tarzları, beden seçenekleri, üretimlerinde kullanılan materyallerin kalitesi yer alır. Modeller arasında seçim yaparken fiyat aralıkları yanı sıra Yeni İnci sütyen kullanıcı yorumları ve puanlamalarını dikkate alabilirsiniz. Bu doğrultuda daha isabetli karar verebilirsiniz. Kullanıcıların en çok zorlandığı seçenekler genellikle Yeni İnci büyük beden sütyen seçimi olur. Yanlış ölçülerde sütyen almak kullananları rahatsız edeceği gibi kıyafetlerin altından kötü bir görüntü oluşmasına da neden olabilir. Yeni inci sütyen online satış üzerinden alışveriş yaparken, pijama, külot, pijama, jartiyer, tayt, erkek boxer, bayan korseler gibi tüm ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Yeni İnci sütyen modelleri nasıl temizlenir?

Sütyenlerin temizliği için öncelikle etiketlerinde belirtilen yıkama önerileri dikkate alınmalıdır. Ancak etiket bilgisine ulaşılamaz ise elde ılık su ile yıkanması önerilir. Çamaşır makinesinde yıkanmak istenirse en kısa programda sabun tozu kullanarak yıkanabilir.

En küçük sütyen bedeni kaçtır?

Yeni İnci sütyen modelleri de dahil olmak üzere tüm markaların en küçük sütyen ölçüsü 70 A olduğu söylenebilir.

Toparlayıcı sütyenleri kimler kullanmalıdır?

Toparlayıcı sütyenleri göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların kullanması uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yeni İnci Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

1016 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 38 / 1016 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
AgrafAgraf, bir giyim eşyasının karşılıklı uçlarını birbirine tutturarak kapatmaya yarayan, üzerinde genel olarak metal küçük çengeller ve halkaların bulunduğu iki parçadan oluşan bir yardımcı malzemedir. Farklı çeşitleri bulunan agrafların genel çalışma prensibi, mevcut iki parçanın birbirine geçirilmesi şeklinde olur. Agraf kelimesi yerine zaman zaman kanca, kopça gibi kelimelerin de kullanıldığı görülebilir. Kanca ve kopça gibi gereçler mantık olarak aynı işlevi görse de agraf, bunların bir kumaş parçasına dikilerek toplu şekilde kullanıldığı bir malzemedir. Agraf gibi tamamlayıcı malzeme kategorisine giren ürünlerin yokluğu ya da işlevini yitirmesi durumunda üzerinde kullanıldığı ürünler kullanılamaz hale gelebilir. Agraf, kıyafetlerin 3 farklı bölgesinde sıklıkla kullanılmaktadır. En sık kullanım alanı olarak sütyenler örnek gösterilebilir. Klasik bir sütyen için olmazsa olmaz bir parça olan agraf, sütyenin iki uç parçasının birleştirilmesine yarar. Bu tarzdaki agraf, bir parçası çengelli bölüm, diğer parçası bu çengellerin içine geçeceği halkalı bölüm olmak üzere sütyenlerin uçlarına dikilir. Terzilerin sık sık kullandığı bu faydalı malzemeler, bir kumaş parçası üzerine metal parçaların dikilmesi şeklinde imal edildiği için zamanla deforme olabilir ya da dikim bölgesinden sökülüp kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda kıyafet üzerindeki agrafların bir yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Agraf, kapatma işlevi yanında bir elbisenin açık kalan bir bölgesini birleştirmeye de yarar. Örneğin, elbiselerin ense bölgelerinde kullanılan agraflar bu işe yarar. Bu yardımcı malzemelerin kıyafetlerde kullanıldığı diğer bir bölge ise etek ve pantolonların bel kısımlarıdır. Kıyafetin bel boşluğuna tam oturmasına yardımcı olan bu önemli parçalar sayesinde daha rahat bir kullanım söz konusu olabilir. Agraf gibi ufak terzilik malzemeleri, her ne kadar göz önünde olmasalar da işlevleri açısından oldukça faydalıdır.
Detaylar