Kadın iç giyiminin öncü markalarından Yeni İnci, kaliteli ve geniş ürün seçeneği sunan farklı koleksiyonları ile iç giyime özen gösteren kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Yeni İnci, Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da ilgi gören iç giyim markaları arasında kendine yer buluyor. Markanın ihracat yaptığı bölgeler arasında Asya, Avrupa ve Afrika ülkeleri yer alıyor. Türkiye’de oluşturduğu etkin pazarlama ağıyla birçok bölgeye ve tüketiciye hızlıca ulaşan Yeni İnci, ürün koleksiyonunu her geçen gün daha da genişletiyor. Kadınların iç giyimde tüm ihtiyaçlarını karşılar nitelikte, görsel olduğu kadar kullanışlı ve kaliteli ürün gamıyla öne çıkan Yeni İnci markası, bünyesine kattığı yeni alt markalarıyla daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Farklı yaş aralıklarına hitap eden koleksiyonlar birbirinden farklı türde ürünler içeriyor.

Yeni İnci Sütyen Modelleri

Yeni İnci markası, kadınların mümkün olduğunca rahat edebilecekleri iç giyim seçenekleri sunuyor. Özellikle sütyen modellerinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sayesinde seçim yapmak kolaylaşıyor. Yeni İnci sütyen modelleri arasında günlük kullanıma uygun rahat modellerden, özel zamanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış gelişmiş alternatiflere ulaşmak mümkün oluyor. Yeni İnci sütyen farklı beden ölçülerine ve şekillerine uygun, kullanım sırasında maksimum rahatlık sağlamayı hedefleyen, amaca özel olarak geliştirilmiş modeller sunuyor. Yeni İnci sütyenler vücuda oturarak kıyafet altında oluşabilecek istenmeyen görüntülerin oluşmasına engel oluyor. Sütyenler doğru beden ölçülerine göre seçim yapıldığı takdirde kullanım süresi boyunca deformasyon göstermiyor. Zarif ve modern modelleri dayanıklı malzemelerle birleştiren Yeni İnci sütyenler uzun süreli kullanım sağlıyor.

Kadınların zaman zaman farklılık gösteren iç giyim ihtiyaçları doğrultusunda etkili ürünler sunan Yeni İnci, klasik ya da modern, son trendlere uygun sütyen modelleriyle beklentilere karşılık veriyor. Marka, sütyen modellerinde kullandığı kaliteli malzemelerle işlevsel ürünler sunarken kullanıcı sağlığını da önemsiyor. Kullanımı rahat, günlük tercih edilebilecek pamuklu modeller derinin nefes almasına yardımcı oluyor. Büyük göğüsleri toparlayıcı özellikteki sütyenlerden, küçük göğüsler için olan özel tasarımlara uzanan geniş ürün yelpazesi sayesinde doğru seçim yapmak kolaylaşıyor. Minimizer, askısız, destekli ya da desteksiz, emzirme sütyeni gibi birçok özellikteki farklı ürün Yeni İnci sütyen çeşitleri arasında yer alıyor.

Yeni İnci Sütyen Fiyatları

Kaliteli malzemelerden üretilen Yeni İnci sütyenler farklı vücut tiplerine uyum sağlayarak rahat bir kullanım sağlıyor. Gündüz ya da gece kullanımından, özel durumlarda kullanılmak üzere geniş bir aralıkta üretilen sütyen modelleri işlevsel olduğu kadar görsel açıdan da kadınların beklentilerini karşılıyor. Yeni İnci sütyen fiyatları ürün çeşidine göre farklılık gösteriyor. Doğru kullanıldığı takdirde uzun süreli performans gösteren iç giyim ürünleri yüksek kalitelerine rağmen ulaşılabilir bir fiyat aralığında yer alıyor. Yeni İnci sütyenler her modelde farklı detaylarla öne çıkıyor. Abiye elbiselerde kullanılmak üzere geliştirilen özel sırtsız sütyen modelleri dekoltelerle uyum sağlıyor. Toparlayıcı modeller, büyük göğüslerin daha küçük görünmesine yardımcı oluyor. Küçük göğüslerin büyük görünmesini sağlayan destekli modeller ise ağırlık hissi yaratmıyor. Farklı özellikteki her modeli birçok renk alternatifiyle tüketicilere sunan Yeni İnci sütyenler sade ya da hareketli detaylarla destekleniyor.

Kadın iç giyiminde önemli bir yere sahip olan sütyenler, doğru seçim yapılması halinde oluşması muhtemel göğüs deformasyonlarının önüne geçiyor. Yeni İnci sütyenler yenilikçi, sağlıklı kullanım sunan ve amaca uygun modelleriyle iç giyim deneyiminin daha keyifli olmasına yardımcı oluyor. İç giyimde rahatlığı olduğu kadar görselliği de önemseyenler için dikkat çekici modeller sunan Yeni İnci, kaliteli ürünlerini dengeli bir fiyat politikası izleyerek tüketicilere sunuyor.

Yeni İnci Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

459 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yeni İnci
  2. Anıl
  3. NBB
  4. Le Jardin
  5. Orkide
  6. Moonlight
  7. Emay
  8. Kom
  9. Magic Form
  10. Nurteks
  11. Pierre Cardin
  12. Obje
  13. Şahinler
  14. Reflectıons
  15. Gallipoli
  16. Sistina
  17. Ayyıldız
  18. Dagi
  19. Modinn
  20. Bella Donna
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Renk
  1. Beyaz
  2. Kahverengi
  3. Siyah
  4. Kirmizi
  5. Mor
  6. Mavi
  7. Pembe
  8. Gri
 4. Beden A-Z
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Yeni İnci
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/yeniinci
BAŞA DÖN