Celly Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Aksiyon kameraları, kameralar, dizüstü bilgisayarlar, tablet ve akıllı cep telefonları için yüksek kaliteli aksesuarlar geliştiren İtalya merkezli Celly, ürün gamını Bluetooth kulaklık modelleriyle zenginleştiriyor. 20 yılı aşkın sektör deneyimi sayesinde kullanıcıların, edindikleri kulaklıklardan ne tür beklentileri olduğunu bilen, yeni nesil teknolojilerden güç ve ilham alarak başarılı Bluetooth kulaklıklara hayat veren Celly, teknoloji tutkunlarının favori markalarından birine dönüşüyor. Kulak üstü ve kulak içi formda kulaklıklara imza atan Celly’nin geliştirdiği ürünler, sunduğu teknik özellik ve fiziksel yapı doğrultusunda farklı fiyatlara konumlandırılıyor. Genel olarak erişilebilir aralıklarda seyreden Celly Bluetooth kulaklık fiyatları, kısıtlı bütçeli kullanıcıların da diledikleri ürünü edinebilmelerine yardımcı oluyor.

Celly Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Modelleriyle Eğlenceye Dâhil Olun

Cep telefonu, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızla kolayca eşleştirebileceğiniz şekilde üretilen kulak üstü kulaklık yapısındaki Celly Bluetooth kulaklıklar, göz alıcı tasarımlarıyla olduğu kadar teknik yeterlilikleriyle de öne çıkıyor. Geniş sürücülere sahip olan ürünler, takip ettiğiniz dijital içeriklerdeki sesleri, kaynaktaki ses kalitesinden ödün vermeden sizlerle buluşturuyor. Kulaklık dolguları, uzun süreli kullanımlarda kulaklarınızın rahat etmesini sağlarken özel materyallerden yardım alınarak üretilen baş bantları, kulaklığın varlığını âdeta unutmanızı sağlıyor. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak Bluetooth 4,2 ve 5,0 teknolojilerinden güç alan kulaklıklar, yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde 10 saatin üstünde kullanım imkânı sunarken ürünleri şarj birimine bağladığınızda kısa sürede tam doluluğa ulaşıyor. Özel kullanım senaryolarına uygun aksesuarlar da hazırlayan Celly, dış mekân seslerinden kendini izole etmek isteyen ve doğrudan kulaklığından gelen sesleri kendi kaptırmak isteyen müzik tutkunları için sıra dışı modellere imza atıyor. Yerleşik mikrofonlarıyla gelen aramaları yanıtlamanıza olanak veren kulaklıklar, bu yönüyle de bütünlüklü bir çözüme dönüşüyor.

Kulak İçi Kulaklıklarla Antrenmanlarınızda İletişim ve Müzikten Uzak Kalmayın

Kulak içi kulaklıkların birçoğunu True Wireless Stereo (TWS) yapısında hazırlayan ancak daha geleneksel ürünleri tercih eden kullanıcıları da boyun bantlı modellerden mahrum bırakmayan Celly, alanındaki uzmanlığını böylesi çözümlerle de gözler önüne seriyor. Seçeceğiniz kulaklığa göre geniş sürücülerle ve kulak destek kancalarıyla gelen ürünler, konforu ve kullanım güvenliğini bir arada sunuyor. Düşük ağırlıkları sayesinde kulağınızda oldukları müddetçe sizi rahatsız etmeyen modeller, boyutlarından beklenmeyecek derecede yüksek kapasiteli bataryalarla geliyor. TWS yapısındaki tomurcuk görünümlü kulaklıklar, kendi şarj birimlerinden destek alarak çok daha uzun süreler kullanılabilirlik sağlarken ense bantlı ürünler de batarya kapasitesi noktasında beklentilerinizi karşılıyor. Antrenmanlarınızda dahi iletişim imkânları ve müzikten uzak kalmamanızı sağlayan kulaklıklarda, sesinizi karşı tarafa net biçimde aktaran mikrofonlar bulunuyor. İletişim ve multimedya kontrolleri için ense bantlı çözümlerdeki kumandalar, tomurcuk yapılı TWS kulaklıklarda ise özel tuşlar yer alıyor.

Soru 1: Toplu taşıma araçlarında seyahat ederken dışarıdan gelen sesler, dinlediğim müziğe odaklanmamı engelliyor; Celly’nin gürültü engelleyici özellikli kulak üstü kulaklıkları var mı?

Cevap 1: Markanın ürün yelpazesinde aktif gürültü engelleme mekanizmalı kulak üstü kulaklıkları bulunuyor.

Soru 2: Sık sık antrenman yapıyorum ve bu esnada kullandığım kulaklıklar kulağımdan çıkıyor; özel aparatlı Celly Bluetooth kulaklıklar mevcut mu?

Cevap 2: Koşu başta olmak üzere birçok antrenmanda değerlendirebileceğiniz, kulağınızı kavrayacak özel kısımlar içeren TWS formunda Bluetooth kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Soru 3: Oyun oynama, müzik dinleme ve benzeri süreçlerde kullanabileceğim mikrofonlu kulak üstü Bluetooth kulaklıklar arıyorum, Celly’nin multimedya takibine özel çözümleri bulunuyor mu?

Cevap 3: Celly, hem evde hem de yolculuklarınızda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan, multimedya süreçlerine özel mikrofonlu ve kompakt sayılabilecek ürünlere imza atıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Celly Bluetooth Kulaklık Fiyatları

6 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Celly Bluetooth Kulaklıklar
  2. Xiaomi Bluetooth Kulaklıklar
  3. Apple Bluetooth Kulaklıklar
  4. Samsung Bluetooth Kulaklıklar
  5. Anker Bluetooth Kulaklıklar
  6. Huawei Bluetooth Kulaklıklar
  7. Beats Bluetooth Kulaklıklar
  8. AKG Bluetooth Kulaklıklar
  9. Jabra Bluetooth Kulaklıklar
  10. Sennheiser Bluetooth Kulaklıklar
  11. Case 4U Bluetooth Kulaklıklar
  12. Spigen Bluetooth Kulaklıklar
  13. Taotronics Bluetooth Kulaklıklar
  14. Edifier Bluetooth Kulaklıklar
  15. Polosmart Bluetooth Kulaklıklar
  16. Lenovo Bluetooth Kulaklıklar
  17. TWS Bluetooth Kulaklıklar
  18. Qcy Bluetooth Kulaklıklar
  19. Baseus Bluetooth Kulaklıklar
  20. Trust Bluetooth Kulaklıklar
  21. Awei Bluetooth Kulaklıklar
 4. Kullanım Tipi
 5. Aktif Gürültü Önleme (ANC)
 6. Bluetooth Versiyon
 7. Kulaklık Tipi
 8. Müzik Dinleyebilme
 9. Çift Telefon Desteği
 10. Renk
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Suya & Tere Dayanıklı
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Celly

Bluetooth Kulaklıklar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/16218/celly
Başa dön