Ceyo Erkek Terlik Modelleri

Pratik bir kullanım yaşatan Ceyo erkek terlik modelleri ile kısa mesafeli yürüyüşlerinizde ya da ev ortamında kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Evinizin yakınlarındaki bakkallara ya da marketlere giderken ayakkabı giymekle uğraşmamak için terliğinizi değerlendirebilirsiniz. Evlerin bahçelerinde ya da havuz, plaj gibi alanlarda da kullanılabilen terlik çeşitleri sayesinde ayaklarınızı koruyan kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ergonomik kalıplarıyla kullanıcılarına üst düzey konfor yaşatan modern terlikler giyim rahatlığı oluşturur. Aynı zamanda anatomik özelliklerle de tasarlanan Ceyo erkek terlik modelleri aracılığıyla ayak tabanlarınızın daha az yorulmasını ve daha dengeli bir basınca maruz kalmasını sağlayabilirsiniz. Alternatif renklerle de üretilen terlik çeşitleri farklı kullanıcılar için uygun opsiyonlar içerir. Tokalı terlikler estetik dış görünüşlerinin yanı sıra sıkılıklarının ayarlanabilmesini sağlayan delikli noktalar aracılığıyla kişiden kişiye değişen kullanım tercihlerine uygun şekilde değerlendirilebilir.

Günlük Yaşamı Kolaylaştıran Terlikler

Ayak yapısına uygun şekilde tasarlanan kullanışlı terlikler koku oluşumunu önleyen malzemelerle imal edildiği için konforlu bir kullanım yaşatır. Aynı zamanda oldukça esnek olan Ceyo erkek terlik modelleri sayesinde ayak hareketlerinize uyum sağlayan bir ürüne sahip olmanın rahatlığını yaşarsınız. Antibakteriyel özelliklere sahip terlikler çoraplı ve çorapsız olarak rahatça giyebileceğiniz yapıdadır. Poliüretan taban özelliğiyle terliğinizin tabanına batabilecek çeşitli sert ve sivri cisimlere karşı koruma yaratılır. Parçalanmaya ve deformasyona karşı dayanıklı taban yapısı aynı zamanda tutunmayı da artırır. Zeminde kaymayı önlemeye yardımcı taban yapısıyla beraber terliklerinizi daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayak numaranıza uygun şekilde alternatif terlikler arasından siparişlerinizi verebilirsiniz. Suni deri malzemeyle üretilen terlikler dayanıklılıklarıyla beğeni toplar. Suda ıslanmaya karşı dayanıklı terlik çeşitleriyle beraber yağışlı havalarda ya da havuz, deniz gibi alanlara yakın bölgelerde keyifli bir giyim yaşayabilirsiniz.

Ferah Bir Giyim İçin Kullanışlı Terlikler

Özellikle sıcak havalarda ayaklarınızın terlemesini önlemek için Ceyo erkek terlik modellerinden yardım alabilirsiniz. Terlemeye karşı koruma yaratan dokuları aynı zamanda son derece yumuşak olan terlikler aracılığıyla yaz sıcaklarında pratik bir giyim gerçekleştirebilirsiniz. Çorapsız olarak da giyilebilmeleri sayesinde Ceyo marka terlikleri ayağınıza çorap geçirmenize gerek kalmadan anında kullanabilirsiniz. Bükülebilir yapıları ayak hareketlerine kolayca uyum gösteren ürünler aracılığıyla kuru ve ıslak zeminlerde güvenli bir şekilde yürüyebilirsiniz. Rüzgârı özgürce hissetmek ve ayakkabılarınızı kirletmemek için giremeyeceğiniz alanlara kolayca girebilmek için de Ceyo erkek terlik modellerini sipariş edebilirsiniz. Oldukça düşük bir ağırlık düzeyine sahip olan terlikler ayaklara binen yükü azaltır ve konforlu bir giyim yaşatır. Tabanlarında ya da üst kısımlarında numara bilgisine yer veren terlikler aracılığıyla ürünlerin kaç numara olduğu kolayca görülebilir.

Tasarımlarıyla Avantaj Yaratan Modern Terlikler

Tek ve çift bantlı terlikler ayaklarınızın üst kısmını sararak yürüyüşünüz esnasında size denge kazandırır. Terliklerin ayaktan kaymasını önlemeye de yardım eden bantlar ergonomik bir kullanım için ideal özelliklere sahiptir. Terlik tabanlarının yanı sıra ayak tabanının denk geldiği alanların da tırtıklı ve desenli şekilde tasarlandığı modellerle beraber ayaklarınızın kayması önlenir. Uniseks kullanıma uygun sade terlik çeşitleri de Ceyo'nun ürün gamında yer alarak evinizde bulundurabileceğiniz kullanışlı modelleri size sunar. Topuk bölümünde destek bölümüne yer veren terlikler ekstra konfor yaratarak yürüyüşlerinizde size destek olur. Yumuşaklık hissi yayan topuk dolgusu aracılığıyla terliğiniz ağrı oluşumunu önlemeye de yardımcı olur. Ceyo'nun ev ayakkabısı olarak ürettiği şık terlikler de markanın beğeni toplayan ürünleri arsındadır. Ayağı saran ve halı, parke gibi zeminler üzerinden giyilebilen bu ürünler kumaş malzemenin yarattığı konforu size yaşatır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Ceyo Erkek Terlik Modelleri

Parmak Arası
Günlük Terlik
Ev Terliği
Siyah
Kahverengi
Lacivert
Bej
Gri
Beyaz
Kırmızı
Mavi
Yeşil
Sarı
Pembe
Krem
Turuncu
Gümüş
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 551 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000803/ceyo