Mor Elbise

Elbiseler yaz ya da kış fark etmeden oldukça fazla tercih edilen bir kıyafet türüdür. İçleri polarlı olarak ya da kalın kumaşlardan üretilen modelleri kışın rahatlıkla kullanılır. Bunun yanı sıra daha ince kumaşlardan farklı modellerde üretilmiş olan elbiseler ise yazın giyilebilir. Mor elbise yazın ya da kışın için tasarlanan ürünlerin kumaş rengi olarak tercih edilebilir. Canlı rengi sayesinde göz alıcı duran bu elbiseler her tarza uygun modellerde üretilebilir. Geniş ürün skalası sayesinde bu ürünleri her tarza sahip olan müşteriler tercih edebilir.

Mor Abiye

Mor abiye, her abiye elbise de olduğu gibi daha çok gece ya da özel günlerde tercih edilen elbise modelleridir. Bu elbiseler sade ve şık kumaşlardan üretildikleri gibi daha renkli ve göz alıcı kumaşlardan da üretilebilir. Kısa ya da uzun modelleri olduğu gibi morun birçok farklı rengi kullanılarak da üretilebilir. Bu elbiselerin asıl özelliği tercih edildiği organizasyona uygun olmasıdır. Aynı zamanda içerisinde rahat etmek de müşterilerin önemsediği bir fonksiyon olmaktadır. Bu abiyeler kaşındırmayan ve rahat taşınabilen kumaşlardan üretildikleri takdirde daha fazla tercih edilebilirler. Aynı zamanda farklı modellerin olması da farklı stillere sahip kişilere uygun ürünlerin üretilebileceği anlamına gelmektedir. İster daha modern ve şık olmak için ister daha geleneksel olmak için tercih edilsin her iki tarafta da uyum sağlayan bir ürün çeşididir.

Mor Elbise Kombinleri

Mor elbise kombinleri, son derece ilgi çekici olabilen kombinlerin yanı sıra daha sıradan ve gündelik hayatta giymek için de oluşturulabilir. Bu kombinlerin asıl parçası mor elbiseden oluştuğundan dolayı diğer parçalar bunlara uyum sağlayacak şekilde tercih edilmelidir. Örneğin elbisenin altına tercih edilecek ayakkabının mor elbisenin modeline ve geleceği mevsime uygun olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra elbisenin uyumlu olduğu tarzda son derece önemlidir. Mor elbise ile oluşturulan kombinler klasik bir sitil ile hitap etmenin yanı sıra daha modern ve gündelik stillere de uyum sağlayabilir.

Mor Elbise Modelleri

Mor elbise modelleri, oldukça çeşitlidir. Örneğin yaza uygun daha ince kumaşlardan ve daha salaş üretilirken kış için daha kip ve daha kalın kumaşlardan üretilen modelleri bulunmaktadır. Morun renk skalasında açıktan koyuya doğru bütün renkler kullanılarak bu elbiseler renklendirebilir. Bunun yanı sıra mor elbisenin her stile uyum sağlayacak modelleri de söz konusudur. 

Mor Abiye Elbise

Mor abiye elbise, birçok kriter üzerinden değerlendirilerek satın alır. Örneğin mor abiyelerin üretildikleri kumaşlar oldukça önemlidir. Daha çok özel günlerde tercih edilen bu abiyeler rahat edebilmek adına kaliteli ve cilt sağlığı ile uyumlu ürünlerden üretilmelidir. Bunun yanı sıra mor elbiseler uzun saatler boyunca giymeyi uygun olacak şekilde hafif kumaşlardan üretilmelidir. Eğer üzerlerinde işleme ya da içerisinde ekstra astar varsa bunların da ağırlığı hesaplanmalıdır. Bu sayede daha sağlıklı ve daha rahat kullanıma imkan sağlanabilir. Bunun yanı sıra ürünlerin birçok farklı modeli üretilebilir. Örneğin uzun ya da kısa modelleri söz konusudur.

Koton Mor Elbise

Koton mor elbise, ister günlük yaşamda ister daha şık ve özel davetlerde tercih edilecek olsun herkesin ihtiyacını karşılayacak bir üründür. Bu elbiseler cilt sağlığını destekleyecek kumaşlardan üretilerek herhangi bir alerjik duruma imkan sağlamayarak üretilmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan iplikler de hem uzun vadeli kullanıma imkan sağlamak için kalitelidir hem de ürünlerde göze batmayacak şekilde tercih edilir. Koton mor elbiseleri kombinlemek zevke göre değişebilecek çeşitler içerebilir. Klasik ya da modern tarzları uyum sağlayabilecek şekilde kombinlenerek elbiseler birçok farklı ortamda giyilebilir.

Mor Elbise Kısa

Mor elbise kısa ya da uzun olarak tercih edilebilir. Bu ürünler kumaşlarına göre mevsimler boyunca da giyilebilir. Aynı zamanda farklı parçalarla kombinlenerek farklı ortamlarda ya da farklı stillere sahip kişiler tarafından da tercih edilebilir. Mor elbiselerin kumaşları cilt kalitesi ile uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Bunun yanı sıra ürünlerin kaliteli kumaşlardan üretilmesinin uzun kullanıma imkan sağlaması da söz konusudur. Bunun yanı sıra farklı modellerle çeşitlendirilerek çok farklı mor renkli elbise üretilebilir.

Mor Dantel Elbise

Mor dantel elbise, kullanılan dantelin katmış olduğu detaylar doğrultusunda klasik ya da modern olarak kullanılabilir. Aynı zamanda dantel ile mor elbiseler daha şık hale getirilebilir. Bu sayede kullanım alanları çeşitlendirir. Üstelik seçilen mor rengin elbise üzerindeki etkileri de oldukça fazladır. Dolayısıyla mor dantel elbise seçenekleri oldukça fazla geniştir. Her tarzdaki insan burdan elbise ürünleri üzerinden kendine uygun bir elbise edinebilir.

Kadın Mor Elbise

Kadın mor elbise, git gide daha fazla tercih edilen bir elbise özelliğidir. Genellikle mor renkler daha çok göz alıcı durmasının yanı sıra pastel tonlarda seçildiği takdirde daha günlük ve sıradan görünümleri sahip olunabilir. Dolayısıyla her ortamda ve her mevsimde gelecek şekilde üretilebilir. Aynı zamanda bu mor elbiselerin üzerine eklenen dantel ya da işleme modelleri ile ürünler çeşitlendirilebilir. Tüm bunların yanı sıra seçilen kumaş dolayısıyla farklı mevsimlerde de mor elbiseler giymek mümkündür. Daha kalın kumaşları ile kışın ince ve salaş modelleri ile yazın tercih edilebilir. Mor elbiselerin çeşitleri arttırılarak farklı ihtiyaçlara yönelik olan alışverişlerde tercih edilebilir.

Mor Elbise Fiyatı

Mor elbise fiyatı belirlenirken oldukça fazla faktör göz önünde bulundurulur. Bu faktörlerden bazılarına da örnek verecek olursak öncelikli olarak kumaş kalitesinden söz edilebilir. Kumaş kalitesi arttıkça ürünün fiyat aralıkların artan nitelikler de genişlemektedir. Aynı zamanda ürünler üretilirken yapılan maliyetler dolayısıyla markanın fiyat belirleme politikaları üzerinden ürünlerin fiyat aralıklara belirlenir. Bunun yanı sıra mor elbiselerin hangi platform üzerinden ve hangi zamanda alındığına bağlı olarak fiyat aralıkları değişkenlik gösterebilir.

Mor Elbise Fiyatları

Mor elbise fiyatları her platform üzerinde değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler üzerinde etkili faktörler oldukça fazladır. Örneğin hangi marka üzerinden satılıyor ise bu markanın fiyat belirleme politikaları göz önünde bulundurulur. Ya da kullanılan iplik kalitesi ile kumaş kalitesi doğru orantılı olduğundan dolayı ürünlerin kullanım zamanları uzar. Dolayısıyla fiyatı aralıkları da genişleyen nitelikte artar. Satıldığı platformların uyguladığı kampanyalardan da etkilenir. Satılan ürünlerin miktarlarını, stok sayılarına ya da hangi mevsimde hangi mevsimlik kıyafetin alındığına göre değişiklik gösterebilir. Tüm bunlar göz önünde bulundurularak fiyat aralıkları belirlenir.

Mor Abiye Elbise Nerelerde Giyilebilir?

Mor abiyeler daha çok gündelik yaşamın haricinde özel günlerde tercih edilebilir. Örneğin balo, özel gün ya da kutlamalarda tercih edilebilir.

Mor Elbise Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Ürün fiyatları markadan markaya farklılık göstermekle birlikte genelde kullanılan ürünler dolayısıyla harcanan maliyet üzerinden belirlenir. Aynı zamanda kumaş kalitesi gibi farklı faktörler ürünlerin fiyatını artıran etkenlerdir.

Mor Dantel Elbise Nasıl İşlenir?

Dantel tasarlanan mor elbisenin üzerine sonradan ekleme olarak yapılabilir ya da elbiseyle birlikte dikilerek işlenebilir. Diğer bir taraftan bu dantellerin üzerine ekstra işlemeler de yapılabilir. Elbisenin tercih edilebileceği ortama göre bu durumlar farklılık gösterir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mor Elbise Modelleri

2834 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka