Marc Jacobs 2022 Güneş Gözlüğü Modelleri

Marc Jacobs güneş gözlüğü, birbirinden şık tasarımları ve kalitesiyle kullanıcılardan tam not almış ürünlerdir. Göz sağlığını ön planda tutarak üretimlerini gerçekleştiren markanın farklı işlevselliğe sahip güneş gözlükleri bulunmaktadır. Yılın her döneminde farklı stillerin en zarif temsilcisi olan Marc Jacobs, ürün gamını günden güne genişletmektedir. Modern çizgilerin Retro tarzla birleştiği güneş gözlükleri, her stilin yansıtılmasına olanak sağlamaktadır. Yuvarlak ya da köşeli olarak tasarlanan güneş gözlükleri, renk ve özellik olarak birbiri içinde ayrılmaktadır. Aynı rengin farklı tonları ya da tek renk seçeneklerini markanın ürün yelpazesi arasında bulabilirsiniz. Degrade güneş gözlüğü modelleri de yeni sezonda dikkat çeken tasarımlardan bir tanesidir. Her ortamda dikkatleri üzerinize çekmek için Marc Jacobs güneş gözlüklerini tercih edebiliriniz. Göz sağlığını düşünen markanın UV filtre destekli olarak tasarlanan güneş gözlükleri, güvenli bir kullanıma sahiptir. Bu gözlüklerle sadece tarzınızı tamamlamazsınız, aynı zamanda gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından da korumuş olursunuz. Göz sağlığınızı destekleyen UV filtreli gözlükleri, markanın ürün gamı içinden tercih edebilirsiniz. 

Şıklığınıza şıklık katacak güneş gözlükleri, yılın her döneminde modası geçmeyen aksesuarlar olarak tasarlanmaktadır. Ten renginiz, yüz şekliniz ya da saç renginize uygun olarak tasarlanan güneş gözlükleri, tarzınızı vurgulayacaktır. Marka tasarımlarındaki güneş gözlükleri, tam çerçeve olarak kullanılabilmektedir. Metal, kombine çerçeve, kemik, plastik ve benzeri güneş gözlüğü tasarımları her kullanım alanına hitap etmektedir. Marc Jacobs güneş gözlükleri, klasik ya da spor şıklığınızı ortaya çıkarmak için de kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kombine çerçeveli olarak tasarlanan güneş gözlükleri de metal ve kemik malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünlerdir. Spor, klasik ya da farklı tarzların kombinlerde yer alması için markanın ürün yelpazesini kontrol edebilirsiniz. 

Marc Jacobs Güneş Gözlüğü Modelleri

Marc Jacobs güneş gözlüğü kadın ve erkeklerin aksesuar modasına yön veren tasarımlara sahiptir. Güneş gözlüklerinin farklı tasarımlara sahip olması, her kıyafet kombiniyle bu ürünlerin kullanılmasına olanak sağlar. Yumuşak hatlı oval, yuvarlak gözlüklerin köşeli yüz hatlarına sahip bireyler tarafından kullanılması uygun olacaktır. Aynı zamanda, yüzünüzü olduğundan uzun göstermek amacıyla dikdörtgen güneş gözlüklerini kullanabilirsiniz. Köşeli formdaki güneş gözlükleri, yüz hatlarınızı daha da belirginleştirecektir. Kare yüz şekline sahip olan bireyler, yuvarlak ve oval çerçevelere sahip olan güneş gözlüklerini tercih edebilirler. Kedi gözlü ve kelebek formdaki çerçeveler ise kare yüz tipleri için kullanılabilecek modellerden bir tanesidir. Marc Jacobs güneş gözlüğü erkek ve kadınlar için özel kreasyonlar tasarlayarak farklı ihtiyaçlara yön vermektedir. 

Geniş bir alına, sivri bir çeneye ve kalp bir yüz şekline sahip olan erkek ve kadınlar, açık renkli güneş gözlüklerini tercih edebilirler. Aynı zamanda, alt kısmı hareketli olan güneş gözlükleri de alından çene kısmına doğru orantılı bir görünüm oluşturacaktır. Oval yüz şekline sahip olan bireyler ise markanın tasarladığı her gözlük modelini kullanabilirler. Güneş gözlüklerinin modellerini, yüz hatlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Böylece yüzünüzü daha anlamlı ve orantılı gösterebilmeniz de mümkün olur. 

Marc Jacobs Güneş Gözlüğü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Marc by Marc Jacobs güneş gözlüğü modelleri arasından ürün seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunmaktadır. Güneş gözlüklerinin temel işlevi gözleri güneşin zararlı ışınlarından korumaktır. Bunun yanı sıra, estetik şıklığın sağlanması amacıyla da güneş gözlüğü tercihi yapılmaktadır. Erkek ve kadın kullanıcılar güneş gözlüğü seçimi yaparken işlevsel modellere yönelebilirler. Bunun yanı sıra, kullanım amacınız ve yüz hatlarınızı göz önüne alarak da ürün seçimi yapabilirsiniz. Gözlüğün camlarının UV filtreli olması, kullanıcıları güneşten muhteşem bir şekilde koruyacaktır. Marc Jacobs güneş gözlüğü bayan ve erkekler için farklı görünüşlerde tasarlanmaktadır. Dolayısıyla kadın kullanıcılar bu kategorideki ürünleri kontrol edebilirken, erkek kullanıcıların kendi kategorilerindeki ürünlere yönelmeleri doğru olacaktır. Bireylerin giyim tarzlarına uygun olan güneş gözlüklerini seçmeleri de doğru bir alışveriş şekli olacaktır. Aynı zamanda, güneş gözlüklerinin burundaki rahatlığı kolay bir kullanım için olmazsa olmazdır. 

Rahatlığın ön planda tutulduğu hafif güneş gözlükleri, kullanıcılara büyük avantajlar sunacaktır. Burnu, kulakları kavrayarak sıkmadan kullanabileceğiniz güneş gözlüklerini satın alabilirsiniz. Marc Jacob güneş gözlükleri arasından seçim yaparken, sade tarzdaki bireyler dikkat çekmeyen ince çerçeveli gözlüklere yönelebilirler. Ancak kalın ve renkli çerçevelere sahip olan güneş gözlükleri de farklı kombinlerinize eşlik edecektir. En şık aksesuar modelleri arasında yerini alan güneş gözlükleri, saç ve ten renginizle uyumlu olursa, muhteşem bir görünüme sahip olur. Örneğin, açık tenli ve sarı saçlıysanız, koyu renk cama sahip olan güneş gözlüklerini satın alabilirsiniz. Canlı renklerin hakim olduğu güneş gözlükleri de sizin için doğru bir seçim olacaktır. Gözlük seçimi yaparken en fazla özen göstermeniz gereken faktörlerden biri de yüz şeklinizdir. Gözlük seçimini yüz tipinize göre yaparak doğru bir modeli seçtiğinizden emin olabilirsiniz. 

Marc Jacobs Güneş Gözlüğü Fiyatları

Marc Jacobs güneş gözlüğü fiyatları üzerinde etkili olan birçok unsur bulunmaktadır. Markanın imzasını taşıyan gözlüklerin, kalite düzeyi, özellikleri, dış tasarım yapıları gibi faktörler, fiyat aralıklarına yansımaktadır. Farklı yüz tiplerine uygun olarak imal edilen güneş gözlükleri, her kullanıcının ihtiyacını karşılayacaktır. Marc Jacobs markası, geniş bir ürün gamına sahiptir. Bu nedenle, güneş gözlükleri üretimlerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Benzersiz tasarımlarıyla tarzınıza hitap edecek güneş gözlüklerini bütçe dostu oranlarla satın alabilirsiniz. Farklı renklerde tasarlanan güneş gözlüklerini yaz aylarının yanı sıra, yılın farklı dönemlerinde kullanabilmeniz mümkündür. Örneğin, yaz aylarında koyu camlı renklere sahip olan güneş gözlükleri oldukça popülerdir. Aynı zamanda, çift ya da tek burun köprülü olarak tasarlanan metal çerçeveli gözlükler de seçenekler arasındadır. The Marc Jacobs gözlük modellerinin çerçeve detayları da fiyatlara yansıyan unsurlardan bir tanesidir. 

Güneş gözlüklerinin camlarındaki UV filtre korumaları ve diğer bütün koruma özellikleri fiyatlara yansıyan unsurlardan bir kaçıdır. Renkli, renksiz, ince ya da kalın çerçevelerle tasarlanan güneş gözlükleri, fiyatsal olarak birbiri içinde ayrılmaktadır. Renk aralıklarının yanı sıra, işlevsellik, model özellikleri ve benzeri unsurlar da fiyatlara yansıyan kriterler arasında yerini almaktadır. Yaz, kış ya da bahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz farklı özelliklerde güneş gözlüğü tasarımı yapılmıştır. Marc Jacobs markasının kalite farkı sayesinde, yılın bütün aylarında kendi zevkinize uygun güneş gözlüğünü kullanabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman yapılan indirim ve kampanyalardan da yararlanarak stilinizi bütçe dostu oranlar ile yansıtabilirsiniz. 

Marc Jacobs Güneş Gözlüğü Neye Göre Seçilmeli?

Güneş gözlüğünün kişiye özel olarak satın alınması gerekir. Yüz tipi, gözdeki rahatsızlıklar ve tarzınızı göz önüne alarak güneş gözlüğü seçimi yapmanız doğru olacaktır. 

Marc Jacobs Güneş Gözlükleri Kaliteli mi?

Popülerliğiyle bilinen bu marka, ürettiği güneş gözlüklerinin kaliteli olmasından dolayı yoğun ilgi görmektedir. Son derece kaliteli ve sağlam işçiliklerle ürettiği güneş gözlükleri her yaş aralığına hitap eder. 

Marc Jacobs Güneş Gözlükleri Göz Sağlığına Uygun mu?

Göz sağlığını ön planda tutan markanın, üretimleri de bu kritere göre yapılır. Son derece sağlıklı ve korunaklı camlara sahip olan güneş gözlüklerini marka üzerinde bulabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Elbise Modelleri

5052 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
HepsiLojistik Ürünleri
Beden
Toplam 24 / 5052 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12087202/12087202