En ucuz ve Kaliteli Erkek Blazer Ceketleri

Erkekler kadar kadınlar tarafından da tercih edilen, hem kadın hem de erkek modasına imzasını atan blazer ceketler sportif görünümleriyle klasik ceketlerden ayrılıyor. Dayanıklı kumaştan imal edilen, genellikle metal düğmeler bulunduran erkek blazer ceket hem resmi toplantılarda hem de arkadaş etkinliklerinde giyilebilir. Smart casual yani spor şık olarak tabir edilen stiliyle gündüzden geceye uzanan her ortama uyum sağlayabilecek olan blazer ceketler birçok üniformada da kullanılır. Açık hava sporlarında, okul üniformalarında, yatçılık alanında da giyilen blazerler günümüzde şehirli erkeğin sokak stilinin de ayrılmaz bir parçasıdır.

Erkek Blazer Ceket

İlk olarak İngiltere'de bir yat kulübü üyeleri tarafından giyilen blazer kesim ceketlere kulüp arması işlenmişti. Genellikle lacivert, gri, siyah ve kahverengi renkleri tercih edilen blazerler zaman içinde limon sarısından turuncuya, yeşilden kırmızıya kadar pek çok renk seçeneğine kavuşmuştur. Genellikle desensiz olan erkek blazer ceket, rahat ve hafif bir giyim ürünü olduğu için tercih edilir.

Ön ve arka kısmı kısmen bele oturan kesimlidir. Genellikle yakalı ve cepli olan blazerler ürüne göre astarlı veya astarsız olarak bulunabilir. Dar paça bir pantolon kadar jeanlerle, boru paça veya klasik kesimlerle de kombinlenebilen blazerler işlevsel kullanımıyla erkeklerin dolabından eksik etmediği parçalar arasındadır. Spor ayakkabı kadar klasik ayakkabılarla da tamamlanabilecek kıyafetlere gömlek de tişört de eşlik edebilir.

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek blazer ceket modelleri arasında en yaygın özellik metal düğmeler ve cep üstünde yer alan armalardır. Marka logosunu veya bir kurum amblemini taşıyan ceketlerin düğmeleri gold veya gümüş olabilir. Tek veya iki düğmeli olan ceketlerin boyları klasik modeller kadar uzun değildir.

Blazer ceket ünlü tasarımcı Tom Ford'un tabiriyle düğünden cenazeye kadar giyilebilen bir kıyafettir. Beli ince gösterir, omuzları genişletir, çekici görünmesine rağmen klasik kesimlere göre daha rahattır, hem hafta içi hem de hafta sonu giyilebilir. Mavi blazer ceket ya da gri blazer ceket gibi klasik modellerin yanında neon renk seçenekleri de bulunabilir. İçine giyilebilecek beyaz bir tişörtle denizci modasını yakalamaya katkı sağlayacak blazer ceketler, klasik bir pantolonla özel bir davette de giyilebilir. Günümüz modasında çok tercih edilen beyaz erkek blazer ceket modelleri çekici bir görünüm yakalamayı sağlıyor.

Erkeklerin anahtar parçası olan blazer ceket modelleri modası geçmeyenler arasındadır. Kol düğmeli seçenekleri de bulunabilen blazerler mendillerle ve kravatlarla da kombinlenebilir. Modern desenlerle tamamlanabilecek olan blazer modeller ceket kumaşında da alternatif sunar. Ketenden de blazer bulunabileceği gibi, kış için kaşmir ve yün seçenekler de mevcuttur. Seçilecek aksesuarında kumaşa uygun olması beklenir. Örneğin kaşmir bir ceket kaşmir bir mendille tamamlanmalıdır. Düğme kalitesi de blazerin değerini artıran öğelerdendir.

Erkek Blazer Ceket Fiyatları

Erkek blazer fiyatları aksesuarların materyallerine, kumaşın imal edildiği ipliğe göre değişebilir. Düğmeleri gümüş olan bir ceket, metal düğmeli olandan daha pahalı olabilir. Ayrıca ürün tasarım özgünlüğü, kesimi de erkek blazer ceket fiyatlarını belirler. Armanın işleme veya baskı özelliğine, ceketin kumaş materyaline seçim esnasında dikkat edilmesi önerilir. Astarlı veya astarsız olması da ürün fiyatını etkiler, ceketlerde iç cep de bulunabilir. Gizli cepler de ceketlerde yer alabilir, tüm bu özellikler fiyat üzerinde etkilidir.

Erkek blazer ceketler her erkeğin kurtarıcı parçası olarak özetlenebilir. Hem spor hem de şık kombinlerde yer bulan blazerler çoklu kullanım alanı ile fiyatının hakkını verir. Mevsime göre alternatifleri bulunabilen ceketlerin renk ve marka yelpazesi de bir hayli geniştir. Özellikle bahar aylarının vazgeçilmezi olan blazerler erkek modasının trend parçalarındandır. Genç erkekler ve kendini genç hissedenler için blazer modeller önerilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Blazer Ceketleri

Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1957 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/60000758/203875