Erkeklerin uzun yıllardır değiştiremedikleri ve hatta bir tutku haline getirdikleri giysilerden biri olan erkek klasik gömlekler, iş hayatında ve günlük yaşamda sıklıkla kullanılır. Modern çizgileri klasik dokunuşlarla harmanlayan modellerin yanı sıra tamamen klasik yapıda olan ürünlerle kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan markalar, kumaş ve renk alternatifleriyle de hemen her tarza hitap eder.

Genellikle pamuk, pamuk polyester karışımı ve keten gibi kumaş türlerinde üretilen klasik erkek gömlek modelleri, kesim açısından da farklılık gösterir. Regular Fit, Slim Fit, klasik kesim ya da geniş kesim şeklinde dizayn edilen ürünler; klasik, İtalyan, orta aralıklı, düğmeli ve noktalı gibi yaka türleriyle de her kullanım alanına uygunluk sunar. Düz renklerin hakim olduğu ve daha çok özel günlerde, davetlerde ya da iş yerinde değerlendirilebilecek ürünlerin yanı sıra, markaların oluşturdukları farklı görseller ve motiflerle zenginleştirilmiş klasik erkek gömlek modelleri, stil sahibi erkekler için ideal olabilir. Üretim sürecinde kullanılan malzemeye göre kırışık ve dağınık yapıdaki gömlekler, daha çok günlük giyimde kullanılabilirken; ütü yapma ile arası iyi olmayan yalnız yaşayan erkeklerin ve aynı gömleği gün içerisinde birden fazla defa giymek isteyenlerin severek kullanabilecekleri kırışmayan yapıdaki gömlekler, markaların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

Seçeceğiniz ürüne göre mat ya da parlak görünüme sahip olan klasik erkek gömlek modelleri, kravat, papyon gibi aksesuarlarla muhteşem uyum yakalayabilirken, yaka yapısına bağlı olarak edinebileceğiniz kimi gömlekler, aksesuar olmaksızın da şıklığınızı en üst düzeye taşıyabilir. Mont, ceket, hırka ve kazak gibi kalın üst giysilerle keyifle kullanabileceğiniz ürünlerin alt kısımlarını pantolon içerisine yerleştirerek giyebilirsiniz. Dökümlü yapıdaki keten ve benzeri materyallerle geliştirilen erkek klasik gömlek modellerini ise pantolon dışında bırakmanız, daha hoş bir görüntü yakalamanızı sağlayabilir. Edineceğiniz klasik erkek gömlek modellerinin bir kısmı, nemi çekmesiyle tercih nedeniniz haline gelebilir. Özellikle yaz aylarında yoğun çalışma temposunda kendinizi daha rahat hissetmenize yardım edecek ürünler, kol uzunluklarıyla da serinlemenizde etkili olabilirler.

Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayabilecek şekilde dizayn edilen klasik erkek gömlek fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, imal edildiği kumaş türü, kol uzunluğu, yaka yapısı, sahip olduğu aksesuarlar ve beraberinde getirdiği ekstralara göre değişiklik gösterebilir. Almayı planladığınız erkek klasik gömlek modelini, günlük hayatta kullanacaksanız ve kendinizi gün boyu konforlu hissetmek arzusundaysanız, pantolon dışına çıkararak giyebileceğiniz dökümlü ürünlere rahatlıkla yönelebilirsiniz. Kilo probleminiz yoksa ve iş yeri ya da özel toplantılarda klasik giyinerek de çekici bir görünüm elde etmek arzusundaysanız, dar kesimli gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca edineceğiniz ürünleri kravatlı veya kravatsız olarak giyebilir, gömleklerinizi çeşitli aksesuarlarla da zenginleştirebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz ürünleri uzun süreler sorunsuzca kullanmak ve gerek renk gerekse yapısal bozulma yaşamadan giyebilmek arzusundaysanız, ürünlerle beraber gelen kullanma talimatlarına tam olarak uymanız gerekir. Özellikle yıkama ve kurutma aşamasında belirlenen sıcaklıkları aşmanız ya da temizlik esnasında ağartıcı, çamaşır suyu ve benzeri kimyasalları kullanmanız, edindiğiniz klasik erkek gömlek modellerinin geri dönüşümü mümkün olmayan renk ve yapı bozulmalarına maruz kalmasına neden olabilir. Ayrıca kimi ürünlerle birlikte gelen yaka dikleştirici aksesuarları itinayla kullanmanız, gömleklerinizin yaka kısımlarının ilk günkü sıkılığında kalmalarında etkili rol oynar.

Erkeklerin her mevsim keyifle giydikleri erkek klasik gömlekler aynı zamanda, sevdiklerine özel günlerde hediye almak isteyen kadınlar için ideal birer hediyelik üründür. Sevdiklerinizin giyim tarzını öğrenerek onlara dilediğiniz gömlek modellerini alabilir, hem kullanışlı hem de şık olan bu giysilerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Klasik Gömlek Modelleri

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Beden
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12087280/60000744