Nike

Dünyanın en önemli spor kulüplerinin ve sporcularının sponsorluğunu yapan Nike 1964 yılında Amerika'da kuruluyor. Dünyanın en çok tanınan ve en çok tercih edilen spor giyim markaları arasında yer alan Nike yıllık 900 milyondan fazla ürün satışı gerçekleştiriyor. AR-GE çalışmalarını ve inovasyonu en önemli misyonu olarak belirleyen Nike hep daha iyisini üretmek için çalışıyor. Spor giyim ve aksesuarlarında yenilikçi teknolojilerin öncüsü olan Nike tüketiciye oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bu ürün çeşitliliği içerisinde Nike erkek eşofman takımı modelleri şık ve özgün tasarımları, Nike'ye özgü teknolojilerle geliştirilen kumaş teknolojileri ile dikkat çekiyor.

Nike Erkek Eşofman Takımı Modelleri

Nike'ye özgü teknolojiler arasında başı çeken Dri-Fit teknolojisi yüzde yüz polyester kumaştan üretiliyor. Malzeme mühendisliği ile moleküler yapısı ayarlanan ve fiber olarak örülen patentli bir polyester kumaştan üretilen Nike erkek eşofman takımı modelleri terin vücuttan emilerek dışarı atılmasını sağlıyor. Böyle Dri-Fit teknolojisi ister sportif etkinlik sırasında isterse günlük kullanımda teri vücuttan uzaklaştırdığı için rahat, ferah ve kuru kalmanızı sağlıyor. Ergonomik dikişlere sahip Nike erkek eşofman takımı modelleri daha doğal bir hareket kabiliyeti sağlıyor. Fermuarlı paçalara sahip eşofman altları ayakkabılarınızı çıkarmadan eşofmanınızı giyip çıkarma imkanı sunuyor. Hem kollarda hem de bacaklarda bileklere doğru daralan kesime sahip Nike erkek eşofman takımı modelleri aynı zamanda şık bir duruş sergiliyor.

Nike power kumaş teknolojisi ile hafif, esnek polyester ve spandeks karışımı kumaştan üretilen Nike erkek eşofman takımı modelleri baldırları sarıyor ve kullanım esnasında eşofman altının kaymasını önleyerek rahat bir kullanım sağlıyor. Kalçadan dize kadar bol olan kesimi ile rahat hareket kabiliyeti sağlayan eşofman altı fermuarlı cepleri ile fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Reglan yapılı kollar ise kullanıcıya doğal bir hareket kabiliyeti sunuyor. Nefes alabilen teknolojilerle üretilen Nike erkek eşofman takımı modelleri vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı oluyor. Eğimli kesime sahip eşofman altlarının kullanıldığı Nike erkek eşofman takımı modelleri koşarken ya da yürürken mükemmel bir hareket özgürlüğü sağlıyor.

Yüzde yüz pamuktan üretilen Nike erkek eşofman takımı modelleri ise özellikle kış günlerinde vücudun sıcak tutulmasını sağlıyor, ayrıca kadifemsi yumuşaklığı ile günlük kullanım için en çok tercih edilen Nike eşofman takımları arasında yer alıyor. Kapüşonlu üst kısmı soğuk havalarda boyun ve başı sıcak tutarak koruyor. Kanguru cepleriyle de telefon, anahtar gibi eşyaları saklamak için kullanışlı bir alan yaratıyor. Eşofman takımının alt kısmında yer alan fitilli kumaş her harekette mükemmel esneklik sağlıyor.

Nike Erkek Eşofman Takımı Fiyatları

Nike sporcu performansını en üst noktaya taşımayı ve aynı zamanda günlük kullanım için şık, kaliteli ve rahat ürünler geliştirmeyi amaçlıyor. Nike'nin tüm üretim aşamasına yön veren bu amaçlar onun müşteri memnuniyeti anlayışını da ortaya koyuyor. Nike yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak için öncelikle ürünlerinin kalitesini sürekli olarak geliştirmek için çalışıyor. Kendine özgü teknolojilerle kalitesini arttırdığı ürünlerini yine müşteri memnuniyeti anlayışının bir parçası olarak kendine özgü en şık tasarımlarla müşterilerine sunuyor. Bu iki unsurun yanı sıra Nike fiyat politikaları ile de müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyor. Nike erkek eşofman takımı fiyatları da bu fiyat politikası çerçevesinde ürün kalitesi ve tasarımları da dikkate alınarak şekilleniyor. Nike, verdiği satış sonrası destekle de yüzde yüz müşteri memnuniyetini taçlandırıyor. Tüm bu özellikleri, özellikle de Nike erkek eşofman takımı fiyatları düşünüldüğünde özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için harika bir ürün ortaya çıkmış oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nike Erkek Eşofman Takımı

16 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Kuponlu Ürünler
Beden
Toplam 16 / 16 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?