Kadınların rahat ve şık bir havaya bürünmelerine yardımcı olan sütyen, sağlık açısından da tercih edilen iç çamaşırlarından biridir. Gün boyu kadınların üzerinde bulunan bu çamaşırların doğru seçilmesi, hem daha estetik bir görünüm hem de rahat bir gün geçirilmesini garanti eder. Ürünlerde görselliğin önemli olduğu kadar doğru kumaşlardan üretilmiş olmalarıda önemlidir.Doğru kumaşlar kullanılarak üretilen sütyenler, tenin hava almasına imkân tanır. Böylece hem sağlıklı hem de şık görünmek mümkün olur. Kaliteli iç giyim ürünleri ile sıklıkla tercih edilen Orkide, 1999 yılından bu yana ürünlerindeki kumaş kalitesi ve üretim teknikleriyle kullanıcılarının beğenisini toplamaya devam eder. Orkide marka sütyen tasarımlarında kadınların zarafetini, şıklığını, gücünü ve kendine olan özgüvenlerini öne çıkarır. Her sezon günün modasına uygun olarak yenilenen markanın ürün skalasında, sütyen modelleri dışında, kadın ve erkek külotları, jartiyer, kaşkorse takımlar, body, erkek ve kadın çorapları ile daha birçok iç giyim ürünleri yer alır.  

Orkide Sütyen Modelleri ile İddialı Şıklık

Şıklığını iç giyimine de taşımak isteyen kadınlara hitap eden Orkide sütyen, göğüslerin sarkmasını ve deforme olmasının önüne geçmeyi başarır. Markanın sütyen çeşitleri arasında, dolgulu, toparlayıcı, destekli, desteksiz, klasik, straplez, balenli, dolgusuz modeller bulunur. Tekli ya da külot-sütyen ikili olarak beğeniye sunulan Orkide sütyen modelleri, siyah, beyaz, ekru, yeşil, vişne ve ten gibi renk seçeneklerinden oluşur. Böylece kadınların renkli iç dünyalarını iç çamaşırlarına yansıtmaları sağlanır. Modellerin arasında bulunan dantelli sütyenler, şık tasarımları ile dikkat çeker. Modellerin hem ön hem de sırt kısımlarında bulunan danteller, kadınların iç giyim şıklıklarının tamamlanmasına yardımcı olur. Kadınların egzotik yanlarını ortaya çıkarmasını sağlayan fantazi giyim ürünleri arasında yer alan Orkide sırt dekolteli sütyen çeşitleri de modern tasarımları ile dikkat çeker. Orkide straplez sütyen modelleri, genellikle gece kıyafetleri ve abiye elbiseler ile mükemmel uyum sağlar. Askısız tasarıma sahip olan bu modelleri, sadece alt bantlarından destek alır. Çift yönlü askılar, tek omuz stili ya da çapraz sırt dekolteli abiyelerle rahatlıkla kullanılabilir. Orkide sırt dekolteli sütyen modelleri, kaliteli balenleri ve kumaşları ile ideal bir kullanım sunar. Marka modellerinde konfor, estetik ve kalite üçlüsünün bir arada bulunur. Hemen her kadının beden ölçüsüne ve zevkine hitap eden Orkide sütyen online satış hizmeti sayesinde, ürünleri toptan fiyatına almanız mümkün olur.

Konforundan Vazgeçemeyenler için Orkide Sütyen Çeşitleri

Yaşamlarının her anında şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar, aynı zamanda konforlarından da vazgeçmek istemezler. İç çamaşırları ile rahat olmak isteyenlerin tercihi olan Orkide çift destekli, dolgulu sütyen modellerinin kup bölgesindeki malzemesi, yumuşak malzemeler kullanılarak üretildiğinden tercih edenlerin, gün boyu rahat kalmalarını sağlar. Genellikle küçük göğüslü kadınların tercihi olan Orkide dolgulu sütyen, göğüslerin iki beden büyük görünmesini destekler. Ayrıca içerisinde bulundurduğu dolgu malzemesinden dolayı, tam ya da yarım kalıpları ile göğüslerin daha büyük ve daha dik durmasını sağlar. Sütyen modelleri straplez, push-up, dekolte ya da balensiz olsun tüm Orkide sütyen modelleri arasından çift dolgulu sütyenleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Modeller göğüsleriniz ne kadar küçük olursa olsun, tamamını kapladığı için kullananlarda boşluk hissi uyandırmaz. Hatta sütyen modeli askısız dahi olsa kayma gibi bir durum yaşanmaz. Bu nedenle her türlü giysi ile rahatlıkla tercih edilebilir. Dekolte giysiler ile birlikte kullanımı daha uygun olan,  modellerin oldukça geniş renk ve model skalası bulunur. Göğüsleri vücut tiplerine göre daha büyük olan kadınlar için tasarlanan Orkide toparlayıcı sütyen modelleri, göğüsleri, dağınık, sarkık ve iri olan kadınların göğüslerini daha küçük ve toplu gösterir. Orkide toparlayıcı sütyen tarz olarak diğer sütyenlerden farklı değildir. Ancak duruş olarak göğüs formunu toparlar, küçültür ve büyük göğüsten dolayı oluşan sırt ve omuz ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Hem Konfor Hem Şıklık Sağlayan Orkide Sütyen Seçimi

Büyük ve dolgun göğüslere sahip olan kadınlar için beğeniye sunulan Orkide destekli, desteksiz sütyen fark etmeksizin model seçerken doğru kup tercih etmek çok önemlidir. Göğüslerin kuplara tam olarak oturan modeller hem şıklık hem de konfor vadeder. Vücudu sıkan sütyenlerin askı kısımları kol altı ya da sırt bölgesinde iz oluşumuna neden olabilir. Gevşek duran sütyenler ise göğüslerin duruşunu bozar. Bu nedenle doğru ölçülerde sütyen kullanmak hem sağlık hem de zarafet için büyük önem taşır. Olması gerekenden büyük göğüslere sahip olan kadınların sütyenden beklentileri genellikle küçültücü ve toparlayıcı olmasıdır. Orkide minimizer, push up sütyen çeşitleri, bu beklentileri en iyi şekilde karşılar. Markanın tüm sütyen modelleri, hem işlevsel açıdan hem de kalitesi ile farkını ve büyük göğüslü kadınların sorunlarına çözüm getirir. Günlük yaşamda spor ya da ev giysileri ile birlikte uyum sağlayan ve rahatlıkları ile ön plana çıkan Orkide balensiz sütyen modellerini sadece ev içerisinde değil aynı zamanda dış mekânlarda da tercih edebilirsiniz. Orkide dolgusuz sütyen, balenli ve balensiz seçeneklerden oluşur. Balensiz olan modeller, desteksiz olduğundan diğer sütyen çeşitlerine kıyasla göğüslerinizi dilediğiniz gibi şekillendiremezsiniz. Ancak doğal bir görünüm elde etmek için ideal bir seçimdir. Özellikle yeni sütyen kullanmaya başlayanlar ve ciddi rahatsızlıkları olanlar için en doğru seçimlerden biridir.

Orkide Sütyen Kullanımı ve Kumaş Özellikleri

Kadınların gün boyu hatta bazı kadınların gece dahi üzerlerinden çıkarmadıkları, vücutları ile sürekli temas halinde sütyenlerin kumaş tercihleri oldukça önemlidir. Orkide sütyen modelleri pamuklu ve viskoz gibi kumaş yapıları sayesinde, vücudunuzu terletmez ve bu nedenle tahrişe neden olmaz. Elastik yapıları sayesinde rahat hareket kabiliyeti sağlar. Tüylenme gibi sorunlara neden olmaz. Ayrıca göğüslerin sarkmaması için dolgulu modellerin destek kısımlarında kullanılan malzemelerde pamuk içerikli olduğundan sağlık açısından oldukça elverişlidir. Yaz aylarında askılı ya da askısız giysilerle rahatlıkla kullanılabilen Orkide straplez sütyen modelleri, yaz sıcağında terleseniz dahi mükemmel görünümünüz bozulmaz. Birbirinden ayrık olan göğüslere sahip olan kadınlar için tasarlanan balkonet sütyen modelleri sayesinde göğüslerin ayrık kalmasına son verilebilir. Düzenli spor yapan kadınlar, hareketleri sırasında göğüslerinin sabit kalmasını ister. Orkide sporcu sütyenleri sabitleyici özelliği ve nefes alır kumaş yapıları ile kullanıcıların istedikleri hareket özgürlüğünü sağlar.

Her Bütçeye Uygun Orkide Sütyen Fiyat Seçenekleri

Sütyen çeşitlerinin kumaşı, üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, işlevsel özelliği gibi konular Orkide sütyen fiyatları üzerinde etkili olan unsurlardır. Modeller arasında fiyat farklılığa neden olan bu unsurların yanı sıra renk seçenekleri de fiyatları etkileyen farklı bir faktördür. Sütyen modelleri farklı kullanıcı beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Her elbisenin kesimi ve kumaşı birbirinden değişik olduğundan, bu doğrultuda kullanılacak sütyen modeli ve özelliği de farklı olur. Giydiğiniz elbisenin üzerinize tam oturması ve dışarıdan belli olmaması için düz kumaştan üretilen modellere yönelebileceğiniz gibi doğru ölçülerde sütyen kullanmak da bir o kadar önemlidir. Doğru sütyen seçimi yapabilmek için Orkide sütyen beden tablosu kullanıcılara bu konuda yardımcı olur. Sütyen seçiminde kararsız kaldığınız noktalarda, daha önceden Orkide sütyen kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimleri sayesinde en doğru kararı verebilirsiniz.

Sütyen satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Sütyen tercihinizi belirlerken modadan daha çok vücudunuzun ihtiyacına göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Tercih edilen sütyenin bedeni sıkmaması ve göğüslere zarar vermemesi için doğru ölçülerde sütyen alınmalıdır. Vücut ölçüleri zaman içerisinde değişikliğe uğradığından, satın alma aşamasına mutlaka tekrar ölçüm yapılması gerekir.

Sütyenlerin uzun süreli kullanım için bakımı nasıl yapılmalıdır?

Sütyenlerin deforme olmaması ve şekillerinin bozulmaması için farklı giysilerle yüksek sıcaklıkta yıkanmaması gerekir. Ürünlerin farklı giysilerle birlikte yıkanması ped ve balen yapısını bozacağından, tek başına, sütyen yıkama topu içinde yıkayabilirsiniz.

Seçilen sütyenin doğru ölçülerde olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Tercih edilecek olan sütyenin vücudunuza tam olarak oturması göğüs ölçülerinizin doğru belirlenmesi ile sağlanır. Doğru beden ölçüsünde ürün tercih edildiğinde, sütyenin sırt kısmından yukarı çıkması engellenebilir. Sütyenin üzerinize tam olarak oturup oturmadığını anlamanın en pratik yolu ise kollarınızı yukarı kaldığınızda göğüslerinizin sütyenin dışına çıkmaması gerekir. Sütyen göğüslerin dışına doğru taşıyorsa, ölçüsü size küçük geliyor demektir. Ancak sütyenin arka kısmı yukarı doğru çıkıyorsa modelin büyük olduğu anlaşılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Orkide Sütyen Modelleri ve Çeşitleri

1121 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Renk
Toplam 24 / 1121 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000678/orkide