En Ucuz ve Kaliteli Panduflar

Panduf, ayaklarınızı sıcak tutmak için tasarlanan ev ayakkabısıdır. Neden sadece evinizde giyebileceğiniz bir ayakkabıya ihtiyacınız var? Bir pandufa sahip olduğunuzda, muhtemelen onları sahip olduğunuz diğer tüm ayakkabılardan daha fazla giyeceksiniz. Özellikle kış mevsiminde ayaklarınızı sıcacık tutacak panduf modellerini bu kategoride bulabilirsiniz. Bir arkadaşınızın, aile üyenizin veya eşinizin bu kış her gün giyeceği rahat bir hediye arıyorsanız, panduf modelleri ideal hediyelerdir.

Panduf Nedir?

Kış geldi ve ayaklarınız üşüyor değil mi? Buna karşı koymak için, işte bu ekstra soğuk kış günlerinde ayak parmaklarınızı sıcak tutacak rahat ev ayakkabıları yani panduflara büyük bir ihtiyaç oluyor.

Giysilerle ilgili her şey gibi, panduflar da çok kişisel bir tercihtir bu nedenle birçok farklı panduf türlerini geniş bir şekilde inceledik. Her durumda ayaklarınız sıcak olacak ama stil anlayışınız etkilenmeyecek. Sevdiğiniz birinin soğuk gecelerde sıcak kalmasına yardımcı olmanız gerekiyorsa, bu ev ayakkabıları harika hediye fikirleri olarak da düşünülebilir. 

Kış mevsiminde en güvenilir panduf modellerinden birisi tüylü ev ayakkabılarıdır. Tüylü panduflar, süper yumuşak, sıcak ve rahatlar ve uzun kış için soğuk başlarken tüylü pandufları almanız iyi bir fikir olabilir. 

En sert kış gecelerinde, ayaklarınızı sıcak tutacak bu ev terliklerinin soğuğa dayanacak şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz. Sıcak ve rahat, bunlar karlı günlerde evde uzanmak için harika ayakkabılardır ancak doğal kauçuk taban sayesinde karda hızlı bir şekilde koşmanız gerektiğinde de işe yarar.

Genellikle puf ev ayakkabıları, suni kürk astarlı olarak tasarlanır. Kauçuk tabanları ise yürürken kayma konusunda endişelenmenize gerek olmayacağı anlamına gelir ve sağlam tabanı, normal ayakkabılar kadar rahat hissedecekleri anlamına gelir. Hafif dış mekan kullanımı için bile güvenilirdirler. Örneğin, çöpü dışarı çıkarırken, evin bahçesinde gezinirken veya balkonda otururken kullanışlıdır.

Memory foam, ayakkabı söz konusu olunca her şeyi daha iyi hale getirir. Memory foam tabanlı panduf modelleri, her zaman ayak tabanlarına konfor verir ve yürümeyi keyifli hale getirir. Mokasen stilinde yapılan panduflar ayrıca şok önleyici EVA taban üstünde memory foam ve iki kat destek köpüğü içeren yastıklı bir iç tabana sahiptir. Bu taban olası darbelere ve tehlikelere karşı ayaklarınızı korur. Yürürken ayaklarınızın darbelere karşı güvende olduğu anlamına gelir.

Ayrıca kaymaz ve su geçirmez doğal kauçuk taban tasarımlı panduflar, dış mekanlarda da kullanışlıdır. Rahat polar iç kısımları ise ayaklarınızı sıcak tutar. İlk başta tam otururlar ancak ayak parmaklarınız için sağlam bir koruma sağladıkları için kolayca alışabilirsiniz.

Örgü kazak gibi görünen başka bir panduf modeli genellikle sağlam kauçuk tabanlara sahiptir. Bu yüzden hem içeride hem de dışarıda güvenle kullanılabilir. Rahat ve konforlu yapıları göz önüne alındığında, evin bahçesinde ya da evin etrafından birkaç tur atabilirsiniz.

Kış mevsiminde ayak bilekleri, ayaklar ve ayak parmakları soğur. Ayaklarınızın üşümesinden nefret ediyorsanız, bu kategoride bulunan yün iç kısımları olan, kauçuk tabanları olan ve UGG botlar gibi görünen panduflardan birisini seçebilirsiniz. iç taban tabakası, ayaklarınızın mükemmel şekilde kalıplanmasını sağlar. Ayak parmaklarınız ile mükemmel bir uyum sağlar böylece onları giydiğinizi unutacaksınız. 

Panduf Kadın

İster doğal olarak ayaklarınız soğuk olsun ister daha soğuk bir iklimde yaşayın, bir çift en sıcak pandufa yatırım yapmak sizi rahat ve konforlu tutmak için tüm farkı yaratacaktır. Çeşitli malzemeler ve tasarımlar arasında karar vermek çok zor olsa da, alışveriş yaparken akılda tutulması gereken birkaç basit faktör vardır.

İlk bilmeniz gereken şey, hangi malzemelerin ısıyı en iyi tuttuğudur. Yün ya da keçe, sıcaklığı düzenlemede ve teri uzaklaştırma konusunda harikadır. Olumsuz yanı, yün terliklerin oldukça pahalı olabilmesidir. Daha bütçeye uygun bir seçenek arıyorsanız, polar ve mikrofiber gibi sentetik malzemeler yine de bol miktarda sıcaklık ve rahatlık sağlar ve bazı durumlarda nem emici olabilir diğer bir deyişle terleme eğiliminde olan ayaklar için harikadır.

Sıcak olmanın yanı sıra, ev ayakkabılarının destekleyici ve sağlam olması gerekir. Plantar fasiit gibi ağrılı durumları olanlar için, memory foam malzemesinden yapılmış bir tabana veya EVA yastıklamaya sahip olmak çok yardımcı olacaktır. Tabanlar söz konusu olduğunda, kaymayı önlemek için kaymayı önleyen tasarıma sahip seçeneklere dikkat etmeniz gerekir. Eğer ev ayakkabılarını açık havada giymek istiyorsanız, kauçuk gibi sert bir malzemeden yapılmış daha kalın tabanlı bir seçenek bulmak önemlidir.

Mikrofiber ve peluş kumaştan yapılmış ve memory foam tabanlı ev ayakkabıları yumuşak, sıcak ve rahattır. Yine de dış mekan giyimi için yeterince dayanıklıdırlar. Tabanlık, ayaklarınızın şekline göre kalıplanan yüksek yoğunluklu memory foam malzemeden yapılırken, dış tabanlar kaymaz özelliğine sahiptir. Ayakları sıcak tutan ama terletmeyen bu panduflar, ayak parmaklarınızı rahat hareket ettirir. 

Ayakları desteklemek ve konfor sağlamak için tasarlanan mantar ve lateksten yapılmış bir ayak tabanı ve açık havada yürüyüşler için mükemmel olan kavrayıcı, ekstra sert kauçuk tabanları olan panduflar, en dayanıklı modeller arasında yer alır. Yün ve keçeden yapılan bu panduflar nefes alabilir, nem emici ve sıcaklığı düzenleyicidir. Ayrıca geniş tasarımları sayesinde ekstra rahattırlar.

Suni kürk iç kısmı olan süet mokasenler popüler bir seçimdir ve iyi bir sebepten dolayıdır. Bu yapılandırılmış ev ayakkabıları, şık süet dış yüzeyi ve yumuşak suni kürk astarı ile dayanıklı ve sağlamdır. Bu panduflar sadece rahat ve sıcak değil aynı zamanda memory foam köpük, EVA yastıklama ve yüksek elastikiyetli sünger kombinasyonu sayesinde rahatlık sunar. Bu modeller kavrayıcı kauçuk tabana sahiptir ve iç ve dış giyimin üstesinden gelebilirler. 

Takunya tarzı panduflar, kendilerini genellikle ayakları yorgun ve ağrılı bulanlar için idealdir. Memory foam iç taban ve kemer desteği için EVA yastıklama ile üretilen panduflar, her türlü ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilecek harika bir destek sağlar. Ayrıca mikro havlu kumaştan yapılmış panduf modelleri sıcak ve yumuşaktırlar. Kaymayı önleyen sağlam kauçuk tabanlar ile bu terlikler iç veya dış mekanda giyilebilir.

Panduf Erkek

Erkekler için panduflar, kış aylarında ayaklarınızı sıcak, kuru, konforlu ve rahat tutmak için tasarlanır. Peki panduf satın almadan önce hangi noktalara dikkat etmelisiniz? Bu noktaları sizler için yazdık.

Erkekler için ideal panduf modelleri arasında kalın ve memory foam tabanlı, özel yastıklama sunan ve ayağınızı şekillendiren ev ayakkabıları vardır. Ayrıca erkeklerin ayakları, kadınların ayaklarına göre daha çok terlediği için teri emen özelliklere sahip olması çok önemlidir. Eğer geniş ve harika bir bahçeniz, terasınız ya da balkonunuz varsa dış mekanlarda da iç mekanlarda da çok rahat bir şekilde kullanılabilen panduflar tercih edilmelidir. Ayrıca bu tür ayakkabıları içeride veya dışarıda giyseniz de kaymayı veya sendelemeyi önlemek için dayanıklı, kavramalı bir tabandan yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Bunun yanı sıra giyilip çıkarılması kolay panduflar her zaman büyük bir konfor sağlar. Erkek panduflarının aynı zamanda çok kolay ve hızlı bir şekilde temizlenmesi ve çamaşır makinesinde yıkanabilmesi önemlidir. Uzun bir günün ardından ağrıyan ve yorgun ayaklarınız varsa ayak kemerini destekleyen ev ayakkabıları seçmeniz gerekir.

İç yastıklama, pandufların ayağınızın şekline göre şekil almasına olanak tanıyarak en rahat kişiye özel uyumu sağlar ve size bir pandufla ihtiyacınız olan tüm stili, esnekliği ve desteği sağlar.

Peluş astarlı ev ayakkabıları seçerseniz ayaklarınızı rahat ve sıcak tutabilirsiniz. Memory foam yastıklama, ev ayakkabısının ayağınızın şekline göre kalıplanarak en rahat kişiye özel oturmasını sağlar. Nefes alabilir, çok yönlü, dayanıklı, rahat, yumuşak hisse sahip ve hafif olan erkek panduflarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Örgü yüzeyleri olan; pamuk, yün ve keçe malzemelerden yapılan ve kauçuk tabanları olan ev ayakkabıları yine ideal seçimler arasındadır. Sağlam kauçuk tabanlı ev ayakkabılar, çöpü çıkarmak veya ayakkabı değiştirmeden köpeği gezdirmek için evin dışına çıkmanıza olanak tanır. Hem karo zeminlerde hem de parke zeminlerde iz bırakmaz ve gürültü çıkarmaz. Bu tür ev ayakkabıları ile uzun bir günün ardından kendinizi şımartın. Ayrıca babalar ya da kocalar için gün boyu yorgunluğunu gidermeyi sağlayacak şık siluetli, canlı renklere, cesur desenlere ve göz alıcı dokulara sahip pandufları hediye edebilirsiniz.

Sonbahar ve kış için ayakkabı tipi terlik modelleri olan panduflarla yoğun bir iş gününün ardından ayaklarınızı dinlendirebilirsiniz. Arkası kapalı olan bu terlikler hem iç hem de dış mekan kullanımı için idealdir. Bu panduf modellerinde bulunan dayanıklı kaymaz kauçuk taban, daha dengeli yürümenize yardımcı olur. Kolay açılıp kapanması için yan elastik malzemeler aynı zamanda güvenli bir uyum sağlar. Üstelik Hepsiburada panduf kategorisinde bulunan pandufların bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Çamaşır makinesinde bu ev ayakkabılarını kolayca yıkabilirsiniz.

Panduf Terlik

İş yerinde geçen uzun bir günün ardından en sevdiğiniz rahat pandufları giymek kadar güzel olan bir şey yok! Bununla birlikte, evinizde terlik giymenin büyük bir hayranı değilseniz bunun yerine pandufları giymeye daha istekli olabilirsiniz. Mevcut çeşitli stillerle, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seçeneklere sahipsiniz ancak ne aradığınızı tam olarak bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Panduflar, esasen kalın çoraplar olan, tabanları olan ve iç mekanlarda kullanılması amaçlanan bir ayakkabı türüdür. Bu tip ev ayakkabılarının yapımında kullanılan en yaygın malzemeler arasında yün, polyester, akrilik, mikrofiber ve şönil bulunur.

Bazı markalar çoğu ürüne uyan tek numara sunsa da, çeşitli boyutlarda gelirler. Bazı ev ayakkabısı çeşitlerinde bulunan en yaygın dış taban türü deridir ancak süet çeşitleri de oldukça yaygındır. Taban ayrıca çekiş sağlamak ve dolayısıyla kaymayı ve düşmeyi önlemek için kaymaya karşı dirençli özellikler içerir. Bu panduf modellerinin çoğu, ayaklarınızı sıcak tutmada ve terletmeden korumada etkili olan sentetik bir astara da sahiptir. Bu ev ayakkabıları aynı zamanda çok rahattır ve birçoğu, giyildiğinde ayakları sıcak ve rahat tutmak için sherpa astarı ve mikro polar gibi unsurları içerir.

Panduflar özellikle kış mevsiminde normal ev terlikleri için sıcak ve rahat alternatifler olarak bilinir. Bu tür bir ev ayakkabısı satın almayı düşünüyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı noktalar var.

Satın almayı düşündüğünüz bir pandufun malzemesi, doğrudan cildinize zarar verecek bir şey olduğundan çok önemlidir ve bu nedenle, bir kez giydiğinizde ne kadar rahat olacağını etkileyecektir. 

Yün, rengi solmayan bir malzeme türüdür, yani birkaç kez yıkandığında bile solmaz. Giyildiğinde ayaklara çok fazla sıcaklık ve yalıtım sağlayarak bu malzemeden yapılan terlik çorapları soğuk kış günleri için ideal hale getirir.

Polyester, panduflara özen gösterirseniz size uzun süre iyi hizmet edecek sağlam bir malzemedir. Solmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar ve çok çeşitli renklerde gelirler.

Mikrofiber, mevcut en yumuşak ve en rahat malzemelerden biri olan çok ince bir sentetik iplik çeşididir. Bununla birlikte, bu malzemeyle yapılan panduflar özellikle sıcak tutmaz ancak ayaklarınızın aşırı ısınması ve terlemesi konusunda endişelenmenize gerek olmayacağı için bu bir fayda olarak görülebilir.

Bir pandufun dış tabanı, tipik olarak kullanıcının ayaklarını soğuk zeminlerde bile sıcak tutmak için yalıtım özelliklerine sahiptir. Bazı çeşitler süet veya deri altlara dikilmiştir. Süet etkili bir kavrama sağlar ve ayrıca ayaklarınızı kazara kaymalardan yeterince koruyan kalın bir taban sağlar. Deri çok sağlamdır, bu da evinizin etrafında yatıp tabanı delip ayaklarınızı inciten keskin nesnelerden endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. İyi yapılandırılmış bir taban, sürekli kullanımda bile şeklini koruyabilmelidir.

Panduf Bebek

Hava durumu ne olursa olsun panduf modelleri, yürümeye başlayan çocukların hayatının önemli bir parçasıdır. Birincisi, bebeklerin uzuvları hemen hemen her iklimde üşür ancak ev ayakkabıları da küçük bir bebeğin ilk adımlarında ve yürüme başlangıcında önemli bir rol oynayabilir.

Panduflar, tabanında kauçuk desenli kalın çoraplardan, hem deri hem de kumaştan oluşan makosenlere veya daha çok yumuşak bota kadar her türlü farklı formda sunulur.

Tabanı mükemmel ve bolca kavrayan çoraplar ayağı sıkıca sarar ancak ayak bileğinin desteğe ihtiyacı vardır ve hiçbir koşulda bu panduflar, taban gevşedikçe aşağı kaymamalıdır. Tüm bunlar dikkate alındığında bebekler için panduf seçerken bazı noktalar önemlidir.

Organik pamuktan yapılmış, rahat ve konforlu panduflar minik meleğiniz için idealdir. Esnek ve genişleyen bebek pandufları, bebeklerin büyüdükçe onları giyebilmesini sağlar. Her bir pandufun üst bandı kendi üzerine iki katına çıkabilir. Bu tür ev ayakkabıları ayak bileği desteği sağlarken, silikon file taban iyi bir kavrama sağlar. Her zevke ve ruh haline uyacak çok sayıda tasarım bu kategoride vardır. 

Bebek panduflarının tabanları mutlaka kaymayan, dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmış olmalıdır. Küçük ayaklar için kaymayan ve rahat olan gerçek, dayanıklı deriden yapılmış olması çok önemlidir. Ayrıca EVA taban ve memory foam taban gibi özelliklerde panduf modelleri minik bebeklerinizin ilk adımlarını sağlıkla ve güvenle atmasını sağlar.

Tasarım açısından bebek panduflarının hepsi eğlenceli ve yaratıcıdır. Yumuşak, esnek ve ayakları rahat tutan panduf modelleri bebekler için idealdir. Kaymaz ipliklerle ve malzemelerle tamamlanan bu ev ayakkabılar rahat ve son derece ekonomiktir. Çocuklar tasarımların parlaklığına çekilecek ve bir kez olsun onları asla çıkarmak istemeyecekler. 

Sıcak ve rahatlatıcı özellikleriyle bilinen merinos yününden yapılan ayakkabıların tasarımları eğlenceli ve keyifli olursa çocuklar hiç sıkılmadan tüm gün giyebilirler. İç kısımları yumuşak ve pelüş malzemelerden yapılan ve ayağı kavrayan panduflar, minik bebeklerinizi mutlu ve huzurlu hissettirir. Ayak bileği çevresindeki elastik malzemeler kullanılan bebek ev ayakkabıları çamaşır makinesinde yıkanabilir. 

Panduf Çamaşır Makinesinde Yıkanır Mı?

Deri malzemelerden yapılmış bebek pandufları, çamaşır makinesinde yıkanmamasına rağmen, bebek panduf modellerinin bakımı oldukça kolay ve pratiktir. Birçok panduf modeli kolayca çamaşır makinesinde yıkanabilir. 

Panduf Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Panduf çoraplar, babet şeklindeki panduflar, terlik formundaki panduflar, bot şeklindeki panduflar, peluş panduflar, hayvan figürlü panduflar ve örgü çorap şeklindeki panduflar en sık satın alınan modeller arasındadır.

Erkeklere Uygun Panduf Modelleri Hangileridir?

Erkek panduf modellerinde klasik panduflar, hayvan figürlü panduflar ve örgü çorap görünümlü panduflar oldukça popülerdir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Panduf

1935 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1935 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003860/60003862