Polaris markası, ürettiği ortopedik ayakkabı ver terlikler ile adından söz ettirmeyi başarmış, Türkiye'nin önde gelen ayakkabı markalarından birisi olarak öne çıkıyor. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda satışları gerçekleştirilen markaya ait ürünler; şıklıkları, kaliteleri ve ergonomik kullanımları ile öne çıkıyor. Ziylan Grup bünyesinde yer alan Polaris, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ziylan Grup himayesinde büyük atılımların adı olan Polaris markası, yepyeni dev yatırımlar ile günden güne güçleniyor. Dünyanın dört bir yanına ithal edilen Polaris ayakkabı ve terlikler, kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanıyor.

Bir ayakkabıdan çok daha fazlasını sunan marka, ayak sağlığını önemseyen herkesin öncelikli tercihi oluyor. Ürettiği ortopedik ayakkabı tabanları sayesinde özellikle ayak sorunu yaşayanların ilk tercihi hâline gelen marka, ürünlerini her kesimden kullanıcı ile buluşturmayı başarıyor. Hem rahat, hem de gösterişli modelleri ile ayakkabı dünyasında çığır açan yeniliklere ev sahipliği yapan marka, bir ayakkabının doğru üretildiğinde konforlu ve şık olabileceğinin de en net kanıtı oluyor.

Gerek günlük kullanımda gerekse özel günlerde tercih edilebilecek onlarca farklı ayakkabı ve terlik çeşidini bünyesinde muhafaza eden Polaris, en büyük notu da sahip olduğu ürün çeşitliliğinden alıyor. Orta yaşın üzerindekilerin ayak hassasiyetinin bilinci ile hareket eden firma, Polaris ortopedik terlikleri üretirken, genç neslin hızına ayak uydurabilecek canlı, dinamik ve dayanıklı ürünler geliştirmeyi de ihmal etmiyor. Yediden yetmişe herkesi memnun etmeyi başaran firma, kullanıcı beklentisini maksimum şekilde analiz edebiliyor. Elde ettiği analiz verilerini ürünlerini üretirken kullanan marka, böylece müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun en ideal çözümlerin parçası olabiliyor.

Polaris, çocuk ayakkabıları konusunda da alanında öncü markalar arasında yer alıyor. Çocukların sağlıklı ayak gelişimleri için çok önemli bir detay olan ayakkabılar, Polaris hassasiyeti ve tecrübesi ile buluştuğunda çocuklar ve bebekler için ergonomik ve konforlu ayakkabılar ortaya çıkıyor. Çocukların büyüyen ve gelişen ayaklarına maksimum uyum sağlayabilen yumuşak ve ortopedik ayakkabılar ile sağlıklı ayaklar için zemin hazırlıyor. Pek çok ebeveynin güvenerek tercih ettiği bir marka olan Polaris, bu güveni kazanmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Polaris, mevsime uygun özel seriler ile kullanıcıların gönlünü fethetmeyi başarıyor. Polaris; yaz sezonu için parmak arası, deri, klasik, sandalet tipi terlik çeşitleri ile göze çarparken, kış sezonu için de konforlu ve rahat botlar, çizmeler ve su geçirmez ayakkabılar üretiyor. Nefes aldıran mevsimlik ayakkabılar ve spor aktiviteleri ve koşular için özel olarak üretilen Polaris ürünleri, ihtiyaca ve koşullara uygun kullanım imkanı sağlıyor. Ürettiği kullanışlı ürünleri; şık, modern ve tarz bir görünüm ile birleştiren marka, hem şık hem de kullanışlı ayakkabıların odak noktası hâline geliyor.

Yerli üretimin kalitesini müşterilerle buluşturan marka, hem ülke ekonomisine kazandırdıkları ile hem de müşterilerine sunduğu üstün nitelikte ürünler ile beğeni toplamaya devam ediyor. Sadece bir ayakkabı ya da terlikten çok daha ötesini sunan Polaris, aynı zamanda kullanıcılarına prestij de sağlıyor. Bugün ayakkabı denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Polaris, başarısını arkasındaki sağlam temellere, güçlü altyapıya, üstün kaliteye, kusursuzluk için mücadele eden çalışanlarına ve kendisine güvenen müşterilerine borçlu olduğunun bilinci ile hareket ediyor.

Daima kaliteyi, konforu, ergonomik kullanımı önemseyen Polaris, ortaya koyduğu ürünleri ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile de göz dolduruyor. Ürünlerine sonuna kadar güvenen marka, Türkiye’nin dünyaya açılan ayakkabı markası oluyor. Firmanın adı dahi güven ortamı oluşturmaya yetiyor.

Polaris

2.087 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Renk A-Z
  6. Numara A-Z
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN