Ev Ayakkabısı

Kadınların evlerinde kişisel rahatlığa ulaşabilmesini ayrıca bu yaşam alanlarının temiz kalması için ev içerisinde kullandıkları ayakkabı ve terlik çeşitlerine kadın ev ayakkabısı modelleri denir. Ülkemizde de dışarıdan gelindiği zaman hemen kapıda sokakta giydiğimiz ayakkabılar değiştirilir ardından ev ayakkabıları giyilir. Bu durum misafir geldiği zaman da değişmez. Gelen misafirlere ev terlikleri sunulur ve misafirlerin sokakta giydikleri ayakkabıları değiştirmesi beklenir. Dolayısıyla bu şekilde evlerin hem temiz kalması hem de hijyenik kalması sağlanır. Bu sebeple pek çok marka farklı model, renk, kumaş ve materyale sahip ev ayakkabısı modeli sunar.

Rahatlığı İle Ön Çıkan Kadın Ev Ayakkabıları

Kadın ev ayakkabısı modelleri hem tam kalıp hem de standart ayak ölçülerine sahip olması sebebiyle terlik ya da bot biçimine sahip olabilir. Bu modelleri ayrıca kırmızı, sarı, mor, pembe, siyah, beyaz gri ve lacivert gibi pek çok renk seçeneği ile geniş bir ürün yelpazesi olarak karşınıza çıkar. Ayak yapısına uygun kalıpları ile kaymaz tabana sahip olması sayesinde sizlerin güvenliği de düşünülür. Dolayısıyla bu özelliği ile ön plana çıkan ev ayakkabısı modelleri farklı yüzeylerde kaymaların önüne geçer. Kadın ev ayakkabılarının iç ve dış kısmında kullanılan tekstil malzemeleri sayesinde ayaklarınızı ergonomisi en üst düzeyde tutulur. Ayrıca bu modellerde ayakkabının iç kısmında kaymalar ya da kolayca ayaktan çıkma gibi durumlar kesinlikle söz konusu olmaz. Dolayısıyla rahatlığınızdan da asla ödün vermezsiniz.

Her Tarza Uygun Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Gün içerisinde resmi ve topuklu ayakkabı modelleri içinde kalan ayaklar genel olarak eve gelindiğinde ağrılı ve yorgun hisseder. Ayaklarınızı rahatlatmak istediğiniz zaman ise kadın ev ayakkabısı modelleri ön plana çıkar. Pek çok farklı renk seçeneği ile birlikte tercih edebileceğiniz bu modeller, ev içerisinde tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlayacaktır. Ayrıca evinizde hem kişiliğinizi hem de içinizdeki çocuğu ön plana çıkaracak olan özgün ve sevimli figürlere sahip olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ev ayakkabısı modeli üzerinde kedi, ayı, kuş, panda, arı ve köpek gibi pek çok benzeri sembole sahip olanları tercih edebilir ve dinlenirken motivasyonunuzu da artırabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için kaliteli ve şık modelleri ile sizleri karşılayan modelleri neredeyse dışarıda giymek isteyeceğiniz kadar havalıdır.

Rahat ve Sıcak Hissettiren Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Evin içerisinde dolaşırken eğlenceli adımlar atmak sadece çocukların değil aynı zaman da büyüklerinde hayalidir. Pek çok farklı detayı, hafif yapısı ve kolay kullanımı sayesinde evinizdeki en büyük yardımcınız olacak kadın ev ayakkabısı modelleri, kendinizi ve sevdiklerinizin kendini daha özel hissetmesine yardımcı olacaktır. Farklı tasarımlara sahip olan modelleri ile kadın ev ayakkabısı modellerini doğum günleri, yıl dönümleri, yılbaşı ve daha pek çok özel günde hediye olarak tercih edebilirsiniz. En soğuk kış günlerinde üşüyen ayakları sevindirmek için çeşitli renklerde, tasarımlarda ve baskılardan oluşan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yaz aylarında ise gün içerisinde sürekli olarak ayakkabı içerisinde kalan ayakların nefes alması için terlik şeklinde olanları tercih edilebilir. Ev içerisinde güvenli ve konforlu bir şekilde gezmeniz için kaydırmaz özelliklere sahiptir. Sizler için tasarlanan birbirinden eğlenceli modelleri tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Kadın ev ayakkabısı modellerini eşleriniz için tercih edebilir, üstelik soğuk kış günlerinde onların ayaklarının ısınmasını sağlayarak onları soğuktan koruyabilirsiniz. Eşlerinizin dikkatini üzerinize çekmek ve onlar için daha eğlenceli ve unutulmaz hediyeler vermek istiyorsanız birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra lisanslı ürünleri inceleyebilir, eşinizin sevdiği çizgi film karakterine sahip olan modellere göz atabilirsiniz. Cırtlı ya da fermuarlı olarak tasarlanan ayakkabı modeller içerisinden sevdiklerinizin ihtiyaçlarına uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Uzunluklara ve Tabanlara Sahip Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Kadın ev ayakkabısı modelleri farklı uzunluklara sahip çeşitleri ile karşımıza çıkar. Uzun modelleri kadınlar severek tercih etmekte ve bu modeller kadınların en sevdiği ürünler arasında yer alır. Bot benzeri uzun yapısı sayesinde bileklerinizi de sararak soğuktan koruyan bu modeller soğuk kış günlerinde bileklerinizi daha sıcak tutacak ve rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu modeller ayrıca pijamalarınız ile şık bir duruş sergilediğinden ötürü çokça tercih edilir. Bot tarzında uzun olarak tasarlanan kadın ev ayakkabısı modellerinin yanı sıra kısa olarak tasarlanan modeller de mevcuttur. Ayak bileğinin daha rahat hareket etmesine olanak sağlayan bu modeller bol olacak şekilde tasarlanan üst kısımları ile kadınların ilgisini çeker. Farklı uzunluklara sahip modelleri ile her kullanıcının ilgisini çeken modellerin patik şeklinde tasarlananları da mevcuttur. Patik şeklinde tasarlanan bu modelleri tercih ederek ev içerisinde kendinize konforlu bir alan sağlayabilir, çeşitli modelleri ile sayesinde pijamalarınız ile ev içerisinde kombinler yapabilirsiniz. Farklı boyutları ile sizlere çeşitlilik sunan ev ayakkabısı modellerine kolaylıkla sahip olarak evinizde renkli dünyanızı ortaya çıkarabilir, bu alanlar içerisinde ise kendinizi çok daha iyi hissetmenize imkan tanıyan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kadın ev ayakkabısı modelleri çeşitli boylara sahip şekilde üretilmesinin yanı sıra kullanacak olan kişilerim zevkleri de ön planda tutulacak şekilde farklı taban şekillerine sahiptir. Yumuşak tabana sahip olan modelleri sayesinde evinizde sizi rahat hissettirecek ürünlerin başında gelir. Ayrıca bu yumuşaklık hissini ayak tabanında hissetmek isteyen kişiler için tasarlanan ürünler, ev ayakkabılarında aradığınız konforu bulmanızı sağlar. Hafif ve süngerimsi yapısı ile ayak tabanını destekleyen modeller ile ev içerisinde gün boyunca rahat edebilir, ayaklarınızı ise sıcacık tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra tabanı plastik olarak üretilen modeller de mevcuttur. Sert yapısı sayesinde ev içerisinde günlük işlerinizi yaparken ayaklarınızın ıslanması gibi problemlerden uzak olursunuz. Ev işleri esnasında yanınızda olan bu ürünler sayesinde ayaklarınızı sıcak tutacak ayrıca bunun yanı sıra oldukça işlevsel bir ayakkabı modeline sahip olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Renkli Bir Duruş Sunan Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Kadın ev ayakkabısı modelleri, çeşitli tasarımları sayesinde her kadının zevkine hitap eder. Tek renge sahip düz modellerin yanı sıra farklı renklere sahip ve pek çok rengin tercih edildiği modeller de mevcuttur. Pek çok farklı renge ve dokuya sahip olan modeller vardır. Üzerinde popon, kurdele ve püskül gibi farklı malzemelerin kullanılması ile daha hareketli bir hale getirilen ev ayakkabısı modelleri, her kadının aradığı çeşitliliği onlara sunar. Bu çeşitli modeller ise farklı desenlerden oluşur. Bu desenler içerisinde puantiyeli ve zebra çizgili gibi farklı pek çok çeşit yer alır. Bu sayede farklı ve renkli bir duruş sunar. Bunun yanı sıra ev ayakkabıları hayvan figürleri ve farklı figürlere sahip olacak şekilde üretilir. Sevdiğiniz hayvanlara ya da karakterlere sahip olan modelleri tercih ederek renkli bir duruş oluşturabilir bu sayede içinizdeki çocuğu dışarıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu modeller pelüş ya da bayan örgü modelleri ile sizlere istediğiniz görseli sunar. Örgü modellerin rahat duruşu tasarımla birleştiğinde çeşitli modellere sahip onlarca ürün arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Kadın ev ayakkabısı modelleri, farklı tasarımları sayesinde tüm kullanıcıların beğenisini toplar. Ev içerisinde sizlere aradığınız konforu renkli tasarımı sayesinde sunan bu modeller, yapısı ile de kullananların ilgisini çeker. Kalın yapıya sahip olan modeller içerisinde yer alan detaylar ürünü çok daha rahat ve yumuşak bir hale getirir. Bu sayede kullanım esnasında sizlere oldukça yumuşak bir his sunar. Örgü şeklinde olan kadın ev ayakkabısı modelleri ve diğer tasarımlar ise üzerinde yer alan görseller ile ön plana çıkar. Görsel olarak ön plana çıkmasının yanı sıra taban yapısı de bu modeller de oldukça önemlidir. Eva tabana sahip olan ürünler ev içerisinde normal bir bot konforu sunarken kumaş yapıya sahip olan modeller ise yumuşak taban yapısı ile çok daha rahat hissi verir. Bu durumda ise kullanıcılar ihtiyaçlarına göre taban tercihinde bulunur. Ev ayakkabısı modelleri kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve kadınların severek kullandıkları ürünler olarak ön plana çıkar. Farklı modelleri ve yapıları ile koleksiyonlar oluşturmanıza imkan tanıyan ürünler olarak da karşınıza çıkar.

Kadın Ev Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın ev ayakkabısı modellerinden seçim yaparken dikkat etmeniz gereken pek çok unsur vardır. Bu unsurlar sayesinde ayağınızı daha rahat hissedebilir ve çok daha fazla beğeni kazanacak ürünlere sahip olmanıza olanak tanır. Dolayısıyla siz de satın alacağınız ürünlerden emin olmak istiyorsanız bu unsurlara dikkat ederek ürün tercihleri yapabilirsiniz;

  • Ev ayakkabısı alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken ilk şey ayak numaranızı dikkate almanız olacaktır.
  • Ayrıca ayak numarasını kesinleştirdikten sonra alacağınız modelin nasıl bir tabana sahip olması gerektiğini önceden belirlemeniz size seçim sırasında kolaylık sağlayacaktır.
  • Ev ayakkabısı modellerinin uzunlukları da seçim esnasında göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Eğer hediye olarak ev ayakkabısı alacaksanız renk seçimini de dikkatli bir şekilde yapmalısınız.
  • Düz renklere ya da düz tasarımlara sahip olan modellerin yanı sıra figürlü ya da karakterli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda eğer hediye olarak alacaksanız alacağınız kişinin zevklerini ön planda tutarak çok daha eğlenceli ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Kadın ev ayakkabısı modellerinin fiyatları da seçim esnasında dikkat edilmesi ve karşılaştırma yapılması gereken unsurlar içerisinde yer alır.

Rengarenk Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

Günümüzde evlerin pek çoğunda evde yaşayan birey ya da kadın sayısında çok fazla sayıda terlik bulunur. Hatta evde yaşayan bireyler günlük kıyafetlerinde uygun ev ayakkabısı modellerini ve renklerini tercih eder. Örneğin; evde yalnız başına kahve keyfi yapacak olan kadınlar ev ayakkabısı modellerinden birini tercih edebilir. Fakat aynı kişi misafir geleceği veya karşılayacağı zaman ev ayakkabısı ile kıyafetine uygun bir model ile değiştirerek kombin yapabilir. Kadınlar genelde çalışma hayatının temposu ve gün boyu yaşanan koşuşturmadan sonra eve gelir gelmez rahat olmak ister. İşte tam da bu noktada karşımıza kadın ev ayakkabısı modelleri çıkar. Oldukça hafif, konforlu ve rahat kumaş ve malzemelerden üretilmiş olan ev ayakkabısı modelleri genel olarak örgü kumaştan üretilen bot modelleri olarak karşımıza çıkar. Ayaklarınız için eşsiz bir konfor ve sıcaklık sağlayan ev ayakkabısı modelleri hafif yapıları sayesinde adeta ayağınızda yokmuş hissi uyandırır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Ev Ayakkabısı Modelleri

2462 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Ayakkabı
Ayakkabı
Ev Ayakkabısı
Ev Ayakkabısı
Ev Ayakkabısı
Ev Ayakkabısı
Panduf
Panduf
Twigy
Biruixuan
Yates
Chunkyated
Lebeigo
Daybreak
Polaris
Royaleks
Aquan
Penti
Ana Kuzusu
Weichuang
Birkenstock
Toolwayes
Redplay
Ayakmod
English Home
Wordex
Papuçcity
Obje
S
M
L
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
0 - 3 Ay
3 - 6 Ay
6 - 9 Ay
9 - 12 Ay
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 39 / 2462 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?