Kadınlara şıklık kazandıran Pierre Cardin sırt çantası çeşitlerinden yararlanarak giyiminize estetik ve işlevsel bir detay kazandırabilirsiniz. Çok yönlü kullanım imkânı yaratan sırt çantaları sayesinde çeşitli eşyalarınızı güvenli bir şekilde yanınızda bulundurabilmeniz mümkün hale gelir. Kapasitelerine göre çok sayıda modeli seçiminize sunan Pierre Cardin siyah sırt çantası çeşitleri, alternatif ürünler arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Aynı zamanda renk opsiyonlarının fazlalığıyla da dikkat çeken marka, favori renklerinize uygun seçimlerde bulunabilmenizi kolaylaştırır. Tek renkli ve minimal tasarımları ile öne çıkan ürünlerin yanı sıra çok renkli dikkat çekici görünümleri ile beğeni toplayan modeller de size sunulur. Pierre Cardin kadın sırt çantası modellerini tercih ederken ürünlerin sahip olduğu bölmelerin sayısına göre de seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz. Tek bölmeli sırt çantalarının yanı sıra iki veya daha fazla bölmesi bulunan modeller de vardır. Aynı zamanda dış kısımlarında da bölmelere yer veren kullanışlı çantalar, eşya taşıma kapasitenizi üst düzeye çıkarır. Bayan sırt çantası modelleri arasındaki Pierre Cardin ürünleri, modaya uygun tasarımları ile de dikkat çekmeyi başarır. Giyiminizi zarif ve estetik bir aksesuarla tamamlayıp eşya taşıma kolaylığı elde etmek için bu çantalardan yararlanabilirsiniz. Desenleri ile fark yaratan ürünler, özgün detaylara tasarımlarında yer vererek son derece şık bir yapı kazanır. Parlak dış yüzey özelliğine sahip malzemelerle üretilen Pierre Cardin sırt çantası beyaz, kahverengi, bej, vizon, mavi seçeneklerini değerlendirerek dolabınızda birbirinden şık aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Ergonomik Askıları Bulunan Pierre Cardin Sırt Çantası Modelleri

Taşıma kolaylığı oluşturan tasarımları ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Pierre Cardin sırt çantası bayan ürünleri, ergonomik özellikler taşır. Askılık kısmı kullanışlı bir şekilde geliştirilmiş olan sırt çantaları sayesinde omuzlarınıza uygun bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Tek askılık koluna sahip olan modellerin yanı sıra çift askılık kolu ile dizayn edilmiş ürünler de bulunur. Askılık kolu kısmının uzunluğu değiştirilebilir olan sırt çantalarını kullanarak boyunuza uygun bir şekilde ürününüzden yararlanabilirsiniz. Pratik bir şekilde uzunluğunu arttırıp kısaltabileceğiniz çantalar, birden fazla kullanıcının aynı üründen esnek şekilde faydalanabilmesine de yardımcı olur. Yumuşak yüzeye sahip olan Pierre Cardin laptop sırt çantası modelleri de size esnek bir kullanım olanağı sunar. Bilgisayarınızın ve taşıdığınız diğer ürünlerin ağırlığını omuzlarınızda minimum düzeyde hissetmek için bu çantaları kullanabilirsiniz. Dolgulu askıları ile maksimum konfor yaratan çantalar, gün içerisinde rahatça yürüyebilmenize de yardımcı olur. Aynı zamanda sarsıntılara karşı eşyalarınızı koruyan iç dolgulara da sahip olan Pierre Cardin deri sırt çantası çeşitleri, güvenli bir kullanım yaşayabilmeniz için ideal nitelikler taşır. Çantaların darbe emici kumaş yüzeyinin bulunması, olası tehlikelerin yol açabileceği sorunları minimize edebilmenize olanak tanır. Hava koşullarına uyum gösterebilmenize de yardımcı olan Pierre Cardin çapraz sırt çantası aracılığıyla eşyalarınız için maksimum güvenlik oluşturabilirsiniz.  Çapraz şekilde vücudunuzda taşıyarak konfor elde edebileceğiniz bu çantalarla beraber eşyalarınızı tozdan ve kirli havadan koruyabilirsiniz.

Suya Dayanıklılık Gösteren Pierre Cardin Sırt Çantası Çeşitleri

Üretimlerinde kullanılan suya dayanıklı materyallerle kullanıcılarını memnun eden Pierre Cardin sırt çanta çeşitleri arasından seçim yaparak açık hava koşullarına karşı koruma elde edebilirsiniz. Yağmurlu havalarda eşyalarınızın kuru kalmasını sağlayan bu çantalar aracılığıyla gönül rahatlığıyla yürüyüşlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelir. Aynı zamanda dış yüzeyi suyu emmeyen ve iten çantalar sayesinde ürününüzün ağırlaşmasını ve yağmurlu havalarda eşyalarınızın zarar görmesini önleyebilirsiniz. Hızlı kuruyan Pierre Cardin sırt çantası modelleri ile yılın tüm zamanlarında konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilmeniz kolaylaşır. Çantaların dış yüzeyi güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösterdiği için solma sorunu yaşamadan ürününüzü kullanabilirsiniz. Tasarımlarında yer verdikleri pratik detaylarla da fark yaratan bu ürünler, kullanım konforunuzu üst düzeye çıkarabilmeniz için uygundur. Üst kısmında asma noktası bulunan çantaları çeşitli noktalara pratik bir şekilde asabilirsiniz. Bu noktayı kullanarak aynı zamanda çantanızı elde taşıyabilmeniz de mümkün hale gelir. Çok sayıda fermuarı bulunan çantalar aracılığıyla eşyalarınızı gruplayabilirsiniz. Böylece farklı boyutlara ve farklı özelliklere sahip olan modelleri oldukça rahat şekilde kullanabilirsiniz. Fermuar kopçalarının şıklığıyla da dikkat çeken Pierre Cardin sırt çantası çiçekli, gri, lacivert seçenekleri sayesinde estetik bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Öte yandan ergonomik olan kopçalar, fermuarlarınızı açmak için parmaklarınızı rahatça kullanabilmenize imkân tanır. Kabartmalı yüzeyleri ile daha belirgin bir yapı kazanan sırt çantalarını tercih ederek giyiminizi zarif şekilde tamamlayabilirsiniz. Yüzeyleri son derece yumuşak olan bu ürünlere Pierre Cardin sırt çantası indirim seçeneklerini değerlendirerek ulaşabilirsiniz.

İç Astar Desteğiyle Koruma Yaratan Pierre Cardin Çanta Seçenekleri

Yalıtım oluşturan ve darbelere karşı dayanıklılık sağlayan iç astar bölümü bulunan Pierre Cardin omuz sırt çantası çeşitleri ile birlikte güvenli bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Bölmeleri arasında astara yer veren çantalar da kullanıcılarına avantaj sağlar. Böylece eşyalarınızın sıkışıp deforme olması önlenir. İç kısmında mini cepleri bulunan çantalarla özel ve hassas eşyalarınız için uygun yerleşim alanları elde edebilirsiniz. Böylece telefon, anahtarlık, kart gibi çeşitli ürünleriniz için ideal bir yerleşim alanı kazanmanız mümkün hale gelir. Tematik tasarım özellikleri taşıyan çantalar, estetik yapıları ile kadınların beğenisini kazanmayı başarır. Aynı zamanda Pierre Cardin sırt çantası fiyatları açısından ekonomik seçenekler yaratan bu ürünleri kullanarak zevklerinizle uyumlu bir stil oluşturabilirsiniz. Çiçek desenli çantalar, sempatik tasarımları ve zarif dış yüzeyleri ile beğeni toplar. Desensiz şekilde ve sade olarak dizayn edilmiş sırt çantaları da Pierre Cardin markasının seçkisinde yer alır. Böylece farklı giysilerinize kolayca uyum sağlayabilecek bir aksesuara giyiminizde yer verebilirsiniz. Son derece hafif ve dayanıklı malzemelerle tasarlanmış olan çanta modelleri, sırtınıza ekstra yük binmesini önlemeye yardımcıdır. Böylece gezilerinizde ve seyahatlerinizde bu çantaların yarattığı avantajları değerlendirebilirsiniz. Yatay ve dikey fermuarları ile kullanışlılıklarını arttıran sırt çantası alternatifleri arasından da seçimde bulunabilirsiniz. Fermuarlarının parlak yapısıyla dikkat çeken modeller, aksesuarınızın daha dikkat çekici bir yapı kazanmasını sağlar. Bölmeleri genişleyebilen sırt çantaları yardımıyla çok sayıda eşyanız için uygun yerleşim alanları elde edebilirsiniz.

Yan Cepleri Bulunan Pierre Cardin Sırt Çantaları

Yan kısımlarında ekstra ceplere yer veren çantaları tercih ederek su şişesi, şemsiye gibi eşyalarınız için uygun yerleşim noktaları elde edebilirsiniz. Esneyebilen yapıları ile dikkat çeken yan cepleri bulunan modeller, farklı boyutlardaki eşyalarınıza uygun bir kullanım gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Pierre Cardin sırt çantası siyah modeller, sade tasarımları ile giyiminizi tamamlamayı başarır. Beyaz, sarı gibi açık renk tonlarına sahip olan modeller de giyiminizi dikkat çekici şekilde tamamlamak adına yararlanabileceğiniz seçenekler arasında boy gösterir. Tabanları düz ve geniş olan sırt çantaları sayesinde eşyalarınızı dengeli bir şekilde yerleştirebilmeniz kolaylaşır. Kumaşları çizilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklılık gösteren çantalar tasarlayan Pierre Cardin sırt çantası çeşitleri, uzun ömürlü kullanım deneyimine ulaşabilmeniz için ideal yapıdadır. Örgü desen özelliği ile geliştiren ve vizon detayına sahip olan çantalardan da uzun süreli şekilde yararlanabilirsiniz. Koku oluşumunu önlemeye yardımcı malzemelerle üretilen çantalar sayesinde hem hijyenik hem de konforlu bir kullanıma erişebilirsiniz. Kumaşları ve kaplamaları kırışmaya karşı dayanıklı olan çantalar, estetik görünümlerini başarılı bir şekilde korur. İşe ya da okula giderken yanınıza alabileceğiniz sırt çantalarıyla hem resmi giyim tarzına hem de sportif giyim stiline uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Sırtı destekleyen dolguları bulunan modeller, yürüyüş konforunuzun korunmasını sağlar. Aynı zamanda eşyalarınızın sırtınızında oluşturabileceği baskıyı azaltmak için de bu çantalardan yararlanabilirsiniz. Terleme karşıtı sırt paneli ile nefes alabilir özellikte olan çantalar, yaz aylarında da maksimum rahatlığa ulaşabilmeniz için idealdir. Çantaların biçim kazanmasına da yardım eden sırt dolguları, ürününüzün arka kısmının düz ve estetik bir görünüm elde etmesini sağlar.

Estetik Detaylarıyla Beğeni Toplayan Pierre Cardin Çanta Modelleri

Tasarımlarında şık şekilde Pierre Cardin logosuna yer veren çantalarla oldukça estetik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda astar kısmında da marka logosuna yer veren çantalar, iç ve dış kısımlarının zarif görünümü ile dikkat çeker. Sahip oldukları fermuarlarla da kullanıcılarını memnun eden bu ürünleri Pierre Cardin sırt çantası en ucuz modeller arasından tercih edebilirsiniz. Hesaplı seçenekleri değerlendirerek hayatınızı kolaylaştıracak şık çantalara sahip olabilirsiniz. Fermuarları aşınmaya karşı dayanıklı olduğu için Pierre Cardin marka sırt çantalarını son derece güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrılma ve kopma gibi sorunları önleyen dayanıklı fermuarlar, eşyalarınızın dış etkilerden başarılı bir biçimde korunmasını sağlar. Fermuarları kolayca açıp kapatabilmenize olanak tanıyan kopçalarla pratiklik kazanabilirsiniz. Ergonomik özelliklerle ve şık desenlerle tasarlanan kopçalar, çantanızın bölmelerine son derece pratik bir biçimde erişebilmenizi sağlar. Kopmaya ve aşınmaya karşı dayanıklılık gösteren kopçalar, geniş yüzeyleri sayesinde kavrayış kolaylığı da yaratır. Fonksiyonel ve zarif tasarım özellikleri ile dikkat çeken Pierre Cardin anne bebek sırt çantası modelleri de kullanıcılarını memnun eder. Annelerin kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler, çocuğunuzun bezlerini ve mamalarını rahatça taşıyabilmenize yardımcı olur. Kapaklı tasarım özelliği bulunan Pierre Cardin sırt çantası büyük boy modelleri de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmek için kullanabilirsiniz. Kapak kısmı toka yardımıyla pratik bir şekilde kilitlenebilen çantalar, hızlı bir biçimde iç kısımda yer alan eşyalarınıza ulaşabilmenizi sağlar.

Pierre Cardin Sırt Çantalarının Kullanışlı ve Özel Tasarımları

Zincir detayına sahip dizaynları ile göz dolduran kullanışlı ve zarif çantalara seçkisinde yer veren Pierre Cardin, gece giyiminizi tamamlayabilmeniz için size yardımcı olur. Özel giysilerinizle kombinleyebileceğiniz zincirli çantalar sayesinde eşyalarınızın güvenliğini de başarılı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Zincirleri basınca karşı dayanıklı olan çantalarla beraber eşyalarınızın yaratabileceği baskıyı bertaraf edebilirsiniz. Hem elde taşımak için hem de omzunuza asmak için yararlanabileceğiniz zincir detayı sayesinde çantanızı çok yönlü şekilde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir uzun askı desteği sağlayan zincirli çantalar sayesinde zevklerinizle uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilmeniz çok daha kolay hale gelir. Genişliklerine göre tercih edebileceğiniz çantalar, kitap ve tablet gibi çeşitli eşyalarınız için uygun alanlar sunar. Aynı zamanda derinlik seviyelerine göre de Pierre Cardin marka çantaları tercih edebilirsiniz. Derinliği fazla olan modeller, büyük boyutlu eşyalarınız için idealdir. Seçim yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer detay ise yükseklik seviyesidir. Birbirinden şık çantaların sahip olduğu yükseklik düzeyine göre seçim yaparak ihtiyaçlarınızla uyumlu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Suni deri malzeme ile üretilen modeller de kullanıcıların beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Estetik görünüşleri ile dikkat çeken bu çantalar, zarif yüzeyleriyle son derece şık bir tarz oluşturmanızı sağlar. Deformasyona karşı dayanıklı suni deri detayı ile tasarlanan modeller, uzun süreli kullanımlar gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için idealdir. Fermuarlı ve fermuarsız iç ceplere bir arada yer veren çantalar sayesinde eşyalarınızı türlerine göre gruplayabilmeniz mümkün hale gelir.

Taşıma Kolaylığı Yaratan Pierre Cardin Çanta Çeşitleri

Belden bağlanarak kullanılabilen çanta modelleri tasarlayarak kullanışlılık yaratan Pierre Cardin sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz. Ayarlanabilir askısı mevcut olan çantalar, belinizin ölçüsüne göre aksesuarınızı ergonomik bir biçimde kullanabilmenize imkân tanır. Çantanızı belinizden ayırmadan ürününüzün bölmelerine ulaşabilmek için fermuarlardan yararlanabilirsiniz. Böylece gün içerisinde yürüyüş yaparken bel çantanızda yer alan telefon, mendil, kart gibi çeşitli ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Boyutları bakımından birçok alternatif yaratan bel çantaları sayesinde, vücudunuzun ölçülerine uygun şekilde kullanabileceğiniz modeller beğeninize sunulur. Farklı geometrik özelliklere sahip olan birçok çantaya da Pierre Cardin aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yuvarlak hatları bulunan çantalar, estetik ve sevimli görünümleri ile kullanıcılarını memnun eder. Daralan hatları ile biçimli bir yapı kazanan sırt çantaları da dikkat çekici bir görünüm oluşturur. Kombin yaratabilmeniz için ideal opsiyonları size sunan çantalar sayesinde kadın mont modelleri ile uyumlu bir stil yaratabilirsiniz. Aynı zamanda kadın spor ayakkabı modelleri ile uyumlu olan kombinler yaratabilmek adına da Pierre Cardin marka çantaların sunduğu çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Damalı desenleri ile dinamik bir stil oluşturan çantalar, dikkat çeken bir kombin yaratabilmeniz için size yardımcı olur. Baklava dilimi şeklindeki desenleri ile estetik bir görünüm kazanan sırt çantası modelleri de kullanıcılarına kombin oluşturma kolaylığı sağlar. Fermuar kısmı ve askılık bölümü aynı renklerde tasarlanmış olan çantaları kullanarak göze hoş gelen bir tarz yaratabilirsiniz. Renk tonlarının oluşturduğu ufak ayrıntılara önem veren kullanıcılar için Pierre Cardin marka çantalar oldukça caziptir. Aynı zamanda fiyatları bakımından hesaplılık yaratan birçok modelin de bulunması, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun tercihler gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

Konfor Oluşturan Pierre Cardin Sırt Çantası Özellikleri

  • Çift fermuarlı tasarım özelliğine sahip olan bölmeleri bulunan çantaların bu kısımlarını sağa ya da sola doğru açıp kapatabilirsiniz.
  • Fileli yan cepleri ve fileli iç cepleri bulunan sırt çantalarının bu bölümlerinde birçok eşyaya güvenli bir şekilde yer verebilirsiniz.
  • Üretimlerinde kullanılan ince ve dayanıklı dikişlerle ön plana çıkan çantalar, dikiş açılması ve kopma gibi sorunlara karşı koruma yaratır.
  • İç kısmında az sayıda eşya varken de görünümlerini korumayı başaran çantalar, özel kalıpları sayesinde her daim şıklık yaratır.
  • Kemer bölümünde tokalara yer veren sırt çantalarının uzunluk ölçüsünü kemer yüzeyinde yer alan delikleri kullanarak rahatça ayarlayabilirsiniz.

Pierre Cardin Sırt Çantaları Nasıl Temizlenir?

Tasarımlarında yer alan etiketlerde bulunan yıkama talimatlarını izleyerek çantanızı temizleyebilirsiniz. Uygun yıkama sıcaklığı seviyesine göre yıkama işlemlerini gerçekleştirmeye özen göstererek güvenli bir şekilde çantanıza hijyen kazandırabilirsiniz. Silinebilir yüzey özelliği bulunan çantaları ise nemli bir bezden yardım alarak tozlardan ve kirlerden arındırabilirsiniz.

Sırt Çantası Seçerken Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Renklerine ve boyutlarına göre seçmeye özen gösterebileceğiniz sırt çantaları ile beğenileriniz ve gereksinimleriniz için ideal tercihlerde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bölme sayısına ve mini cep sayısına göre de sırt çantası modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Sırt Çantaları ile Nasıl Kombin Oluşturulur?

Yaz ve kış aylarında kullanabilmeniz için elverişli olan Pierre Cardin sırt çantalarını elbiselerinizin renkleri ile uyumlu olan modeller arasından seçerek kombin yaratabilirsiniz. Sırt çantalarının sade ya da dikkat çekici tasarım detaylarını dikkate alarak giyim stilinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Sırt Çantası

46 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 46 / 46 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?