3D televizyon gözlüğü modelleri, üç boyut teknolojisini aktif ve etkin bir şekilde kullanabilmek için üretilen araçlardır. Bahsi geçen araçlar, ekranda yer alan görüntüyü sanki içindeymiş gibi hissetmeye yardımcı olur. İzlenecek olan şeyleri daha gerçekçi ve daha zevkli bir şekilde izlemeye olanak tanır. Uzun yıllardır kullanılan üç boyut teknolojisi, ekranda yer alan iki boyutlu görüntülere yeni bir boyut katar. Bu boyut sayesinde, izlenilen görüntüler sanki televizyonun bulunduğu ortamda yaşanıyormuş gibi bir hissiyat sağlar. Teknolojinin de gelişimiyle birlikte, pek çok televizyonda bulunan üç boyut özelliği, filmleri sinemadaymış gibi izlemeye olanak tanır. Üç boyutlu televizyon izleyebilmek için öncelikle, televizyonunuzda bu özelliğin yer alması gerekir. Ardından gerekli olan şey ise üç boyutlu gözlüklerdir. Bahsi geçen ürünler, özel lensleri sayesinde, hem televizyonlarda hem de sinemalarda, üç boyutlu gösterim yapılabilmesine olanak tanır. Normal şartlarda insan gözünün algılayamayacağı üç boyutlu görüntüleri düzgün bir hale getirerek, kaliteli bir izleme deneyimi sunar. Özellikle sinemalarda sıkça kullanılan bu gözlükler, film boyunca etkili bir görsel şölen sunar. 3D sinema gözlüğü çeşitlerinin sağlamış olduğu diğer bir özellik ise rahat ve konforlu bir kullanım sunmalarıdır. İnsan anatomisine uygun olarak üretilen bu ürünler, kafada rahat bir şekilde durabilir. Aynı zamanda, göz sağlığı açısından da herhangi bir sorun teşkil etmeyen bu ürünler, halihazırda kullanılan gözlüklerin üstüne takılabilir. Yine aynı şekilde, üretimlerinde kullanılan malzemeler de kaliteli ve üst düzey malzemeler oldukları için insan sağlığına herhangi bir zararı olmaz. Kaliteli ürünleri ev ortamında üst düzey seyir keyfi yaşayarak deneyimleyebilirsiniz. LED TV modelleri arasından seçim yaparak, evinizin konforunda izlediğiniz film keyfi yaşayabilirsiniz. Sizi anın içinde hissettiren gözlüklerle bu deneyimi daha da zevkli hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı 3D Gözlük Modelleri

3D gözlük modelleri, kullanıcıların değişen talepleri karşısında farklı çeşitlere ayrılır. Bu sayede, herkes kendine uygun olan ürüne kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Bazı kullanıcılar, ev için bahsi geçen araçlara ihtiyaç duyuyorken, bazı kullanıcılar ise sinemalarda kullanmak için bu gözlüklere ihtiyaç duyuyor olabilir. Sinemalarda 3 boyutlu filme giden kişiler, bu gözlükler olmadan kaliteli bir film izleme deneyimi yaşayamazlar. Bununla birlikte, üç boyutlu filmler buna uygun olacak şekilde tasarlandığı için, gözlük takmadan anlamlı görüntü sağlamak da mümkün değildir. Yine aynı şekilde evlerdeki televizyonlar da özel gözlüklerin yardımı sayesinde üç boyutlu film ve dizi izleme deneyimi sunar. Gelişen teknolojiyle birlikte ürünlerin pek çok yeni modeli ortaya çıkar. Bu yeni modellerden ilki; 3D sanal gerçeklik gözlüğüdür. Sanal gerçeklik gözlükleri, kafaya takılan bir cihaz yardımıyla görüntülerin sanki anın içerisindeymiş gibi deneyimleyebilmeyi sağlar. Oyunlar, filmler ya da dizileri görüntünün içerisindeymiş gibi izleyebilirsiniz. Özellikle oyun dünyasında sıklıkla kullanılan VR gözlükler, gelişmiş teknolojinin olanaklarından yararlanarak üretilen araçlardır. Televizyon, bilgisayar ve telefon gibi aygıtlara bağlanarak kullanılan bu araçlar, sanal dünyayı en ince ayrıntılarına kadar yaşamanıza yardımcı olur. Farklı alanlarda kullanıma uygunluk gösteren ürünler, her ihtiyaca uygun bir seçenek sunar. Son derece kaliteli malzemelerden imal edilen ürünlerin su ve sıvıyla temasından kaçınmak gerekir. Ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi almak için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

3D Oyun Gözlüğü Çeşitleri

3D oyun gözlüğü çeşitleri, sanal gerçeklik deneyimi ile kaliteli bir oyun oynama süreci yaşamanıza yardımcı olur. Hem bilgisayarlar için hem de telefonlar için farklı modelleri olan bu gözlük çeşitleri, gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. 3D telefon gözlüğü çeşitleri, genellikle telefonun içine takılarak kullanılan modellerdir. Bahsi geçen gözlüğün içerisinde, telefonun girebileceği bir yuva bulunur. Bu yuvaya telefon yerleştirilerek, sanal gerçeklik sistemi kurulmuş olur. Bununla birlikte, kablosuz yöntemler ile bağlanan araçlar da mevcuttur. Bu cihazlar da telefona kablosuz bağlantı yöntemi ile görüntü aktararak sanal gerçeklik deneyimi yaşatır. 3D gözlük TV ve diğer harici ekranlara bağlanarak da kullanılabilir. Böylece, sanal gerçeklik gözlüğünü takan kişinin ne yaptığı televizyon ekranında da gözükebilir. Bu da toplu etkinlik yapılan ortamda eğlencenin dozunu arttırabilecek özelliklerden bir tanesidir. Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde, pek çok oyun gerçekten ayrılamayacak kalitede oynanabilir. Birinci şahıs bakış açısı ile oynanan bu oyunlar, sanki gerçekten o oyunun dünyasındaymış gibi bir hissiyat sağlar. 3D film gözlüğü modelleri de filmlerin çok daha gerçekçi bir şekilde izlenebilmesine olanak tanır. Böylece, tek bir ürünle pek çok işlemi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Bazı gözlük modelleri, oyun oynamaya özel olacak şekilde üretilir. Bu modeller, hem bilgisayarlarla hem de oyun konsollarıyla uyumludur. Oyun konsollarındaki oyunları daha gerçekçi oynamak için, bahsi geçen ürünleri tercih edebilirsiniz. Sanal gerçeklik deneyimini tam anlamıyla destekleyen oyunları seçerek, gerçeklik deneyiminizi daha üst seviyelere çıkarmanız da mümkündür. 3D aktif gözlük ve tüm tasarımların özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz.

Avantajlı 3D Gözlüğü Fiyatları

3D gözlük fiyatları, bazı etkenlere göre değişim gösterebilen bir konudur. Fiyatlar üzerinde etkili olan konulardan ilki; model ve marka değişimleridir. Markalar, kendi cihazlarına uygun olan gözlükleri üretirler. Özellikle televizyon markaları, kendi isimleriyle çıkardıkları üç boyutlu gözlükleri kullanıcılarla buluşturur. Her markanın kendine özel ürünleri olması sebebiyle gözlükler arasında fiyat değişimleri yaşanması da normal bir durum olarak belirtilir. Sinemalarda kullanılan üç boyutlu gözlüklerle evlerde kullanılanlar aynı değildir. Evde kullanılan araçlarla sinemada kullanılanlar arasında fiyat farkları oluşması da normal bir durumdur. Aynı şekilde sanal gerçeklik gözlüklerinin fiyatları, film izlemek için kullanılanlara göre daha farklı olabilir. Bahsi geçen araçların fiyatlarını etkileyen diğer bir husus ise renk farklılıkları olarak söylenebilir. Farklı renklerdeki gözlüklerin fiyatları da buna bağlı olarak değişim gösterebilir. 3D gözlük ne kadar sorusuna verilecek cevabı, ürünlerin özellikleri de etkiler. Özellik sayısının artış ya da azalışına bağlı olarak, fiyat değişimleri yaşanması da doğal bir durum olarak söylenebilir. Bununla birlikte, sanal gerçeklik gözlüğü gibi cihazlar PS4 için de ayrıca üretilir. Buna karşın, her bir müşteri, kendi ihtiyacına ve bütçesine uygun olan sanal gerçek gözlüğü ürününe kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilir. 3D gözlükler hakkında detaylı bilgilere ve güncel fiyatlara, Hepsiburada üzerinden ulaşım sağlamanız da mümkündür. Böylece, kolay ve pratik bir şekilde satın almak istediğiniz ürün hakkındaki tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda alacağınız ürünler sayesinde, verimli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

3D Gözlükler, Gözü Bozar mı?

3D gözlükler, insan sağlığına ve anatomisine uygun olacak şekilde üretilir. Göze ya da başka bir organa herhangi bir zararı bulunmaz. Herkes gönül rahatlığıyla gözlükleri kullanabilir.

3D Gözlükler Sinemada Kullanılır mı?

Bahsi geçen araçlar, sinemalarda da verimli bir şekilde kullanılabilir. Bunun için gerekli olan şey, doğru ürün modelini tercih etmek olur. Sinemada kullanıma uygun olan modeli tercih ederek, film zevkinizi arttırmanız da mümkün hale gelir.

3D Sana Gerçeklik Gözlükleri Telefona Bağlanır mı?

Sanal gerçeklik gözlükleri, pek çok cihaza bağlanabilir. Bazı modeller fiziken bağlantı yolu ile bazıları ise kablosuz bağlantı yöntemi ile telefonlara bağlanabilir.

3d gözlüğü
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Ev Dekorasyon
Telefon
Hobi ve Oyun Konsolları
Beyaz Eşya / Mutfak
Ev Elektroniği
Bilgisayar
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Anne / Bebek / Oyuncak
Akıllı Ev & Yaşam
Kozmetik Kişisel Bakım
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kırtasiye / Ofis
Kitap Film Müzik
Foto / Kamera
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler

3d gözlüğü

ile ilgili 895 ürün bulduk