Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Kaliteli ve güçlü yapısı ile dikkat çeken Sony Bluetooth kulaklık modelleri, etkili ve verimli bir kullanım sağlıyor. Yeni nesil teknolojiler ile hazırlanmış olan kulaklıklar, müziği dilediğiniz yerde dinlemenize ve görüşmelerinizi daha verimli gerçekleştirebilmenize ortam hazırlıyor. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden hazırlanmış olan ürünler, uzun süreli kullanımları ile de dikkat çekiyor. Teknoloji dünyasının öncü isimlerinden biri olan Sony tarafından tasarlanmış kulaklıklar, renk ve tiplerine göre farklılık gösteriyor. Uygun seçenekler ile hazırlanmış Sony Bluetooth kulaklık fiyatları ise her kesime ve bütçeye hitap ediyor.

Yeni Nesil Teknolojiler İle Hazırlanmış Kulaklıklar

Gelişmiş bir performans için hazırlanmış Sony kulaklık modelleri, stereo ya da TWS tipleri ile farklı ses kaliteleri sunuyor. Stereo kulaklıklar sesi eşit şekilde dağıtarak gerçekçi ve canlı bir deneyim elde etmenizi sağlarken TWS kulaklık modelleri, güçlü ve etkili ses seviyeleri ile ön plana çıkıyor. Bluetooth 5.0, 4.0 ya da 3.0 teknolojileri ile hazırlanmış ürünler, Android ve IOS cihazlarınız ile uyumlu bir çalışma sergiliyor. Gelişmiş bağlantı gücü sayesinde veri akımında sorunsuz bir performans sergileyen ürünler, hem müziği daha kaliteli bir şekilde dinleyebilmenizi hem de konuşmaları daha canlı ve net sesler ile gerçekleştirebilmenizi mümkün kılıyor. Çift telefon desteği ile hazırlanmış ürünler işlevsel bir deneyim sunarken, klasik olarak hazırlanmış modeller pratik ve basit kullanımları ile dikkat çekiyor. 

Gelişmiş Performans Sunan Kulaklık Seçenekleri

Aktif gürültü önleme teknolojisi ile geliştirilmiş olan Sony Bluetooth kulaklık modelleri, dışarıdan gelen sesleri keserek müziğe odaklanmanıza yardım ediyor. Bu sayede yaptığınız işe daha fazla konsantre olabilmenize ve daha verimli zaman geçirmenize ortam hazırlıyor. Gürültü önleme teknolojisi sayesinde sevdiğiniz şarkıları daha net duymanızı sağlayan ürünler, yeni bir müzik deneyimi yaşamanızı ve müzik deneyiminizi iyileştirmenizi bir arada sunuyor. Suya ve tere dayanıklı olarak geliştirilmiş modeller özellikle sporcular tarafından tercih ediliyor. Spor yaparken terden dolayı oluşabilecek sorunların önüne geçmek için dayanıklı ve su geçirmez malzemelerden imâl edilmiş olan kulaklıklar, müzik dinleme keyfine her yerde erişmenizi sağlıyor. Müzik dinleyebilme özelliği ile sunulan ürünler, üzerinde yer alan kontrol tuşları sayesinde de etkili bir kullanıma imkân tanıyor. 

Her Zevke Uygun Kulaklık Modelleri

Kulak içi ya da kulak üstü olarak farklı tiplerde hazırlanmış olan Sony Bluetooth kulaklık modelleri, herkesin kullanabileceği çeşitleri ile her kesime hitap ediyor. Kulak içi kulaklıklar özellikle spor yaparken ya da yürüyüş yaparken etkili bir deneyim sunarken kulak üstü kulaklıklar hem günlük hayatta hem de oyun oynarken etkili bir performans sergiliyor. Siyah, mavi, beyaz ya da farklı renk seçenekleri ile hazırlanmış olan onlarca Sony kulaklık, her zevke uyum sağlıyor. Güçlü ve etkili kullanımları sayesinde sesleri en ince ayrıntılarına kadar sorunsuz bir şekilde duyabilmenizi sağlayan ürünler, şarj süreleri ile de dikkat çekiyor. Saatlerce müzik dinleyebilmenizi sağlayan ürünler, görüşmelerinizin de kesintiye uğramasını engelliyor. 

  • Özel kutuları içerisinde hazırlanmış olan Sony Bluetooth kulaklık modelleri, keyifli ve etkili bir kullanımı beraberinde getiriyor. 
  • 5 dakikada hızlı şarj özelliğine sahip kulaklık modelleri, her zaman kullanıma hazır yapıları ile dikkat çekiyor. Hızlı şarj olabilen ürünler, özellikle acele bir iş olduğunda hemen hazır hale gelebiliyor.
  • Sesli asistan desteği bulunan ürünler, telefonunuzu uzaktan kullanabilme imkânı sağlıyor. Siri ya da Google Asistant desteği bulunan modeller, işlemleri kolayca yapabilmenizi mümkün kılıyor.
  • Özel olarak hazırlanmış kulaklık uçları, kulağınızı rahatsız etmeyerek konforlu bir deneyimi beraberinde getiriyor.
  • İşlevsel özelliklere sahip onlarca Sony Bluetooth kulaklık, uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

38 ürün listeleniyor
Samsung
JBL
Xiaomi
Huawei
Anker
Sony
Apple
Sennheiser
Philips
Jabra
Lenovo
Qcy
Jingyi
Gorgeous
Weichuang
Zsykd
Zunhai
SZYKD
Good Shop
Anthony
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kullanım Tipi
Toplam 36 / 38 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?