Kış aylarında ayaklarınızın üşümemesi için çizmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Pek çok farklı krem rengi çizme modeli vardır. Krem rengi çizme bir çok kombine uyum sağlar. Krem çizme topuklu veya düz taban olabilir. Çizme, deri veya süet malzemeden yapılabilir. Krem rengi, birçok renkle uyar. Dolayısıyla kolay kombinlenebilir. Krem çizme kombinleri yapmak oldukça kolaydır. Uzun ya da kısa çizmeler arasında tercih yapılabilir. Hem sizi rahat ettirecek hem de ayağınızı üşütmeyecek modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bağcıklı ya da fermuarlı çizmelerle konforunuzu sağlayabilirsiniz. Krem çizme kadın kullanıcılar için uygundur. Bir çok çizme pantolonlarla kolaylıkla kombinlenebilir. Çizmeler ayağınızı sıcak tutmak için tasarlanır. Çizmeler çoğunlukla ısı ve su geçirmez, leke tutmaz malzemelerden üretilir.

Krem Çizme Modelleri

Krem çizme modelleri çeşitliliğiyle dikkat çeker. Kadın krem çizme; bacak boyu, topuk boyu, burun yapısı ve üretildiği malzemelerin farklı olması sebebiyle geniş bir yelpaze sunar. Soğuk havalarda ayaklarınızın üşümemesi için tercih edebilirsiniz. Uzun çizmeler bacaklarınızı sarar. Kısa çizmeler ise özellikle pantolonlarla şık bir uyum sağlar. Yüksek topuklu çizmeleri özel günlerde ve günlük yaşantınızda tercih edebilirsiniz. Küçük topuklu ya da topuksuz çizmeler sizi rahat ettirir. Çizmeler sivri, küt ya da yuvarlak burun olabilir. Krem rengi çizme üretiminde süet, deri, PVC veya kauçuk gibi malzemeler kullanılabilir. Çizme modelleri fermuarlı olabildiği gibi bağcıklı tasarımlar da mevcuttur. Dilerseniz hem fermuarlı hem bağcıklı modeller de bulunabilir. Ayrıca ne bağcığı ne de fermuarı olmayan çizmeler de tercih edebilirsiniz. Bunun yanında etekler ile de şık görünür.

  • Krem topuklu çizme ile boyunuzu olduğundan uzun gösterebilirsiniz. Ayrıca krem rengi topuklu çizme şık davetler, iş ve günlük kullanım için idealdir. Çizmelerin topuk boyu yelpazesi oldukça geniştir. 2-3 santimetrelik küçük topuklar bulabileceğiniz gibi 10 santimetrenin üstünde yüksek topuklar da mevcuttur.
  • Krem uzun çizme, her kıyafet ile kullanıma uygundur. Bacak boyunun uzun olması sebebiyle bacağınızı sarar. Deri veya süet malzemelerden üretilebilir. Bağcıklı ya da fermuarlı çeşitleri bulunabilir. Uzun çizme hem fermuarsız hem bağcıksız da olabilir. Hem bağcıklı hem fermuarlı modelleri de vardır.
  • Krem süet çizme kısa veya uzun boylarda olabilir. Satın alırken zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz. Süetin ısıyı iyi tutma özelliği sayesinde ayaklarınız sıcak kalır. Süet çizmeler gerçek veya sentetik süetten yapılabilir. Süet kumaş ayakkabıda kullanılırken su yalıtımı yapılır, böylece sıvı geçirgenliği minimuma indirilir.
  • Krem deri çizme suni ya da gerçek deriden üretilebilir. Kullanılan malzeme dolayısıyla aralarında fiyat farkı olabilir. Gerçek deri dayanıklı olmasıyla öne çıkar. Suni deri ise suya ve leke tutmaya karşı dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde yağışlı ve çamurlu günlerde ayakkabılarınız kirlense bile sildiğinizde çıkar.
  • Krem kovboy çizme pek çok farklı formda bulunabilir. Genellikle sivri burunlu ve kısa topukludur. Kovboy çizmelerin yuvarlak burunlu modelleri de mevcuttur. Tabanı düz olan kovboy çizme modelleri de bulunur. Çoğunlukla deriden üretilen kovboy çizmelerinde, süet modeller bulmak da mümkündür.
  • Krem çorap çizme bacağı saracak şekilde tasarlanmıştır. Bacak boyları çeşitli olarak üretilebilir. Dalgıç kumaştan yapılabilir. Günlük, işte ya da gece kıyafetleriyle kullanılabilir. Elbise, etek ya da pantolonlarla birlikte giyilebilir.
  • Yağmurlu havalar için krem yağmur çizmesi idealdir. Yağmur çizmeleri su geçirmeme özelliği ile öne çıkar. Genellikle PVC ve kauçuktan üretilir. Kauçuk, su geçirmemesi ile dikkat çeker.
Şık Krem Rengi Çizme

Havalar soğudukça çizme ihtiyacınız artabilir. Özellikle kış aylarında çizme kullanmak isteyebilirsiniz. Krem rengi çizmeler fazla model olması sebebiyle tercih edilebilir. Krem çizme modelleri arasında hem rahat hem şık modeller bulabilirsiniz. Şık tasarımlarıyla dilediğiniz model krem rengi çizmeyi seçebilirsiniz. Krem rengi uzun çizme ile birçok kombinin daha da şık olmasını sağlayabilirsiniz. Toplantılar, doğum günleri, özel günler ya da günlük kullanım için uygundur. Krem rengi çizmeleri soğuk kış mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıdadır. Su geçirmez, kaydırmaz ve ısı tutuculuğu yüksek olan pek çok krem rengi çizme modeli vardır. İsteğinize göre kısa ya da uzun modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Krem rengi çorap çizme modelleri de şıklığıyla dikkat çeker.

Her Etkinliğe Uygun Krem Rengi Çizmeler

Birçok kıyafet ile birlikte giyilebilecek krem rengi çizme modeli mevcuttur. Krem rengi çizmeleri pek çok farklı etkinlikte ve mekanda giyebilirsiniz. Şık olmanızı gerektiren durumlar için de günlük kullanım için de krem çizme modelleri bulunur. Krem rengi süet çizme birçok parçayla kolay kombinlenebilir. Bu sebeple süet krem çizme sokakta, işte ya da gece kıyafetleriyle giyilebilir. Ayrıca süet ısıyı iyi tutar. Bu özelliği sayesinde ayaklarınız üşümez. Krem rengi deri çizme de, tıpkı süet gibi, pek çok kıyafet ile birlikte giyilebilir. Deri krem çizme farklı ortamlarda giymek için uygundur. Deri çizmeler su geçirmez ve leke tutmaz özelliğiyle öne çıkar. Krem diz üstü çizme hem sizi soğuktan korur hem de şık bir görüntü yakalamanızı sağlar. İstediğiniz her çizmeye Hepsiburadan’dan ulaşabilirsiniz.

Krem Çizmelerin Bacak Boyu Uzunluğu Nedir?

Krem rengi çizmelerin bacak boyu seçenekleri geniştir. Bacak boyu uzun krem çizme olabileceği gibi kısa olanlar da mevcuttur. Bacak boyları genellikle bilekten daha yukarıda olabilir. Krem çizmelerde bacak boyu kısa modeller bulmak da mümkündür.

Krem Çizmelerin Topuk Boyu Ne Kadardır?

Krem rengi bayan çizme modellerinde topuk boyları çok çeşitlidir. Düz taban çizme olabileceği gibi topuklu seçenekler de mevcuttur. Topuklularda da küçük topuklu modellerin yanı sıra yüksek topuklu modeller de bulunur. Bunlara alternatif olarak yüksek platform tabanlar da vardır.

Krem Çizmeler Hangi Malzemeden Üretilir?

Krem rengi çizmeler yapısı dolayısıyla farklı malzemeden üretilebilir. Süet, ısı geçirmeme özelliği sayesinde çizme üretiminde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Gerçek ya da sentetik süet çizme yapımında kullanılır. Bunun yanısıra gerçek deri ve suni deriden de çizme üretilebilir. Deri de su geçirmeme ve leke tutmama özellikleri sebebiyle üretimde çokça kullanılır. Krem rengi bot çizme gibi bazı modeller PVC, kauçuk ve dalgıç kumaş gibi malzemelerden üretilebilir. Kauçuk da su geçirmeme özelliği ile öne çıkar.

Çizme Nasıl Temizlenir?

Çizmelerin temizlenme stilleri üretildikleri malzemeler göre değişiklik gösterir. Deri çizmelerin kaba kirini kuru bir bezle aldıktan sonra sabunla silip durulayabilirsiniz. Lastik çizmelerde ise çamuru temizlemek için fırça kullanabilirsiniz. Lastik çizmelerdeki daha zor kirler için bulaşık deterjanı kullanıp ardından durulamanız gerekir. Süet ayakkabılarda ise kurumuş kirleri süet fırçasıyla tek yöne fırçalayarak çıkarabilirsiniz. Süetin tüylerini kabartmak için su buharına tutup yine süet fırçasıyla fırçalarsanız ayakkabınız yenilenmiş gibi olur. Süetin özelliğini kaybetmemesi için ıslak bezle silmemelisiniz.

Çizme ve Bot Arasında Ne Fark Vardır?

Çizme, bota göre daha uzundur ve görüntü olarak daha şıktır. Bot ise genelde daha kısadır ve spor bir tarza hitap eder. Her iki ayakkabı da kışın tercih edilebilir. Bazı çizmeler ise daha ince malzemeden üretildikleri için yaz mevsiminde dahi giyilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Krem Çizme Modelleri

197 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 197 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003851/60003851