Gününün büyük kısmını iş, okul veya farklı sebeplerden dolayı dışarda geçiren bir çok insan vardır. Dışarıda olduğunuz dönemlerde ayağın rahat olması herkesin aradığı bir durumdur. Özellikle çoğu insanın kış aylarında soğuk hava, kar, yağmur gibi hava koşullarından dolayı rahat bir çizme ilk tercihidir. Kışın hava koşullarına dayanıklı olması adına yapılan malzemeler yazlık ayakkabılardan farklı olarak daha sert ve ağır olabilir ama bunu en aza indirmek de farklı modeller ile mümkündür. Çizme modelleri sadece kadınlara özel değil erkekler için de mevcuttur. Hakiki deriden yapılan üst düzey modellerle tarzınıza şık bir dokunuş yapabilirsiniz.Toplumun geneli yaz aylarında cıvıl, cıvıl rengarenk giyinmeyi sever ama kışın bi o kadarda koyu rengi tercih ederler. Çünkü kışın soğuk ve sert hava koşullarından ötürü koyu renkler giyinip herhangi bir çamur, yağmur gibi olaylarda kıyafetlerin kirlenme olasılığını en aza indirmek mümkün olur. Bu anlamda her renkle uyum sağlayabilen siyah renk ön plana çıkar. Siyah renk kadın, erkek farketmeksizin tüm herkesin kombinlerine yakışan bir renk olmayı başarır. Bu yüzden, çizmelerinizde tercih edilen bir renk halindedir. Siyah çizme çok ilgi gördüğü için çok farklı model ve malzemelerde bir çok siyah çizme modeli bulabilirsiniz. Bunlar arasında uzun siyah çizme, özellikle etek ve elbise altlarında sıklıkla tercih edilir. Pantolonlarla ise kısa siyah çizme modelleri tercih edilir. Bununla birlikte siyah rugan çizme gibi farklı malzemelerle yapılan ürünler de bulunur. Bu şık modellerde ve kullanışlı çizmeleri güzel bir hediye seçeneği olarak da değerlendirmek mümkündür. Kadın modellerin yanında erkek siyah çizme modelleri de oldukça popülerdir.

Şık Modeleri İle Siyah Kadın Çizme Çeşitleri

Siyah uzun postal çizmeler genellikle genç yaşta olan kız çocukların tercihi olabilir. Okulda veya dışarıda yaptığınız etek kombinlerinize çok yakışan bir çizme modelidir. Aynı zamanda dar pantolonlar ve deri ceketlerle yapılan kombinler ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Farklı bir tarz olarak da siyah kovboy çizme seçenekleri değerlendirilebilir. Bu ürünler şık detaylarıyla da dikkat çekicidir. Sıradışı görünüm için siyah binici çizme tasarımları da bulunur. Bu modeller pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenebilir. Mevsim dönümlerinde genellikle siyah nubuk çizme çeşitleri ön plana çıkar. Çizmeler şık kombinlere uyum sağladığı gibi spor tarzla da kullanılabilir. Bu amaçla üretilen çok sayıda siyah spor çizme modeli bulunur. Siyah yağmur çizmesi, kış aylarında oldukça işlevsel bir ürün olarak öne çıkar. Dış kısmı su geçirmez naylon plastikten üretildiği için üzerine gelen herhangi bir sıvı madde ayağınızın içine girmez. Bu çizmeler siyah lastik çizme olarak da bilinir. Siyah streç çizmeleri günlük hayatta, gezmeye giderken, iş hayatında birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz, kaymaz taban sayesinde kış ayı için kullanıma uygundur. Etek, elbise kombinlerinin altına siyah streç çizme ve kaban kombini yapabilirsiniz, çok şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Detaylardan hoşlananlar için siyah püsküllü çizme seçenekleri de uygundur. Kadınların bir çoğu yaz, kış mevsim farketmeksizin topuklu ayakkabıdan vazgeçemez. Siyah topuklu çizmeler % 100 deriden ve tabanları kaymaz tabanlarla yapılmış olmasından dolayı kayma gibi bir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Siyah topuklu çizmeler özel günlerde, iş toplantılarında etekler veya elbiselerle birlikte kombinlenebilir. Ayrıca farklı bir tarz için siyah kroko çizme tercih edilebilir. Siyah kovboy çizmeler diğerlerinden çok farklıdır. Duruşu, tarzı ve yapısı her dönem ilgi çeken çizmeler arasında gelir. Jurdan taban yapısı sayesinde ayağınız rahat eder. Kovboy çizmelerinin üretim şekilleri arasında el yapımı modeller de bulunur. Kovboy tarzdan hoşlanmayanlar için de siyah büzgülü çizme modelleri kullanılabilir. Her tarza uygun çizme modeli bulmak mümkündür. Böylece kışı hem tarz hem de konforlu bir şekilde geçirmeniz sağlanır. Farklı modeller arasında detaylı inceleme yaparak size en uygun ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siyah Kadın Çizmesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Moda sektörüne yön veren ayakkabı tasarımcıları tarafından tasarlanan siyah çizme modellerini tarzınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Çizme alırken dikkate almanız gereken bazı hususlar bulunur. Bunları şu şekilde özetlemek mümkündür:

  • Kullanmak istediğiniz modelin topuk boyu sizin günlük konfor arayışınıza uymalıdır. Gün içinde sürekli ayakta olan kişiler için siyah düz çizme modelleri kullanışlı olabilir.
  • Kombinlenen kıyafete göre siyah dizüstü çizme gibi farklı uzunluklar seçilebilir.
  • Kullanım şekline göre siyah bağcıklı çizme modellerine bakabilirsiniz. Bağcık kısım ile uğraşmak istemezseniz siyah çorap çizme seçenekleri de bulunur. Bu ürünler gözalıcı tasarımları ile dikkat çekicidir.
  • Deri, süet, veya nubuk gibi malzemeler kullanılarak yapılan çizmeler soğuktan korur. Süet siyah çizme gibi seçimlerde uzun süreli kullanım için malzeme kalitesi büyük önem taşır.
  • Giyim tarzınıza uygun şekilde siyah mat çizme gibi seçenekler de değerlendirilebilir. Bununla birlikte parlak modeller de tercih edilebilir.
  • Spor ya da şık kullanıma göre topuklu ve siyah topuksuz çizme modellerine bakabilirsiniz. Böylece tarzınıza uygun seçim yapmanız mümkün olur.

Kadın Siyah Çizme Fiyatları

Siyah kadın çizme fiyatları tasarımına ve markasına bağlı olarak değişir. Fiyat aralıklarını belirleyen en önemli nokta ise üründe kullanılan malzemedir. % 100 hakiki deriden yapılan bir çizme ile farklı bir malzemeden yapılan çizme arasında fiyat farkı görülmesi olasıdır. Kadın siyah çizme fiyatları her bütçeye uygun olarak mecvuttur. Öne çıkan markaların sevdiğiniz siyah çizmelerine sahip olmak için fiyat avantaj günlerini takip edebilirsiniz. Fiyatlara etki eden bir nokta da ürünün taban yapısıdır. Karda kullanıma uygun lastik tabanlardan üretilmiş bir çizme ile düz siyah çizme farklı fiyatlanabilir. Siyah çizme modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Marka fiyat politikaları da ürün üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Siyah körüklü çizme gibi sıradışı modeller de bulunabilir. Ürüne eklenen detaylar fiyat üzerinde de farklılık oluşturur. Ayrıca süet siyah çizme gibi ürünlerde kaplamada ve iç kısımlarda kullanılan malzemenin kalitesi de oldukça önemlidir. Kış aylarında çizmelerin yanı sıra bot çeşitleri de oldukça popülerdir. Birbirinden şık, göz alıcı, rahat ve kaliteli malzemelerle üretilen siyah kadın çizme modellerini Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Siyah Kadın Topuklu Çizme Alırken Neye Dikkat Edilir?

Topuklu siyah çizme topuklarının yüksekliği bakımında diğerlerinden farklıdır. Düz bir çizmeye göre rahatlık konusunda farklılık gösterir. Ama topuk boyunu çok yüksekte tutmadan içi ortopedik olanları tercih etmek ayak sağlığınız için fayda sağlar.

En İyi Siyah Kadın Çizme Modelleri Hangileridir?

Her tarza, yaşa ve isteğe hitap eden birçok çizme modeli vardır. Çizme seçerken en iyisinin hangi ürün olduğunu düşünebilirsiniz. En iyi kadın siyah çizme modelleri kullanımı kolay, rahat ve kaliteli olanlardır.

Siyah Kadın Çizme Modelleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Bayan siyah çizme ürünlerinin üretildiği malzemeler deri, suet, rugan gibi çeşitlilik gösterir. Hem klasik hem de spor görünümlü olan deri çizmeleri her türlü kombininizle ve dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. % 100 deriden hakiki deri siyah çizme ve ortapedik malzeme kullanılan modellere varan çeşitlilik bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siyah Çizme Modelleri

3530 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 32 / 3530 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?