Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijikid 4.5g Akıllı Çocuk Saati Mavi

Dijikid
2.599,00 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
300,27 TL 329,00 TL
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.650,00 TL
2.799,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676
Dijikid 4.5G Akıllı Çocuk Saati UYARI : IMEI kayıtlı olmayan veya IMEI Klonlaması yapılmış ürünlerden uzak durunuz. Mağazanızdan ürüne ait IMEI isteyerek BTK IMEI Sorgulama yazarak IMEI ni sorgulayabilrsiniz. Bu yasal olmayan ürünler bir süre sonra BTK tarafından kapatılmaktadır. Teknik Servis olarak muhatap bulamazsınız.
 IMEI sorgularken , kayıtlı olması ve marka modeline dikkat ediniz
* SIM Kart alırken sayfanın en altındaki uyarıyı mutlaka okuyunuz

** Görüntülü Görüşme 
** Google Translete ( Sesli ) 
** Bluetooth bağlantı 
** Face ID 

Suya Dayanıklı 
Kamera Selfi Foto çekimi Konum 
Okul Modu 
Telefon görüşmesi 
SOS Acil Arama 
Ayak izi 
Elektronik Çit 

** Koldan Çıktı Alarmı 
** Duvar kağıdı Ana Ekran TEMA seçimi 
** Hesap Makinesi 
** Arayan yabancı kişileri uygulamada gösterme 
** İngilizce kelime oyunu 
** Okul Ders Programı 

Kronometre Alarm Dokunmatik Ekran - Ücretsiz kurulum Desteği 

Görüntülü Görüşme : Çocuğunuz ile dilediğiniz zaman görüntülü konuşabilirsiniz. 4.5G Teknoljisi ile çok daha net ve kesintisiz iletişim kurabilirsiniz . Böylece Çocuğunuzun güvenliği hakkında endişe duymadan durumunu görebilir ve Endişe duymadan günlük rutininize devam edebilirsiniz. Acil durumlar sözkonusu olduğunda görüntülü görüşme işinizi çok kolaylaştıracaktır

Google Translate : Çocuğunuz , saati üzerinden istediği dilde çeviriyi sesli veya yazılı olarak yapabilecektir. Çocuğunuz bilmediği bir kelimeyi Sesli olarak saati üzerinden İngilizce – Almanca veya Fransızca dan Türkçeye tercümesini anında saatinden sesli olarak alabilir. Bilmediği kelimenin Türkçeye çevirisini dinleyebilir. Isterse cümle olarak da 2 yönlü çeviri yapılabilir.

Bluetooth bağlantı : Saat üzerinden görüşmelerinizi isterseniz , Bluetooth kulaklı veya hoparlör yardımı ile yapabilirsiniz. Saati Bluetooth üzerinden eşleştirebilirsiniz.

Face ID : Çocuğunuzun saatini, çocuğunuzdan başkası kullanmaz ve kurcalayamaz. Yüz tanıma özelliği ile sadece çocuğunuz saati açabilir. PIN ve şifre ile Face ID destek verilmektedir.

Suya Dayanıklı : Çocuğunuzun El yıkamalarına , Su sıçramasına - kısa süreli su temasına - yağmurda - sporda kullanabilirsiniz.  ( Yıkanmak , Deniz ve Havuza girmek için uygun değildir. ) 

Kamera Selfi Foto çekimi : Çocuğunuz size güzel anlarını selfi ile paylaşabilir. uygulamadan çekilen tüm fotoları uygulama üzerinden görebilirsiniz. 

Konum : Çoçuğunuzun nerede olduğunu Akıllı Telefonunuzdan anlık olarak harita üzerinden görebileceksiniz. Outdoor : GPS , Indoor : WIFI konum tespiti ile en doğru konum bilgisi size verir 

Okul Modu : Çocuğunuz okulda iken, okul moduna alarak, Çocuğunuzun sınıfta rahatsız edilmesini satin çalmasını ( aramayı ve aranmayı ) engelleyebilirsiniz. 
Böylece çocuğunuz derste saati ile oynayamaz derslerine odaklanır . 

Telefon görüşmesi : Çocuğunuzu uygulama üzerinden daha önce belirleyeceğiniz 15 kişiyi arayabilir. Sadece bu kişiler ile görüşebilir. Sizin belirlediğiniz numaralar dışında hiçkimseyi arayamaz - aranmaz. Karşılıklı olarak çoçuğunuz ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

SOS Acil arama : Çocuğunuz S O S düğmesine 3 saniye boyunca basılı tutararak, “S O S” konumuna geçer. SOS konumunda, Acil olarak saat üzerinden çoçuk sizi telefonunuzdan arar. siz cevap vermez iseniz diğer belirlenen kişileri sırası ile arar. Çocuk size konumunu uyarı mesajı ile telefonunuza gönderir

Ayak izi : Geriye dönük olarak çoçuğunuzun nereye , hangi gün , saat kaçta gittiğini orada kaldığını uygulama üzerinden takip edebilir , her zaman harita üzerinden görüntülersiniz.

Elektronik ÇİT : Çoçuğunuzun sizin tarafınızdan belirlenen yerde olup olmadığını anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Eğer o bölgeden ayrılırsa size mesaj ile uyarı gelecektir. Elektronik Bariyer özelliği ile ; Çoçuğunuzun , Evden , Okuldan , Kursdan , Kreşden, Etütden , AVM den ayrılıp ayrılmadığını kontrol edebilirsiniz

Koldan Çıktı Alarmı : Çocuğunuz saatini koldan çıkarttıktan hemen sonra size Koldan çıktı uyarı mesajı gelir . Böylece çocuğunuzun kolunda saati takıp takmadığını her zaman öğrenebilirsiniz.

Duvar kağıdı Ana Ekran TEMA seçimi : Ana Ekranında Duvar kağıdını çocuğunuz 11 adet değişik TEMA içerisinden istediği ile değiştirebilir. Saatini kendi özelleştirebilir.

Hesap Makinesi : Çocuğunuz saatinide , profesyonel bir hesap makinesi ile istediği problem zorlanmadan çözebilir.

Arayan yabancı kişileri uygulamada gösterme : Çocuğunuz saatine, sizin rehbere kayıt etmediğiniz bir arama geldiğinde çocuk bunu görmez , aramayı meşgule atar . Size Rehberde olmayan yabancı numarayı uygulama üzerinde gösterir . Sizde arayan yabancının kim olduğu görebilirsiniz.

İngilizce kelime oyunu : İngilizce Kart oyunu ile basit ingilizce kelimeleri görselleri ile yazılımı ve okunmasını saat üzerinden öğrenebillir. Çocuğunuz böylece keyifle basit ingilizce kelimeleri oyun gibi kendi öğrenir.

Okul Ders Programı : Haftalık Okul ders müfredatını , saatine yükleyebilirsiniz. 
+ Saat şarjı azaldı uyarısı 
+ Kronometre 
+ Alarm Kurma 
+ Basit Matematik oyunu 

SIM Kart özelllikleri : Herhangi istediğiniz bir operatörden 500 Dakika Konuşma , 2 GB internet , 100 SMS olan bir PAKET ( Faturalı veya Faturtasız ) olan Nano Sim Kart almanız gerekiyor. Ön ödemeli Para yüklenen hatları tercih etmeyiniz. 

SIM Kart alırken özellikle Çocuk hattı almayınız, Operatörden Normal bir Paket talep ediniz 
Turkcell , TurkTelekom , Vodafone ( Çocuk hattı hariç ) tüm hatları alabilirsiniz 

SIM kartınızı aldıktan sonra,  Anne , Baba ve Çocuk ait SIM kartlarınızdaki tüm Internet kısıtlamalarını Operatör üzerinden kaldırmanız gerekmektedir. 

Saatlerimiz 5-14 yaşındaki çocuklar için uygundur.
Saat kutumuzun içeriği: 
1 adet Dijikid 4.5G Akıllı Çocuk Takip Saati 
1 Adet Kullanım Kılavuzu 
1 Adet Manyetik Şarj Kablosu 
Adımsayar Var
Cinsiyet Erkek Çocuk
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kalp Ritmi Ölçme Yok
Kamera Var
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Yok
Uyku Takibi Yok
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000ZEJYI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön