En Ucuz ve Kaliteli Günlük Erkek Terlikleri

15. yüzyıldan bu yana giyilen terlikler, evde olduğu kadar, deniz kenarında, havuzda, hamamda suya yakın olunan ortamlarda yardıma koşuyor. Ayakların hava almasına izin verdiği için sağlıklı bir ortam oluşturan ürünler, özellikle nemli alanlarda tercih ediliyor. Tüm gün yoğun çalışma temposu içinde olanlar da, iş yerlerinde ayakları rahat tutan terliklere rağbet ediyor. Suyun ve sıcağın bir arada olduğu havuz, hamam gibi ortamlarda ayaklarda enfeksiyon ve mantar riski de artıyor. Ürünler, kişisel hijyen sağlayarak bu ortamlarda ayakları korumayı başarmaları sebebiyle de tercih ediliyor.

Günlük Erkek Terliği

Ev ayakkabıları olarak da anılan terlikler, konforun simgesi olarak görülüyor. Ayakların hava almasını sağlayan ve terlemesini engelleyen ürünler, sıcak havalarda olduğu kadar, diğer mevsimlerde de sağladığı rahat ve sağlıklı ortamla tercih ediliyor. Terlikler, tüm gün ayakkabıda duran ayaklar için, parmakların rahatça yayılabildiği özgürlük alanı oluyor. Ayak özelliklerine uygun ürünler, bu keyfi çok daha arttırıyor. Özellikle ayağa iyi oturan ortopedik ürünler, taban sorunu olanlar kadar, sağlıklı terlik arayanların da tercihi oluyor. Yaz aylarında trend olan dışarıda giyilen ürünler de tercih ediliyor. Böylece hem ev rahatlığı sokağa taşınıyor, hem de şık bir iyim elde ediliyor. Ev terlikleri, bir yandan ayakların direk yere basıp üşütmesini engelliyor, diğer yandan da hijyen sağlıyor, sokağın kirini eve taşımayı engelliyor.

Günlük Erkek Terliği Modelleri

Bilinen markaların erkek terlik modelleri, sahip oldukları özelliklerle birbirlerinden farklılık gösteriyor. Kullanacağınız alana uygun ürünü seçmeniz böylece kolaylaşıyor. Mantar, plastik, ve deri gibi malzemelerden üretilen farklı stillerdeki ürünler, farklı zevklere de hitap ediyor. Ayağı iyi kavran ürünler, rahat adımlar atmayı sağlıyor, omurga üzerine binen yükü hafifletiyor. Klasik ürünler, hem evde yaşayanlara hem misafirlere alışıldık bir konfor sağlıyor.

Parmak arası terlikler suya dayanıklı yapılarıyla, havuzda, deniz kenarında, sahil kasabalarında tercih edildiği kadar, banyoda da tercih ediliyor. Sabo türü ürünler evlerde olduğu kadar, özellikle belli iş gruplarında çalışma ortamlarında tercih sebebi oluyor. Bu modeller, laborantlar, doktorlar, hemşireler gibi tüm gün yoğun tempoda çalışan meslek gruplarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Hem ayakların hava almasını sağlaması hem dayanıklı olması hem de ayağı kavraması sebebiyle gözde ürünler oluyor. Sandalet modelli terlikler, dışarıda da şık bir görüntü sergilemeleri ve ayağın hava almasını sağlamaları sebebiyle, özellikle nemli bölgelerde tercih ediliyor. Ön kısmı kapalı olmasına rağmen özel üst dokusuyla hava alan terlikler, evde olduğu kadar çalışırken de tercih ediliyor. Loafer türü ev ayakkabıları da ayağı kavraması ve ayaktan düşmemesi sebebiyle, hareketli bireylerin tercihi oluyor. Evde ayakkabı giymeyi sevenlere de hijyenik bir alternatif sunuyor.

Günlük Erkek Terliği Fiyatları

Günlük erkek terliği fiyatları, ürünlerin markalarına ve taşıdıkları özelliklere göre değişse de genel olarak uygun bir aralıkta seyrediyor. Fiyat – kalite – performans üçlüsü gözlemlendiğinde makul fiyatlar taşıyan ürünler, geniş bir kesime hitap etmeyi de sağlıyor. Ayak sağlığını korumasının yanı sıra, hijyenin sağlanmasında da önemli rol oynayan ürünler, evde, işte, sahilde, havuzda tercih ediliyor. Sağladıkları konforla, iş hayatında verimin artmasında da dolaylı bir rol oynayan ürünler, hayatı keyifli kılan unsurlar oluyor. Sundukları farklı renk seçenekleriyle, değişik kıyafetlerin altına uyum sağlayan terlikler, şıklık sağlamaya da imkan tanıyor. Özellikle parmak arası ürünler, havuz, spor salonu, hamam gibi umumi ortamlarda, ayakları mantar ve benzeri bulaşıcı enfeksiyonlardan korumaya yarıyor. Sıcak ve nemli ortamlarda terlik giyerken, mantar benzeri rahatsızlıklardan korunmak için, parmaklarınızın kuru kalmasına özen göstermeniz öneriliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Günlük Erkek Terlikleri

4.338 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lumberjack Günlük Terlik
  2. Kinetix Günlük Terlik
  3. Dockers Günlük Terlik
  4. Kemal Tanca Günlük Terlik
  5. Pierre Cardin Günlük Terlik
  6. Greyder Günlük Terlik
  7. Dockers by Gerli Günlük Terlik
  8. U.S. Polo Assn. Günlük Terlik
  9. Crocs Günlük Terlik
  10. Jump Günlük Terlik
  11. Daxtors Günlük Terlik
  12. DGN Günlük Terlik
  13. Birkenstock Günlük Terlik
  14. Muggo Günlük Terlik
  15. Mocassini Günlük Terlik
  16. Cabani Günlük Terlik
  17. Polaris Günlük Terlik
  18. Fast Step Günlük Terlik
  19. Gezer Günlük Terlik
  20. Ceyo Günlük Terlik
 2. Beden A-Z
 3. Renk
 4. Malzeme
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Değerlendirme Puanı
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000803/60006839
Başa dön