Jack & Jones Erkek Sweatshirt Modelleri

Bugünün en gözde kıyafetleri arasında yer alan  Jack and Jones Sweatshirt modelleri rahatından ödün vermeyen erkeklerin ilk tercihi olmaktadır. Seçenekler arasında yer alan sweatshirtler modaya yön veren alternatifler arasında karşınıza çıkacaktır. Özellikle, soğuk havalarda çok sık tercih edilen bu üst giyim ürünleri farklı renk seçenekleriyle her tarza hitap eder. Bu ürünler rahat kesimi sayesinde spor tarzın destekleyicisidir. Markanın tasarladığı ürünlerin üzerindeki amblemler de sweatshirtlere şık bir hava kazandırır. Bu üst giyim ürünlerindeki biçimli kesimler, kullanıcıların rahat hareket etmelerine yardımcı olur. Genel olarak markanın imzasını taşıyan sweatshirtler ergonomik yapısıyla ön plana çıkar.

Jack & Jones markası renk seçenekleri konusunda da bireylere zengin seçenekler sunar. Jack and Jones erkek sweatshirt genel olarak gövdelerinde yer alan yazı ve baskılarla daha şık görünmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra, farklı renk ve modeldeki eşofman altlarıyla da markanın tasarladığı sweatshirtleri kombinleyebilirsiniz. Aynı zaman da kot pantolon ve benzeri alt giyim ürünleriyle de tasarlanan sweatshirtleri kullanabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında şıklığınıza şıklık katacak sweatshirtler sıcak kalmanıza yardımcı olacaktır. Erkek Jack Jones Sweatshirt modelleri, tasarımındaki kapüşon detayları sayesinde sıcak kalmanızı sağlar. Ani bir yağmur yağma durumunda ya da rüzgarın etkisinden kurtulmak için kapüşonu kullanabilirsiniz. Kapüşonlu sweatshirtler baş bölgenizi sararak koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, kapüşon detayı sportif ve dinamik bir görünüm yakalamanızı da sağlayacaktır.

Jack & Jones Sweatshirtlerdeki Kapüşon Özelliğini Keşfedin!

Jack and Jones polar gibi kalın kumaşlar kullanılarak sweatshirt üretimi yapmaktadır. Bu nedenle, soğuk kış günlerinde markanın tasarlamış olduğu sweatshirtler, sıklıkla kullanılır. Bu üst giyim ürünlerindeki kapüşon detayı ise soğuktan korunurken, tarzınızı yansıtmanızı da sağlar. Yağış, rüzgar gibi tabiat olaylarından baş ve boyun bölgenizi kapüşonlu sweatshirtler ile koruyabilmeniz de mümkündür. Soğuk havaların vazgeçilmezi olan sweatshirtleri, bahar aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapüşonlu tasarımlara sahip olan tasarımlar, genellikle erkek kullanıcıların ilgisini çeker. Dinamik, spor ve şık bir görünüm yakalamanıza yardımcı olan bu modelleri, ister eşofman isterseniz de kot pantolonunuzla kombinleyebilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan ipli kapüşon özelliğiyle tasarlanan sweatshirtlerin kapüşonunu başınızın üzerindeyken ayarlamanız mümkündür. 

Jack & Jones erkek sweatshirt modelleri arasında yer alan kapüşonlu tasarımlara ip detayı eklenmiştir. İpli olan modeller, rüzgarda şapkanın uçmasını önler. Sade tasarımlara sahip olan modellerin yanı sıra, bazı modellerde yazı ve baskılara yer verilmiştir. Modern ürünlerin markanın ürün gamı içinde yer aldığını da söylemek gerekir. Çeşitli mesajlar veren Jack Jones erkek kapşonlu sweatshirt modelleri de modaya yön veren tasarımlara sahiptir. Polyester ve pamuğun yumuşaklığı sıcak kalmanıza yardımcı olur. Sweatshirtlerin sıcak tutan yapısı, soğuk kış günlerinde üşümeden hareket etmenize olanak sağlar. Markanın imzasını taşıyan sweatshirtler, cildinizin tahriş olmasını da engelleyecek özelliktedir. İpeksi yumuşaklığa sahip olan sweatshirtlerin, yüzeyleri oldukça pürüzsüzdür. Bu özelliğiyle de beğeni toplayan modeller, kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Aynı zamanda, terlemeyi önlemek amacıyla nefes alabilen dokuya sahip olan üst giyim ürünleri de seçenekler arasındadır. Kendinizi gün boyunca rahat ve ferah hissedebileceğiniz modeller Jack & Jones markasının ürün gamı içinde yer alır. 

Jack & Jones Markasının Kullanışlı Sweatshirtlerinden Yararlanın!

Fermuarlı sweatshirt erkek Jack Jones markalı üst giyim ürünleri, ekstra işlevsellikleriyle ön plana çıkar. Ürünlerdeki fermuar detayının yanı sıra, cepli olarak da tasarlanan modeller de bulunmaktadır. Sweatshirt modelleri, çok yönlü tasarımlarıyla işlevsel bir kullanıma sahiptir. Yürüyüş sırasında ellerinizi ısıtabilmeniz için cep bölümlerine sokabilirsiniz. Elinizi cebinizde tutabileceğiniz cepli sweatshirtler, bu anlamda oldukça işlevseldir. Ceplerin oldukça geniş yapıları olduğu için dilediğiniz eşyanızı da bu bölmeye koyabilirsiniz. Geniş cep detayı sayesinde, cep telefonu gibi değerli bir eşyanızı da cebinizde taşıyabilirsiniz. Birçok farklı türden materyali de sweatshirtlerdeki cep bölmesine koyarak taşıyabilmeniz mümkündür. Sweatshirtlerin etiket kısmında yer alan yıkama talimatlarına uyarak, kolayca bu ürünlerin temizliğini de yapabilirsiniz. Sweatshirtlerin temizliği de oldukça basittir. Çünkü çamaşır makinesinde yıkama talimatları doğrultusunda kolayca yıkayabileceğiniz ürünlerdir. 

Seçenekler arasında yer alan Jack & Jones bisiklet yaka sweatshirt modeli de oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Markanın tasarladığı sweatshirt modelleri daraltılmış manşetleri sayesinde, yemek yerken sizi zorlamaz. Aynı zamanda, işlerinizi yerine getirirken, kol kısmının farklı noktalara sürtünmesi de engellenmiş olur. Bel kısmının daha biçimli kalmasına olanak sağlayan kalın kumaşlı tasarım bir şerit tasarlanarak ürünün bel ve gövdenizi sarması kolaylaşacaktır. Sweatshirt modelleri arasında yer alan birçok ürünün işlevsel ve çok yönlü özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bu yapısıyla ön plana çıkan birçok ürün, kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. 

Jack & Jones Markalı Sweatshirtlerdeki Dikkat Çeken Tasarımlar

Jack & Jones Jorbrink erkek yarım fermuarlı sweatshirt gibi marjinal tasarımlar, markanın ürün gamı içinde yerini alır. Bunun yanı sıra, kabartmalı yazılara sahip olan modeller de dikkat çekici ve estetik bir görünüm yansıtmanızı sağlar. Genel olarak, yumuşak yapıdaki kumaşlar ile üretilen kabartmalar farklı stildeki yazıların fontlara yansıtılmasıyla oluşmuştur. Tasarımları daha dinamik hale getiren kapüşonların uzun ipler ile anlam kazandığını söyleyebiliriz. Kapüşon özelliğiyle tasarlanan sweatshirtler ise yürüdüğünüz esnada sallanarak dikkat çekmenize yardımcı olur. Jack & Jones Jorcopenhagen erkek kapüşonlu sweat modeli, ip kısmından kolayca bağlanarak kapüşondan daha fazla verim almanızı sağlar. İplerin uç kısmının sıkıştırılmış yapısı, bağlama işlemini kolaylaştıracaktır. 

Genel olarak, açılma ve çözülme gibi bir takım sorunların önüne geçen ipli sweatshirtler, bu yönüyle kullanıcıların beğenisini toplar. Göğüs cebi de bulunan modeller arasından sipariş vererek, daha fazla eşyayı yanınızda taşıma şansına sahip olursunuz. Fermuarlı sisteme sahip olan sweatshirtler, güvenli bir şekilde kullanıma olanak sağlar. Göğüs cepleri, güvenli kullanım yapısı sayesinde, eşyalarınızın düşmesini önleyecektir. Bu sayede, sweatshirtlerinizi daha işlevsel bir şekilde kullanmanız da mümkün olur. Gövde kısmı fermuar ile açılıp kapanabilen modeller ise hava sıcaklığına göre ürünleri kullanmanızı kolaylaştırır. Önünü açık ya da kapalı tutarak kullanabileceğiniz fermuarlı modeller, tarzınızı farklı şekillerde göstermenizi sağlayacaktır. Sweatshirtlerdeki fermuarların sahip olduğu sık diş yapısı ise bu ürünleri sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilmenize olanak sağlayacaktır. Jack Jones Jcologan erkek sweat modeli, en dikkat çeken tasarımlardan bir tanesidir. Fermuar detayı olmasa da kapüşonu sayesinde, spor şıklığını yakalamanıza yardımcı olacaktır. 

Jack & Jones Sweatshirt Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jack & Jones erkek sweatshirt fiyatları oran olarak birbirinden farklıdır. Çünkü her sweatshirt modelinin tasarımı, kumaş yapısı ve benzeri özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle, sweatshirt satın almadan önce, bir takım faktörlere dikkat etmeniz gerekir. Kıyafet seçimi yaparken, öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle, tarzınıza hitap eden sweatshirt modeline yönelmelisiniz. Bunun yanı sıra, sweatshirt modelini seçerken, tercih edeceğiniz alt giyim ürününü de göz önünde bulundurmalısınız. Ürünün alt giyim ürünüyle uyumlu olması son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, mevsim koşullarına uygun olan sweatshirt modellerine yönelmeniz de doğru olacaktır. Farklı kumaş kalınlıklarına sahip olan sweatshirt modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken, mevsim koşullarına uygun olan kumaş yapısındaki sweatshirtlere yönelmelisiniz. 

Sweatshirt seçimi yaparken, renk, tasarım ve benzeri unsurlara da dikkat etmelisiniz. Tarzınızı destekleyen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Renk geçişlerinin birbirini tamamlaması son derece önemli bir konudur. Bütün bu testlerin başarılı bir şekilde geçilmesi, yalnızca kullanıcıların zevki ve tercihi ile sınırlı olmayacaktır. Bunun yanı sıra, tercih edeceğiniz ürünün kaliteli olması da son derece önemlidir. Jack & Jones markası, bu anlamda kullanıcıların gönlünü fetih etmiştir. Dolayısıyla markanın ürün seçenekleri arasından kendi ihtiyacınızı ve zevkinizi destekleyen bir üst giyim ürünü satın alabilirsiniz. Markanın sweatshirt tasarımları arasından dilediğiniz kalitede ürünü bulabilmeniz mümkün olacaktır. 

Jack & Jones Erkek Sweatshirt Fiyatları

Jack & Jones erkek sweatshirt fiyatı oranlarını etkileyen bir takım unsurlar vardır. Fiyat aralıkları, istediğiniz bir ürünü satın almanıza olanak sağlayacak seviyededir. Son derece kaliteli kumaş yapısıyla dikkatleri üzerine çeken birçok ürün grubu bulunmaktadır. Aynı zamanda, uzun süreli bir kullanımı destekleyecek olan sweatshirtler de markanın ürün gamı içinde yer alır. Bütün bu ince işçiliği bütçe dostu meblağlarda satın alabileceğiniz sweatshirtler seçenekler arasındadır. Genel olarak, tasarlanan bu üst giyim ürünlerin, tasarımı, kumaşı, malzeme yapısı, işçiliği ve benzeri özellikleri fiyat aralıklarına yansır. Jack & Jones markalı sweatshirtler, hemen hemen her bütçeye hitap eden fiyatlarda ürün satışı yapar. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı ve tarzınızı göz önüne alarak, ürün tercihini bütçenize uygun olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda, sweatshirt modellerinden istediğiniz ürünü farklı fiyat listeleriyle de bulabilmeniz mümkündür. Fiyat listeleri içinde bütçenizi destekleyen ürünleri de bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Fiyat aralıklarını etkileyen farklı detaylar da vardır. Tercih edeceğiniz sweatshirt modelinin sezonu, kumaş türü, ekstra olarak kullanılan materyaller, fiyat aralıklarına yansır. Bunun yanı sıra, renk, desen ve işçiliğin de fiyat aralıklarına etki eden detaylar olduğunu söylemek mümkündür. Markanın, özel olarak tasarladığı modeller de vardır. Bu tasarımların ise diğer modellere göre farklı fiyatlarda satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Farklı stillerdeki kıyafetler ile kolay bir şekilde kombinlenebilecek Sweatshirtler seçenekler arasındadır. 

Jack & Jones Sweatshirt Tasarımları

Üst giyimde kombin kolaylığı sağlayacak olan sweatshirtler, farklı kesimlere sahip olan ürünlerdir. Dar, bol ve salaş gibi farklı kesim özelliklerine sahip olan bu ürünler, spor kombinler yapmanıza olanak sağlar. Uzunluk, bolluk ve benzeri kesim detaylarını kendi tarzınıza uygun olarak belirleyebileceğiniz birçok sweatshirt modeli markanın ürün yelpazesi içinde yer alır. Bol, dökümlü bir sweatshirt arayışındaysanız, bu tarzdaki ürünü Jack &Jones’ta bulabilirsiniz. Rahat ve spor bir görünüm elde ederek, tarzınızı konuşturabileceğiniz tasarımlar da seçenekler arasındadır. Kolaylıkla vücut hatlarını kapatan sweatshirtler ise kilo sorunu yaşayan bireylerin imdadına yetişir. Genel olarak, dökümlü ve bol giyim tarzını benimseyen bireylere özel olarak sunulan sweatshirtler, çok sık satın alınır.

Jack & Jones Nasıl Bir Firmadır?

Bu marka, 800’ün üzerinde mağazasıyla Danimarka merkezli olarak kurulmuştur. Hazır giyim markası olan Jack & Jones, bu sektörde faaliyetlerine 1990 yılında başlamıştır. Markanın hedef kitlesi ise genellikle genç kesimdir. Ancak orta yaş ve farklı yaş grubundaki bireyler de tasarlanan giyim ürünlerini tercih edebilmektedir. 

Jack & Jones Erkek Markası mıdır?

Erkek giyim markası olarak kurulan bu marka, sektörün dünya çapındaki en prestijlisi olma özelliğiyle ön plana çıkar. Danimarka merkezli olan bu markanın erkek giyim markası olduğunu söylemek mümkündür. 

Jack & Jones Mont Sıcak Tutar mı?

Özel malzeme ve kumaş yapısıyla tasarlanan montlar, vücudunuzun sıcak kalmasına yardımcı olur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jack & Jones Erkek Sweatshirt Modelleri

1124 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yaka Stili
Toplam 24 / 1124 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12102800/jackjones