Alt

Bebek alt giyim ürünleri, birçok farklı renk ve modelde sunuluyor. İşlevsel özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Bebeklerin, çocukların ilgisini çekecek canlı renklerde ve sevimli kahramanların desenlerinden oluşan alt giyim ürünleri, farklı boyları ile ihtiyacınıza uygun bir modeli bulabilmenizi sağlıyor. Genellikle %100 pamuklu kumaşlardan üretilen alt giyim ürünlerinin tasarımında seçilen materyallerde, bebek ve çocuklara zarar verecek herhangi bir katkı maddesi içermemesine dikkat ediliyor. Mini Damla, Baby Corner ve Baby & Kids gibi kaliteli markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Alt Giyim

Bebek alt giyim ürünleri tekli sunulduğu gibi ikili ve üçlü setler halinde de sunulabiliyor. Markaların koleksiyonları içinde, yeni doğanlardan başlayarak iki yaşına kadar gelen bebekler ve iki – sekiz yaş arası çocuklar için birçok ürün yer alıyor. Bebekler için patikli altlar, çocuklar için uzun ve kısa paçalı pantolon modelleri rahatlıkla bulunabiliyor. Desenlerde, her zevke hitap edebilecek birçok tasarım sunuluyor. Çizgili, kareli, geometrik desenli, meyve ve çiçek desenli birçok kumaş çeşidi çocukların renkli dünyasına sesleniyor. Geniş renk skalası ile yaz ve kış ayları için birçok farklı ürün bulunuyor. Kırmızı, pembe, mor, beyaz, sarı, siyah, mavi, turuncu, gri, yeşil gibi renkler, çocukların kombinlerini oluşturuyor.

Bebek alt giyim ürünleri yaz ve kış aylarında, gündüz ve gece, istediğiniz zaman giydirebileceğiniz çeşitlilikte tasarımlar sunuyor. Uzun alt giyim ürünleri, bebeklerin üşütmemesi için kış aylarında ve yaz akşamlarında giydirilirken, emeklemeye başlayan miniklerin dizlerini korumak için de kullanılıyor. Kız ve erkek çocuklar için şort modelleri de rengarenk desenleri ve kaliteli kumaşları ile göz dolduruyor. Paçaları manşetli eşofman altları, oynarken ya da uyurken çocukların bileklerinin açılmasını engelleyerek onları sıcak tutuyor. Puantiyeli, etekli, kesikli, püsküllü tayt modelleri, kız çocukları için özel olarak tasarlanıyor. Erkek çocukları için eşofmanların bacak kısmında yer alan baskı ve yama modelleri, farklı bir stil oluşturulmasını sağlıyor.

Bebek Alt Giyim Ürünleri

Bebek alt giyim ürünleri, bebek ve çocukların konforunu sağlayan, oyun anlarında onların hareket özgürlüğünü destekleyen ürünlerden oluşuyor. Paçalarında yer alan manşetler, lastikli ve ipli bel tasarımı işlevsel kullanım sağlıyor. Böylece kıyafetler, çocukların beline rahatça otururken giyilip çıkarılması da kolaylaşıyor. Lastikli bel seçeneği, çocukların belini sıkmıyor ve iz yapmıyor. İpler sayesinde istenilen bel ölçüsü ayarlanabiliyor. Evde ve okulda rahatlıkla giyilebiliyor. Prematüre ve yeni doğanlar için alt giyim ürünleri, özel olarak tasarlanıyor. Alttan cırtlı ya da çıtçıtlı kapamaları ile rahatça giydirilip çıkartılabiliyor. Patikli modeller sayesinde, bebeklerin ayaklarının üşümemesini ve bileklerinin açıkta kalmamasını sağlıyor. Patikli alt giyim ürünlerinin ayak kısmında yer alan hayvan figürleri, sevimli tasarımların ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Bebek alt giyim ürünleri kaliteli ve sağlıklı kumaş kullanılarak dikiliyor. Dikişte kullanılan ipler, sürtünme sırasında bebeğinizin cildini tahriş etmiyor. Yumuşak dokusu ve kaliteli dokuma kumaşlar sayesinde rahatlık veriyor. Baskı ve aksesuar kalitesine dikkat edilerek seçilen materyaller, ürünlerin görünümlerine estetik bir görünüm katıyor. Yumuşak dokulu kıyafetler, emeklemeye başlayan bebeklere ve yere oturup oynayan çocuklara hareket özgürlüğü sağlıyor. Ayrıca estetik ve kaliteli görünümleriyle her zaman giyilebiliyor. Kazaklar, tişörtler ve sweatshirtler ile kombinlenerek çocukların spor stilini tamamlıyor. Ürünleri uzun süre kullanabilmek, ilk günkü görünümlerini kaybetmemek için ürün üzerinde yazan yıkama talimatlarına uygun olarak yıkamanız ve ütülemeniz öneriliyor. Özellikle ürünleri tersten yıkamak ve ütülemek, uzun süreli kullanım olanağı tanıyor. Birçok markanın, farklı modellerdeki ürünlerini inceleyebilir, beğendiklerinizi hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Alt Giyim Ürünleri

7 ürün listeleniyor
Dıgıl Kids Alt
Erdem İç Giyim Alt
Kardelya Alt
Sema Baby Alt
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?