Ucuz Külotlu Çoraplar

Etek ve elbise altına giyildiği gibi pantolon içine de giyilen külotlu çorap kadınların sıkça kullandığı bir üründür. Yaz veya kış aylarına özel külotlu çorap modelleri olduğu gibi kadın, hamile, kız ve erkek çocukları için de üretilen pek çok ürün bulunur. Ayrıca pek çok farklı desen, model ve renklerde külotlu çorabı bulmak da mümkündür. Külotlu çorapları topuklu, spor, bot, çizme veya babet ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Bu ürünü günlük olarak giyebileceğiniz gibi, iş görüşmesi, davet veya organizasyonlar gibi özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Külotlu çorap modelleri oldukça geniş bir model ve renk yelpazesine sahiptir. Siyah, beyaz, gri, lacivert, bej, mavi, kırmızı, pembe, kahverengi, lila, yeşil gibi daha pek çok renklerde külotlu çorap bulunur. Ayrıca fileli, örgülü, kalpli, kedili, yıldızlı, düz, dikişli, dikişsiz, dantelli, ipli gibi modellerde külotlu çorap da vardır. Her zevke uygun renk ve modelde külotlu çorabı bulabilmek oldukça kolaydır. Yaz için daha ince külotlu çoraplar varken kış mevsimi için kalın, pamuklu, havlu ya da termal külotlu çorap modelleri tercih edilir. Külotlu çorap markaları da oldukça fazladır. Her bütçeye ve zevke uygun pek çok marka bulunur. Bu markalar arasından istediğiniz, ihtiyacınız olan ürünü bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Külotlu çorap satın alırken kendi bedeninize uygun olan ürün tercih edilebilir. Ayrıca mevsimine uygun ürünü satın almak da önemlidir. Ayak ve cilt sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde üretilmiş, kaliteli külotlu çorap modelleri tercih edilebilir. Vücut hatlarınıza uygun, belinizi sıkmayan, rahat hareket etmenizi sağlayan külotlu çorapları satın alabilirsiniz. Pek çok külotlu çorap markası içinden aradığınız, ihtiyacınız olan külotlu çorap çeşidini bulabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, çocuklarınız için de kaliteli, sağlam ve kullanışlı külotlu çorap satın alabilirsiniz.

Herkese Uygun Külotlu Çorap Çeşitleri

Kadın, hamile, kız ve erkek çocukları için külotlu çorap çeşitleri bulunur. Kadın külotlu çorap modelleri her zevke hitap eder. Fileli, dantelli, termal, sade, dikişli veya dikişsiz pek çok modelde kadın külotlu çorap çeşidi bulunur. Ayrıca her bedene uygun külotlu çorap da bulabilmek kolaydır. Her kadın pek çok marka arasından ihtiyacı olan ürünü satın alabilir. Kadın külotlu çorap çeşitleri kadınların beden ölçülerine ve vücut şekillerine göre üretilir. Ayrıca hamile kadınlar için üretilen hamile külotlu çorap modelleri de vardır. Bu modeller hamile kadınların vücut şekline uygun şekilde üretilir. Karın ve bel bölgesini sıkmayan lastiğe sahip olan bu külotlu çorap modelleri, rahat hareket etme imkanı tanır. Her bedene uygun hamile külotlu çorap modeli bulunur. Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de külotlu çorap çeşitleri mevcuttur. Çocuk külotlu çorap çeşitleri cinsiyet ve yaşa göre ayrılır. Çocukların beden şekillerine göre hazırlanan bu ürünler, onların hassas ciltlerine uygun malzeme kullanılarak üretilir. Bebek külotlu çorap modelleri erkek ve kız bebekler için üretilir. Tamamen doğal pamuktan üretilen bu üründe naylon veya sentetik iplik bulunmaz. Bebeklerin bacak ve bel kısımlarını sıkmayan yumuşak lastikten üretilen bu külotlu çorap sayesinde bebekler kolay hareket edebilir. Her yaşa ve cinsiyete göre bebek külotlu çorap modelini bulabilirsiniz. Kız çocukları için tasarlanan kız çocuk külotlu çorap çeşitleri kızların sevdiği renk ve modeldedir. Küçük hanımlar için tasarlanan bu ürünler oldukça beğeni toplar. Pamuk kumaştan üretilen bu külotlu çoraplar vücudu terletmez. Kızların yanı sıra erkek çocukları için de erkek külotlu çorap modelleri vardır. Erkek çocuklarının sevdiği araba, uçak, gemi gibi desenlerden oluşan bu ürünler kışın giymeye uygundur. Kalın, pamuk kumaştan üretilir. 3 yaş külotlu çorap ise, bu yaştaki hem erkek hem de kız çocukları içindir. Yumuşak bel lastikli, pamuklu, dikişsiz ürünlerdir.

Farklı Yapılarda Külotlu Çorap Modelleri

Farklı materyallerden üretilen pek çok külotlu çorap çeşitleri bulunur. Her zevke, bedene ve bütçeye uygun olan külotlu çorap çeşitleri bulunabilir. Bu çeşitler arasından sıcak tutmasıyla sevilen havlu külotlu çorap öne çıkar. Bu külotlu çorap çeşidi tamamen pamuk iplikten üretilir. Kışın bacakları ve ayakları sıcak tutarak üşümeyi engeller. Etek, elbise ya da pantolonla giyilebilir. Esnek yapısıyla vücudunuzun şeklini alabilir. Ayrıca yıkandıktan sonra topaklanma veya yapısında bozulma yaşamayabileceğiniz bir üründür. Çeşitli renk ve desenlerde havlu külotlu çorabı bulabilirsiniz. Kışın giyilen diğer külotlu çorap ise yün külotlu çorap çeşididir. Bu külotlu çorap çeşidi ayakları ve vücudu sıcak tutarak soğuğun geçmesini engeller. Doğal pamuktan üretilen bu ürün, ayakları terletmeyerek kaşıntıya veya mantara neden olmaz. Her beden uygun yün külotlu çorap çeşidini bulabilirsiniz. Ayrıca bot, çizme veya spor ayakkabı içinden toplanmaz veya ayağını sıkmaz. Rahatlıkla giyebileceğiniz bu ürünün çeşitli renkleri mevcuttur. Herkesin tercih ettiği pamuklu külotlu çorap oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı ve kaliteli olan bu külotlu çorap çeşidi uzun süre kullanılabilir. Pamuklu yapıda olan bu ürün ayakları terletmeyerek hava almasını sağlar. Bu sayede ayakta kaşıntı, deri döküntüsü veya kızarıklık yapmaz. Yetişkinlere ve çocuklara özel olarak üretilmiş pamuklu külotlu çoraplar oldukça sağlıklıdır. Her bedene ve bütçeye uygun, çeşitli markalarda pamuklu külotlu çorabı bulabilirsiniz. Penye külotlu çorap ise sağlam dokusuyla göze çarpar. Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı bir üründür. Farklı model ve renklerde penye külotlu çorap çeşidi vardır. Doğal pamuk ve çeşitli ipliklerden hazırlanan bu ürün, cilde nefes aldırır. Her mevsim giyilebilen bu ürün oldukça beğenilir. Organik külotlu çorap çeşidi ise, organik ipliklerden üretildiği için dayanıklı ve sağlıklıdır. Sağlam dokuya sahip olan bu ürün uzun süre kullanılabilir. Çeşitli renk, model, yaş ve cinsiyete göre organik külotlu çorap çeşidi bulunur.

İlgi Çeken Desenlerde Külotlu Çoraplar

Her beğeniye uygun külot çorap desenleri vardır. Desenli külotlu çorap modelleri herkesin dikkatini çeker. Bunların içinden kedili külotlu çorap hem yetişkinlerin hem de çocukların beğenisini toplar. Her yaşa uygun olan bu desendeki külotlu çoraplar esnek yapıdadır. Siyah, gri, beyaz, pembe gibi renkleri bulunan bu külotlu çoraplar küçük büyük herkes tarafından sevilir. Sevimli kedi desenleriyle beğenilen bu ürün dayanıklı olmasıyla da tercih edilir. Pamuklanmayan, yırtılmaya dayanıklı bir üründür. Kalpli külotlu çorap ise, kadınların ve kız çocukların beğendiği bir desendir. Oldukça güzel tasarıma sahip olan bu ürün, farklı tarz yaratmayı seven hanımların tercih edebileceği bir külotlu çoraptır. Yaz ve kış aylarında giyilebilen bu ürünle ilgi toplayabilirsiniz. Her bedene göre kalp desenli külotlu çorabı bulabilirsiniz. Kışın giymeye uygun fitilli külotlu çorap ise, pembe, beyaz, sarı, bej ve gri renkleriyle dikkat çeker. Esnek yapıda olan bu ürün, bel ve bacak bölgesini sıkmaz. Yumuşak kumaş ve lastikli yapıdadır. Bacak boyunu uzun gösteren desenleriyle kısa boylu kadınların tercih edebileceği bir ürün olduğu söylenebilir. Örgülü külotlu çorap ise, klasik desenleri sevenler için tasarlanır. Sağlam ve yumuşak dokusuyla beğenilen bu desen, gri, siyah ve beyaz renklerden oluşur. Külot ve çorap kısmı oldukça dayanıklı olan bu ürün sık dokuludur. Sade renklerde etek ya da elbiselerde tercih edilebilir. Süslü külotlu çorap desenleri ise, çiçek, dantel, yıldız veya taşlardan oluşur. Süslenmeyi seven, tarzını konuşturmayı seven kadınların giyebileceği bir külotlu çoraptır. Hem yetişkin kadınlar hem de kız çocukları için süslü külotlu çorap çeşidini bulabilirsiniz. Her biri kaliteli olan bu külotlu çoraplar oldukça kullanışlıdır. Boya, sentetik veya naylon gibi birçok zararlı maddelerden üretilmeyen bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pek çok marka içinden beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan külotlu çorap çeşidini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Külotlu Çorap Tasarımları

Çeşitli markaların oldukça güzel külotlu çorap modelleri bulunur. Külotlu çorap modelleri her beğeniye hitap eder. Yetişkinler ve çocuklara özel, mevsimlik külotlu çoraplar vardır. Sevilen külotlu çorap modelleri şöyledir:

  • Termal külotlu çorap özellikle kış aylarında giyilir. Yumuşak ve kalın iç astarı sayesinde ayaklarınız ve bacaklarınız sıcacık olur. Esnek yapıya sahip olan bu ürün pantolon veya eşofman içine giyilebilir.
  • Kadınlara cazibe katan file külotlu çorap modeli oldukça beğenilir. Havalı ve çekici görünmek isteyen kadınların giymekten keyif aldığı bir üründür.
  • Taşlı külotlu çorap dikkat çekmeyi seven, farklı bir tarz yapmayı seven kadınların tercih ettiği bir üründür. Parlak taşları yıkanmaya karşı oldukça sağlamdır. Etek, elbise ve topuklu ayakkabıyla oldukça şık durabilir.
  • Kadınların sıklıkla tercih ettiği parlak külotlu çorap modeli oldukça kullanışlıdır. Parlak kumaş yapısıyla beğenilir.
  • Ayaksız külotlu çorap modeli oldukça ilginçtir. Parmak ucu açık topuklu ayakkabı tercih edenler veya sandalet giyenlerin kullanabileceği bir külotlu çorap çeşididir. Bacakları pürüzsüz göstererek yokmuş gibi durur. Ten rengi ve tonları olan bu ürünün her bedeni bulunur.
  • Şeffaf külotlu çorap modeli de sık tercih edilen bir üründür. Bacakta yokmuş gibi duran bu külotlu çorap modeli günlük olarak giyilebileceği gibi özel günlerde de tercih edilebilir. Sağlam dokusuyla yırtılmaya karşı dirençlidir.
  • Uzun külotlu çorap modelleri her bedene ve zevke uygundur. Bacakları uzun gösteren bu ürünle güzel kombinler yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenler mevcuttur.
  • Kilolu ya da kalın bacaklı kadınların giyebileceği zayıflatan külotlu çorap modeli vücudu şekillendirir. İçi polar olan bu model gündelik olarak giyilebilir. Daha zayıf ve belirgin vücut hatlarına sahip olmak isteyen kadınların tercih edebileceği bir külotlu çorap modelidir.
  • Şort veya etekle kombin yapabileceğiniz diz üstü külotlu çorap modeli şık ve kullanışlıdır. Gündelik olarak giyilebilir.
Sevilen Külotlu Çorap Seçenekleri

Kadınların severek giydiği külotlu çorap oldukça kullanışlıdır. Her mevsim giyilebilen ve çeşitli kıyafetlerle kombin yapılabilen bir üründür. Birçok modelin yanında renkli külotlu çorap modelleri de vardır. Gri, kırmızı, kahverengi, beyaz, siyah külotlu çorap renkleri oldukça sık tercih edilir. Her türlü etek ve elbise modeline uyan renklerdir. Bu renklerin dışında lila, lacivert, turuncu, pembe külotlu çorap renkleri de beğenilir. Göz alıcı, iç açıcı bu renkler her yaş grubundan kadın giyebilir. Esnek yapılı ve yumuşak dokulu bu ürünleri giymekten keyif alabilirsiniz. Bunların yanında çizgili, korseli, dantelli külotlu çorap modelleri de beğeni toplar. Çizgili model boyu uzun gösterdiği gibi şort veya eteklerle güzel kombinler yapılabilir. Korseli model külotlu çorap kilolu kadınların tercih edebileceği bir üründür. Göbek ve bel bölgesindeki kiloları saklayan bu külotlu çorap modeli vücudunuzu ince gösterir. Yumuşak ve esnek bel lastiğiyle hareket etmenizi kolaylaştıran bu model vücudunuzu sıkmaz. Dantelli külotlu çorap ise, cazibe katan bir üründür. Elbise için olan bu külotlu çorabı özel günlerde giyebilirsiniz. Dikişsiz külotlu çorap modeli dikiş sevmeyen kadınların giydiği bir üründür. Bu külotlu çorap modeli pamuklu, penye, şeffaf veya ince külotlu çoraplarda olabildiği gibi farklı renk ve desenlerde de olabilir. Dikişli çoraplardan rahatsız olanlar bu ürüne göz atabilir. Rahat kullanımı olan bu ürün vücudunuzun formunu alır. Bu külotlu çorap modellerini çeşitli markalar içerisinde bulmak kolaydır. İhtiyacınız olan, beğendiğiniz külotlu çorap çeşitlerini uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hem kendinize hem de çocuklarınıza uygun külotlu çorabı satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Külotlu Çorap

Oldukça geniş renk, beden,model, ve ürün skalasına sahip olan külotlu çoraplar mevsimine uygun olarak da üretilir. İnce, kalın külotlu çorap modellerini mevsimine uygun olarak giyebilirsiniz. İnce modelleri yaz ya da bahar aylarında, kalın modellerini ise kış ve sonbahar aylarında giyebilirsiniz. Kışlık külotlu çorap modelleri kalın yapılıdır. Pamuk, yün, polar veya havlu kumaştan üretilir. Ayaklarınızı ve bacaklarınızı soğuktan koruyan külotlu çorap kışlık modelleri oldukça kullanışlı ve kalitelidir. Cildinizi terletmeyerek nefes aldırır ve sıcak tutar. Topaklanma ya da yapısında bozulma yaşamayacağınız ürünlerdir. Pek çok marka içinden istediğiniz kışlık külotlu çorabı satın alabilirsiniz. İpli külotlu çorap modelleri belinizden düşmeyen, vücudunuza tam oturan külotlu çoraplar hareket etme kolaylığı sunar. Her bedeni bulunabilen, rahat üründür. Külotlu çorap satın alırken kilonuza göre beden seçimi yapabilirsiniz. 3 numara, 4 numara külotlu çorap bedenlerinin yanında farklı bedenlerde de ürünü bulabilirsiniz. Külotlu çorap satın alırken bel ve basen ölçünüze de dikkat edebilirsiniz. Külotlu çorap fiyatları ürünün markasına, modeline, rengine, yapısına, rengine, bedenine ve cinsiyetine göre değişiklik gösterse de herkesin alabileceği seviyededir. Müşteri yorum ve deneyimlerine bakarak dilediğiniz külotlu çorabı satın alabilirsiniz. Herkesin severek giydiği külotlu çorap satın almak için online alışveriş fırsatlarını kullanabilirsiniz. Farklı marka ve modeller içinden beğendiğiniz külotlu çorabı tercih edebilirsiniz. Külotlu çorap satın almak, çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanmak için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Külotlu Çorap Bedeni Nasıl Bulunur?

Çeşitli markalar her beden uygun külotlu çorabı üretir. Kilonuza, bel ve basen bölgenizin ölçüsüne göre külotlu çorabı bulabilirsiniz. Ayrıca pantolon ya da eşofmanlarınızı hangi beden ölçüsüne göre alıyorsanız külotlu çorabınızı da o beden ölçüsüne göre satın alabilirsiniz. Ayrıca her marka kendine göre bir beden tablosu oluşturur. O tabloya göre kendi bedeninize ve vücut şeklinize uygun olan külotlu çorabı tercih edebilirsiniz.

Hangi Külotlu Çoraplar Alınabilir?

Pek çok külotlu çorap markası vardır. İhtiyacınıza uygun, beğendiğiniz külotlu çorabı istediğiniz markadan satın alabilirsiniz. Yerli ya da yabancı pek çok külotlu çorap markası içinden istediğinizi ve bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Kendi zevkinize uygun, aradığınızı bulabildiğiniz külotlu çorap markasını tercih edebilirsiniz. Her marka çeşitli indirim ve kampanyalar aracılığıyla pek çok model, yapı, renk ve desenlerde külotlu çorabı müşterilerin beğenisine sunar.

Külotlu Çorap Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Külotlu çorap satın alırken ürünün pamuklu olmasına dikkat edilebilir. Pamuk içeren külotlu çoraplar ayak sağlığını tehlikeye atmaz. Ayakları terletmeyerek kaşıntı veya deri döküntüsü yapmaz. Külotlu çorap satın alırken bedeninize uygun olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca rahat hareket etmek için yumuşak ve esnek bel lastiğinin olması gerekir. Sık dokulu ve kaliteli külotlu çoraplar tercih edilebilir. Naylon ve boya içeren ürünler doğru bir seçim olmayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Külotlu Çorap

7108 ürün listeleniyor
Penti
DayMod
Dore
Müjde
Oresse
Secret Moda
Çimpa
Wolford
Doremi
Mulvix
Mbb E-Ticaret
Royaleks
Alışveriş Parkı
Cigit
Bi Şımarık
Berqnet
KFDS
Gironda
NBB
Cecilia de Rafael
Siyah
Krem
Çok Renkli
Bej
Turuncu
Gri
Beyaz
Kahverengi
Lacivert
Kırmızı
Pembe
Mavi
Mor
Yeşil
Sarı
Gümüş
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 48 / 7108 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?