Çoraplar gündelik hayatın bir parçasıdır. Gündelik yaşamın her alanında, farklı birçok krem rengi külotlu çorap görünmez aksesuardır. Krem külotlu çorap modelleri; ayak ucundan basen bölgesine kadar tüm bacağı içine alan extra güçlendirilmiş ağ kısmı ve dokusuyla vücudun bel hizasına uzanan elastik kemer şeklinde tek parça ürünlerdir. Krem külotlu çoraplar farklı burun, ağ ve parlaklık dereceli modelleri bulunur. Aynı zamanda krem rengi bebek külotlu çorap ürünlerini bebeğinizi soğuk hava koşullarından korumak için kıyafetlerinin altından giydirebilirsiniz. Krem külotlu çorap fiyatları modeline, kalitesine ve üretildiği materyale göre değişkenlik gösterebilir. Krem külotlu çorap en ucuz fiyat alternatifleri ile karşınıza çıkar.

Krem Rengi Çoraplarda Desen Etkisi

Krem rengi desenli külotlu çorap gözde etkili yanılsama ve illüzyon etkisi yapabilir. Transparan zemin üstüne dokunmuş şekilli figürler pürüzsüz bir görünüm sunarken geometrik şekiller zıt duygular uyandırabilir. Örnegin; krem külotlu çorap çizgili desenler dik biçimde işlemeliyse zayıflık ve pürüzsüzlük algısı oluşturabilir ve oldugunuzdan birkaç beden ince uzun ve pürüzsüz görünebilirsiniz. Krem külotlu çorap kışlık modellerini soğuk havalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yoğun vücut aktivitesi gerektiren işlerde krem rengi külotlu çorap kullananlar elastik yapısı ve dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanım ve hareket özgürlüğü yaşarlar. Krem külotlu çorap kullananlar ürünler hakkında yorum yaparak bu ürünü alacaklar için referans oluştururlar.

Krem Külotlu Çorap Kalın ve İnce Modeller

Krem külotlu çorap uluslararası teknik ölçü birimi olan; denye ile ifade edilir. Çorapların ağırlık ve kalınlığını ifade eder. Denye küçüldükçe çorabın transparanlığı artar krem külotlu yazlık çorap bu kategoriye girer. Krem külotlu kışlık çorap denildiğinde denye sayısı arttıkça opaklık ve dayanıklılığı artar. Krem külotlu çorap çeşitleri genellikle burun, ağ ve parlaklığına göre kategorilere ayrılır. 8-30 Den krem rengi ince külotlu çorap ince transparan yapısıyla bahar aylarında bacakların hafif ışıltı vererek etkileyici bir görünüm sağlayabilir. 40-100 den krem rengi kalın külotlu çoraplar genellikle kış aylarında kullanılabilir. Opak yapısı ve termal konforu sayesinde kış aylarında isterseniz etek ve elbiselerinizle krem külotlu çorap kombinleri yapabilirsiniz. Yapısında kullanılan ince lifler sayesinde ağırlık yapmadan vücudunuzu kavrar. Sık dokuması sayesinde zorlu hava şartlarında üşümeden günün keyfini dilediğiniz kıyafetle birleştirerek çıkarabilirsiniz.

Krem Rengi Külotlu Çorap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krem külotlu çorap kadın bedenleri 1-4 arası beden şeklinde ifade edilir. Krem külotlu çorap erkek ise 1-5 arası rakamlarla belirtilir. Rakamlara karşılık gelen uluslararası standartlara uygun small, medium, large, xlarge ve xxlarge bedenlerine ve kilo boy oranına karşılık gelir. Her pakette beden tablosu yer alır. Bedeninize hangi numara olacağını bilmiyorsanız krem külotlu çorap satın al butonuna basmadan önce sitemizde yer alan beden tablosundan size karşılık gelen numarayı sipariş verebilirsiniz. Firma aksini belirtmediği sürece krem rengi külotlu çorap unisex üretir. Çocuk bedenleri yaş gruplarına göre kategorilere ayrılır. Her çocuk farklı fiziksel özelliklerde olabilir. Çocuk çorabı seçerken çocuğun yaşı kadar kilo ve boy oranını dikkate almak fayda sağlayabilir. Krem külotlu çorapları Hepsiburada üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kışın Kaç DEN Krem Külotlu Çorap Almak Gerekir?

Çorap kalınlık ölçüsü “denye” birimiyle belirtilir. Kışın tercih edilen çoraplar sık dokunmuş ürünlerdir. Alacağınız ürünün kalınlığını anlamak için paketin üstünde yer alan “den” sayısına dikkat etmeniz gerekir. Denye değerleri büyüdükçe kalınlık ve dayanıklılık artar. 40-100 den arası çoraplar sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilir.

Bacakları İnce Göstermek için Krem Külotlu Çorap Giyilir mi?

Spor ve diyet yapmadan da küçük dokunuşlarla istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Desenler çorap modellerinde bir illüzyon etkisi yaratabilir. Minik figürlü şekiller bacaklardaki istenmeyen görünümü kamufle ederken uzun ve ince bacak görünümü isteyenler dikey çizgili çorapları tercih edebilir.

Krem Külotlu Çorapların Şeffaflığı Nasıl Anlaşılır?

Alacağınız çorabın paketinde yer alan den değerleri çorabın hangi sıklıkta dokunduğunu gösterir. Değerler küçüldükçe şeffaflık oranı artar.Kullanılan malzemeye göre parlaklık ve matlık dereceleri paketin üstünde yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Krem Külotlu Çorap

704 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 704 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000061/60000728/60000728