Spor giyimin öncü ve sevilen markası Lescon erkek spor ayakkabı modelleri ile sportif aktiviteler için olduğu kadar günlük kullanım için de konfor sunuyor. Rahat ve pratik olan spor ayakkabıları ile herkesi yakalayan Lescon markası, uygun bütçeli alternatifleri ile tüketicilerden tam not alıyor. Sağlam ve dayanıklı malzemeleri ile zamana direnen modeller, aynı zamanda yeni teknolojiler ile üretiliyor. Her yaştan kullanıcıların ihtiyaçlarına ve kullanım şartlarına uygun bir modeli bulabildiği zengin alternatifleri olan marka, ayağın anatomik yapısına uygun tasarımlar yapıyor. Giyildiğinde ayakta yokmuş hissi yaratan erkek spor ayakkabıları hafif ve esnek yapısı ile hareket kabiliyetini artırıyor.

Fitness, koşu ve yürüyüş antrenmanları için farklı modelleri bulunan Lescon erkek spor ayakkabı modelleri, farklı renk alternatifleri ile de tüketicilere zengin seçenekler sunmayı ihmal etmiyor. Ayakları dış etkenlerden korumayı ve yorulmasını önlemeyi amaçlayan marka, kullandığı yeni teknolojiler ve özel malzemeleri ile amacına ulaşmayı başarıyor. Su ve soğuğu geçirmeyen sayası sağlam dikişleri ile uzun yıllar zamana karşı direnç gösteren ayakkabıların, bakımı da kullanıcılara ek külfet getirmiyor. Kolay temizlenen ayakkabılar en zor koşullar karşısında bile formunu koruyor. Yeni orta ve dış taban teknolojileri ile performansı artırmayı da hedefleyen Lescon uzun süre giyilebilen ayakkabılar tasarlıyor.

Lescon Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Zengin alternatifler ile tüketicilerin karşısına çıkan Lescon erkek spor ayakkabı modelleri, sneaker, koşu ayakkabısı, yürüyüş ayakkabısı, alçak profilli ayakkabılar ve daha birçok seçenek sunuyor. Sağlam ve dayanıklı sayaları özel örgü file tekniği ile üretiliyor. Rüzgar, su ve soğuğa karşı direnç gösteren kumaşları, ayakları bu üç adet dış etkenden etkin bir biçimde koruyor. Nefes alabilen kumaşları sayesinde ayakkabı içerisinde hava akışını sürekli kılan Lescon, nemi yok ederken ayakların ise kuru kalmasını sağlıyor. Dikişleri oldukça sağlam olan ayakkabı, her türlü dış darbeye karşı direnç göstererek yırtılmadan ve dikişleri patlamadan dayanıyor. 

Ayağı bir zırh gibi saran Lescon erkek spor ayakkabıları, hafif ve esnek malzemeleri ile ayağa ihtiyacı olan hareket kabiliyetini sunuyor. Adımların daha enerjik olması için yenilikçi taban teknolojileri kullanan Lescon, ister alçak ister ise yüksek taban profili olsun, tüm modellerinde adımlara itiş gücü sağlıyor. Rahat ve konforlu ayakkabı, ayakları orta taban ile yastıklayarak performansı artırırken daha enerjik adımlar için topuk desteklerine de önem veriyor. Kauçuk malzemeden üretilen hafif ve esnek dış tabanları zemin ile sağlam temas sağlayan Lescon, özel taban desenleri sayesinde kaymıyor. Güvenli adımlar için her türlü önlemi alan ayakkabı, ayak sağlığını ön planda tutan tasarımları ile dikkat çekiyor.

Lescon Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Her bütçeye ve zevke uygun bir modeli bulunan Lescon erkek spor ayakkabı fiyatları ile olduğu kadar sağlam ve dayanıklı modelleri ile de beğeniliyor. Yıllara dayalı tecrübesini ve bilgi birikimini tüketici tercih ve beğenilerine göre yönlendirmeyi başaran marka, uzun süre kullanılabilen ayakkabılar tasarlıyor. Kullanım amaçları farklı da olsa, sağlamlık, hafiflik ve esneklik konusunda Lescon ayakkabılar yıllardır sporcuların ayağından çıkmıyor. Modern görüntüleri ile kusursuz konfor ve rahatlık sunan ayakkabılar, pratik giyim sağlayan farklı özellikleri ile de tüketicilerin gözünde puan kazanmayı başarıyor.

Her koleksiyonda yeni ve özgün tasarımlar ile tüketicilerin karşısına çıkan Lescon erkek spor ayakkabı fiyatları ile de tercih sebebi oluyor. Yenilikçi ve özgün modelleri ile birlikte uygun bütçeli fırsatlar sunmaya devam eden Lescon erkek spor ayakkabı modelleri yeni sahiplerini bekliyor.

Lescon Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

225 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Lescon
  2. Kinetix
  3. Lumberjack
  4. Jump
  5. M.P
  6. Hammer Jack
  7. Lotto
  8. Scooter
  9. Chekich
  10. Wickers
  11. Greyder
  12. Hummel
  13. Nike
  14. Puma
  15. Fast Step
  16. Slazenger
  17. Dunlop
  18. Dockers
  19. Tommy Life
  20. U.S. Polo Assn.
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Renk
 7. Numara A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Lescon
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60002383/lescon
BAŞA DÖN