Samsung Akıllı Bileklikler

Teknolojinin geldiği son noktalardan biri olan akıllı bileklikler, günlük hayatı kolaylaştıran iddialı ürünlerin başında gelir. Özellikle spor yapmayı seven ve aktif yaşamayı hayat tarzı olarak benimsemiş insanların vazgeçilmezi haline gelen akıllı bileklikler, hareket halinde kişiye büyük kolaylık sunar.

Samsung Akıllı Bileklik

Sahip olduğu birçok özellik ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Samsung akıllı bileklikler, gün boyunca bulunduğunuz ortamlarda kıyafetlerinizle de mükemmel bir uyumu yakalar. Ana ekranında, her daim mevcut tarih ve saati görebilmenize imkan sağlayan, şık ekran tasarımı ile stilinizi de tamamlayan akıllı bileklikler, günümüz teknolojisinin en popüler ürünleri arasında yer alır.

Giyilebilir teknoloji alanındaki iddiasını her geçen gün daha da arttıran ve kullanıcılar tarafından da tercih edilen ürünlerin başında gelen Samsung akıllı bileklikler, gelen ileti ve mesajlara anlık cevap verebilmenize imkanı sağlar. Böylece telefonunuz yakınınızda olmasa bile gelen önemli mesaj ya da iletilerinizi anında görebilir ve hızlıca yanıtlayabilirsiniz. Dahili mikrofonu da bulunan Samsung akıllı bileklikler ile sesli iletişim de kurabilirsiniz. Tıpkı bir telefon ile görüşme yapılıyormuş gibi kaliteli iletişim kurabilme imkanı sunan akıllı bileklik modelleri ile telefonunuz yanınızda değilken bile önemli görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta dilerseniz yine önemli bir konu ya da toplantınız için hatırlatma kurabilir, zamanı geldiğinde akıllı bilekliğinizin alarm sistemi ile size bunu hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklikler sahip olduğu sensör sayesinde tansiyon, kalp atış hızı, solunum hızı gibi hayati öneme sahip verileri ölçebilir. Yürüdüğünüz adım sayısını, ilerlediğiniz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını hesaplayabilir. Daha önceden belirttiğiniz hedeflere ulaştığınızda sizi uyararak size fitness koçluğu yapabilir. Kalp atışınız ya da solunum hızınız fazla hızlandığında sizi uyararak yavaşlamanız gerektiğini size gösterebilir. Akıllı bileklikler aynı zamanda tüm bu sağlık ve spor aktivite verilerinizi telefonunuza aktarabilmenize de olanak sağlar. Böylece sağlık verilerinizi telefonunuzla uyumlu olan uygulamalar sayesinde saatlik, günlük, haftalık gibi kategorize edilmiş grafiklerle değerlendirebilir ve her daim ulaşılabilir veriler olarak saklayabilirsiniz.

Samsung akıllı bileklikler suya ve toza karşı dayanıklı, oldukça hafif yapıları ve ergonomik tasarımları sayesinde her koşul için uygun olup spor yaparken ya da gün içinde hareket halindeyken size herhangi bir rahatsızlık ya da ekstra ağırlık hissi yaşatmaz.

Samsung Akıllı Bileklik Fiyatları

Samsung akıllı bileklik fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve modellerine bağlı olarak değişiklik gösterir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapmak için ürünleri detaylı olarak inceleyip karşılaştırma yapabilirsiniz.

Kısa sürede şarj olup uzun bir süre hatta günlerce kullanılabilen akıllı bileklikler bu özellikleri ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Akıllı telefonlar gibi her gün şarj etme sıkıntısı yaşatmayan akıllı bileklikleri telefonunuzun şarjı azaldığında tasarruf amaçlı kullanabilirsiniz. Mikrofon özelliği olan akıllı bilekliğiniz ile görüşme yaptığınızda telefonunuzdan yapacağınız görüşmeden daha az şarj harcayabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak mobil uygulama marketinden indirdiğiniz günümüzün popüler mobil uygulamalarını akıllı bilekliğiniz ile paylaşabilirsiniz. Uygulamayı hem telefonunuzdan hem de Samsung akıllı bilekliklerinizden kullanabilir, aynı zamanda iki cihaz arasında veri alışverişi de yapabilirsiniz. Kullandığınız ve akıllı bilekliğinize yüklediğiniz tüm uygulamalardan gelen bildirimlerinizi anlık olarak görebilir, sosyal medya ile bağlantınızı da telefonunuz yanınızda olmasa bile sürdürebilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı bileklikler ile artık telefonunuzu kaybetme gibi bir endişeniz olmayacak. Telefonunuzu nereye koyduğunuzu hatırlayamadığınız durumlarda bilekliğinizden telefonunuza çağrı bırakabilir ve kısa sürede telefonunuzu bıraktığınız yeri bulabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Samsung Akıllı Bileklik Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
Cinsiyet
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670/samsung