Gelişen teknoloji ile birlikte birçok ürüne sahip olan Samsung markası giyilebilir teknoloji kategorisinde de kendisini kanıtlayan ürünler geliştiriyor. Bunlardan biri de Samsung akıllı bileklik oluyor. Samsung, akıllı bileklik üretiminde en yeni teknolojiler ile çalışıyor. Günümüzde sıkça kullanılan akıllı bileklikler gün geçtikçe popüler hale geliyor. Size birçok fonksiyon sağlarken aynı zamanda estetik yapısı ile zevkinize göre de model seçimi yapabiliyorsunuz. Bir nevi kişisel asistan görevi de görüyor. Kullanıcıların; uyku düzeni, günlük, haftalık ya da aylık adım takibi, kalp ritmi gibi birçok düzeni takip ediliyor. Birçok sağlık aktivitesi rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda saat ve tarih ayarları da bulunuyor. Dilediğiniz gibi anımsatıcı ya da alarm görevi de görüyor. Şık tasarımı ve ergonomik yapısı ile kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung akıllı bileklik kordonu ayarlanabilir yapıda bulunuyor. Ayrıca kordonlarda değişiklik de yapılabiliyor. Farklı renk özellikleri de ürün skalası içinde bulunuyor. Aynı zamanda işlerinizi de kolaylaştırıyor. Samsung akıllı bileklik uygulaması ile de birçok uygulamaya erişim sağlanabiliyor. Akıllı bilekliklerin ekran yapısı kare, dikdörtgen ve yuvarlak olarak tasarlanıyor. Telefonunuza da bağlanabilme özelliği bulunan akıllı bileklikler ile konforun tadını çıkarmak size kalıyor. Marka tarafından geliştirilen ürünler kadın, erkek ve unisex olarak kullanıcıya sunuluyor. Hem enerji hemde zaman tasarrufu sağlayabiliyorsunuz. Spor yaparken, yürüyüş yaparken, günlük kullanımlarda ya da herhangi bir kıyafetiniz ile aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklik Modelleri

Samsung akıllı bileklik modelleri; tasarımlarına renklerine, sağladıkları fonksiyonlara ve işlevlerine göre farklılık gösterebiliyor. Akıllı bileklik serileri arasında; Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Fit, Galaxy Buds bulunuyor. Bu seriler içerisinde ise en çok tercih edilen modellerden biri Samsung Fit2 akıllı bileklik oluyor. Günlük kullanım için akıllı bileklik modeli tercih eden kullanıcılar daha şık ve estetik görünüme sahip olan ürünleri tercih edebilir. Genellikle spor, aktivite ya da egzersiz ile uğraşan kullanıcılar ise sağlık analiz takibi yapan modelleri kullanmalı. Bu tür kullanımlar için genellikle Galaxy Fit ve Gear Fit serileri öneriliyor. Adından da anlaşıldığı üzere sporcu kullanıcılar için özenle geliştiriliyor. Tabiki diğer kullanıcılarda isteklerine bağlı olarak tercih edebiliyor. Bunların yanı sıra Samsung Gear Fit R350 akıllı bileklik modeli de silikon kordonu sayesinde yumuşak bir his veriyor. Kola rahatça oturuyor ve ayarlanabiliyor. Bu modellerin farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Giyilebilir teknoloji kategorisinde yer alan akıllı bileklik serileri suya karşı da dayanıklılık sağlıyor. Yüzme ile uğraşan sporcuların kullanımı da düşünülerek tasarlanıyor. Galaxy Watch Active serisinin bünyesinde oluşan akıllı bileklikler ise paslanmak çelik kordon yapıya sahip oluyor. Estetik olarak da kullanıcılara zariflik katıyor.

Samsung Akıllı Bileklik Özellikleri

Samsung akıllı bileklikler birçok farklı özelliklere sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ekran, kordon, tasarım ve fonksiyonel anlamda birçok farklı özelliğe sahip olabiliyor. Bu özellikler şu şekilde listelenebilir:

 • Samsung akıllı bileklikler sağlık verilerini hafızada tutabiliyor. Adımsayar, nabız ölçer, kalp ritmi ölçer, uyku takibi gibi birçok unsur için kullanılabiliyor.
 • Vücut yapınızı da ölçebiliyor. Fitness verilerinizi kaydedebiliyor.
 • Siz de antrenmanlarınızı isim vererek kaydedebilirsiniz.
 • Telefonunuz rahatlıkla akıllı bilekliğiniz ile eşleştirebilirsiniz.
 • Eşleştirmeyi Bluetooth bağlantısı ile sağlayabilirsiniz.
 • Çeşitli uygulamalara erişim sağlayabilirsiniz.
 • GPS özelliği bulunan modellerde “Beni Bul” fonksiyonunu da kullanabilirsiniz.
 • Uyku takipçisi özelliği ile siz uyurken uyku saatinizi ve hangi aralıklarla uyuyup uyandığınız analiz ediyor. Gelişmiş ölçüm seçenekleri ile; oksijen, horlama ve nefes alış veriş ölçümlerinizi de sağlıyor.
 • Akıllı telefon üzerinde yapılabilecek tüm işlemleri akıllı bileklik üzerinden yönetilebiliyor.
 • Kamerası açık olan akıllı cep telefonları için fotoğraf çekme onayı bileklik üzerinden verilebiliyor.
 • Müzik dinleme özelliği ile cep telefonunuzdan dinlemek istediğiniz müzikleri dokunmatik ekranı sayesinde akıllı bileklik üzerinden değiştirebilirsiniz.
 • Akıllı cep telefonlarına gelen; email, mesaj, arama, sosyal medya bildirimleri, alarm, anımsatıcı ya da herhangi bir uygulama bildirimini akıllı bilekliğiniz ile anında görebilirsiniz. Aramaları reddedebilir, açabilir ya da sessize alabilirsiniz. Farklı inçlere sahip ve görüntü kalitesi oldukça net olan ekran yapısı sayesinde bütün detayları okuyabilirsiniz.
 • Samsung bileklikler kullanıcılar tarafından yapılan antrenmanların tamamını kayıt altına alıyor.
 • Yürüyüş, koşu, yüzme, pilates, fitness ve yoga gibi tüm sporları hem süre hem de yakılan kalori bakımından hesaplayarak kaydediyor.
 • Spor esnasında yapılan antrenmanlar günlük, haftalık ve aylık olarak kaydedilebiliyor.
 • Hızlı şarj edilebilir yapısı ile uzun süreli kullanım sağlıyor. Aynı zamanda da şarj dayanıklılığı ortalama bir kullanımda ideal olarak gözlemleniyor.
 • Hem kadın hem erkek kullanıcılar için tasarlanıyor.
 • Renk seçenekleri de geniş bir skalaya sahip.
 • Paslanmayan ve renk akıtmayan yapıları bulunuyor.
 • Ölçüm konusunda da Samsung akıllı bileklik ön plana çıkıyor. Doğru ve hassas ölçüm yapısı ile kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Kalp atış hızı iç yüzeyde bulunan sensörler sayesinde kısa sürede ölçülüyor.
 • Nabız ölçmek için de; bir zaman dilimi belirlenerek kullanıcı kolay bir şekilde nabzını ölçebiliyor.
 • Kandaki oksijenin de ölçümü yapılabiliyor.
 • Aktif şekilde spor yapan kullanıcılar için Fitness ve aktivite takip özellikleri de mevcut. Bu fonksiyon ile kullanıcıların daha fazla motive olması ve yaptıkları aktivitelerin kayıt altına alınması sağlanıyor.
 • Kayış tipleri deri ve spor olabiliyor.
 • Çeşitli arka plan, yazı tipi ve renklere sahip analog veya dijital saat kadranlarından zevkinize, hava durumuna veya koşula uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Animasyon grafikler, o an yaptığınız koşu ya da müzik dinleme gibi faaliyetleri gösterebiliyor.
 • “Artırılmış Gerçeklik” teknolojisi farklı renk ve tasarımlar eklenebiliyor.
 • GPS dışında pusula gibi ek özellikleri bulunan akıllı bilekliklerde bulunuyor.
 • Kullanıcı arayüzü değiştirilebiliyor.
 • Bazı modellerde tansiyon dahi ölçülebiliyor.
 • El yıkama hatırlatıcı ek fonksiyonu bulunan modellerde mevcut.
 • Yüzme sporuyla uğraşan kullanıcılar için Samsung akıllı bileklik; yüzme sırasında atılan kulaç sayısını, tur sayısını, yakılan kaloriyi ve kulaç tipini analiz edebiliyor.
 • Tasarım özelliklerine gelindiğinde ise kullanıcıyı rahat hissettirecek silikon bir yapıdan oluşuyor. Siyah, kırmızı, pembe, mavi, gümüş ve altın gibi renk seçenekleri mevcut.
 • Dayanıklı ekran yapısı ile gelebilecek darbelere karşı da direnç gösteriliyor.
 • Cam yapıları toz tutmayan ve su geçirmeyen şekilde geliştiriliyor.
 • Dokunmatik ekran yapısı Multi Touch özelliği ile sağlanıyor.
 • Amoled ekran teknolojisi ile geliştiriliyor.
 • Bildirim tipleri titreşim moduna uygun olarak da ayarlanabiliyor.
 • Aynı zamanda akıllı bilekliğinizi sesli olarak da yönlendirebiliyorsunuz. Birini aramak ya da mesaj atmak istediğinizde, herhangi bir uygulamayı açmak istediğinizde sesli bir şekilde komut verebilirsiniz.
 • Estetik ve başarılı ekran panelleri 1.1 inç ile 1.5 inç arasında değişebiliyor.

 

Samsung Akıllı Bileklik Kullanımı

Samsung akıllı bileklik kullanımı aslında oldukça kolay ve pratik. Ergonomik yapısı ve tasarımıyla kolunuzda yokmuş hissi veriyor. Aynı zamanda kullanıcılara konfor vadediyor. Yumuşak ve değiştirilebilir kordon yapıları bulunuyor. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Kullanıcılar kendi zevklerine hitap edebilecek şekilde Samsung akıllı bileklikleri tercih edebiliyor. Cep telefonlarına uyumluluk gösteriyor ve kolay kurulumları bulunuyor. Bluetooth ile cep telefonlarına bağlanan akıllı bileklikler veri aktarımı yapabiliyor. Cep telefonuna gelen bildirimler akıllı bilekliğin ekranı üzerinden kontrol edilebiliyor. Akıllı bilekliklerin dokunmatik ekranı sayesinde ekranlar arası geçiş oldukça kolay. Aynı zamanda kullanıcı dostu arayüzü ile de rahatlıkla anlayabileceğiniz bir yapıda. Ayarlanabilir kayışı sayesinde kullanımları kolay. Uzun süre sizi rahatsız etmeden kolunuzda kalabilir. Ciltte herhangi bir sorun yaratmayacak şekilde tasarlanıyor. Kurulum mekanizmaları da telefonlarla eşzamanlı olarak ayarlanabiliyor. Kullanım şekilleri bakımından zamanı daha iyi kullanmanıza da yardımcı oluyor. Telefonla eşleşme yapıldıktan sonra arama, mesaj vb. Bildirimlerinizi anında görebiliyorsunuz. Bunlara ek olarak akıllı bileklik kullanımında bazı püf noktalar ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. Öncelikle su ve toz koruması yapmak gerekiyor. Cihazı suya maruz bırakmamak ve toz oluşabilecek bölgelerde daha temkinli davranmak öneriliyor. Bu tür olumsuzluklar cihazın çalışmasını, ekran yapısını ve görüntü kalitesini düşürebilir. Cihazı ilk aldığınızda mutlaka uzun süre şarj etmelisiniz. Akıllı bilekliğin tam olarak pil gücüne sahip olması gerekiyor. Şarj işlemlerini de cihazın kendi adaptörü ve kablosu ile gerçekleştirebilirsiniz. Bluetooth bağlantısı için ise önce cihazı açmalısınız. Sonra otomatik olarak telefonunuz ve bilekliğinizi eşletirebilirsiniz. Eşleştirme işlemlerini cihazın verdiği yönlendirmelere uygun şekilde yapmalısınız. 

Samsung Akıllı Bileklik Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Samsung akıllı bileklikler tasarım yapısı, özellikleri ve sağladığı fonksiyonlar ile kullanıcıya hem estetik bir yapı sunuyor hemde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu ürünlerin özellikleri  ve kullanımları kadar satın alırken dikkat edilmesi gerekenler de önemli oluyor. Sahip olduğu teknolojiler de baz alınarak Samsung akıllı bileklik satın alırken nelere dikkat edilmeli diye düşünüldüğünde bazı sonuçlar elde ediliyor. Bunları şu şekilde inceleyebilirsiniz:

 • Öncelikle akıllı bileklik alırken bileğiniz ile uyumlu olup olmadığına ya da ayarlanabilir olduklarına dikkat etmelisiniz.
 • Kendi tarzınızı yansıtan ve taktığınızda her kıyafetiniz ile uyum sağlayabilecek akıllı bileklikleri tercih edebilirsiniz.
 • Cep telefonunuz ile eşleşme uyumunun olup olmadığına ve eş zamanlı bildirim alıp alamayacağınıza da dikkat etmelisiniz.
 • Herhangi bir duruma karşı suya ve dış etmenlere dayanıklı, dış yapısı sağlam, paslanmayan ve bileğinizi rahatsız etmeyen ürünleri satın alabilirsiniz.
 • Akıllı bilekliklerde şarj ve pil durumu da önemli bir etmen oluyor. Dolayısıyla şarjı uzun süre giden ve hızlı şarj olan modelleri seçmeniz öneriliyor.
 • Bazı akıllı bileklikler GPS fonksiyonuna sahip oluyor. Bu da önemli bir özellik. Cep telefonunuzu bulamadığınız anda ya da aynı şekilde akıllı bilekliğinizi bulamadığını zaman iki taraflı da eşleşme yaparak lokasyonlarını öğrenebilirsiniz.
 • Adımsayar, kalp ritmi ölçme, uyku takibi ve kamera özellikleri bulunan akıllı bileklikler de size daha fazla avantaj sağlayabilir.
 • Kolda rahat kullanım sağlayabilmeniz için ergonomik yapıda olmalarına dikkat edebilirsiniz.
 • Ayrıca spor ile ilgileniyorsanız ve yürüyüş yapmayı seviyorsanız adımsayar bulunan akıllı bileklikler sizin için daha uygun olabilir. Yaptığınız egzersizleri de kayıt altına alabilirsiniz.
 • Kalp ritmi ölçen ve sağlık uygulamaları bulunan akıllı bileklikleri almakta avantajlı olabilir.
 • Müzik dinlemeyi seven kullanıcılar “Müzik Kontrolü” sağlayan akıllı bileklikleri inceleyebilir. 
 • Ayrıca iş temposu ve özel hayatı yoğun geçen kullanıcılar “Stres takibi” özelliği bulunan akıllı bileklikleri de tercih edebilir. 

 

Samsung Markası Hakkında

Kore merkezli olarak çalışmalarına başlayan Samsung markası Dünya çapında kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Öncü ve küresel bir şirket olma hedefiyle çalışmalar yapıyor. Samsung, kendine has beş ilke ile kullanıcılara en iyi verimi alabilecekleri ürünleri sunmayı hedefliyor.  "Yasal ve etik standartlara uyumlu küresel davranış kuralları ve kurumsal sosyal sorumluluklarının yerine getirilmesi için bir temel oluşturmalı" düşüncesi ile ürünlerini geliştiriyor. İlk olarak Kore' ye yakın ülkelere kurutulmuş balık, sebze ve meyve satmak amacıyla kurulan şirket şimdilerde elektronik şirketi olarak çalışmalarına devam ediyor. Ürün geliştirmesi teknoloji ve patent ödülü ile taçlanan Samsung kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini göz önünde bulundurarak ürünlerine yenilikçi yaklaşımlar kazandırıyor. Birden çok alanda faaliyet gösteriyor. Ayrıca Güney Kore' nin uydu üretimi de Samsung tarafından yapılıyor. Ön plana çıkan ürünleri arasında; cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, tablet, akıllı bileklik, televizyon, süpürge, ses sistemleri ve smart TV bulunuyor. Küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine kadar geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Ayrıca özellik, model ve tasarım anlayışı ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Samsung Akıllı Bileklik Fiyatları

Samsung akıllı bileklik fiyatları modellerine ve sağladığı fonksiyonlara göre  değişiklik gösterebiliyor. Ürünlerin renkleri, telefonlara olan uyumluluğu ve farklı tasarımlarda bulunmaları fiyatta söz sahibi olan etmenlerden oluyor. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan Samsung akıllı bileklik modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Sağladığı pratiklik ve kullandığı teknolojiler ile ön planda olan akıllı bileklikler kullanıcıya birçok alanda yardımcı oluyor. Samsung markasının farklı birçok akıllı bileklik modeli bulunuyor. Hepsiburada ile Samsung akıllı bileklikler için çeşitli filtrelemeler yapabilirsiniz. Listelenen ürünleri kendi aralarında ve farklı markalar ile de karşılaştırabilirsiniz. Fiyat performans açısından birçok ürünü değerlendirebilirsiniz. Filtrelenen ürünleri kendi bütçe aralığınıza göre listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri artan veya azalan fiyat şeklinde listeleyebilirsiniz. Bu şekilde daha düzenli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin fiyatına alarm kurabilirsiniz. Bu alarm sayesinde incelediğiniz üründe herhangi bir fiyat değişimi olduğunda haberdar olabilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklik Yorumları

Online alışveriş sürecinde kullanıcı yorumlarına bakmak öneriliyor. Özellikle de elektronik kategorisinde yer alan ürünler için kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri önem arz ediyor. Aynı şekilde Samsung akıllı bileklik yorumları da kullanıcıyı ürünler hakkında bilgilendiriyor. Ürünü daha önce satın almış ve deneyimlemiş kullanıcılar ürün hakkındaki kendi düşüncelerini olumlu veya olumsuz olarak belirtiyor. Akıllı bileklikler hakkında; nasıl kullanılıyor, kullanımı kolay mı, telefona nasıl entegre oluyor ya da bilekte nasıl duruyor gibi birçok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da akıllı bileklik seçiminizde size öneri sağlayabiliyor. Ayrıca değerlendirme puan aralığı belirleyerek daha çok beğeni almış ürünleri de listeleyebilirsiniz. Ürünle ilgili sormak istediğiniz konularda ise “satıcıya sor” kısmından faydalanabilirsiniz. Sizde aynı şekilde diğer kullanıcıların yorumlarınızdan faydalanmasını isterseniz satın aldığınız ürünlere yorum yapabilirsiniz.

Samsung Akıllı Bileklik İndirim ve Kampanyaları

Hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde bazı zamanlar ürünler üzerinde çeşitli indirim ve kampanyalara rastlanabiliyor. Özellikle de teknolojik ürünler için yılın belli dönemlerinde indirimler ve kampanyalara rastlanabiliyor. Samsung akıllı bileklikler için birçok kullanıcı fiyat araştırması yapıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Samsung markası ürünleri için indirim ve kampanyalar takip edilebiliyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri uygun fiyata almak isteyebiliyor. Dolayısıyla akıllı bileklikler için de indirim ve kampanya takibi yaparak fiyatları düştüğünde de haberdar olmak isteniyor. Samsung akıllı bileklik indirim ve kampanyalarından yararlanabilmek için “Süper Fiyat, Süper Teklif” veya “Kampanyalar” bölümüne bakılması öneriliyor. Bu kısımlara bakarak satın almak istediğiniz ürün için “indirim veya kampanya var mı” öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde üyelik işlemleri gerçekleştirerek size gelebilecek kuponlardan da faydalanabilirsiniz. Kararsızlık yaşadığınız ürünlerde ise ürüne beğen butonuna basarak favorilerinize ekleyebilir, ürünlere fiyat alarmı kurarak gelebilecek indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Akıllı Bileklik

5 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?