Xiaomi Akıllı Saat

2010 yılından bu yana dünya çapında faaliyet gösteren ve merkezi Pekin’de bulunan Xiaomi firması, kuruluşundan bu yana piyasaya sürdüğü elektronik aletler ile adından sıkça söz ettirmiş, gelişen ve değişen dünyanın taleplerine cevap verebilecek nitelikte ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkmıştır. Tanıtımını yaptığı her yeni ürün piyasada bomba etkisi yaratmakta, ürünleri kullanıcılar ve eleştirmenler tarafından tam puan almaktadır. Bir şirket politikası olarak fiyat performans ürünleri piyasaya süren firma, tanıtımını yaptığı akıllı saatler ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Akıllı saatler, hızla gelişen teknoloji ile hayatlarımıza hızlı bir giriş yapmış, adeta bir ihtiyaç olarak hayatlarımızdaki yerini almıştır. Akıllı telefonlar ile senkronize çalışan bu aletler, kalp atış hızımızdan günde kaç adım attığımıza kadar birçok farklı veriyi bize sunarak hayat kalitemizi artırmamıza yardımcı olmaktadır.

Akıllı saatler, sağlık durumumuzun yanı sıra telefonumuza gelen çağrıları yönlendirmemize ve mesajlarımızı kontrol etmemize olanak sağlamaktadır. Öyle ki, bazı akıllı saatler, kullanıcılarına sesli görüşme olanağı bile sunmaktadır. Akıllı saatler bunun yanında sporcuların da en büyük yardımcıları olarak karşımıza çıkmaktadır. Egzersizleriniz esnasında harcadığınız kaloriyi ölçmek için Xiaomi akıllı saat modelleri farklı egzersiz modları ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yüzmeden koşuya birçok farklı egzersiz tipi arasından uygun olanı seçerek kontrollü bir şekilde egzersizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında, Xiaomi akıllı saat özellikleri arasında uyku veriminizi ölçmek de yer almaktadır. Kaç saat derin uykuya daldığınız, kaç saat uyuduğunuz, kaç kere uykunuzun bölündüğü akıllı saatiniz üzerinden kontrol edilebilmektedir. Bu veriler, saati kullanan diğer kullanıcıların verileri ile karşılaştırılarak size ortalamanın neresinde bulunduğunuz bildirilebilmektedir. Bu özelliklerin hepsi opsiyoneldir ve kullanıcılar dilerlerse bu özellikleri devre dışı bırakabilmektedirler. Xioami akıllı saatlerin özellikleri kısaca bu şekilde ifade edilebilir.

Xiaomi ile Çağın Gerisinde Kalmayın

Günümüz teknolojileri nefes kesen bir hızla ilerlerken gelişmeleri yakalamak her zaman kolay olmamaktadır. Her yeni çıkan teknolojik ürün ile dengeler değişmekte, kullanıcılar geniş ürün seçenekleri arasından en uygun olanın hangisi olduğuna karar vermekte sık sık zorlanmaktadırlar. Bunun yanında, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu alana ayrılan bütçe her geçen gün genişlemekte, dolaşıma girmesinin ardından modern yaşamın bir gerekliliği olarak kendisini gösteren ve ihtiyaçlar listesinde yer alan ürünleri satın alırken kullanıcılar bütçe konusunda kimi zaman zorlanabilmektedirler. Xiaomi, fiyat performans ürünleri ile kullanıcılara rahat bir nefes aldırmakta, yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile buluşturmaktadır. Bunun yanında, teknolojik gelişmeleri takip etmek modern dünyada adeta ekstra mesai harcamayı gerekli hale getirmektedir. Buna bağlı olarak kullanıcılar, ürünlere erişebilmek için Xiaomi firmasına güvenmekte, gelişmeleri Xiaomi’nin piyasaya sürdüğü ürünler üzerinden takip etmektedirler. Akıllı saat piyasası da, son zamanlarda artan bir hızla ilerlemekte, yeniliklerin biri diğerini takip etmektedir. Bu denli hızlı gelişen bir alanda, Xiaomi yeniliklerin önünü açan bir firma olarak kendisini göstermekte, kullanıcılarını asla yüzüstü bırakmamaktadır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Xiaomi akıllı saat modelleri çeşitli ihtiyaçlara göre farklı özellikler göstermektedir.

Yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve modern yaşamın koşuşturmacası içerisinde zamandan tasarruf etmeye ihtiyacınız varsa, Xiaomi akıllı saat SIM kartlı modelleri kullanarak saatinizle aramalara cevap verebilir, toplu taşımada ya da caddede yürürken telefonunu cebinizden ya da çantanızdan çıkarmadan görüşmelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz; Xiaomi akıllı saat sesli görüşme imkanı sağlayarak birçok rakibini gerisinde bırakmakta, kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Xiaomi akıllı saat konuşma özellikli modeller en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Eğer bilekliğinizi yalnızca kontrollü egzersiz yapmak için kullanacaksanız, tercih edeceğiniz Xiaomi akıllı saat su geçirmez özelliğe sahip olmalıdır; böylece saatinizi yüzme egzersizleriniz esnasında da rahatlıkla kullanabilir, egzersizlerinizi kontrollü bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Xioami bileklikler, yüzme antrenmanınızdan önce size havuzun boyutunu ve derinliğini belirlemenizi ister, buna bağlı olarak kaç kalori yaktığınızı gözlemler. Koşu antrenmanlarınızda ya da bisiklet sürerken ise konumunuzu kendisi belirleyebilir. Xiaomi akıllı saatler, birçok farklı türde antrenmanı kolaylıkla düzenlemenize imkan sağlar. Bütün bu özellikleri uygun fiyatlarla kullanıcılar ile buluşturan Xioami, fonksiyonel özellikteki ürünleri ile hem kullanıcılardan hem de eleştirmenlerden tam not almaktadır. Xioami sayesinde siz de teknolojiye ayak uydurabilir, içinde yaşadığımız çağın sunduğu imkanlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Hayatınızı Xiaomi ile Organize Edin

Modern yaşamın en büyük zorluklarından biri de hayatı organize etmektir. Hayat koşuşturmacası içerisinde kişiler kendilerine yeterince zaman ayıramamakta, her geçen gün metropol yaşamında bu tempoya ayak uydurmaya çabalamaktadırlar. Bu noktada Xiaomi, kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı saat modelleri ile onlara hayatlarının kontrolünü ellerine alma imkanı tanır. Akıllı saatlerin en çok ilgi gören özelliklerinden biri alarm özelliğidir. Çalar saatler, kişilerin güne yüksek sesle ve panik halinde uyanmalarına neden olarak onları huzursuz eder. Akıllı bileklikler ise titreşim özellikleri sayesinde kullanıcılara panik yaşatmaz. Bunun yanı sıra, geceleri kaç saat derin uykuya daldığınızı ve totalde kaç saat uyuduğunuzu telefonunuza yüklediğiniz uygulama üzerinden gözlemlemeniz mümkündür. Bu sayede, gereken durumlarda, bir sonraki gün daha erken uyumayı ya da derin uykuya dalmanızı zorlaştıran etkenleri ortadan kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bu da, uzun vadede sağlıklı bir yaşam sürmenize imkan sağlar. Akıllı saatler, gün içerisinde attığınız adımları sayarak gerektiği kadar hareket halinde olmanıza sizi teşvik eder. Dünya sağlık örgütü, sağlıklı bir insanın günde 8000 adım atması gerektiğini ileri sürmektedir. 8000 adıma ulaşmadığınız günlerde, işten eve yürüyerek dönmeyi tercih edebilirsiniz. Xioami akıllı kol saati size adımlarını kontrollü atma imkanı tanır.

Xioami akıllı saatlerin en çok ilgi gören özelliklerinden biri de kullanıcılarına egzersizlerini kontrol etme olanağı sağlamasıdır. Akıllı saatler, kaç kalori yaktığınızı size göstermenin ötesinde, spor yapmak için sizi teşvik eder. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra uzun ömürlü bataryası da onu kullanıcıların gözünde çekici bir seçenek haline getirir. Pil ömrü, modeller arasında farklılık gösterse de Xiaomi akıllı bilekliklerin ortalama 20 günlük kesintisiz kullanım imkanı sağladığını söylemek mümkündür. Bu süre, kullanım yoğunluğuna, bileklik ekranının parlaklığına ve akıllı saat modeline göre artış ya da azalış gösterebilir. Örneğin nabzınızı üç dakika, beş dakika ya da daha fazla zaman aralıkları ile otomatik olarak ölçmesi için saatinizi ayarlayabilirsiniz; bu ayar akıllı saatinizin pil ömrünü azaltır. Saatinizin pil ömrünü kısaltan bir başka özellik ise saatin kalp hizasına geldiğinde otomatik olarak ekranının yanması için ayarlanmasıdır. Bu sayede, saatinize bakmak istediğinizde diğer elinizi kullanmadan ekranın ışığını yakabilirsiniz. Ekstra özellikler pil ömrünü kısaltır; ancak bu hatırı sayılır bir kısalma değildir. Gerektiği durumlarda Xiaomi akıllı saat şarj aleti aracılığıyla kısa sürede şarj işlemi gerçekleştirilebilir.

Xiaomi ile Kullanım Kolaylığının Tadını Çıkarın

Akıllı saat almayı düşünenlerin kafasına en çok takılan meselelerden biri saatin nasıl kullanılacağıdır; özellikle teknoloji ile pek yakından ilgilenmeyen kullanıcılar, buna uygun olup olmadığından emin olmadıkları için biraz çekingen bir tavır sergileyebilmektedirler. Oysa, Xiaomi akıllı saatler oldukça basit bir arayüze sahiptir ve her yaştan insanın kolaylıkla kullanabilmesine olanak tanır. Xiaomi akıllı saat kurulumu telefonunuz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bunun için, telefonunuzun kişisel mağazasından ilgili uygulamayı indirerek akıllı saatiniz ile telefonunuzu bluetooth aracılığıyla kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Kurulum işlemi birkaç dakika sürer; kurulum tamamlandıktan sonra kişisel tercihler doğrultusunda akıllı saatinizin özelliklerini şekillendirebilirsiniz. Alarm gibi işlemler çoğunlukla telefon uygulaması üzerinden yapılır; bu gibi ayarlar modelden modele değişkenlik gösterse de, çoğunlukla ilk ayar telefondan yapıldıktan sonra alarmı açma ve kapama işlemi saat üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Akıllı saatiniz telefonunuza entegre çalışsa da, çoğu zaman telefonunuza ihtiyaç duymazsınız. Hava durumunu bile akıllı saatinizden kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür; evden çıkmadan önce kolay ara yüzü sayesinde saniyeler içerisinde hava durumunu kontrol edebilirsiniz. Günlük adım sayınız genellikle ana ekranda görülebilmektedir. Ancak daha önce de ifade edildiği gibi, bu özellikten farklı modellerde değişkenlik gösterebilir.

Akıllı saatinizi telefonunuzdan yönetebildiğiniz gibi, telefonunuzu da akıllı saatiniz üzerinden yönetebilirsiniz. Örneğin, müzik uygulaması ile akıllı saatinizi eşleyerek akıllı saatiniz üzerinden müzik açıp kapama, müzik atlama ve ses açıp kısma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuz üzerinden kişisel bilgisayarınızın müzik çalarını yönlendirebileceğiniz gibi, akıllı saatiniz ile telefonunuzda uygulamaları kontrol altında tutabilir, zincirleme bir şekilde, akıllı saatiniz ile bilgisayarınızın müzik çalarına ulaşabilirsiniz. Teknoloji etkin bir şekilde kullanıldığında, hayatlarımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Xiaomi akıllı saatler ise teknolojinin etkin şekilde kolayca kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Xiaomi akıllı saatler, daha önce de ifade edildiği gibi, haftalar süren bir pil ömrü ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Şarj işlemi ise birkaç saat içerisinde gerçekleştirilebilir. Bu da akıllı saatinizi neredeyse kesintisiz bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Xiaomi akıllı saat önerisi kullanıcılar tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Hangi modeldeki saatin size uygun olduğu esasen kişisel zevklerinize ve yaşam biçiminize göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin iş insanları çoğunlukla yoğun bir tempo ile çalıştıkları için aramaları yanıtlayabilecekleri bir akıllı saat tercih etmektedirler. Günlük kullanım için ise bileklik modellerine ilgi gösterilmektedir. Ancak bu tercihler sizin kişisel yönelimleriniz dahilinde şekillenebilir. Hangi modeldeki ürünü tercih ederseniz edin, basit arayüz sayesinde oldukça kolay bir kullanım olanağı elde edersiniz.

Xiaomi ile Sağlığınızdan Ödün Vermeyin

Modern yaşamın koşuşturmacası içerisinde en çok ihmal edilen meselelerden biri de sağlıktır. Kişiler, egzersiz yapmayı ya da doktordan randevu almayı sürekli ertelemek eğiliminde olmaktadırlar. Bu nedenle, sürekli sizi hareket halinde tutmaya teşvik edecek ve sağlık durumunuzu düzenli olarak analiz etmenize yardım edecek bir teknolojik gelişme, sağlığınızın kontrolünü elinize almanız açısından oldukça faydalıdır. Xiaomi akıllı saatler, sağlık durumunuzu başarılı bir şekilde size bildirerek bu anlamda oldukça işlevsel bir özellik gösterir. Uyku durumunuzu günü gününe analiz ederek günlük ihtiyacınız olan uyku süresini ayarlamanızda size yardımcı olur. Kalp atış hızınızı, sizin belirleyeceğiniz zaman aralıkları ile ölçerek kalp ritminizi uygun bir aralıkta tutmanıza olanak sağlar. Nabzınızın arttığınızı fark etmemişseniz, Xioami akıllı saatiniz sayesinde kahveye biraz ara vermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Bunun yanında spor yaparken zamanı ölçmenize ve ne kadar kalori yaktığınıza hakim olmanızı sağlayarak size keyifli bir spor imkanı sağlayan Xiaomi, sizi spor yapmaya teşvik ederek sağlıklı bir yaşam sürmenize imkan tanır. Xiaomi sayesinde sağlığımızın sorumluluğunu üstlenebilir, neyin bizim için daha iyi olacağına kontrollü bir şekilde karar verebiliriz.

Xioami, su geçirmez özellikteki akıllı saatleri sayesinde spor esnasında terlemelere karşı oldukça korunaklıdır. Bunun yanında su sporları ile ilgilenen kullanıcılar da, bu özelliği sebebiyle Xiaomi’yi sıklıkla tercih etmektedir. Havuza girmeden önce ekran kilidini devreye sokmanız yeterlidir; geri kalan zamanda saat, sizin spor aktivitelerinizi ölçerek size veri sağlamaktadır. Xiaomi akıllı saat inceleme yazıları da göz önünde bulundurulduğunda, akıllı saatlerin hem eleştirmenler hem de kullanıcılar tarafından tam not aldığını söylemek mümkündür. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra oldukça şık bir görünüme sahip olan saatler, değişebilen kordonları sayesinde farklı renk seçenekleri ile kullanılabilmektedirler; böylece farklı günlerde, farklı giyim tercihlerinize uygun bir renkte kordon kullanarak istediğiniz şık görünüme sahip olabilirsiniz. Xiaomi akıllı saat kordonu modelden modele değişiklik gösterir; bu nedenle kordonlarınızı satın almadan önce akıllı saatiniz ile uyumlu olduğundan emin olunuz. Değişebilen kordonlar sayesinde istediğiniz zaman Xiaomi akıllı saat beyaz istediğiniz zaman siyah ya da farklı bir renkte kullanılabilir. Xiaomi, yalnızca fonksiyonel özellikleri ile kullanıcılarının sağlık durumlarını kontrol altında tutmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onların şık görünmelerine de imkan tanır. Birçok olumlu özelliği içerisinde barındıran bu ürünler, uygun fiyatlandırmaları ile de yediden yetmişe herkesin kullanımına uygundur.

Xiaomi ile Bütçenizi Koruyun

2010 yılından bu yana faaliyet gösteren Xiaomi firması, bir şirket politikası olarak piyasaya fiyat performans ürünleri sürmekte, bu anlamda her gelir grubundan insanın teknoloji ile olan bağının kuvvetli olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Gelişen teknoloji, zaman içerisinde ürettiği ürünleri bir ihtiyaç olarak insanlara dayatmaktadır. Bu da insanların bütçelerini zorlamasına ve bazı durumlarda, onların bazı ihtiyaçlardan mahrum kalmasına neden olmaktadır. Xiaomi ise bunun önüne geçmek için ürünlerini oldukça makul bir fiyat aralığında tutmaktadır. Bütün elektronik eşyalarda olduğu gibi Xiaomi, akıllı saatlerde de oldukça makul bir fiyat politikası izlemektedir. Xiaomi akıllı saat fiyatları kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Fiyatlar, akıllı saatlerin modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Ekran boyutu, çözünürlüğü ve sahip olduğu özellikler akıllı saatinizin fiyatı üzerinde etkilidir. Örneğin kare ve geniş ekrana sahip, arama yanıtlama özelliğine sahip akıllı saatler, diğerlerine göre daha yüksek bir fiyatlandırma ile karşınıza çıkabilir. Ancak bu fiyatlandırmaların, kendi segmentindeki ürünler ile karşılaştırıldığında oldukça makul olduğunu akılda tutmakta fayda vardır. Akıllı saatlerin küçük ekranlı ve düşük ekran çözünürlüklü modelleri, oldukça makul fiyatlarla kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Bu saatler, genellikle akıllı saatten çok yüksek bir beklentisi olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir; bu modeldeki saatlerin de oldukça yeterli bir kullanım imkanı sağladığını söylemek mümkündür.

Akıllı saat alırken en çok endişe edilen meselelerden biri de akıllı saat fiyatlarıdır. Kullanıcılar peşin hükümlü davranarak saatlerin bütçelerini aşacağını varsaymakta, bu nedenle seçeneklere göz bile atmamaktadır. Oysa Xiaomi akıllı saatler, satın alacağınız herhangi bir saatten daha pahalı değildir. Oldukça uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan bu saatler arasından size en uygun olan modeli tercih ederek kullanmaya bir an önce başlayabilirsiniz. Akıllı saat tercihinizi yaparken önceliklerinizi belirlemeniz gerekir. Akıllı saati ne için kullanacağınızı belirledikten sonra buna uygun seçenekleri gözden geçirmenizde fayda vardır. Seçenekleri adım adım daralttıktan sonra, elde kalan ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapılabilir. Oldukça uzun ömürlü bir ürün olan bu saatler, ufak bir fiyat farkı nedeniyle gözden çıkarılmamalı, sadece fiyatı daha düşük olduğu için ihtiyaç duyulandan farklı ürünlere yönelinmemelidir. Sizin için en uygun seçeneği belirledikten sonra o ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Fiyat performans ürünleri ile adından sıkça söz ettiren ve bu alanda rüştünü kanıtlayan bir firma olan Xioami, kullanıcılarına büyük ölçüde güven vermektedir. Size en uygun saati belirlemeniz ise Hepsiburada’nın sağladığı alışveriş seçenekleri ile oldukça kolaydır; kriter daraltma seçeneği ile ihtiyacınız olan ürüne kısa sürede kolayca ulaşmanız mümkündür.

Xiaomi Akıllı Saat Özellikleri Nelerdir?

Telefonlarınız ile senkronize bir şekilde çalışan Xiaomi akıllı saatlerin özellikleri farklı modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Saatler, temel olarak sağlık durumunuzu kontrol altında tutmanıza sağlayacak özellikler ile donatılmıştır.

Xiaomi Akıllı Saat Nasıl Kullanılır?

Xiaomi akıllı saat modelleri, kullanımı oldukça kolay ara yüzlere sahiptir. Android ya da IOS işletim sistemine sahip telefonunuza indireceğiniz MiFit uygulaması aracılığıyla rahatça kullanılabilmektedir.

Xiaomi Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Akıllı saat alırken saatinizin kullanım alanına öncelik vermeniz gerekir. Arama yanıtlama özelliğine sahip olup olmaması ya da ekran boyutu bir kriter olarak alınabilir; bunlar arasından hangisinin en uygun seçenek olduğu sizin kişisel tercihlerinize göre şekillenecektir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Akıllı Saat Fiyatları

38 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cinsiyet
Toplam 36 / 38 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?