Beyaz Tişört Kadın

Gündelik yaşamın ve iş hayatının olmazsa olmaz parçası, hiç şüphesiz, beyaz tişört olur. Her parça ile rahatlıkla bütünleşerek zahmetsiz kombin olanağı sağlayan bu tişörtler, her kadının dolabında yer alır. Beyaz tişört kadın dolabının demirbaşı niteliğindedir. Yaz aylarında eşofman altı, pantolon, Jean, etek, şort gibi tüm alt ürünlerinin üzerine giyilen ürün, sonbahar ve kış aylarında da sıklıkla tercih edilir. Örneğin sonbahar aylarında trençkot, deri ceket, kruvaze ceket, kot ceket gibi birçok dış giyim ürününün içerisine giyilir. 

Beyaz tişört kış aylarında dahi kullanım sağlar. V yaka kazakların içerisine giyilen bu ürün hem sportif hem de modern bir görünüm katar. Oluşturulan kombinler ve yansıtılan stil, her ortamda kişilik hakkında ipuçları sunar. İşte bu noktada, tertemiz ve vücut tipine tam uygun olan tişörtler de stil hakkında mesajlar verir. Bayan beyaz tişört basit bir parça gibi görünse de birçok tamamlayıcı ve kanıtlayıcı niteliği vardır. İşyeri kombinlerinde kruvaze ceket içerisine giyilen beyaz tişört son derece modern durur. Şık ceket veya trençkot içerisine tercih edilen oversize beyaz tişört ise her zaman şık görünmeye yardımcı olur. 

Kadın tişört modelleri arasında en fazla tercih edilen düz renkler olur. Ancak desenli, çizgili ve minimal detaylı beyaz tişört modelleri de sıklıkla kullanılır. Zahmetsiz şıklık ve zarif görünüm isteyenler dolabına mutlaka bir adet beyaz tişört eklemelidir. Birbirinden kaliteli ve şık tasarımlarda kadın beyaz s-hirt modellerine rastlamak mümkündür. Söz konusu ürünler arasından seçimde bulunarak siz de tarzınızı bir adım öteye taşımayı başarabilirsiniz. 

Beyaz Tişört Modelleri 

Kadın beyaz t shirt her bayanın dolabında bulunması gereken giysilerden biridir. Her kombinin tamamlayıcısı olan bu ürün bazen yardımcı bazen ise ana rolü üstlenir. Yaz aylarında Jean, pantolon, şort, tayt, etek gibi kıyafetlerin üzerinde ana rolü alırken; sonbahar ve kış aylarında kışlık parçaların içerisinde yardımcı ürün olarak görev üstlenir. Ancak her türlü de kombinlerin modern ve şık durmasına yardımcı olur. Kadın beyaz tişört modelleri tasarım bakımından çeşitlilik gösterir. Ürünlerin içerdiği özelliklerin tümü her kadının stilini şekillendirme konusunda önemli bir yere sahiptir. 

Beyaz bayan tişört farklı yaka tipleriyle beraber kullanılabilir. Beyaz v yaka tişört, modeller arasında en fazla dikkat çeken ve tercih edilen bir seçenektir. Özellikle kadınlar yaz aylarındaki sportif ve modern kombinlerini tamamlamak üzere v yaka tişört satın alır. Bu model özellikle kadın aksesuarlarıyla bütünleştiğinde göz alıcı bir şıklık sunar. Beyaz bisiklet yaka tişört ise dikkat çeken diğer bir üründür. Bu tür modeller farklı vücut tiplerine ve tarzlarına hitap etmeyi başarır. Bu tür v yaka veya bisiklet yaka modeller her kombini tamamladığı için her kadının dolabında mutlaka yer alır. 

Beyaz polo yaka tişört en fazla tercih edilen seçeneklerden bir diğeridir. Bu tür modeller hem iş hem de ofis kombinlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz oversize tişört kadın üstleri ise, modern ve konforlu kombinlerin anahtarı sayılır. Farklı tasarım, detay ve model içeren ürünler arasından her kadın kendine yakışacak, stilini bir adım öteye taşıyacak modeli rahatlıkla bulabilir. Her mevsim kullanılabilecek tasarım ve kumaşta da seçenekler vardır. Ürünlerin bu özelliği kış aylarında da tercih edilebilme olanaklarını arttırır. Söz konusu tişörtler farklı mevsimlerde de kullanılabilme olanağı verir. 

Beyaz Tişörtler ile Sade ve Fresh Kombinler 

Beyaz tişört modelleri birçok kombine imza atabilmeye olanak tanır. Hem teknik hem de tasarımsal özellikleri farklılık gösteren bu ürünlerin, kol kesimleri de değişiktir. Uzun kol, kapri kol, karpuz kol gibi çeşitli boylarda beyaz tişört seçeneklerine rastlamak mümkündür. Uzun kollu beyaz tişört, kadın modasında sonbahar ve kış aylarında sıklıkla alınan ürünlerden biridir. Hem kazakların hem hırkaların hem de dış giyim ürünlerinin içine giyilen bu model, birçok kombini tamamlamayı başarır. Beyaz tişört kombinleri bayan ile yalnızca sportif kombinleri yapmak mümkün olmaz! Aynı zamanda klasik ve modern kombinler de elde edilebilir. Örneğin, modern bir kombin yapmak isteyen kadınlar trençkot içerisine oversize beyaz tişört kadın üstü giyebilir. Spor ayakkabı, minimal takı ve modern bir çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında ofis veya akşam yemeği kombini oluşturmak isteyen kadınlar, kruvaze ceket içerisine bisiklet yaka beyaz tişört giyebilir. Beyaz tişört kombinleri arasında en fazla Jean ile yapılan eşleştirmeler dikkat çeker. Hem yaz hem de kış aylarında vazgeçilmeyen bu kombin, zahmetsiz şıklığın anahtarı olur. Buz mavisi veya koyu mavi Jean üstüne giyilen beyaz tişört oldukça modern durur. Bu noktada beyaz tişörtün vücut tipinize ve kıvrımlarınıza uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi durumda arzuladığınız görünümü elde edemeyebilirsiniz.

Beyaz sade tişört, tasarımlar arasında en fazla başvurulan üründür. Bu tür ürünler kolay kombinlenebilme olanağı tanıdığı için de sıklıkla tercih edilir. Sade beyaz tişört hem kış hem de yaz kombinlerine eşlik eder. V yaka kazakların içerisine giyilen beyaz tişört modelleri son derece modern durur. Altına deri pantolon ve sportif bot tercih edildiğinde kombin bir adım öteye taşınır. Söz konusu tişört modelleri ve daha fazlası için sitemize yönelebilirsiniz. 

Beyaz Tişört Fiyatları 

Beyaz tişört, her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken tişörtlerden biridir. Kombin ve kullanım kolaylığı sunan bu ürün birçok tarzın tamamlanması hususunda da rol üstlenir. Sportif tarz başta olmak üzere modern, vintage, klasik kombinlerde de sıklıkla beyaz tişört kullanılır. Çünkü bu ürün çeşitli kesim, tasarım ve kumaş cinsiyle beraber her tarza hitap etmeyi başarır. Öte yandan ürünleri yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında kullanmak da mümkün olur. Kısa kollu, uzun kollu, karpuz kol gibi çeşitli kesimler de beyaz tişört seçeneklerine rastlamak mümkündür. 

Yukarıdaki detaylar göz önünde bulundurulduğunda beyaz tişört fiyatları hakkında net bir rakamdan söz edilemeyeceği anlaşılabilir. Birçok marka tarafından ortaya konulan beyaz tişörtler, farklı kalite, tasarım ve desen içerebilir. Haliyle bu durum fiyatını doğrudan etkiler. Bununla beraber üstün kalite ve sağlıklı kumaştan elde edilen beyaz tişört modellerinin fiyatı diğerlerine kıyasla daha yüksektir. Uzun ömürlü kullanım sunması, bu ürünlerin fiyatının değişmesine de yol açar. Ancak uzun yıllar kullanım elde edilebileceği düşünüldüğünde fiyatının performans sağladığı anlaşılabilir. 

Beyaz tişört fiyatı sezona bağlı olarak da değişiklik gösterir. Nefes alan, terletmeyen ve yapışmayan kaliteli kumaşlardan elde edilen yazlık tişörtler, sezonda yüksek fiyata satışa sunulabilir. Ancak bu tişörtlere sonbahar ve kış aylarında daha uygun fiyatlara sahip olmak mümkündür. Bunun yanı sıra, uzun kollu ve kalın kumaştan elde edilen tişörtlerin fiyatı sonbahar ve kış aylarında yüksektir. Bu tişörtlere ise, yaz aylarında daha uygun fiyata sahip olmak mümkündür. Markaların kimi zaman yaptığı indirim ve kupon fırsatları da tişörtleri hesaplı fiyata almaya olanak tanır. O nedenle beğenilen ürünleri favori listesine eklemek çok daha ucuza almaya olanak verir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Kadın Tişört

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı