Günlük hayatta kadın ve erkek kullanıcılar tarafından en çok kullanılan aksesuarlardan biri çantalar oluyor. Çantalar hem aksesuar anlamında hem de kullanıcının eşyalarını muhafaza etmesi anlamında tercih edilen kurtarıcı parçalar arasında yer alıyor. Bu bağlamda Beymen çantalar ön plana çıkıyor. Her cinsiyete ve yaş aralığına hitap edebilecek birçok çanta modeli Beymen markasının ürün yelpazesinde yer alıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Beymen çantalar uzun ömürlü kullanım sağlamayı ve kullanıcıyı tatmin etmeyi amaçlıyor. Fonksiyonel özellikleri, tasarımları, ebatları, modelleri ve fiyatları ile dikkat çeken Beymen kadın çanta çeşitleri en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Kadın kullanıcılar için çantalar önemli bir aksesuar parçası olarak biliniyor. Günlük kıyafetler ya da klasik kıyafetler ile kombinlenebilecek birçok kadın çanta modeli markanın modelleri arasında yer alıyor. Geniş ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken marka, farklı istek ve ihtiyaçlara uygun ürünleri kullanıcıya sunmayı amaçlıyor. Çanta üretirken; kullanıcı istek ve ihtiyaçları, renk çeşitliliği, model ve tasarım farklılıkları, kullanım amacı ve yeri gibi birçok detay dikkate alınıyor. Özellikle de kadın çanta modellerine şıklığa, estetikliğe ve rahatlığa önem veren marka özel tasarım ürünler de geliştiriyor. Şık bir görünüm elde etmek isteyenler için şık ve klasik modeller, günlük hayatta rahat bir kullanım sağlamak isteyenler için sportif modeller, okula ya da spora giderken çanta kullanmak isteyenler için ise sırt çantası modelleri üretiliyor. Kullanım amacına ve yerine göre kullanıcıya seçim özgürlüğü sunuluyor. Renk, desen, tasarım, kumaş gibi önemli detaylarda özenle seçiliyor.

Beymen Kadın Çanta Modelleri

Beymen kadın çanta modelleri ile ön plana çıkıyor. Estetik ve şık görünüm sağlayan çantalar aynı zamanda günlük yaşam için de ideal olarak kullanılabilecek ürünler arasında yer alıyor. Renk, desen, doku, kumaş ve kalite bakımından kullanıcıyı tatmin etmeyi amaçlıyor. Söz konusu markanın ürünleri ile göz kamaştırıcı kombinler elde edilebiliyor. Moda, şıklık ve rahatlık üçlemesini kullanıcının bir arada yaşayabilmesi sağlanıyor. Boyut ve kullanım bakımından da Beyman kadın çantalar kullanıcıyı mutlu ediyor. Askılı, zincirli, sırt çantası, el çantası, omuz çantası gibi birçok farklı kategori ürün yelpazesinde yer alıyor. Aynı zamanda Beymen bayan çanta modelleri ve fiyatları sunduğu farklı tasarımlara sahip ürünler ile kadın kullanıcıların beğenisini kazanıyor. İşe giderken, şık yemek ve toplantılara giderken, günlük hayatta, okula ya da spora giderken kullanılabilecek farklı tarz çanta seçenekleri de bulunuyor. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen çantalar göz kamaştırıcı görünüme de sahip oluyor. Ayrıca bazı kadın çanta modelleri unisex model olarak da kullanılabiliyor. Erkek kullanıcılar da rahatlıkla bu modeller arasından tercih yapabilir. Beymen kadın çanta modelleri ile farklı tarz ve kombinler elde edilebilir. Sırt çantası, kol çantası, omuz çantası, abiye çanta, portföy çanta, clutch çanta gibi çanta seçenekleri farklı kumaş yapılarına sahip olabiliyor. Beymen kadın çanta modelleri genel olarak incelendiğinde çeşitleri ve özellikleri şu şekilde listelenebilir.

 • Beymen Kadın El Çantası Modelleri

Beymen kadın el çantası modelleri de Beymen markasının en sık tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Zarif ve şık bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek ideal bir ürün olarak kullanıcıya sunuluyor. El çantaları elde taşınmaya uygun olduğu için ideal ve rahat bir kullanım sağlamak amaçlanıyor. Bu sebeple kullanılan malzeme ve çanta boyutu özenle dizayn ediliyor. Tasarım bakımından da kullanıcıyı tatmin edecek farklı modeller ürün yelpazesinde yer alıyor. Genellikle el çantaları deri, bez ya da rugan olarak üretiliyor. Abiye çanta modelleri de el çantası kategorisinde ye alabiliyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarımlar ile el çantası modelleri üretiliyor. Siyah, kırmızı, kahverengi, mavi, haki gibi renkler başta olmak üzere birçok renk seçeneği de modeller arasında yer alıyor.

 • Beymen Kadın Clutch Çanta Modelleri

Beymen kadın clutch çanta modelleri portföy çanta olarak da biliniyor. Özellikle son zamanlarda kullanımı artan clutch çantalar söz konusu marka tarafından özenle hazırlanıyor. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ürün yelpazesinde yer alıyor. Beymen kadın clutch çanta modelleri özel günlerde, davetlerde, düğünlerde, balolarda, partilerde, resmi ortamlarda ve günlük kullanımlarda tercih edilebiliyor. Aynı zamanda günlük kullanıma uygun spor modeller de bulunuyor. Özel günlerde kullanılabilecek Beymen portföy ya da clutch çanta modelleri minimal olarak tasarlanıyor. Abiye kıyafetlerle ya da elbiselerde kombinlenebiliyor. Günlük hayatta rahat bir kullanım sağladığı için de tercih edilen Beymen clutch çanta modelleri farklı renk ve tasarımlara sahip oluyor. Kullanıcılar için birçok seçim alternatifi yer alıyor. Söz konusu clutch çantalarda kullanılan malzeme ve kullanım yeri de ürün çeşitliliğine sebep olabiliyor. Deri, taşlı, spor, hasır, rugan, zincirli, askılı, askısız, zarf gibi pek çok yapıda bulunabiliyor. Clutch çantalar genellikle rahat bir kullanım sağlıyor. Boyutları minimal olarak tasarlanan çantalar birçok bölmeden oluşabiliyor. Aynı zamanda clutch çantaların askı kısmı da çkıkarılıp takılabiliyor. Böylece elde kullanıma da uygun oluyor. Askılı modellerin yanı sıra fermuarlı ve cırt cırtlı çantalarda üretiliyor. Beymen clutch çanta özellikleri incelendiğinde kullanıcının kendine uygun olan modeli tercih etmesi öneriliyor. Kumaş olarak da deri formunda üretilen modeller sıkça tercih ediliyor.

 • Beymen Kadın Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantaları taşıma ve kullanım bakımından kullanıcıya en iyi konforu sağlamayı amaçlıyor. Hem renk ve tasarım bakımından şık bir görünüme sahip olan sırt çantaları kullanıcının yanında bulundurması gereken birçok eşyayı muhafaza etme bakımından da ideal bir ürün haline geliyor. Beymen kadın sırt çantası modelleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Her türlü koşula ve duruma uyum sağlamak amaçlanıyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı birçok seçenek de ürün yelpazesinde yer alıyor. Markanın kadın sırt çantaları; özel günlerde, günlük kullanımlarda, okul ya da spor çantası olarak ve seyahat çantası olarak da tercih edilebiliyor. En sık tercih edilen çanta modelleri arasında sırt çantaları da yer alıyor. Beymen kadın sırt çantası modelleri birden çok göze sahip oluyor. Genellikle fermuarlı olarak üretilen sırt çantaları kolay bir kullanım sağlıyor. Her mevsime uygun koşullarda üretiliyor. Kaliteli materyaller ile üretilen sırt çantaları yüksek performans sağlıyor. Günlük giyimin önemli bir aksesuarı haline geliyor. Her tarza ve yaş grubuna da hitap edebilecek ürün seçenekleri yer alıyor. Aynı zamanda Beymen deri çanta kadın modelleri arasında sırt çantaları da bulunuyor. Günlük yaşamın her alanında rahatlıkla kullanılabilen sırt çantaları kumaş ve tasarım bakımından çeşitlilik gösterebiliyor. Siyah, kahverengi, gri, beyaz, krem rengi, haki, mavi gibi çeşitli renk alternatifleri de kullanıcıya sunuluyor. Beymen kadın çanta kahverengi renk seçeneğine deri olan modellerde sıkça rastlanıyor.

 • Beymen Kadın Kol Çantası

Beymen kadın kol çantası modelleri de omuz çantası olarak biliniyor. Eski zamandan günümüze kadar sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Omuz çantaları farklı renk ve tasarım seçenekleri ile üretiliyor. Her tarza ve yaş grubuna hitap edebilecek modeller ürün yelpazesinde yer alıyor. Genellikle şık ve klasik modeller üretiliyor. Omuz çantaları taşıma ve kullanım açısından rahatlık sağlayan modeller arasında yer alıyor. Askılı ve zincirli askı modelleri de bulunuyor. Ürünlerin askıları kısalıp uzayabiliyor. Aynı zamanda kadın kol çantaları birden çok bölmeye de sahip oluyor. Bu da kullanıcı için büyük bir avantaj sağlıyor. Deri çanta modelleri arasında sırt çantaları kadar kol çantalarına da rastlanıyor. Geniş hacimli olan kol çantaları ideal bir kullanım sağlıyor. Bununla beraber küçük ebatlı kol çantaları da bulunuyor. Bu tarz modeller şık ve gösterişli kıyafetler ile kombinlenebiliyor. Kullanıcıya seçim özgürlüğü sunan kol çantası modelleri kumaş yapısı ve renk seçeneği bakımından çeşitlilik gösterebiliyor. Taşlı, tokalı, desenli ya da düz modellere ürün yelpazesinde rastlamak mümkün oluyor.

 • Diğer Beymen Kadın Çanta Modelleri

Beymen kadın çanta modelleri arasında farklı tarzlara hitap edebilecek tasarım ve renk seçenekleri de yer alıyor. Örgü, hasır, şeffaf çanta, postacı çantası gibi modeller de tercih edilebiliyor. Kadın çanta modelleri her geçen gün artıyor ve farklı şekillerde dizayn edilebiliyor. Örneğin Beymen postacı çanta modelleri portföy ya da clutch çantaları anımsatıyor. Ancak daha farklı bir kullanım sağlıyor. Genellikle dikdörtgen biçiminde üretilen postacı çantalar zarf şeklini andırıyor ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Yine aynı şekilde örgü çantalarda sıkça tercih edilen modeler arasında yer alıyor. Son zamanlarda minimalist zevklerin artması ile birlikte örgü ve hasır çanta modelleri ön plana çıkıyor. Örgü ve hasır çanta modelleri yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Salaş bir yapıda olan çantalar genellikle konforlu bir kullanım da sağlıyor. Diğer bir beğenilen çanta modeli ise şeffaf çantalar oluyor. Şeffaf kadın çanta modelleri genellikle özel detayları ve işlemeleri ile dikkat çekiyor.

Beymen Kadın Çanta Modellerinde Kullanılan Malzeme ve Malzeme Kalitesi

Beymen kadın çanta modelleri markanın sağladığı yüksek kalite ile üretiliyor. Söz konusu ürünlerde kullanıcının istek ve ihtiyaçları göz önünde bulunduruluyor. Kullanıcıyı memnun etmek, yüksek verim sağlamak ve alınan ürünün uzun süreli kullanılmasını sağlamak önemli bir unsur oluyor. Bu sebeple de kullanılan malzemelere ve üretim şekline oldukça özen gösteriliyor. Beymen markası tüm ürünlerinde olduğu gibi çantalarında da yüksek kaliteli ürün kullanmaya özen gösteriyor. Çantaların yıpranma, aşınma, askısının kopması, renginin solması, yırtılması gibi olumsuzluklara karşı dirençli malzemeler tercih ediliyor. Özenli olarak tasarlanan ve üretilen Beymen kadın çanta modelleri uzun süre eskimeden ve yıpranmadan kullanılabiliyor. Ayrıca dışarıdan gelebilecek darbelere karşı da çantalar uzun süre dayanıklılık sağlıyor. Burada hem çantaların uzun süre kullanılabilmesi hem de içerisindeki eşyaların zarar görmeden muhafaza edilebilmesi sağlanmış oluyor. Çantaları kullanırken kullanıcıların da özenli davranması gerekiyor. Temizliği ve bakımı dikkatli bir şekilde yapılmalı. Üzerinde bulunan taş ya da farklı işleme bulunan çantalar dikkatli bir şekilde temizlenmeli. 

Beymen Kadın Çanta Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Geniş ürün yelpazesine sahip Beymen markasının kadın çanta modelleri farklı tasarımlar ile

kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcılar kullanım amaçlarına ya da kullandıkları yere göre çanta seçimlerini yapabiliyorlar. Beymen kadın çanta alırken dikkat edilecekler şöyle listelenebilir: 

 • Öncelikle kullanıcılar nerede ve hangi amaçla çanta kullanacaklarına karar vermeli. Sonrasında kullanacakları alana ve kıyafete göre çanta tercihinde bulunmalı.
 • Kişisel zevkler mutlaka göz önünde bulundurulmalı.
 • Çantaların kullanışlı olup olmadığı, geniş ya da fazla göz sayısına sahip olup olmadığı gibi noktalara da dikkat edilmeli.
 • Renk, bir ürün alacağınız zaman o ürünün kullanışlı olmasında, herşeyle uyumlu olabilmesinde önemli bir rol oynuyor. Bu sebeple daha düz renkler çantaların daha kullanışlı olmasını sağlayan bir etmen oluyor.
 • Zincirli ya da askılı çantalar baz alındığında bu detaylar ince ve kalın bir forma sahip olabiliyor. İnce zincirli ya da askılı çantalar görsel anlamda daha kibar dururken kalın zincirli ya da askılı çantalar daha gösterişli durabiliyor. Aynı zamanda ince aparatlı çantaların kullanımı daha kolay oluyor. Zincirin rengi de önemli bir belirleyici.
 • Çantanın bölmeleri, içine koyacağınız eşyaları sınırlıyor. Tek bölmeli çantalar daha zarif dururken daha az eşya kapasiteleri bulunuyor. Ek bölmeli çantalar daha büyük ve ebatlı dururken içerisine daha fazla eşya koyabiliyorsunuz.

Beymen Kadın Çanta Fiyatları

Her üründe olduğu gibi Beymen kadın çantalar içinde belli fiyat aralıkları bulunuyor. Beymen kadın çanta fiyatlarını belirleyen unsurlar; markası, hangi malzemeden yapıldığı, renk seçenekleri, ebatı, tasarımı, spor ya da klasik oluşu şeklinde listelenebiliyor. Satın alacağınız ürünü hangi amaçla kullanacağınızı seçtikten sonra bütçenize uygun olan çantayı bulmak daha kolay oluyor. Gündelik kullanımlar ya da özel günler için tercih edeceğiniz Beymen kadın çantalarda aranan özellikler farklı olabiliyor. Buna göre de fiyatta değişim görülebiliyor. Beymen kadın çanta fiyatlarını öğrenmek, detaylı bilgi edinmek için çeşitli özellik filtrelemesi yapabilirsiniz. Aradığınız özellikleri filtreleyerek sizin için uygun fiyatlı ürünleri bulabilirsiniz. Fiyat performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Daha sistemli bir alışveriş süreci için listelenen ürünleri, artan fiyat ya da azalan fiyat şeklinde sıra ile inceleyebilirsiniz. 

Beymen Kadın Çanta Yorumları

Beymen kadın çanta tavsiye arayışında marka ve model özelinde farklı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Burada sizin kişisel tarzınız ve bütçe aralığınız esas belirleyici olmalı. Diğer yandan kumaş pantolon, jean, gömlek, bluz, elbise, ceket, etek gibi birçok kıyafet ile kombinlenebilen çantalar için özellik ve fiyat kadar kullanıcıların yaptıkları yorumlarda önemli oluyor. Beymen kadın çanta kullananların deneyimleri, siz ürünü satın almadan önce bir yol gösterici oluyor. Çantalar arasında seçim yapamadığınızda, satın almak konusunda kararsız kaldığınızda sizlere yardımcı olabiliyor. Beymen kadın çanta yorumları incelendiği zaman; ürünün hangi malzemeden yapıldığı, kullanımının nasıl olduğu, darbelere karşı sağlam olup olmadığı, her mevsim kullanılabilir olup olmadığı, teslim alınması, kullanım sonrası memnun kalındı mı, yıpranma gözlemleniyor mu, tavsiye ediyorlar mı, fermuar ya da askıları sağlam mı gibi birçok değerlendirme ile karşılaşabilirsiniz. Bu yorumlar alışveriş esnasında bilgi edinmeyi kolay kılıyor. Ayrıca doğru ürünü seçmek konusunda da etkili olabiliyor. 

Beymen Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Geçmişten günümüze markalaşmış ve popüler olmuş ürünleri ile ön plana çıkan Beymen bir başarı öyküsünün kanıtı haline geliyor. Tekstil sektöründe kadın ve erkek kullanıcılar için birçok ürün geliştirerek lider bir marka olmayı amaçlıyor. 1971 yılında İstanbul’da temelleri atılan Beymen markası yoğun ilgi görmeye başlıyor. Hem erkek hem kadın hem de çocuklar için çeşitli ürün koleksiyonları ortaya koyuyor. Beymen markası giyim anlayışına farklı bir soluk getirmek için Beymen Club markası ile de çalışmalarına devam ediyor. Giyim ve aksesuar ürünlerinde lüks modanın öncüsü haline gelen marka birçok lüks markayı da kendi çatısı altına topluyor. Birçok online alışveriş sitesinde ya da alışveriş merkezlerinde yerini alıyor. Giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, kozmetik, ev, mobilya, anne bebek oyuncak, teknoloji ve spor alanlarında kullanıcılara birçok ürün sunuyor. Hepsi için Hepsiburada ile araştırma yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünleri fiyat açısından da kolayca kıyaslayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beymen Kadın Çanta Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Kartlık Cüzdan
Kartlık Cüzdan
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/beymen