Akıllı cep telefonları hayatımıza girdiği zamanlardan beri iletişim seçeneklerimizi artırmanın yanında hem sosyal yaşamı hem de iş hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyor. Özellikle son zamanlarda gelişen teknolojinin etkisiyle kullanım kolaylığı artan cep telefonları, her geçen gün artan özelliklere sahip olarak kullanım alanlarını artırıyor. Sürekli gelişen özelliklere sahip akıllı cep telefonları, beraberinde yüksek maliyeti de getirirken piyasada daha ekonomik fiyatlara ve oldukça işlevsel özelliklere sahip akıllı cep telefonları da bulunuyor. C5 Electronics Android telefon modelleri de üstün özellikleri, en çok tercih edilen işletim sistemlerinden birine sahip olmaları ve performansları ile uygun fiyatlı akıllı cep telefonu olarak ön plana çıkıyor.

C5 Electronics Android telefon modelleri, ince ve sade görünümleriyle göze hitap eden bir tasarıma sahip bulunuyor. 5 inç ölçülerinde geniş ekrana sahip telefon modelleri, 1080x1920 piksel çözünürlük ile IPS Full HD olarak tanımlanıyor. 16 milyon renk sayısı ile tatmin edici bir görüntü netliği sunuyor. 130 g ağırlığı ile oldukça hafif olan yapısı, ergonomik tasarımıyla birleşerek ideal bir kullanım sağlıyor.

Şık Tasarım ve Yüksek Performans

İyi bir performans için gerekli olan işlemci gücü Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939 işlemcisi ile sağlanırken 8 çekirdek sayısı (4X1,5 GHz ve 4X1 GHz) 2 GB RAM ile destekleniyor. Böylece C5 Electronics Android telefon ile yüksek işlemci gücü ve iyi bir çözünürlük gerektiren popüler mobil oyunları takılma yapmadan rahatça oynayabiliyorsunuz. Kullanışlı arayüze sahip akıllı telefon, üst kısmın yan tarafında bulunan yön tuşları ile pratik bir kullanım sağlıyor.

Android işletim sistemi yüklü olarak satın alabileceğiniz C5 Electronics telefonlar, kendi segmenti içerisinde farklılık gösteren özellikleriyle de dikkat çekiyor. Çift SIM kullanımı için uygun olarak üretilen telefon ile iş ve sosyal hayatınızı tek telefonla sorunsuz bir şekilde yönetme şansı yakalıyorsunuz. Ayrıca, mobil erişim gerektirmeden kullanılabilen dâhili radyo özelliğiyle Wi-Fi ihtiyacınız olmadan ve mobil verinizi kullanmadan müzik dinleme keyfine erişebiliyorsunuz.

C5 Electronics Android telefon modelleri üzerinde biri önde ve bir diğeri de arkada olmak üzere iki adet dâhili kamera bulunuyor. Kalitesi yüksek fotoğraflar çekmeniz için yeterli özelliklere sahip olan Android cep telefonu modelinde bulunan arka kamera, 13 MP kalitesinde fotoğraflar çekmenize imkân tanırken, dâhili ön kamerayla 8 MP kalitesinde fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Telefon modellerinin dâhili hafızası 16 GB olup, harici hafıza kartı takılabilme özelliğiyle 32 GB'a kadar artırılabiliyor. Bu bakımdan da cihazlar, yeterli bir hafıza desteği sunuyor. Ayrıca, 3050 mAh kapasitesinde Li-On pile sahip akıllı telefon modelleri, böylece tek şarj ile uzun süreli bir kullanım imkânı tanıyor. Tam dolum yapılmış bir C5 Electronics Android telefon modeli, 17 saat konuşma süresi ve 170 saat (yaklaşık bir hafta) de bekleme süresine sahip oluyor.

C5 Electronics Android Telefon Modelleri Hepsiburada’da

4.5G uyumlu C5 Electronics Android telefon modelleri, sundukları ek özellikleri, yüksek performans gösteren donanımları ve güçlü Android yazılımları ile tüm sosyal, iş ve eğlence ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlıyor. Tasarımında sadeliğin ön plana çıktığı akıllı cep telefonu modelleri için fiyat-performans karşılaştırması yapıldığında ise oldukça memnun edici sonuçlar ile karşılaşıyorsunuz. Çünkü C5 Electronics Android telefon fiyatları, cihazların sahip olduğu özellikler dikkate alındığında bir akıllı cep telefonu standartlarına göre oldukça ekonomik aralıklarda seyrediyor. Hepsiburada ayrıcalığı ve güvenli ödeme yöntemleri ile sipariş edebileceğiniz C5 Electronics Android telefon modellerine keyifli bir alışveriş deneyimiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

C5 Electronics Android Telefon Fiyatları ve Modelleri

1 ürün listeleniyor
RAM Kapasitesi
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?