Kadın çantaları modanın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak görülüyor. En az seçilen kıyafet kadar önemli olan çantalar kıyafetleri tamamlamakla kalmıyor, adeta kişiliği tanımlıyor ve hatta imaj yaratıyor. Fonksiyonu oldukça önemli olan çantaların estetik görünümüne de çok dikkat ediliyor. Pek çok kadın için bir tutku olan çantalar ortama, giysi seçimine, kişisel zevklere göre değişik tercihlerde bulunmayı gerektiriyor. Herhangi bir kombin tasarlanırken mutlaka kullanılacak çanta da titizlikle belirleniyor.

ÇÇS Kadın Çanta Modelleri

ÇÇS yani Çavuşoğlu Çanta Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., bundan 33 sene önce bu amaçla kurulmuş olan, hala çanta sektörüne büyük katkılar sağlamaya devam eden bir marka olarak sektörde ön plana çıkıyor. Üretilen çantaların kalite standardı yüksek olduğu için uluslararası arenada birçok ünlü markaya distribütörlük veren firma, dünya çapınca her geçen gün daha fazla tanınıyor. Bugün hem iç piyasaya hitap eden, hem de ihracata yönelik çalışmalarını sürdüren ÇÇS, kadın çantaları koleksiyonu, zengin model çeşitleri ile sayısız alternatif sunuyor.

Pratiklik, dayanıklılık, kalite, fonksiyonellik, farklı ortamlarda kullanabilme imkanı çantaların seçim kriterlerini etkiliyor. Uzun ömürlü, ilk günkü görünümünü uzun yıllar kaybetmeyen çanta satın almak isteyen kadınlar için kalite son derece önemli bir özellik olarak görülüyor. Estetik görünüme de kalite kadar önem veriliyor ve çanta seçimleri hemen her kadın tarafından titizlikle yapılıyor.

ÇÇS kadın çanta modelleri, konusunda uzman ustaların ellerinden çıkan, temiz ve düzgün işçilik dikişleriyle dikkat çekiyor. Modellerin zorluk derecesi ne olursa olsun çantanın bütününde ve her ayrıntısında son derece titizlikle çalışılmış olduğu herkes tarafından kolaylıkla fark edilebiliyor. Kullanılan malzemelerdeki seçicilik ürüne ayrı bir değer katıyor. Aynı seçicilik çanta üzerinde bulunan metal aksesuarlarda da görülüyor. Klasik model ve renklerin dışında spor çizgilere de önem veren firma, ürettiği rengarenk çantalarla kadınların dünyasına apayrı bir güzellik katıyor. Çalışan kadınlara alternatif ve zengin modeller sunan, kıyafetleriyle uyum sağlayacak koleksiyonlar üreten firma, çift renkli modellerde de ayrı kombinasyonlarla kullanım imkanı sunuyor. Sadece ana malzemede değil aynı zamanda iç kısımlarda kullanılan çanta astarlarına da ayrıca özen gösteriliyor. Çanta içinde kullanılan cüzdan gözleri ve ayrıştırılmış diğer gözler pratik kullanım imkanını arttırıyor. Çanta askılarının boyları kişinin kullanımına göre ayarlanabilir ölçülerde yapılıyor. Son dönemde çok sevilerek kullanılan ve ön plana çıkan sırt çantalarının değişik varyasyonları da koleksiyona oldukça dinamik bir hava katıyor

ÇÇS Kadın Çanta Fiyatları

Uluslararası kalite standartlarına önem veren firma kullandığı malzemelerde kanserojen içeren, insan tenine zarar veren hiç bir malzemeyi kullanmıyor. Sağlıklı, geri dönüşüme izin veren, doğal ve doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilen çantalar bu konulara duyarlı olan tüketicilerden tam puan alıyor. Özellikle nikel malzeme kullanımı konusunda son derece hassas olan firma, ürünleri ile hem insan sağlığını, hem de doğayı koruyor.

ÇÇS kadın çantaları işçilik açısından birçok rakibiyle rahatlıkla rekabet edecek düzeyde görülüyor. Bununla birlikte fiyat konusunda avantaj sağlayacak yapısıyla da ilgi çekiyor. Geniş koleksiyonunda yer alan spor, klasik, dinamik modelleri, günün moda renkleriyle harmanlayan firma aynı çeşitliliği fiyat skalasındaki farklı fiyat gruplarıyla da gösteriyor ve müşterilerine alternatif fiyat seçenekleri sunuyor.

ÇÇS kadın çanta fiyatları tasarımlara, boyutlara, işçiliğe ve malzemeye göre değişkenlik gösteriyor. Günün modasına, kullanım alışkanlıklarına ve yaşam şekline uygun olarak, birçok farklı profile hitap edecek şekilde tasarlanan çantalar üretimin en başından en sonuna dek çok sayıda kontrolden geçiyor.  Zorlu kullanım koşullarına uyum sağlayabilen çantalar uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ççs Kadın Çanta Modelleri

690 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Sırt Çantası
Sırt Çantası
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Kartlık Cüzdan
Kartlık Cüzdan
Abiye Çanta
Abiye Çanta
Portföy Çanta
Portföy Çanta
Clutch
Clutch
Bel Çantası
Bel Çantası
Seyahat Çantası
Seyahat Çantası
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 24 / 690 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/ccs