Kadın zarafetini ve içinin sadeliğini yansıtan tek parça ile şık olmak isteyen özgür kadınların ilk tercihi elbise modelleri oluyor. Kısa kollu, uzun kollu, işlemeli, nakışlı, sade pek çok şile bezi kumaştan yapılmış elbise çeşitleri her sezonda kadınların beğenisini kazanmayı başarıyor. Sade ve ince detaylarla yapılmış elbiseler hem gündelik hem de özel günlerin en güzel seçimlerinden biri olarak ilgi görüyor. Özellikle her sezonda aynı tarz koleksiyonlarla modaya yön verebilen harika Eliş Şile Bezi Elbise Modelleri ile farkınızı kolayca yansıtmak mümkün oluyor.

Elbise tercihi kadınların hem şık hem de rahat olmak istediklerini gösteren ince bir ayrıntı olduğu için şile bezi elbiseler kurtarıcı olarak görülebiliyor. Uzun, kısa, askılı, uzun kollu, renkli, sade, işlemeli, işlemesiz, dar veya bol pek çok seçeneği bulunan, her zevke hitap etmeyi başaran şile kumaş türünden yapılan elbiseler tüm sezona damga vurabilmeniz için mükemmel renkler seçilerek üretiliyor. Ülkenin her bölgesinden kadına hitap eden özellikle dantelli şile bezi elbise modelleri ise iyi bir hediye seçimi de olabiliyor. Belki bir ömür modası geçmeyecek, eskimeyen bir kumaş türünden yapılan şile bezi elbiseler, yıpranmadan dolabınızda uzun yıllar kalması ile dikkat çekiyor.

Eliş Şile Bezi Elbise Modelleri

Pek çok kadının severek giydiği elbise modelleri sunan Eliş marka şile bezi kumaşı ve tasarımları ile her bedende kadının severek giyeceği tercihlerden biri olarak harika görünmelerine yardımcı oluyor. Hem evde hem dışarıda hem ofiste hem partide herhangi bir özel günde dahi kullanabileceğiniz Eliş Şile Bezi Elbise Modelleri birbirinden farklı desen ve modellerle gideceğiniz mekanda fark yaratmanızı sağlıyor. Teninize ve saç renginize uyum sağlayacak mükemmel dokudaki şile kumaşlar sayesinde harika bir görüntüye kolayca  ulaşılabiliyor. Şile kumaşın doğasında bulunan süt beyazı, somon, krem, toprak rengi, yeşil, mavi gibi doğal tonlardaki renkleri ile iddialı bir hava kazandırıyor. Sade ve yalın stili ile farklı ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanan modern şile bezi elbise desenleri, kadınların her an hazır olmasını hedefliyor. 

Kadınların en temel ihtiyaçlarından biri olan giyinmek yüz yıllardır süregelen bir ihtiyaç olarak beliriyor. Belli bir kültürel alt yapısı olan tarihi bir doku ve geçmişe sahip olan şile bezi kumaşı, el tezgahlarında, pamuk ipliğinden dokunarak üretiliyor. 20 numara pamuk ipliğinden tezgahlarda dokunan şile bezinden otantik modellerde elbiseler üretildikten sonra işlemeleri ile detaylandırılıyor. Eskiden el tezgahlarında üretilmek sureti ile değer gören kumaş olarak terletmeyen, hafif ve sağlıklı bir tür olduğu için oldukça fazla gören Şile bezi kumaşı günümüzde otomatik tezgahlarda dokunuyor. 

Elbise tercihinde uzun veya kısa sevenler için her iki türde de modeller bulunuyor. Yaz aylarının kavurucu sıcaklarına iyi bir çözüm olan eliş şile bezi elbiseler, serin kalmaya da yardımcı oluyor. Ayrıca şile bezi yazlık elbise modelleri olarak oldukça talep görmesinin yanında daha çok kumaş türü ile beğeniliyor. Özellikle şile bezi deniz elbisesi modelleri, kadınlar tarafından her yaz sezonunda büyük ilgi görüyor. XL, L, M, S ve XS gibi hemen her vücut tipinde kadına doğal bir güzellik katan şile bezi fiyat detayları da makul bulunuyor. Kadınların keyifle giydiği şile bezi günlük elbise modelleri farklı detay ve özelliklerde üretilerek ev giyimi modasına da öncülük etmeyi başarıyor. Doğru yıkama ve ütüleme işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar için herhangi çekme, küçülme, renk atma, solma gibi problemlerin de görülmediği şile bezi otantik elbiseler uzun yıllar giyilebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eliş Şile Bezi Elbise Modelleri

640 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Stil
Toplam 24 / 640 ürün