General Mobile

Türkiye’nin, akıllı cep telefonu üretimi konusundaki en önemli markalarından biri olan ve faaliyetlerine 2005 yılından bu yana devam eden General Mobile, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Hem Türkiye’deki hem de dünyanın genelindeki teknoloji meraklılarına sayısız çözüm sunan marka, tüketici elektroniği alanında ses getiren modellere hayat veriyor. 2010’lu yılların sonlarına doğru Google ile iş birliğine giderek hazırladığı akıllı cep telefonlarındaki işletim sistemlerini, daha hızlı güncellenecek şekilde dizayn eden General Mobile, başarılı telefonlarının yanı sıra telefon aksesuarları da üretiyor.

Yüksek Performanslı ve Erişilebilir Akıllı Telefonlar

2010’lu yılların başlarında ortaya koyduğu uygun fiyatlı ve fiyatı dikkate alındığında, oldukça yüksek performans sergileyen akıllı cep telefonlarıyla, Türkiye’de büyük bir çıkış yakalayan General Mobile, yeni ürünlerinde de benzer şekilde hareket ediyor. Teknoloji tutkunlarının bütçelerini zorlamadan, diledikleri teknik özelliklere sahip telefonlar edinebilmelerine yardımcı olan marka, geniş ekranlı, güçlü donanımlı, geniş kapasiteli depolama alanı sunan ürünleriyle yüz güldürüyor. Tasarım konusunda, dünyanın önde gelen markalarıyla benzer yollar izleyerek ürün gamını şekillendiren General Mobile, estetik açıdan güçlü telefonlarıyla günceli yakalıyor. Yazılım konusunda Android platformunda kalan ve ilgili işletim sisteminin en güncel sürümlerini telefonlarında kullanan marka, kullanıcıların Android platformundaki alışkanlıklarını General Mobile farkıyla sürdürebilmelerini mümkün kılıyor.

Son yıllarda akıllı telefonlarda gözlemlenen çoklu arka kamera kurulumlarını kendi telefonlarına da getiren marka, fotoğraf ve video çekimi noktasında özel beklentileri olan kullanıcıları memnun ediyor. Ayrıntılı yazılım arayüzleriyle desteklenen kameralar, gerek çekim sürecinde gerekse kameralar arasında geçiş işlemlerinde teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Telefonlardaki yüksek kapasiteli bataryalar, standart telefon kullanım işlemlerinde ve fotoğraf/video çekimlerinde, telefonların daha uzun süre çalışabilmesine imkân veriyor.

General Mobile, Telefon Aksesuarlarıyla da Adından Söz Ettiriyor

Teknoloji meraklılarının, hem General Mobile markalı hem de diğer markalar tarafından üretilen telefonlarıyla birlikte kullanabileceği aksesuarlar geliştiren firma, kablolu ve kablosuz kulak içi kulaklıklarıyla takdir topluyor. Cep telefonlarında olduğu gibi genel itibariyle ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırılan kulaklıklar; müzik dinlemek, multimedya içeriklerini takip etmek, oyunlardaki sesleri duymak ve telefon görüşmelerinde kullanmak için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Şarj adaptörleri ve bir ucu USB-C ya da Micro USB, diğer ucu ise USB-A yapısında olan şarj/data kabloları da General Mobile’ın ellerinde hayat buluyor. Kullanıcıların, telefonlarını şarj etmek için değerlendirebilecekleri çözümler, dayanıklı yapılarıyla uzun soluklu kullanımlarda görev alabiliyor. Markanın, General Mobile telefonlara özel ürettiği ekran koruyucular ise telefonlarının ekranlarını dış darbelerden ve çizilmelerden korumak isteyenlerin alışveriş listelerine giriyor. Telefonlarının gövdelerini korumak ve görünümünü zenginleştirmeyi arzu edenler ise markanın hazırladığı kılıflara yönelebiliyor. Bunların yanı sıra General Mobile imzası taşıyan konnektörler, çeviriciler ve cep telefonu bataryaları da teknoloji tutkunlarıyla buluşmayı bekliyor.

Soru 1: Cep telefonumla birlikte kullanabileceğim, uygun fiyatlı ve tam kablosuz kulaklıklar arıyorum, General Mobile’ın böyle ürünleri var mı?

Cevap 1: Marka, en yeni Bluetooth teknolojilerini destekleyen ve ergonomik yapısıyla beğeni toplayan tam kablosuz kulaklıklar üretiyor.

Soru 2: Fotoğraf çekmeye meraklıyım ve satın almayı düşündüğüm telefonun çoklu arka kamera kurulumuna sahip olmasını bekliyorum; markanın bu tür ürünleri mevcut mu?

Cevap 2: Modern tasarım ve teknoloji trendlerini telefon modellerine yansıtan General Mobile’ın, arka kısmında çok sayıda kamera bulunduran telefonları bulunuyor.

Soru 3: Kullandığım General Mobile markalı telefonun bataryasını yenilemek istiyorum, marka yedek batarya üretiyor mu?

Cevap 3: General Mobile, belirli telefon modelleri için haricen satın alabileceğiniz bataryalar geliştiriyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...