ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Gigaset
Gigaset GL590 (Gigaset Türkiye Garantili)

Gigaset GL590 (Gigaset Türkiye Garantili)

Gigaset
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483642/371965/60005204
Gigaset GL590 (Gigaset Türkiye Garantili)

 

 

 

 

Gigaset GL590 Özellikleri

 

Gigaset GL590, her yaştan kullanıcının iletişimini kolaylaştıracak özel bir telefondur. Kapaklı tasarımı sayesinde kolay taşınan, fazla yer kaplamayan ve ekranın çizilme riskini en aza indiren cihaz, kolay kullanımı ile rakiplerinden ayrılır. Kapağı kapalıyken sadece 12,5 cm yer kaplar ve cepte rahatlıkla taşınabilir. Küçük boyutu tek elle kullanıma da imkan verir. 

GL590 Hakkında Temel Bilgiler 

GL590 modelini kapaklı ve tuşlu telefonlara özlem duyanlar, rahatlıkla tercih edebilir. Özellikle aile büyükleri için hediye olarak seçilen telefonlardan biridir. Tuşlu olması sayesinde iletişim kazalarına karşı konfor sunar. Düğmeleri ve sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde eski alışkanlıkların sürmesini sağlar. Tuş takımında yer alan kısayollar, acil çağrı tuşu, ışık ve konuşma gibi ek özellikler, cihaza kullanışlılık katar. Telefon, mobil cihaz kullanımında zorluk çekenlerin yardımcısıdır. Günlük yaşamda kolay iletişim kurmanızı sağlayacak bir cep telefonu arıyorsanız GL590 tercihiniz olabilir. Görme ve işitme zorluğu çekenlere yardımcı birçok özellik bulundurur. Cihaz, entegre kamera ve flaş özellikleri ile fotoğraf çekme ve video kaydetme gibi temel işlevleri yerine getirir. Mesaj atmak, çağrı bırakmak telefon ile oldukça kolaydır. 

Kullanışlılığı ve Şıklığı ile En İyi Yardımcınız 

Gigaset GL590 modelleri sahip oldukları özelliklerle en iyi yardımcınız olmaya adaydır. İşte cihaza kullanışlılık katan özellikler: 

 • Büyük tuşlarla donatılan telefon, aydınlatmalı tuş takımı ile okuma zorluğuna çözüm getirir. Ayrıca görme zorluğu yaşayanlar için konuşan tuş takımı özelliği mevcuttur. 2.8 inç renkli ekranı da okuma için kolaylık sunar. Okunabilir büyüklükteki numaralar ve yazılar ile ekran kolaylıkla kullanılır. Güçlü kontrast ve net grafikler deneyimi kolaylaştırır. Eller serbest moduyla arama yapabilir. Ekran, dayanıklı TFT teknolojisinin ürünüdür. 
 • Cihazda üç doğrudan arama tuşu, arama yapmak için kısayol sunar. SOS acil çağrı tuşu, acil iletişim gerekliliğinde sevdiklerinize hemen ulaşmanın hızlı yolunu vadeder. Bu tuşa basıldığında daha önce listelenen 5 kişi biri yanıt verene dek sırayla aranır. Daha önce hazırlanan SMS mesajı acil durumlarda taraflara ulaştırılır. Cihazda yer alan ek alarm sesi acil durumlarda çevredekilerin dikkatini çekmek için devreye girer. 
 • Aramalarda yüksek ses kalitesi sağlanır. Telefon işitme cihazlarıyla uyumludur. Avrupa standardı ITU-T P.370'e göre, işitme cihazı kullananlar bile konuşmaları net olarak duyabilir. Duyum zorluğu çekenler için ekstra yüksek çağrı ve zil sesi seviyesi seçilebilir. Telefonun sesi, standartların tam iki katına çıkarılabilir. Titreşim özelliği bulunur. Yaşla beraber azalan işitme kabiliyeti için, duyulanı anlamayı kolaylaştıran akustik destek sunulur. Optimal dinleme deneyimi için yüksek ve düşük frekans aralıkları arasından hızla ve kolayca seçim yapılır. Polifonik zil sesi opsiyonu ile telefon çalındığında rahatlıkla duyulur. 
 • Çift SIM, microSD, kamera, Bluetooth, Wi-Fi, hesap makinesi, GPS, MP3 çalma, hatırlatıcı ve FM radyo gibi kullanışlı işlevler cihazda yer alır. Telefon defteri 150 kişiyi kaydedebilecek büyüklüktedir. 50 numaraya kadar kara liste oluşturulabilir. Kısa mesaj depolama alanı 100 SMS alabilir. 
 • Telefon uzun süre şarj gerektirmeden kullanılabilir. Batarya kapasitesi 800 mAh değerindedir. 10 saate kadar konuşma, 8 saate kadar multimedya ve 550 saate kadar bekleme süresine sahiptir. Masaüstü şarj istasyonu şarj işlemini kolay hale getirir. 

Gigaset GL590 Özellikleri

 • Ekran: 44 x 58 mm, 7.3 cm, 2.8 inç renkli ekran
 • Kamera: 0.3 MP
 • Çözünürlük: 220 x 176 Piksel
 • Bellek: 32 MB / Genişletilebilir bellek 32 GB
 • Boyutlar: 109.4 x 58.0 x 18.8 mm
 • Ağırlık: 113 gram

Günlük Hayata Konfor Katan Detaylar

Ürün İçeriği: Gigaset GL590 telefon, 1 adet 800 mAh Li_ion batarya, kullanım kılavuzu ve şarj standı ürün kutusundan çıkmaktadır. Cihaz, günlük kullanım için maksimum konforun adresidir. Telefon üzerinde 3.5 mm kulaklık girişi ve mikro-USB bağlantı alanı yer alır. Kamera ve flaş desteği kasada mevcuttur. Sim kart ve mikro SD kart takmak için tıknaklarınızla cihaz kapağının sol köşesindeki girintiyi kavramanız ve kapağı yukarı kaldırmanız yeterlidir. Kart yuvası, batarya alanının altında yer alır. Kartları yerleştirdikten sonra bataryayı takabilir ve yerine oturana kadar kapağı dikkatlice bastırarak kapatabilirsiniz. Cihaz, şarj standı üzerine dik pozisyonda yerleştirilir. Ekrandaki sembol çubuğundaki şarj sembolü kaybolana dek telefon şarj edilmelidir. Şarj işlemi sırasında USB bağlantısı USB 1.0 ve üstü sürümlerle kurulur. Cihazı kullanırken güvenlik için ürün kutusundan çıkan orijinal Gigaset aksesuarlarının kullanımı önemle tavsiye edilir. 

Mobil Cihazlar Sunan Uluslararası Bir Marka: Gigaset 

2008 yılında Almanya'nın Münih şehrinde kurulan Gigaset, bugün uluslararası bi teknoloji firmasıdır. 70'den fazla ülkede ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Gigaset, DECT telefonlar konusunda Avrupa lideridir. Binlerce çalışanı, geniş dağıtım ağı, ürün çeşitliliği ve kullanıcı dostu ürünleri ile bugün milyonlarca kullanıcının seçimidir. Mobil telefonlar, masaüstü cihazlar, iş ve ev tipi modeller ile ürün gamını genişleten marka, tekil kullanıcıların yanı sıra dünya çapındaki büyük markaların da iletişim ihtiyaçları için çözümler üretir. Bugün birçok dünya markası iletişim çözümlerinde Gigaset uzmanlığından faydalanır. Gigaset markasının özellikle ileri yaş grubu kişilerin iletişim ihtiyaçları için tasarladığı modeller bilinir. Kişilerin evde bağımsız ve kendinden emin bir yaşam sürmeleri için özel hazırlanan ürünler, basit teknolojilerle donatılır. Gigaset yaşam serisi adı verilen seri, kullanıcıları destekleyen modellerle hayat kalitesini artırmayı amaçlar. Hayat serisi modelleri, sınırlı işitme, görme ve hareket kabiliyetine sahip kişilerin bile rahat telefon görüşmeleri yapabilmelerini sağlamayı amaçlar. Ergonomi, konfor ve güvenlik öncelikleri ile tasarlanan cihazlar, basit menü kılavuzuna sahiptir. Bu sayede telefonlar kolaylıkla kullanılabilir, karışık menüler, zorlu kısayollar, tuşsuz telefonlar kullanıcılar için geçmişte kalır. 

Yaşı ileri Olan Kullanıcılar İçin Mükemmel Bir Seçim 

Gigaset GL590 telefon, geniş tuş takımı ile iletişimi sıradan bir etkinlik haline getirir. Tuşlar ışıklı ve kaymaz olduğu için kullanımı kolaydır. Sade arayüz, sezgisel yapısı ile basitçe kullanılır. SOS ve kısayol ile arama özellikleri ileri yaşlardaki kullanıcıların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Üst düzey telefonların sağladığı güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını çok daha basit bir teknoloji ve uygun bir fiyatla evlerinize getirir. Şık tasarımları ve kullanışlı detayları ile öne çıkan cihazların güncel ekran fonksiyonları menü sekmesi üzerinden kontrol edilir. Fonksiyonların etkinleştirilmesi ve menüde ilerleme için ekran tuşlarından, oklardan yardım alınır. Arama için açık telefon işaretine, kapama için kapalı telefon tuşlarına basmak yeterlidir. Tuş takımında 2 ile 9 arasında tuşlar bulunur, 0 tuşuna ise birden çok harf ve rakam atanmıştır. İstenen ikonu seçmek için ok tuşlarına birkaç kez kısa süreli basmak yeterlidir. Harfleri büyütmek veya küçültmek için # tuşundan destek alınır. Özel karakterler için ise * tuşu işlevseldir.

Gigaset GL590 fiyatları, diğer mobil cihazlarla kıyaslandığında oldukça uygundur. Telefonlar sundukları özel avantajlar, kaliteli materyalleri ve basit arayüzleri ile ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt verir ve fiyat kalite dengesini sağlar. Siz de kendinizin, sevdiklerinizin rahatlığını, güvenliğini sağlamak ve iletişim kurmasını kolaylaştırmak için Gigaset GL590 telefonu tercih edebilirsiniz. Ürünü hemen sipariş vererek yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. 

 

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön