Diğer Telefonlar

Hemen hemen tüm bilgisayar kullanıcılarının yıllardır alışık olduğu Windows işletim sistemi artık cep telefonlarında da kullanılabiliyor. Kişiselleştirilebilir arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde kısa sürede birçok kullanıcının beğenisini kazanan Microsoft Windows telefonlar, günümüzde yaygın olarak kullanılıyor. Akıllı telefon kullanımına yeni bir bakış açısı kazandıran Windows işletim sistemleri, kullanıcılarına bilgisayarlarındaki rahatlığı vaadediyor. Kolay kullanım, kişiselleştirilebilir arayüz ve işlevsellik arayanlar için, tanıdığınız Microsoft Windows kalitesine artık akıllı telefonlarınızda da ulaşabilirsiniz.

Windows Phone

Akıllı telefonlar için bir devrim olarak kabul edilen Windows işletim sistemi sayesinde, başlangıç ekranınıza istediğiniz canlı kutucuğu sabitleyerek aradığınız uygulamalara hızlıca ulaşabilir ve yeni güncellemelere göz atabilirsiniz. Nokia ve HTC gibi akıllı telefon piyasasında kendini kanıtlamış birçok markanın tercih ettiği Windows işletim sistemi, özellikle yoğun iş temposu olan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Microsoft Windows telefonlar, yolda ya da ofis dışındayken de işlerinizi takip edebilmeniz için tasarlanmıştır. Akıllı telefonunuzla tıpkı bilgisayarınızda yaptığınız gibi MS Office ve Outlook dosyalarınıza göz atabilir, üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için kullanabileceğiniz birçok uygulama, iş hayatınızın dışında kalan zamanları daha aktif geçirebilmeniz için tasarlanmış. Bu uygulamalar kullanıcılara birbirinden eğlenceli fotoğraf çekimleri yapma, oyun oynama ve çizim yapma imkanı sunuyor. Cihazların tüm çeşitlerinde günlük işlerinizi organize etmek için faydalanabileceğiniz hatırlatıcılar da bulunuyor. Yoğun temponuza uyum sağlayacak bu cihazlar sayesinde tüm haftanın planını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Windows Phone Nedir?

Akıllı telefonunuz için isteğinize göre düzenleyebileceğiniz basitleştirilmiş bir menü, yüksek performans, hızlı ve rahat kulanım arayan herkesin severek kullanabileceği Microsoft Windows telefonlar kullanıcıların alışkanlıklarını değiştiriyor. Bilgisayarınızla senkronize ederek kullanabileceğiniz cihazlar, Microsoft Windows işletim sisteminin avantajını kullanarak fark yaratıyor. Bilgisayarınızla akıllı telefonunuzun bağlantısını kurduktan sonra, birçok dosyanıza kolayca ulaşabilir ve bilgisayarınızdan çok uzakta olsanız da işlerinizi sorunsuz şekilde halledebilirsiniz. Özellikle Powerpoint dosyalarında sağladığı kullanım kolaylığı, birçok kullanıcının tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Cihazların üstün performansı sayesinde internette rahatça dolaşabilir, uygulamalar arasında hızlıca geçiş yapabilir, tüm güncellemeleri takip edebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen cihazlar sayesinde ister küçük, ister büyük ekranda hızlı bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Windows Phone Uygulama Mağazası

Dünyanın en popüler ücretli ve ücretsiz uygulamalarını bulabileceğiniz Windows Phone uygulama mağazasıyla,özel Microsoft Windows uygulamaları sunan akıllı cihazlar, kullanıcılarına Windows Phone ayrıcalığını yaşatıyor. Birçok kategoride çeşitli uygulamalar içeren mağaza, özellikle kişiselleştirme ve iş kategorileri ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

Binlerce uygulamanın yer aldığı Windows Phone mağazaları ile sosyal medya uygulamalarını indirebilir, yeni iş araçları edinebilir, telefonunuzu bir ajanda gibi kullanabilir ve tüm iş takibinizi akıllı cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Phone Avantajları Nelerdir?

Özellikle iş hayatınızda büyük avantaj sağlayacak olan Microsoft Windows telefonlar ile bilgisayarınızda yaptığınız tüm işlemleri gerçekleştirebilir ve tüm dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınızla kuracağınız bağlantı sayesinde dosyalarınıza ulaşmakla kalmayıp, bilgisayarınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Yapacağınız sunuma dakikalar kala son düzeltmeleri telefonunuz üzerinden yapabilir, grafik ve tablolar oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya kullanımında da avantaj sağlayacak olan cihazlar sayesinde tüm sosyal medya uygulamalarınızı tek bir alanda toplayarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Karmaşık menüler ve sürekli aksayan internet bağlantısını unutun. Windows Phone işletim sistemi size bilgisayarınızdaki rahatlığı sunuyor.

Sağladığı yüksek performans ve uygulama ayrıcalıklarının yanı sıra, Microsoft Windows telefonlar fiyatlarıyla da avantaj sağlıyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan akıllı cihazlar, fiyat konusunda ekran boyutları, çözünürlük, mobil bağlantı hızı ve işlemci kapasitelerine göre farklılık gösteriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Diğer Telefonlar & Windows Telefonlar

71 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 71 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?