Tuşlu ve dokunmatik ekranlı cep telefonlarına imza atarak, giriş segmenti ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Hiking, kullanıcıların iletişim imkânlarından en iyi şekilde yararlanabilmelerine fırsat veriyor. Geleneksel yapıdaki tuşlu telefonlardan vazgeçemeyen ancak modern teknolojilerden de istifade edebilmeyi amaçlayan teknoloji tutkunlarının yönelebilecekleri Hiking cep telefonu modelleri, teknik kabiliyetlerinin yanı sıra tarz sahibi tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Tuşlu olmasına karşın internete bağlanarak, çeşitli sosyal ağlara bağlanılabilmesini mümkün kılan tuşlu cep telefonlarıyla dikkat çeken marka, ilgili ürünlere çift SIM kart desteği de vererek, telefonların hem iş hayatında hem de günlük yaşamda kullanılabilmesini sağlıyor. Pek çok açıdan yeterlilik sunan ekranlarıyla iletişim ve eğlenceye yönelik içeriklerin kolaylıkla takip edilebilmesine olanak veren tuşlu Hiking cep telefonu modelleri, istenmeyen numaraların aramalarını engelleyen özelliklerle gelebiliyor. Multimedya içeriklerinin esnek şekilde depolanabilmesine, hafıza kartı desteğiyle zemin hazırlayan ürünler, üzerlerinde bulunan kameralarıyla fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirebiliyor. Bunun yanında telefonlardan beklenen; alarm, ses kaydı, takvim gibi birçok yetenekle donatılan aygıtlar, yüksek kapasiteli dâhili bataryalarıyla beğeni topluyor. Kapasitesi 1000 mAh düzeyine kadar ulaşabilen tuşlu telefonlar, bu sayede saatlerce konuşma ve günlerce bekleme süresi vadedebiliyor. Özellikle yolculuklarında veya boş zamanlarında, müzik dinleyerek ya da radyo dinleyerek zaman geçirmek isteyen teknoloji meraklılarının gereksinimlerini fazlasıyla karşılayan aygıtlar, yazılımları ve sahip olduğu uygulamalarla günceli yakalamayı başarıyor.

Geniş ekranlı ve Android işletim sistemli telefonlar ise yüksek işlem güçleri, yazılım yetenekleri ve kamera özellikleriyle hayranlık uyandırıyor. Estetik tasarımlarını, yüksek performansla bir araya getirebilen dokunmatik ekranlı Hiking cep telefonu modelleri, kullanıcılara dijital dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. İnternet tabanlı çalışan uygulamaların, video ve müzik stream servislerinin, gelişmiş grafiklere sahip oyunların ve çok daha fazlasının sorunsuz şekilde kullanılabilmesini sağlayan akıllı telefonlar, işletim sistemlerinden aldığı güçle teknoloji tutkunlarına büyük esneklik kazandırıyor. Çeşitli şekillerde kişiselleştirilebilen kullanıcı arayüzleri ile öne çıkan cihazlar, Google Play Store üzerinden edinilebilecek uygulama ve araçlarla zenginlik kazanıyor. Çoklu dokunma desteği sunan geniş ekranları sayesinde, modern oyun ve uygulamaların eksiksiz çalıştırılabilmesini temin eden ürünler, Full HD çözünürlüğe varan ekranlarıyla mükemmel bir telefon deneyimi yaşatıyor. Parlaklık oranı ve renk doğruluğu noktasında da akıllarda soru işareti bırakmayan ekranlar, dijital içeriklerden alınan verimi zirveye taşıyor.

Hiking Cep Telefonu Fiyatları

Hiking akıllı cep telefonları; çok çekirdekli işlemcileri, yeterli düzeydeki bellekleri ve dâhili depolama alanlarıyla; uygulamaların, oyunların, çoklu ortam içeriklerinin hedeflendiği şekilde kullanılabilmesini ve depolanabilmesini mümkün hale getiriyor. İhtiyaç olduğu takdirde hafıza kartı yuvası aracılığıyla depolama alanı genişletilebilen telefonlar, genişletilebilirlik seçenekleriyle modern kullanım senaryolarında görev alabiliyor. Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden internete, yerel ağlara veya diğer aygıtlara bağlanabilen modeller, edindiği telefonu çok yönlü kullanmak isteyenleri sevindiriyor. Beraberinde getirdiği teknik ve yazılımsal olanakların, uzun saatler boyunca kesintisiz olarak kullanılabilmesine fırsat tanıyan cep telefonları, yüksek kapasiteli bataryalarından aldığı destekle fark yaratıyor.

Dijital yakınlaştırma özelliği sunan ön ve arka kameralarıyla, benzersiz görüntüler yakalanabilmesine imkân tanıyan Hiking cep telefonu çeşitleri, gündüz ya da gece olması fark etmeksizin kaliteli pozlar elde edebiliyor. Çekim modları ve filtrelerin yanı sıra marka tarafından eklenen sayısız ekstrayla değer kazanan kameralar, gerek fotoğraf ya da video çekiminde gerekse internet üzerinden görüntülü görüşmelerde değerlendirilebiliyor.

Genellikle erişilebilir aralıklarda seyreden Hiking cep telefonu fiyatları, yüksek meblağlar harcamaksızın yeni bir cep telefonu almak isteyen tüm teknoloji meraklılarını memnun ediyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Hiking Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

.
Android Telefonlar
Diğer Telefonlar
128 GB
64 GB
Yok
.
Ekran Boyutu
DSACategoryId/2147483642/371965/hiking