Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Honor 70 128 GB 8 GB Ram 5G (Honor Türkiye Garantili)

HONOR
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201
Mobil Bağlantı Hızı 5G olan telefonunuzun 5G özelliğinin kullanımı, kullandığınız GSM operatörüne ve bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik gösterebilir

Günlük hayat içerisinde teknolojik aletler, son derece önemli bir yere sahiptir. Pek çok farklı teknolojik alet olmakla birlikte, özellikle son derece önem arz eden aletler arasında cep telefonları yer alır. Birbirinden farklı marka bulunmasının yanı sıra sahip oldukları özellikler de değişiklik gösterir. Bu bakımdan seçim yapma noktasında zorluk yaşanması muhtemeldir. Özellikle dikkat edilen noktalardan bir tanesi, satın alınan ürünün bütçe dostu ve donanımlı olmasıdır. Bu noktada öncü markalardan biri olan Honor bünyesinde beklentilerinize uygun olan modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Marka bünyesinde pek çok farklı tasarım ve özelliklere sahip olan ürün bulunduğu için dilediğiniz seçenek yönünde tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G, tercih edilirliği yüksek modeller arasında yer alır. Tasarım açısından oldukça dikkat çekici olmakla birlikte hafif bir yapıdadır. Alışılagelmişin dışında bir dizaynı bulunduğu için tüm dikkatleri üzerine çeker. Kameranın konumu ve tasarımı ile oldukça farklı bir görünüme sahiptir. elde edilmiştir. Kaliteli fotoğraflar çekmenize imkan veren kamera, telefonun tasarımına katkı sağlamış durumdadır. Bununla birlikte son derece ince ve zarif bir yapıdadır. 6.6 inç ekran boyutu ile beklentileri giderebilir. Hafif olması özelliği ile cebinizde taşırken ağırlık hissettirmez. Aynı zamanda geniş ekranı sayesinde dilerseniz dizi izleyebilir, dilerseniz bilgisayar yerine kullanarak işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle uzun bir yolculuğa çıkmanız gerektiğinde yanınızda bilgisayar taşımak istemeyebilirsiniz. Yapmanız gereken işler varsa, Honor 70 5 G üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G Özellikleri

Elektronik bir cihaz satın almanız gerektiğinde öncelikli olarak incelediğiniz noktalar ürünün özellikleridir. Genel itibariyle ürünün ne kadar donanımlı olduğu önem taşır. Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G özellikleri dikkat çekici olmakla birlikte, son derece donanımlı bir üründür. Öncelikli olarak dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi, ekran kısmının yanlara doğru kavisli olmasıdır. Ekranın daha geniş bir alana yayılmasına yardımcı olan bu özellik sayesinde, küçük bir alanda daha geniş bir ekran görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Bu bakımdan ekranın büyümesi için telefon ebatının büyümesine gerek kalmaz. Özellikle Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G (Honor Türkiye Garantili) zümrüt yeşili rengi ile büyük beğeni toplar. Alışılmışın dışında farklı ve özgün bir yeşil tonu ile karşınıza çıkan cihaz, geniş bir kitlenin dikkatini çeker. Bununla birlikte IMX800 kamera sensörü ile piyasaya sürülmüş olan ilk telefon olarak tanımlamak mümkündür. 54 MP süper sensing ana kamerası, 2 MP derinlikli kamera, 50 MP ultra geniş ve makro ana kamera mevcuttur. Aynı zamanda 32 MP süper net özellikte selfie kamerası da bulunur. Bu sayede oldukça net fotoğraflar çekmeniz mümkün olur. Bununla birlikte kamera donanımında beğeni toplayan özelliklerden bir tanesi odaktır. Herhangi bir noktaya tıklamanız halinde hızlı bir şekilde odaklayarak, oldukça başarılı bir performans sergiler. Telefonu hareket ettirmeniz halinde dahi kaliteli bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Kamera, koşarak video çekseniz dahi titreşimleri çok düşük seviyeye indirir. Bu sayede profesyonel bir çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Çekici Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G Tasarımları

Telefon satın alırken öncelikli olarak ürün özelliklerine dikkat etseniz de sonraki süreçte ürünün tasarımı yer alır. Pek çok farklı model ve tasarımda ürün bulunması kullanıcılar için avantaj oluşturan bir durumdur. Her telefon, kamera konumlanışı ve tasarımı itibariyle oldukça benzer özelliklere sahip olabilir. Farklı bir tasarım isterseniz, Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G (Honor Türkiye Garantili) zümrüt yeşili satın alabilirsiniz. Özellikle kamera tasarımı ve kenarlara doğru kavisli olan ekranı ile farklı bir görüntüye sahiptir. Bu bakımdan değişiklik isteyen kullanıcılar için ideal bir tasarım olabilir. Sahip olduğu yenilikçi özelliklerin yanında renk tonu ile de farklılık yaratır. Bu özelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekebilir. Bununla birlikte 4800 mAh ile iddialı bir pil kapasitesine sahiptir. Kullanıma bağlı olmakla birlikte ortalama iki gün boyunca sizi idare edebilecek olan bu pil, ürünün tercih edilirliğini arttırır. Özellikle yüksek mAh olmasına rağmen ürün tasarımının ince tutulması, beğeni toplayan özellikleri arasındadır. Bu kadar özelliğe rağmen ince ve hafif yapıda olması dikkat çekicidir. Aynı zamanda hızlı şarj desteği de sağlanmış durumdadır. Telefonunuzu şarja sokmanız halinde yüzde 60 şarj olma süresi 20 dakikadır. Bu şekilde bakıldığında 35 dakika gibi bir sürede tüm şarjın dolduğunu görmeniz mümkündür. Özellikle hızlı bir şekilde evden çıkmanız gerektiğinde veya önemli bir işiniz olduğunda kısa sürede telefonu şarj edebilirsiniz. Bu özellik zamandan tasarruf etmenize imkan sunar. Dilerseniz Honor Bluetooth kulaklıklar ile set oluşturabilirsiniz.

Fiyat Alternatifleri ile Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G

Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G (Honor Türkiye Garantili) zümrüt yeşili fiyatları sahip olduğu özelliklere göre belirlenir. Gelişmiş bir donanıma sahip olması ve estetik tasarımı, fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Bunun yanı sıra indirim dönemleri, fiyatlar üzerinde etken rol oynar. İndirime girdiği zaman kullanıcılar için avantaj sağlayan fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G (Honor Türkiye Garantili) zümrüt yeşili indirim dönemleri değişkenlik gösterir. Genel itibariyle ürünün fiyatı özellikleri ile karşılaştırıldığında düşük seviyede kaldığı görülebilir. Belirli aralıklarla yapılan Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G (Honor Türkiye Garantili) zümrüt yeşili kampanya dönemlerinde, bütçenizi sarsmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürün özellikleri ele alındığında cihazın oldukça donanımlı olduğunu görmeniz mümkündür. Özellikle profesyonel bir deneyim sunan kamerası itibariyle fiyatı oldukça düşük seviyededir. Profesyonel bir kamera ayarında fotoğraf çekmenize imkan verdiğinden dolayı son derece ekonomik bir ürün olarak ön plana çıkar. Bununla birlikte 128 GB saklama alanı ile son derece yeterli bir ürün olabilir. Dilediğiniz kadar fotoğraf, video ve dosyayı cihaz bünyesinde taşıyabilirsiniz. Bu sayede ekstra bir saklama alanı satın almanıza gerek kalmaz. Bu şekilde bakıldığından son derece hesaplı bir üründür. Yenilikçi donanımı ile öne çıkan ve kaliteli olmasıyla uzun ömürlü olarak değerlendirilen modeli avantajlı fiyat alternatifleri ile Hepsiburada üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G Saklama Alanı Yeterli midir?

Cihaz, 128 GB saklama alanı ile oldukça yeterlidir. Dilediğiniz her uygulamayı indirebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Bu bakımdan son derece yeterli olduğu için tercih edilirliği yüksektir.

Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G Renk Seçenekleri Var mıdır?

Cihaz iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulmuş durumdadır. Bunlar zümrüt yeşili ve gece yarısı siyahıdır. Farklı isimler ile satışa sunulmak ile birlikte, tasarım açısından da değişiklikler söz konusudur. Bu bakımdan dikkat çekebilir.

Honor 70 128 GB 8 GB RAM 5G Kullanışlı mıdır?

Cihazın donanımı beklentileri karşılayabilecek kapasitede olabilir. Özellikle 8 GB RAM ile son derece hızlı bir işlemciye sahiptir. Kasma ve donma gibi bir problem yaşamak durumunda kalmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön